Předporodní rituál - průvodcovství

A je to tady... Další z mých projektů, který vznikl pouze a jen díky Vám a Vaší touze dělat věci jinak - 

s hlubokým uvědoměním a láskou.

Jako maminka dvou dětí toužím se svou rodinou prožívat překrásné okamžiky. Proto není v mých možnostech účastnit se každého Vašeho  Předporodního rituálu, i když mě tyto okamžiky nesmírně fascinují svou čistotou, sounáležitostí a silou žen, která se právě ukazuje v průběhu tohoto rituálu a také v průběhu porodu. 

Článek na téma předporodního rituálu, setkání či tradice jsem psala již dávno. Na tomto odkazu si můžete celý článek přečíst a řídit se jím během tohoto překrásného dne sdílení, setkání a podpory nastávající maminky na její cestě k porodu. 

Pokud však stále nevíte jak na to a toužíte po své průvodkyni, připravila jsem pro Vás nahrávky k provedení Vaším překrásným dnem plným lásky, harmonie, opuštění strachů a obav a vyjádření podpory i přání nastávající mamince. 

Součástí balíčku je 9 krátkých nahrávek, které Vás krásně a hravě provedou celým předporodním rituálem, očistná meditace a podpůrná meditace pro maminku, dítě i nastávající porod a dále doprovodná příručka a malé překvapení.

Přeji Vám, ať je Váš předporodní rituál nezapomenutelným okamžikem plným lásky, radosti a ženské podpory.

Cena tohoto kompletu činí 750kč. Objednávat si jej můžete přes objednávkový formulář v sekci kontakt, nebo níže na této stránce nebo na mé emailové adrese: taraka.solei@email.cz. Další informace Vám následně odešlu na e-mail.

Děkuji za to, že pro Vás mohu tvořit a být Vaší průvodkyní v tento překrásný den.  Věřím, že Vám mé vedení prozáří Vaši cestu a již nyní se těším na Vaše fotografie plné prožitků, radosti a smíchu. Užijte si je ve zdraví a harmonii se vším. 

S láskou Taraka Solei

26.4.2017