CESTA DUŠE

transformační seminář III.
Cesta světla


Více informací k ucelenému cyklu tří seminářů poznání a přihlášení najdete tady:


CESTA SVĚTLA

Jak už název semináře napovídá, nastoupíte po této plné transformaci na CESTU SVÉ DUŠE. Cestu, která bude přesně taková, jakou si ji uděláte, protože již budete vědět, kdo jste a kam kráčíte. Nastoupíte na cestu vlastní síly, sebelásky, rovnováhy, životní energie, hojnosti, proměny a dovolíte si zazářit.

Co mi seminář přinese?

 • přijmete sebe sama, svoji vnitřní sílu, svou tvořivost, odvahu ke změnám, 
 • opustíte staré programy či vzorce chování. 
 • prožijete volnost a hravost bytí.
 • naučíte se udělat rozhodnutí, přijmout za něj zodpovědnost a jít krůček za krůčkem vpřed.
 • nastoupení na vlastní cestu ve své plné síle a kráse, plni lásky, soucitu, pokory a vděčnosti.

Co je obsaženo v ceně tohoto třetího semináře?

 • 2 meditace,
 • setkání, sdílení, drobné občerstvení, káva, čaj, voda,
 • tanec duše,
 • rituál na téma rozhodnutí a přijetí zodpovědnosti,
 • testování,
 • pronájem prostor,
 • dodatečná možnost konzultace.

Kromě meditací, společného sdílení a tvoření Vás na závěr bude čekat opět malé překvapení v podobě propojení duchovního světa s fyzickým tělem. Máte se na co těšit a já také.

Těším se na Vás!

S láskou a úctou Taraka Solei


Co říkají na seminář Cesta Světla účastníci semináře?

Marcela U.:

Milovaná Tarako.  

Brečím teď s velikou vděčností, kterou cítím. S vděčností, že jsem Tě potkala a poznala. S vděčností, že jsi mě provedla Tvými krásnými léčivými meditacemi. Ani nevíš, jak moc jsi mi pomohla. Děkuji mnohokrát. Po Tvém posledním semináři, který byl opravdu silně prožitkový, tedy alespoň ta závěrečná část (tanec duše), kdy jsem cítila nejprve velikou úzkost, měla jsem pocit, že musím otevřít oči a přestat tancovat, ale nakonec jsem si řekla, že musím vydržet, a že úzkost odezní a dostaví se pocit blaženosti. Dostavil se strach, jestli to vydržím. Znovu úzkost, pocity horka, tlukot srdce, strach. Všechno jsem to přijímala, dýchala a nechala pročistit a odejít. Potom jsem na konci cítila ohromnou radost a lásku, tu čistou esenci božské bezpodmínečné lásky. Bylo to něco nádherného. Těžko popsatatelného, ale Ty mi určitě rozumíš.Za tyto krásné prožitky Ti znovu mockrát děkuji. 

Po semináři jsem cítila velkou touhu zlepšit svůj vztah s manželem. Cítila jsem obrovskou touhu po vědomém vztahu plném vědomých prožitků. Zaměřuji se na sebe, dělám to, co mám ráda. Tak jsem se přihlásila do kurzu jógy. Bude to na 9 měsíců a budu na sobě intenzivně pracovat.  

Děkuji za Tvůj čas. Ať se Ti daří nejenom v tvorbě, ale i v osobním životě. Požehnaný rok 2018 Tobě a celé Tvé rodině, přeje Atanay

Děkuji Ti, milovaná.Děkuji Vám všem.

Další recenze naleznete zde:


  Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.