OBJEDNÁVKA

Objednávka knihy TARA 

každou další knihu, karty nebo e-knihu z mé nabídky, 

získáš s touto objednávkou 

levněji o 100 Kč/ks. 


♥️ ENERGETICKÁ VÝMĚNA 

Knihu si cením na 389 Kč. 

♥️ KNIHU TI DORUČÍME ČESKOU POŠTOU NEBO ZÁSILKOVNOU

Daří se nám knihu zabalit a vyslat k Tobě do dvou pracovních dnů od připsání platby.

Doručujeme i na Slovensko a pokud chceš, i do jiné země EU. Napiš případně na taraka.solei@email.cz

♥️ PŘEKONTROLUJ SI PROSÍM PEČLIVĚ 

všechny údaje zadané v objednávce, především e-mailovou adresu a doručovací adresu, abychom Ti mohli doručit bonusy ke knize, které Ti poté dorazí na e-mailovou adresu, podle vybraného balíčku případně i s meditacemi. Děkuji.

♥️ ODKAZ NA BONUSY NAJDEŠ I V KNIZE

Čeká Tě 5 zastavení ženy

♥️ GARANCE VRÁCENÍ

V případě, že toto není kniha pro Tebe, můžeš mi ji do 14 dnů od zakoupení vrátit bez udání důvodu a požádat mě o vrácení peněz. V plné výši a bez otázek dostaneš peníze zpět.

Užij si čtení této knihy a objev plnost svého života.

Reference

Život hledající bytosti se podobá řece s tisíci přítoky. Tohle dílko je den z nich. Příběh dívky může inspirovat hledajícího k novému osobnímu poznávání, realizaci pozitivních změn v životě či hodnocení vlastního života. Může oslovit otevřenou citlivou duši, která vnímá význam symbolů. 

Mgr. Marcela Chvátalová

učitelka

Moja drahá Tarako! V obrovskej radosti som prečítala príbeh Tary. Zrkadlil mi samú krásu sveta a jeho možností, zároveň však aj odvahu, ktorá mne osobne ešte stále asi chýba a ktorú som hlavnej hrdinke v dobrom závidela. Prečítala som príbeh "jedným hltom", viedol ma samotný tam, kde bolo potrebné sa dostať - k mnohým poznaniam o princípoch bytia v súlade so sebou samou. Tarako, tak moc Ti ďakujem!! Šiel potom von zámer, aby som už dovolila veciam, nech sa dejú a pokorne prežívala každý jeden deň nových poznaní. Tak moc verím a dúfam, že už si dovolím byť aj ja odvážna 🙂 S láskou Kasána

Andrea Forberger

Ahoj Tarako, právě jsem dočetla Taru - nádhera! Moc Ti za ni děkuji!!! V každém odstavci, ne-li v každé větě je něco, co si člověk má odnést a vzít si z příběhu. Poprvé jsem ji četla jako příběh, už se těším, až si ji budu číst mnohem pozorněji znovu a zároveň budu používat pracovní listy. A to shrnutí na závěr - radovala jsem se z toho, že jsem si přesně říkala, v jaké souvislosti jsem si to četla a je to opravdu na místě tam takové shrnutí mít, krásně jsi ho tam doplnila. Člověk se nad tím vším pak víc zamýšlí. Až si ji přečtu podruhé, moc ráda se s Tebou zase podělím o zážitky. Měj se moc krásně, objímám Tě a mám Tě moc ráda, slunce moje!

Klára Černá

Tara a Triša jsou božská díla. Kdo umí číst mezi řádky, kdo je nakloněn změně, kdo CHCE od života více(lásky, radosti, zdraví, lehkosti, touhy i dobrodružství), ten se najde v každém tvém řádku. Máš dar slova, máš dar pohladit, po tváři i po duši, máš dar rozesmát i rozplakat, MÁŠ DAR a děkuji, že s ním nakládáš nejlépe, jak můžeš ... PRÁVĚ ZA TO TĚ MÁM JEŠTĚ VÍCE RÁDA NEŽLI JAK MÁM, což je na měsíc a zase zpět !!! :-)

Lucie Pajerová

"Minulý týden, když jsem se necítila dobře, oslovily mě tyto dvě knihy TARA a TRIŠA od Taraka Solei 📚 Ráno mi je naše milá paní pošťačka přinesla a já se hned pustila do čtení Tary 📖 Už jsem za půlkou a z knihy jsem nadšená, přinesla mi přesně to co jsem teď na své cestě sebepoznání potřebovala. Krásně obohocuje mé vlastní procesy a tak s chutí sdílím dál. Třeba i vám přeji něco nového do života."

Markéta Mitrová

Jak se můžeme spojit?

Taraka Solei - žena, která miluje život