Kineziologie s nacítěním

Kineziologie 

Kineziologie je stále více dostupná a tedy i nápomocná všem. Dokonce i těm, kteří nevěří ničemu nebo lidem z řad lékařů, psychologů, atd.

S kineziologií jsem se seznámila nevině na vysoké škole, kdy mi má nejlepší přítelkyně půjčila knihu Souvislosti - od Zdenky Jordánové. Od té doby jsem již přečetla všechny její knihy a nechala je pozitivně působit na můj život. Mé rozhodnutí, zabývat se touto metodou více, mi trvalo snad 10let. I tak mi neustále mění život a třeba i díky ní, můžete držet  ve svých rukách karty Poznání, v brzké době také novu knihu, anebo se mnou a se svou duší prožijete řadu seminářů.

Ať už je to jak chce, já jsem šťastná. A toužím po tom, abyste byli šťastní taky. Protože spojení s duší je překrásné. A jak jinak to udělat než tím, že poznáte sami sebe. Například i formou této úžasné metody.

Co mi může kineziologie přinést?

Kineziologie je metoda, kterou je možné pomoci 

  • při řešení problémů, které vznikly na základě nějakého negativního emocionálního zážitku. Pokud dokážete odstranit negativní emoce z minulosti, můžete v přítomnosti uskutečňovat vše s větším pochopením, radostí a láskou. Stanete se tak šťastnější, zdravější a především si začnete více věřit a plnit si své sny. 
  • To vše ovlivní pozitivně i Vaše děti, protože je již nebudete zatěžovat svými strachy a obavami.
  • Díky odblokování se zlepší Vaše komunikace, koncentrace, sebejistota, zdraví, imunita, schopnost učit se a navazovat opravdové vztahy. 
  • Kineziologie má i spoustu dalších výhod jako je odstranění stresu, různých poruch učení, strachu, fobií, závislostí, žárlivosti, vzdorování, smutku atd.
  • Jde o jednu z možností, jak se spojit se svým vnitřním světem.


Co Vás čeká během odblokování?

  • Nejprve zjistím, proč jste za mnou přišli, co Vás trápí, tíží atd. Tedy to, na čem toužíte pracovat.
  • Zeptám se Vás také na to,  čeho toužíte odblokováním dosáhnout.  
  • Budu Vám pokládat otázky, protože pouze pokud se ptáme, můžeme získat odpovědi.  Dokážeme tak získat důležité informace z Vašeho podvědomí. Zviditelníme je, pojmenujeme je, aby poté mohlo dojít k uvědomění, které slouží k Vašemu posunu. 
  • Pomohu Vám tedy navázat kontakt se sebou samými a najít tak odpovědi na Vaše otázky. Pomohu Vám změnit Vaše nefunkční postoje, protože právě ty Vám brání naplnit svůj život štěstím, radostí a láskou.
  • Během sezení budu používat svalový test. Pomocí svalového testu získáme spoustu potřebných informací - tedy to, co si opravdu myslíte. Pomohu Vám najít Vaše omezení. Tím, že změníte své omezující postoje, zvýšíte zodpovědnost za svůj život a budete efektivněji dosahovat svých cílů a vytvářet si tak život podle svých představ.

Jak dlouho sezení probíhá?

Sezení probíhá 60 - 90 minut. dle Vašeho soustředění a Vaší touhy opravdu se dozvědět, jak to máte:) Podíváme se na Váš problém jinak a Vy tak pochopíte, čím si vše způsobujete. Převezmete zodpovědnost za svůj život. Zbavíte se nepotřebné zátěže, různých nefunkčních programů, které Vám neslouží, atd.


Na konci sezení zjistíme, zda můžeme dané téma uzavřít nebo je třeba ještě na něčem pracovat a domluvit si další schůzku. Po skončení odblokování se můžete naplno vrátit k práci či jiným aktivitám.

Je třeba si uvědomit, že odblokováním vše začíná. Poté je třeba uvést nové poznatky do praxe - tedy, chytit se na švestkách a změnit to.

Těším se na Vás a na naši společnou práci.

S láskou a podporou pro Vaše rozhodnutí ZMĚNIT ŽIVOT K LEPŠÍMU, Taraka Solei.