Děkuji. 
Mám velkou radost, že se zajímáš o svůj niterní svět 
a toužíš se posouvat na své cestě k poznání sebe samé. 

Než přijde e-mailový posel, je třeba projít dle zákona GDPR tyto tři kroky, které Tě dělí od otevření či stažení nahrávky. Pokud e-mail nedorazil, zkus se mrknout do složky hromadné nebo spam.

KROK 1

Do e-mailové schránky jsem Ti poslala potvrzovací e-mail.

KROK 2

Tento e-mail je třeba otevřít, seznámit se s podmínkami a pokud s nimi souhlasíš, tak je třeba e-mail také potvrdit kliknutím na uvedený odkaz. 

Krok 3

A pak už Tě nic nedělí od poslechu nahrávky ZDARMA, která Ti dorazí v samostatném e-mailu a Ty si ji můžeš uložit například do svého počítače, nebo se k ní opakovaně vracet přes e-mail.


Čím bych Tě ještě ráda obohatila na Tvé cestě?

Ráda pro Tebe na míru Vesmíru připravím Tvou jedinečnou osobní meditaci duše. Tato meditace je stažena a je stejně jedinečná jako ty. Dostaneš ji ve formátu mp3 nebo mp4 a můžeš ji poslouchat každý den, nebo si ji pouštět do uší třeba při usínání. 

Změní ti život, tak jako mnohým lidem před Tebou. 

Miluješ-li meditace, je tato nabídka přesně pro Tebe.


Meditace tě nebaví, ale přesto bys chtěla znát více do hloubky svou cestu svůj osobní příběh? 

Požádej o jméno duše nebo vhled skrze poselství tvé duše.

Uvidíš, jakou zprávu Ti Tvá duše už roky touží sdělit. Možná ji zatím neslyšíš. Nevadí. 

Jsem tu pro Tebe.


Anebo si na vše toužíš přijít sama? 

Pak vznikl e-book Jak objevit své poslání - krok za krokem právě pro Tebe. 

Je plný bonusů:

Bonus 1: Nejen skrze hlavu za posláním v pdf

Bonus 2: Srdcová nahrávka dechu mp3

Bonus 3: Karty vnitřní proměny a růstu - ŽIVOT VE SPOJENÍ v pdf

Bonus 4: Meditace lásky k otevření srdce 


  • Přečíst si články na některém z mých blogů tady>>, tady>> nebo tady>> :)
  • Stáhnout si e-book zdarma Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu, díky kterému snadno a hravě přijdete na to, proč se Vám v životě opakují různé nemoci a dokážete tak s nimi i se sebou lépe pracovat.
  • Obohatit svůj život díky KARTÁM POZNÁNÍ ANEB POZNEJ SEBE A POZNÁŠ CELÝ SVĚT, které si můžete prohlédnout na mých stránkách a vnést tak do svého života stejně jako já 43 klíčů = principů, kterými se sama řídím ve svém životě a které mi mnohokrát pomohly v tom, abych žila přesně takový život, po kterém toužím. 
  • Přečíst si knihu CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA, která je takovým otvírákem Vašich osobních zasutých životních příběhů a která Vám díky jednotlivým poselstvím za každým příběhem dokáže pomoci i na té Vaší osobní cestě.
  • Podpořit cestu ženy můžete nyní díky příběhu v tištěné knize nebo e-booku TARA, který je obohacen úspěšnými a silnými meditacemi, které potěší každou ženu a následně díky ní i každého muže.:)
  • Prožívat život v radosti a nechat se přitom provést dalším příběhem v tištěné knize i e-knize TRIŠA - když duše tančí, zasadit do přírody strom a spojit se sami se sebou, to je sen každé ženy.:) Mrkněte.
  • A spoustu dalšího. Celou nabídku najdete tady>>, tady>> a tady>>

Krásnou inspiraci pro život v radosti, lásce a vděčnosti, Vám přeje Taraka