Karty Poznání budou na semináři k odběru. Společně je zde pokřtíme a požehnáme jim. Těším se na Vás.

Cesta světla

Díky Vám milovaným bytostem, které se pravidelně účastníte mých seminářů Poznání, věříte ve mě i v mé projekty a toužíte jít dál a dál, vznikl další, v pořadí třetí, a tedy konečný, transformační seminář cyklu Poznání s názvem:

CESTA SVĚTLA

Jak už název semináře napovídá, nastoupíte po této plné transformaci na CESTU SVÉ DUŠE. Cestu, která bude přesně taková, jakou si ji uděláte, protože již budete vědět, kdo jste a kam kráčíte. Nastoupíte na cestu vlastní síly, sebelásky, rovnováhy, životní energie, hojnosti, proměny a dovolíte si zazářit.

V prvním cyklu jste se setkali se svou duší. Naučili jste se jí naslouchat a vnímat své emoce, hlas svého srdce. Zamilovali jste se do sebe a dokázali jste procítit každičký okamžik ve svém životě. Vytvořili jste si nástěnku vizí a začali tvořit.

Ve druhém cyklu jste přijali nejen své světlo, ale i svoji temnotu, a tak jste dokázali uzdravit situace či nemoci ve svém životě, které se u Vás dokola opakovali právě proto, abyste pochopili svoji cestu a vykročili ke změně. Na konci semináře jste zjistili formou krásného rituálu, co ještě potřebujete dosytit a vyladit. Dokázali jste se láskyplně spojit s ostatními a být si vzájemně oporou.

Ve třetí části cyklu tedy nezbývá nic jiného nežli přijetí. Přijetí sebe sama, své síly, své tvořivosti, odvahy ke změnám, opuštění starých programů či vzorců chování. Volnost a hravost bytí. Nastoupení na vlastní cestu ve své plné síle a kráse, plni lásky, soucitu, pokory a vděčnosti.

Kromě meditací, společného sdílení a tvoření Vás na závěr bude čekat opět malé překvapení v podobě propojení duchovního světa s fyzickým tělem. Máte se na co těšit a já také.

Těším se na Vás!

S láskou a úctou Taraka Solei

28.6.2017

Recenze k semináři naleznete zde.

Podmínky účasti

Termíny a místa konání se mění dle Vašeho pozvání (Brno, Praha, Zlín, Uherské Hradiště, Jihlava):

Brno

Kdy: v sobotu 27. 01. 2018 

od 13.30 - 17.30 hod.

Kde: ML studio radosti, Dvořákova 13 ( 2.patro ), Brno Přihlášení: formou níže uveřejněného kontaktního formuláře

Místo máte zarezervováno po zaslání zálohy 50% po obdržení potvrzovacího e-mailu. Minimálně však týden dopředu. V případě, že se nemůžete dostavit, můžete své místo nabídnout jiné osobě - jinak platba za rezervaci propadá. (Bude použita na výdaje spojeny s organizací semináře a jeho následným stornem.)

Děkuji za pochopení.

Doplatek zbylých 50% z částky je nutné uhradit 3 dny před seminářem na účet nebo po dohodě na místě. :

mBank 

670100-2213813354/6210

Částka: 888 kč

VS: dle datumu akce (např. 0212)