Karty Poznání budou na semináři k odběru. Společně je zde pokřtíme a požehnáme jim. Těším se na Vás.

CESTA DUŠE 

aneb Cyklus tří seminářů POZNÁNÍ 

Využijte příležitost ke změně svého vnitřního světa, abyste dokázali prožívat radost, lásku, štěstí a harmonii se sebou i se vším kolem. Přihlaste se. Nyní NOVĚ CELÝ CYKLUS CESTY DUŠE V PRAZE.


Jak už název napovídá, jedná se o cyklus tří seminářů Poznání, které na sebe vzájemně navazují. Tyto semináře se vzájemně podporují a je tedy dobré, absolvovat je postupně v uvedeném pořadí. Semináře probíhají vždy jednou za měsíc v předem stanoveném termínu.

Na prvním semináři s názvem Poznání (Světlo Tvé duše) zjistíte, kdo jste a spojíte se se svou duší. Naučíte se jí naslouchat a vnímat své emoce, hlas svého srdce. Zamilujete se do sebe, do svého života a dokážete procítit každičký okamžik. Ukážu Vám, jak si vytvořit nástěnku vizí na základě toho, čeho toužíte dosáhnout. Pochopíte souvislosti svého života.

Ve druhém semináři s názvem Cestou Poznání - Cestou duše, budete již připraveni přijmout nejen své světlo, ale i svoji temnotu, a dokážete tak uzdravit situace ve svém životě, které se u Vás dokola opakovali právě proto, abyste pochopili svoji cestu a otevřeli se změnám. Na konci semináře Vás provedu rituálem, díky kterému zjistíte, co ještě potřebujete doladit a dosytit. Během tohoto semináře, i po něm, se dokážete láskyplně spojit s ostatními a být si tak vzájemně oporou.

Během třetího semináře s názvem Cesta SVĚTLA se naučíte přijetí. Přijetí sebe sama, své síly, své tvořivosti, odvahy ke změnám, opuštění starých programů či vzorců chování. Naučíte se volnosti a hravosti bytí. Nastoupíte na vlastní cestu ve své plné síle a kráse, plni lásky, soucitu, úcty, pokory a vděčnosti.

Kromě meditací, společného sdílení a tvoření Vás na závěr bude čekat opět malé překvapení v podobě propojení duchovního světa s fyzickým tělem. Máte se na co těšit a já také.

Nastoupíte tak naplno na CESTU SVÉ DUŠE. Cestu, která bude přesně taková, jakou si ji uděláte, protože již budete vědět, kdo jste a kam kráčíte. Cestu proměny a tvořivosti. Nastoupíte na cestu vlastní síly, sebelásky, rovnováhy, životní energie a dovolíte si zazářit.

Výhodou celého cyklu je, že se vytvoří skupina, která společně prochází seminářem od začátku do konce. Každý člověk v této skupině má poté své nezastupitelné místo. Jak již víte - nic není náhoda, tedy ani složení dané skupiny není výjimkou. Každá skupina má své společné téma, kterým se budeme zabývat více do hloubky.

7 dní před seminářem s Vámi 100% počítám. Proto je vhodné, přihlásit se včas. Pokud se na seminář přihlásíte pár dnů před zahájením první části cyklu a přijde Vám potvrzovací e-mail, jste automaticky zařazeni do skupiny. Nenechávejte však přihlášení na poslední chvíli. Může se Vám stát, že bude seminář již kapacitně naplněn. Pracuji s malou skupinou lidí, tedy neváhejte a pokud jste rozhodnuti zúčastnit se, zaregistrujte se včas.

Týden před každým seminářem Vám pošlu všechny potřebné informace k danému semináři na Váš e-mail, včetně potvrzení času a místa konání atd.

Každý seminář trvá 4 hodiny s krátkými přestávkami. Během semináře je nutné doplňovat tekutiny - ideálně čistou vodu, případně si sebou můžete přinést něco dobrého k jídlu.

Před seminářem, během semináře a 3 - 7 dní po semináři nedoporučuji pít alkoholické nápoje, či užívat jiné omamné látky. Děkuji Vám za pochopení.

Těším se na skupinu, kterou společně vytvoříte.

S láskou a úctou Taraka Solei

PS: Buďte vytrvalí, rozhodněte se změnit svůj život k lepšímu, nenechte se odradit nebo zaskočit pochybnostmi, které Vás mezi jednotlivými semináři mohou přepadnout. Je to jen hra, kterou hrajeme, abychom zůstali zacykleni ve svých stereotypech. Otázkou je, zda Vám Vaše stereotypy vyhovují, nebo toužíte jít vstříc změnám.

Jsem pro každou láskyplnou změnu v souladu s Vesmírným řádem. A VY?


Termíny a místa konání:

Cykly momentálně běží. Nově se můžete přihlásit také do Prahy.

Pokud máte zájem přihlásit se do dalšího cyklu Cesty duše, použijte přihlašovací formulář.


Praha

Cesta duše zde bude probíhat v termínech:

Kdy: od 13.00 - 17.00 hod.

v sobotu 3.2.2018 - I. Poznání (Světlo Tvé duše), 

v sobotu 10.3.2018 - II. Cestou poznání - cestou duše, 

v sobotu  7.4.2018 - III. Cesta Světla (tento termín se může změnit)

Kde: Naam Praha - Centrum pro péči a zdraví těla a duše, Lucemburská 3, Praha 3


Přihlášení: formou kontaktního formuláře umístěného níže na této stránce.

Místo máte zarezervováno po zaslání zálohy 50% (1250 Kč) po obdržení potvrzovacího e-mailu. Minimálně však dva týdny dopředu. V případě, že se nemůžete dostavit, můžete své místo nabídnout jiné osobě - jinak platba za rezervaci propadá. (Bude použita na výdaje spojeny s organizací semináře a jeho následným stornem.)

Děkuji za pochopení.

Doplatek zbylých 50% (1250 Kč) z částky je nutné uhradit 3 dny před seminářem nebo po dohodě na místě. 

mBank 670100-2213813354/6210

Částka: 2 500 Kč (za cyklus tří seminářů Poznání s názvem CESTA DUŠE)

VS: Vaše telefonní číslo