Nejčastější otázky


KDY KURZ ZAČÍNÁ A KDY KONČÍ?

Vstup do kurzu i k prvním bonusům v případě VIP balíčku dostaneš ihned. Do členské sekce kurzu ti přijde přístup 17.2.2023 a naše společná cesta začíná 20.2.2023 a končit bude 20.2.2024. S ženami, se kterými navážeš v kurzu přátelství, můžeš zůstat v kontaktu i po jeho ukončení.

JE LEPŠÍ POČKAT NA DALŠÍ ROČNÍK, KDYŽ SE MI KURZ ZROVNA TEĎ NEHODÍ?

Zeptej se sebe samé, jak dlouho chceš ještě odkládat změnu? Pokud cítíš, že tvůj život nežiješ tak, jak bys chtěla, nerozumíš si, nevíš jak dál, opakují se ti stále stejné situace a vztahy, apod., pak doporučuji jít do toho TEĎ. Kdo ví, zda se kurz bude v příštím roce konat. Dovol si překročit svůj stín, vykročit ze své komfortní zóny a objev, jak úžasné je, poznat sebe samu se vším, co k tobě patří. Právě teď je ten ideální čas na změnu. 

MOHU KURZEM PROCHÁZET VLASTNÍM TEMPEM?

Samozřejmě. Je to ve tvé režii. K materiálům získáš přístup na rok a skupina tě občas popostrčí, abys nestagnovala. Pro nejvíce aktivní, chystám překvapení. Co je však důležité, abys věděla. Přístup k jednotlivým modulům se otevře vždy na začátku každého měsíce. Proč? Protože ze zkušenosti vím, že když otevřu hned všechna témata, přeskakují ženy z jednoho modulu do druhého a nevěnují se tématu pořádně do hloubky. Cesta k sobě nejde urychlit. Je třeba ji krok za krokem prožít. Věř mi, má to tak veliký smysl.

KOLIK ČASU MI KURZ ZABERE?

Na tuto otázku nemám jednoznačnou odpověď. Každý modul je totiž úplně jiný v závislosti od tématu. Některé techniky ti zaberou minutku, dvě, jiné i hodinu času. Vše ale připravuji tak, abys kurzem prošla bez problémů i pokud máš malé děti jako já, náročnou práci nebo oboje. Vyhraď si předem ve svém diáři na kurz alespoň půl hodiny týdně.  Zdá se ti to hodně? Neboj, při vstupu do kurzu společně zapracujeme na změně pohledu na tvůj čas, který se naučíš efektivně využít. 

NEBUDE MĚ TO STRESOVAT?

Nemusíš se bát, není to jak ve škole, nebudeš nic muset plnit na čas ani do termínu. Vše půjde pianko, v klídku a radosti, ale do hloubky. 


NEMÁM ÚČET NA FACEBOOKU A ANI SI HO NECHCI ZŘIZOVAT. PŘIJDU TÍM O SDÍLENÍ SE ŽENAMI?

Můžeš sdílet i pod videi nebo přímo v kurzu. 

NEUMÍM SDÍLET A ANI NECHCI.

Nikdo tě v kurzu do ničeho nenutí. Ty jsi ta, která si volí, co a jak bude. Pokud se tvůj postoj ke sdílení během kurzu změní, jsme tu pro tebe. Pokud za námi přijdeš do facebookové skupiny můžeš jen sledovat diskuzi a inspirovat se od ostatních.


MŮŽU NĚKTEROU LEKCI PŘESKOČIT?

Ano, ale proč bys to dělala? Otevři svou mysl zázrakům, povznes se nad svá očekávání a hodnocení rozumu. Zkus to a možná zjistíš, že se ti téma nakonec přece jenom zalíbí. Kdo nic nezkusí, nezjistí, jak se může život zázračně proměnit v jednu velkou radost.

CO KDYŽ MI KURZ NESEDNE?

Pokud během prvních dvou týdnů zjistíš, že ti kurz nevyhovuje, obratem ti vrátím peníze. (Proto budeš mít přístup k jednotlivým bonusům až po této době.)

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Pro ženy ve věku od 18ti - 100 let. Každá z nás si v něm najde to své téma. Aneb vždy se můžeme posunout. Kurzem prošly maminka samoživitelky, maminky s 1-3 dětmi různého věku, svobodné ženy, i zralé ženy. Nejmladší člence je zatím 23 let, nejstarší 65let a všechny se náramně baví.

CO KDYŽ SI KOUPÍM KURZ PO ČÁSTECH?

Zpracuješ si jednotlivá témata do hloubky ve své režii a ve svém tempu. Ale přijdeš o bonusy, výhody propojení žen ve skupině, radost ze sdílení, společné setkání, hlubší témata, které vyplynou ze skupiny a které ve skupině probereme. Každopádně i jednotlivá témata jsem navrhla tak, aby tě podpořila ve všech rovinách bytí. Budou se také otevírat 1x v měsíci. A letos je to poslední možnost, pak už samostatně koupit nepůjdou. 

BUDEME SE SPOLEČNĚ SETKÁVAT A SDÍLET?

Ano, ženy před Tebou ti to domluvily. Takže se každý měsíc sejdeme ve fb skupině a taky minimálně jednou fyzicky. Těším se na tato setkání moc. Samozřejmě pokud se nechceš setkávat, nemusíš.