Magické Bali 2025

16. 2. - 27.2. 2025

12-ti denní hluboce transformační RETREAT na BALI

s Tarakou Solei

Je cesta na Bali Tvým dlouholetým snem?

Pak už ho neodkládej a vydej se s námi na magickou cestu plnou požehnání, která se uskuteční na ostrově Bali. 

Zažij společně s námi jeden z nejkrásnějších a nejnaplněnějších týdnů ve svém životě. 


Už jen krůček chybí k uskutečnění Tvého snu. Dopřej si to.

Zvu Tě na kouzelný retreat na tropickém Bali

Čeká Tě požehnání na všech úrovních Tvého bytí - uvolňující, relaxační, hýčkací, poznávací i hluboce transformační pobyt, který potrvá kouzelných 12 dní, aby ses dostatečně spojila s energií Bali, oddechla si od běžných starostí, propojila se opětovně a plně sama se sebou a nadechla se do života plného barev, vůní, chutí a posvátnosti na magicky spirituálním ostrově Bali.

Co říkají účastníci mých retreatů v ČR?

Klikněte a můžete začít psát. Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Kateřina Bartheldyová

švadlena a porodní asistentka

Klikněte a můžete začít psát. Voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur.

Jitka Kovářová

fyzioterapeutka

Klikněte a můžete začít psát. Quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit.

Lucie Pajerová

vedoucí MŠ Praha

Život je třeba žít, nejen přežívat.

Pojď se naladit na cestu už teď a představ si, že:


  • se dotýkáš hluboko sebe samé, v oblasti svého nitra, kde se propojuješ sama se sebou, se svou nejvyšší pravdou, kde plně miluješ a přijímáš sebe samu. 


  • Pocit zmaru, zahlcenosti, vyčerpání, vnitřní prázdnoty proměňuješ krok za krokem k lásce k životu, k vnitřní naplněnosti, energii, emoční pohodě a harmonii. Jsi odpočatá, šťavnatá, fresh. :), připravená žít svůj život a projevovat své dary. 


  • Bytostně cítíš radost v každé buňce těla. 


  • Do svého života už nepouštíš toxicitu v podobě vztahů, které maří Tvé plány na štěstí. Máš otevřené srdce lásce, životu a tak do svého života přitahuješ lidi, kteří Tvůj život obohacují stejně tak, jako Ty ten jejich. Je Ti s nimi dobře. 


  • Znáš své hranice a umíš s nim pracovat. 


  • Žiješ své sny, napojena na svou vnitřní podstatu, otevřena svému vnitřnímu vedení, hlasu své duše. 


  • Naplňuješ krok za krokem svou spirituální cestu. 

Staň se odkazem své vnitřní proměny. 

2. Co říkají účastníci Bali retreatu 2024?

Zažít Chakradance naživo ve skupině lidí přináší úplně jiný rozměr. A zažít to na BALI, to je prostě wow!!!

Ester Kozlovská
facilitátorka Breathwork meditací

Nadešel čas přepsat svou DNA tak jasně a důkladně, 

aby se spokojenost a skutečná svoboda staly tvou

každodenní realitou.

Co je Chakradance?

ChakradanceTM je taneční terapie, která uvolňuje energii 

v těle a otvírá nás hlubším prožitkům života a sebe sama.

Je to dokonale namíchaný elixír plný výživy pro tvou mysl, tělo a duši. V tomto božském koktejlu se snoubí jungiánská psychologie, intuitivní tanec, východní nauka o čakrách, vysokovibrační hudba, vedená vizualizace a spontánní kreslení mandal.

ChakradanceTM jemně, láskyplně, bezpečně i hravě odhaluje a uvolňuje potlačené pocity, nevyřešené vzpomínky a zděděná nevědomá přesvědčení, vše to, co si držíme v těle, ve svých energetických centrech, čakrách. Tato zablokovaná energie vytváří v našich tělech tlak, stres, nemoc, kterou si přivoláme, a negativní vzorce, které neustále opakujeme.

Skrze ChakradanceTM to vše můžeme nechat jít a začít
 žít a prožívat život postavený na SILNÝCH,
SLADĚNÝCH A MILUJÍCÍCH základech.

3. Co říkají účastníci Bali retreatu 2024?

Zažít Chakradance naživo ve skupině lidí přináší úplně jiný rozměr. A zažít to na BALI, to je prostě wow!!!

Ester Kozlovská
facilitátorka Breathwork meditací

Jednotlivé dny

Program BALI retreatu

Každé ráno se před snídaní potkáme k harmonizující Mantra meditaci a následnému Mantra tanci, který nás naladí na energii čakry dne. Po vynikající snídani nás bude čekat společný Chakradance program, který zakončíme obědem. Po zbytek dne bude volno pro integraci, relaxaci a případný plánovaný mini výlet/program či hýčkací masáže.

A co večer? Společná večeře představuje jedinečnou příležitost pro propojení a spolubytí.

15 dní dobrodružství → 13 dní na Bali, 2 dny na cestách

Devět dní bude s programem Chakradance. Tři dny už bez společného programu poskytnou čas na integraci a uvědomění si toho, co jsme prožili. Tyto volné dny jsou klíčové pro ukotvení zážitků z naší cesty a pro tuto výjimečnou zkušenost jsou nesmírně důležité.

Zároveň bude celý pobyt okořeněm žážitky, které nás propojí s balijskou kulturou

a silným spiritem celého ostrova. Těšit se můžeš na tradiční masáže, výlet k vodopádům, požehnání v chrámu baliským knězem, výrobou jungle čokolády atd.

1. den: DOPORUČENÝ ODLET Z ČR

Se sbaleným kufrem nasedáš do letadla a vydáváš se vstříc balijskému dobrodružství. Je možné, že letíš u o pár dní dřív a dopřáváš si příjemnou aklimatizaci na ostrově Bohů.


2. den: PŘILÉTÁŠ NA BALI

Usměvaví a zkušení řidiči z resortu už tě na letišti se svými cedulkami vyhlížejí a po cestě zastavuji v příjemné restauraci, kde ochutnáš první Bali jídlo. Bezpečně tě dopraví do resortu, kde je o tebe postaráno a ty se zabydluješ ve svém pokojíčku.


3. den: ÚVODNÍ INICIAČNÍ RITUÁL

Tento posvátný tanec všech sedmi čaker zaktivuje tvou léčivou a transformační cestu a ukáže ti, ve kterých čakrách jsi na tom nejlépe a které možná budou potřebovat vytančit do pohody.


4. den: KOŘENOVÁ ČAKRA: Roztanči svou pradávnou instinktivní energii

Tanec kořenové čakry zaktivuje tvou pradávnou instinktivní energii. Pomůže ti znovu v sobě probudit tvou divokou, zvířecí část a prohloubit napojení na zemi. Odtud můžeš ve svém životě čerpat pocit podpory a bezpečí.


5. den: SAKRÁLNÍ ČAKRA: Roztanči svou posvátnou vášeň a rozkoš<br>

Tanec sakrální čakry prohloubí tvé napojení na ženskou energii (ať už jsi jakéhokoli pohlaví). Stejně jako voda, i tvé pocity a smyslnost budou při tomto tanci proudit. Probudí tvou vnitřní vášeň, šťavnatost a otevře tě prožívání potěšení, proudící tvým životem.


6. den: ČAKRA SOLAR PLEXUS: Roztanči svou sílu a záměr své duše

Při tanci čakry solar plexu zaktivuj svou vnitřní mužskou energii. Tato ohnivá energie bude pohánět tvůj tanec a pomáhat ti pevně se napojit na tvou sebedůvěru a sílu. Podpoří tě propustit, co už ti neslouží, a posunout se v životě s odvahou dál, v souladu se záměrem tvé duše.


7. den: SRDEČNÍ ČAKRA: Roztanči hlubokou lásku a soucit ve svém srdci

Tanec srdeční čakry tě otevře lásce, laskavosti a soucitu, k sobě i k ostatním. Až uzdravíš zranění pohřbená ve svém srdci, budeš vyzařovat bezpodmínečnou lásku a radost do svého života, svých vztahů i do celého světa.


8. den: KRČNÍ ČAKRA: Roztanči svou autentickou pravdu

Tento tanec s mantrami odemkne tvou jedinečnou kreativitu a umožní ti ukázat se světu takový/á, jaký/á skutečně jsi. Pomůže ti vyjadřovat se opravdově a autenticky, a podpoří tě žít v harmonii.


9. den: ČAKRA TŘETÍHO OKA: Roztanči svou intuici a jasnost v životě

Když se poddáš tanci na čakru třetího oka, zjistíš, že se otevíráš vizím, vhledům a vyššímu vedení. Tento tanec zvýší tvé vnímání a dá ti vhled do řešení náročných situací nebo změn, které potřebuješ v životě udělat.


10. den: KORUNNÍ ČAKRA: Protanči svou nejvyšší spiritualitu

Tato taneční modlitba tě otevře přijetí lásky, milosti a moudrosti života samotného. Při tanci se svou božskou podstatou se staneš spolutvůrcem svého života společně s celým Vesmírem. Tento tanec v tobě probudí pocit posvátna a hluboké vděčnosti a jednoty se vším.


11. den: WORKSHOP INTEGRACE

Poslední tanec je posvátným tancem, který ti umožní objevit v sobě celistvost. Znovu se propojíš se všemi svými čakrami a skrze to prožiješ sebe samu jako celistvou bytost. Tento tanec ti ukáže, jak nádherná bytost jsi. Ucítíš, jaké to je, když jsi sama sebou v celé své kráse a svobodě.


12. den: VOLNO A SLADKÉ NICNEDĚLÁNÍ

Přichází prostor jen být a vstřebávat všechny svoje prožitky, koupat se v oceánu, dopřávat si masáže nebo chvilky příjemných rozhovorů s ostatními členy skupiny.


13. den: VOLNO A SEBEOPEČOVÁNÍ

Jaké to je dopřát si 4 ruční masáž se dvěma masérkami zakončenou relaxačním půlhodinkou s úšními svícemi? Naprosto božské a dokonalé...ve volné dny máš prostor rozpouštět se na lehátku a dopřávat si to, co už možná dlouho ne. Jen být a nic nemuset.


14. den: VOLNO A ODJEZD NA LETIŠTĚ

Čas loučení, nakupování posledních suvenýrů v obchůdku resortu a pokud čas letu umožní tak i krásného výletu po cestě na letiště: zastávka v oblasti Kintamani s překrásným výhledem na jezero a sopku Batur. Zastávka v rýžových terasách, kterými je možné se proletět na houpačce.... a pak už letadlo a....


15. den: NÁVRAT DOMŮ

Jsi doma a po absolvování retreatu cítíš to DOMA plně v sobě.Přesně takových a spousty dalších nádherných proměn jsme byli svědky v lednu a březnu 2024.

Návratem z Bali naše cesta nekončí...

Po návratu domů tě budou čekat 3 SKUPINOVÁ ZOOM SETKÁNÍ se záměrem podpory a integrace. Takto online se uvidíme vždy 1x za měsíc (v březnu, dubnu a květnu).

Program TRANSFORMACE je zcela unikátní. Tanec, hudba a provázení je odlišné od online programu UVOLNĚNÍ nebo cyklu SVOBODA či ALCHYMIE. Tento program bude vedený v češtině. Pokud s ChakradanceTM již nějaké zkušenosti máš, můžeš se těšit na zcela nové prožitky.

4. Co říkají účastníci Bali retreatu 2024?

Zažít Chakradance naživo ve skupině lidí přináší úplně jiný rozměr. A zažít to na BALI, to je prostě wow!!!

Ester Kozlovská
facilitátorka Breathwork meditací

Chakradance na magickém

BALI s Alicí Kirš

Před několika lety jsem se ocitla v šílené emoční ždímačce a největším pocitu prázdna v životě. Tehdy mi do života přišel ChakradanceTM a to byl začátek mé vlastní TRANSFORMACE. Stal se pro mě vibrační medicínou v tom bolestivém období, a to díky unikátnímu propojení:

pohybu při intuitivním a léčivé spontánním tanci,

mystického vedení vycházející z jungiánské psychologie

posílení a zharmonizování čakrového systému,

speciální harmonizační a léčivé

intuitivního kreslení Mandala Art, které zapojuje pravou hemisféru,

a vědomého napojení na moudrost těla a své vyšší já, svou duši, Boha, Vesmír...

Tenhle dokonale namíchaný koktejl mi pomalu začal proměňovat život...

A nešel na to přes hlavu, rozum, ani přes nějaké urputné řešení, hrabání se v minulosti. Šel na to přes srdce, přes mou vlastní vnitřní moudrost, inteligenci mého těla a mé duše. Skrze to ke mě začaly přicházet zprávy, vize, řešení různých situací, uvolnění, důvěra, stabilita a a začalo se dít uzdravování, které bylo potřeba. Tohle všechno tu mou bláznivou ždímačku začalo pomalu zastavovat a mě vracet domů.

Můj Chakradance Retreat na Bali v roce 2022

mým mužem odjela na Bali a tam absolvovala živý retreat přímo s jeho zakladatelkou. Právě tam jsem se pro ChakradanceTM naplno zapálila a rozhodla se ho odhodlaně a odvážně šířit
v ČR&SK. O svém vlastním retreatu jsem napsala DENÍK: Alice v říši čaker. Knihu si můžeš objednat, věnuji ti ji zDARma, uhradíš jen poštovné a balné!

Nadpis RESORTU 

RETREATE CENTER ADN SPA

12 nocí na energeticky vyladěném místě

Okouzlující

Poinciana Seaside Resort

POPIS RESORTU

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

NESPOUTANÝ

Indický oceán

POPIS..:

Oceán. Jeho sílu pocítíš pokaždé, když vkročíš do vody. Je nádherný, silný, moudrý

a dechberoucí. Každý den tě bude lákat k návštěvě. Voda je elementem 2.čakry, sídlem naší vnitřní ženy a postvátné ženské síly.

Někdy jsou vlny divoké, jindy se uklidní, vpustí tě k sobě a pozvou i ke šnorchlování nad korálovým útesem. Počasí a síla vln se nedá ovlivnit stejně jako naše ženská energie. Koupat se v něm dá ale prakticky za jakéhokoliv počasí a zároveň... jen ho pozorovat, je taky magické.

Resort je situován na okraji přírodní sopečné kamínkové pláži s černým pískem a je kusem syrové přírody bez lehátek a slunečníků.

Pozorovat oceán můžeš od bazénu nebo přímo z restaurace a přitom popíjet čerstvý kokos nebo smoothie z manga či melounu.

Ostrov Bali leží v tropické oblasti, proto taky celoročně panují poměrně stabilní teploty pohybující se v průměru od 27 do 32°C. Mikinu, svetr natož bundu tedy na Bali opravdu nepotřebuješ

V lednu a únoru na Bali více prší. Hlavně v noci, ale i přes den se mohou objevit krátké denní bouřky, což je ale v tropické zemi velmi příjemné narozdíl od neustále jasné a slunečné oblohy, kdy je slunce hodně ostré a pálí více než jak jsme v Evropě zvyklí.

Nutno podotknout, že deště na Bali nelze předvídat, ale já osobně je mám ráda. Vždycky hezky pročistí vzduch. Uvnitřní mě. Baví mě koupat se v teplém bazénu nebo oceánu za bouřky. Je to úplně jiné než v ČR.


Bali má obrovskou transformační sílu. Proudí tu silné požehnání. Všechno se rychle manifestuje.

BOŽSKÉ

Balijské jídlo

POPIS..:

To si smlsneme! V jídelníčku kombinujeme jak tradiční Bali kuchyni, tak healing food od Lynn Nichols z Austrálie, která žije na Bali a kousek od resortu provozuje svou vlastní jungle restauraci. Lyn je autorka několika kuchařek o zdravém stravování a detoxikačních retreatů. Její recepty jsou nejen chuťově vynikající, pastvou pro oko i Instagram :), ale jsou především nutričně a energeticky vyvážené.

Vše jsem na vlastní mlsný jazýček vyzkoušela a ochutnala! Jídelníček budeme mít vyladěný, tak aby jídlo maximálně podpořilo naši cestu.

V rámci celého pobytu je pro tebe zajištěna plná penze. Čekají tě vynikající veganské, vegetariánské, nevegetariánské i Bali pokrmy. Stravu je možné jakkoliv upravit dle tvých přání, např. intolerancí apod.

Ochutnáš i recepty ze syrové stravy raw food, která patří k léčivému stylu stravování. Těšit se můžeš na zdravé dezerty, které vyživí tvé tělo i duši, ale i na klasické české palačinky, které Ketut - naše balijská šéfkuchařka umí dokonale. Ochutnáš i speciální čakrové džusy.


Dopřej si životadárnou stravu, která vyživí každou buňku tvého těla.

V ceně retreatu

Hýčkací péče a výjimečné zážitky


2x BALIJSKÁ MASÁŽ - 60 minut

Necháš opečovat a pohýčkat tvé tělo. Skrze blahodárné masáže, tak jemně zintegruješ prožitky z retreatu. Balijská masáž je jednou z mnoha starobylých tradičních indonéských masáží. Jedná se o masáž celotělovou, hloubkovou, která je unikátní v tom, že v sobě spojuje několik alternativních medicínských postupů jako je masáž, akupresuru, reflexologii a aromaterapii s užitím esenciálních olejů s okouzlující vůní jasmínu. Skrze ruce Balijek se nádherně propojíš s duší ostrova Bohů a načerpáš jejich uzemněnou spiritualitu.

ZA SVÍTÁNÍ VÝLET ZA DELFÍNY

Pozorování delfínů při východu slunce. Jak nejlépe podpořit 2. sakrální čakru, jejímž elementem je voda, než tím, že se vydáme na oceán. Poplujeme na tradičních bali loďkách a užijeme si východ slunce a blaženné ticho rána. Když nám bude ostrov přát, potěšíme se s delfíny. Začínáme v 5:30 hodin ráno přímo na pláži u resortu v Poincianě. Na snídani jsme doma

WORKSHOP BALI JÍDLA

Ketut a Gede, naši šéfkuchaři pro nás připraví demonstraci typického Bali jídla, které budeme moci ochutnat. Je zážitek vidět je vařit z tak pro nás netypických ingrediencí.

WORKSHOP HEALING FOODS & JUNGLE ČOKOLÁDY

Naladěná Australanka Lyn, autorka několika kuchařek o zdravém stravování a detoxikačních retreatů na Bali, nám udělá přednášku o Healing foods, uzdravující stravování propojené s čakrovým systémem. Lyn nás provede i zážitkovým workshopem přípravy její vynikající jungle čokolády.

VÝLET K VODOPÁDŮM

Jen 15 minut jízdy od Poinciana resortu vyrazíme společně po příjemné stezce džunglí k vodopádu Les. Během cesty tě místní průvodci seznámí s různými balijskými druhy rostlin a stromů, dozvíš se i jejich léčivé účinky. Když pak vstoupíš pod vodopád, zažiješ doslova duchovní očistu. Na závěr výletu ochutnáš lahodné zdravé smoothie s kousem domácí čokolády v malé jungle restauraci Ra Healing Foods, kterou provozuje Lyn.

VÝROBA OBĚTINEK A POŽEHNÁNÍ V CHRÁMU

Zažiješ, jak vyrobit vlastní obětinku canang sárí, kterou pak obětuješ ve vodním chrámu Ponjok Batu. Chrámy na Bali jsou pro mnoho lidí symbolem klidu a duchovního místa, kde mohou najít své vnitřní já a napojit se duši a energii ostrova. Chrám Ponjok Batu se nachází na kopci s výhledem na oceán a jeho architektura se vyznačuje tradičními balijskými prvky. V chrámu zažiješ "bali blessing" - požehnání balijským knězem.

MAGICKÝ OHEŇ NA PLÁŽI

Spočinutí u ohně na pláži je jedním z nejmagičtějších zážitků, které si můžeš přát. Když se ocitneš u ohně na pláži, najednou se všechno kolem tebe zpomalí a všechny tvé myšlenky a starosti se zdají být vzdálené. Pohled do plamenů přináší klid a uvolnění. V té chvíli se cítíš jako součást přírody, jako bys byla propojen/á s věčnou sílou přírody. A když se podíváš na zářící hvězdy na obloze, cítíš se skutečně osvobozený/á od každodenní reality.

PŘEKVAPENÍ NA ROZLOUČENOU

Duše Chakradance a mama Bali pro tebe připravily výjimečný zážitek na rozloučenou. Něco, co se dá zažít jen na Bali. Něco, co se tě hluboce dotkne tak, že na to do konce života nezapomeneš.

Nepřehlédnutelná proměna

Jak se budeš po retreatu cítit?


Jako po instalaci nového softwaru

A tebou bude proudit zvědavost, co všechno ten upgradovaný software bude umět, čím tě překvapí, až se plně rozjede


V KLIDU

Zažiješ sice duhovou diskotéku, prožiješ toho opravdu mnoho, i přesto se po retreatu budeš cítit klidně, vyrovnaně a stabilně. To V KLIDU je přesně to místo, ze kterého je nejlepší začít žít a tvořit cokoliv nového. Přítomnost klidu v jakémkoliv rozhodnutí je potvrzením, že je správné a pravdivé.


Jako zbrusu nové, nablýskané auto

Takové, které právě vyjelo z továrny s plnou nádrží a jasným cílem své cesty do světa. Budeš se cítit naplněný/á samou sebou a svou misí a vizí své duše.

Co říkají ti, kteří BALI TRANSFORMACI už zažili?

"Přijela jsem si pro zcela novou kůži, pro pocit obnovení, znovuzrození, očisty...pro pochopení sebe, a toho, kdo já skutečně jsem. A povedlo se. S tvou pomocí a podporou a v bezpečném kruhu podobně naladěných bytostí to šlo samo. Děkuji Tobě, Danielce i Davidovi za to, že jsem toho mohla být součástí."

Veronika, účastnície BALI retreatu leden 2024

Jana Švestková, tlumočnice vnitřních světů

".....ani oko nevidělo, ani ucho neslyšelo, ani si člověk neumí představit, co Život připravil těm, kteří ho milují...." Krása prožitků.... místy až k neunesení....Pastva pro duši i tělo....Smyslová nádhera... To je Bali retreat s charismatickou Alicí a jejím hvězdným týmem.... Bylo mi velkou ctí a nesmírným vesmírným potěšením se tohoto Ráje na zemi 

Dana, účastnice BALI retreatu leden 2024

Jana Švestková, tlumočnice vnitřních světů

"Je to cesta domů. Jsem obrovský vděčná za to, že toto vše mohu prožívat i díky mému krásnému projektu, který mne podporuje ve zdraví, prosperitě a svobodě. Děkuji, že mohu a děkuji, že tyto možnosti mohu posílat dál. Retreat CHAKRADANCE na Bali mne ponořil do velké hluboké vděčnosti za můj život, za moji rodinu, za přátele, které mám okolo sebe, za moje nebeské průvodce, za stálou boží přítomnost i za moji podnikatelskou cestu. Prožila jsem hluboké léčení a mnohé, co zatím nedokážu popsat slovy. Děkuji, že mne duše Chakradance tak oslovila, děkuji, že ji mám díky seminářům Alice, která tuto terapii přivezla do Čech, stále k dispozici a děkuji BALI SPIRIT za přijetí."

Yvetta, účastnice BALI retreatu leden 2024

Jana Švestková, tlumočnice vnitřních světů

"Připravili jste společně krásný program a bezpečný prostor, který jsi udržela během celého reatretu. Vidět s jakou láskou a empatií pracuješ mě moc nadchlo. Ukázala jsi mi společně s Davidem a tvými nejbližšími, že je možné žít kvalitní život a přitom ho protančit . Navíc jsme si přivezli domů spoustu zajímavých vhledů, zkušeností a tvé dárky v podobě provázení a spojování skupinky i nadále. Bali byla prostě naše nejlepší a přitom nejtěžší volba a jsme rádi, že jsme se reatretu zúčastnili."

Jaruska a Pavel, účastnice BALI retreatu leden 2024

Retreatem tě provedou

Alice, David & Daniela

Magické silové místo Bali a hluboká transformace

s ChakradanceTM, to je cesta, která promění tvůj život. Budeme 

s tebou držet vizi a bezpečný prostor


Alice Kirš

Jsem milovnice lehkosti, vášnivá cestovatelka

a facilitátorka taneční terapie ChakradanceTM. Založila jsem projekt Ženy ženám

a vydala 4 knihy. Pořádám workshopy, online programy a retreaty v zahraničí,

na kterých s podporou ChakradanceTM provázím ženy i muže na cestě domů

v sobě. Mojí životní filozofií je "ANO, můžu" - můžu si to dopřát, můžu to zažít, můžu to mít, můžu takhle žít, můžu se takhle cítit...i ty můžeš!

Alice Kirš

Jsem milovnice lehkosti, vášnivá cestovatelka

a facilitátorka taneční terapie ChakradanceTM. Založila jsem projekt Ženy ženám

a vydala 4 knihy. Pořádám workshopy, online programy a retreaty v zahraničí,

na kterých s podporou ChakradanceTM provázím ženy i muže na cestě domů

v sobě. Mojí životní filozofií je "ANO, můžu" - můžu si to dopřát, můžu to zažít, můžu to mít, můžu takhle žít, můžu se takhle cítit...i ty můžeš!

Kolik to bude stát?

CENA Chakradance retreatu na BALI je 95.000 Kč

V této ceně je zahrnuto:

>   kompletní 9denní program ChakradanceTM TRANSFORMACE

>   12 x ubytování v samostatné ložnici s vlastní koupelnou a WC

>   12 x plná penze (snídaně, oběd, večeře) včetně nápojů

>   3 x organizované výlety, workshop whole foods, Bali jídla a 2x balijská masáž na 60min

>   3x společný ZOOM call k integraci po návratu

>   organizace zájezdu, asistence při příletu a ubytování v resortu

>   kompletní transfery z letiště

>   cestovní pojištění

V ceně není, ale pomůžeme ti zařídit, pokud budeš mít zájem:

x   zpáteční letenka, která se pohybuje kolem 25.000Kč

x   pojištění storna zájezdu

Připoj se ke skupině 18 výjimečných lidí a prožij
s námi nezapomenutelný retreat plný
transformace a dobrodružství.

Těšíme se na Tebe!

Aktuálně přijímáme závazné přihlášky.

Smlouvy, zálohy a rezervaci letenek budeme řešit v průběhu června

Pro koho je retreat určen: ženám, mužům, párům, dospívajícím dětem, které mají chuť a kapacitu účastnit se celého programu retreatu.

Platba: během června se s tebou telefonicky spojíme a dohodneme vše potřebné k tvé cestě na Bali. Bude také prostor pro tvé případné dotazy a přání. Domluvíme se také platbě retreatu. Je možné jej uhradit naráz nebo si jej rozložit do více plateb.

Storno podmínky: zrušení zájezdu 6 měsíců před datem zahájení retreatu 0% storno, zrušení zájezdu 3 - 6 měsíců před datem zahájení retreatu 50% storno, zrušení zájezdu do 3 měsíců před datem zahájení retreatu 100% storno.

Očkování: Bali již oficiálně vyhlásilo zrušení povinnosti očkování proti Covid-19 pro vstup do země. Na Bali tedy mohou cestovat i neočkované osoby.

Společný let: Ze zkušenosti víme, že část skupiny vždycky letí stejnými lety a je tomu možné přizpůsobit nákup letenky, pokud chceš cestovat ve skupině.

Délka letu: Let je dlouhý přibližně 15 hodin. Letí se 6 hodin do Dubaje nebo Doha, pak je 2 hodiny na přestup a následuje 9 hodinový let na Bali do Denpasaru.

Prodloužený pobyt: Je skvělé na Bali přiletět o pár dní dříve než začne reatreat, vklidu se zaklimatizoval a naladit. Zároveň je tu možnost zůstat po retreatu déle a nechat se okouzlovat Bali spiritem delší čas   Rádi ti pomůžeme s letenkou i tipy, kam se na Bali podívat.

Ptáte se

Otázky a odpovědi

1. Častý dotaz

Klikněte a můžete začít psát. Veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

2. Častý dotaz

Klikněte a můžete začít psát. Labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit.

3. Častý dotaz

Klikněte a můžete začít psát. Eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate.

Výjimečné propojení

Bali je jako reproduktor...

který zesiluje hlas naší duše. A Chakradance vytváří prostor dopřát si tento hlas skutečně uslyšet. Kráčet cestou duše znamená žít život, pro který jsme byli stvořeni. Je to život plný radosti, lásky a hlubokého naplnění.