Rituál programování vody

Většinu informací o vodě jsem uvedla v článku s názvem Voda.  Voda je spojována s hlubokou dědičnou moudrostí, láskou a duchovními pravdami. Voda umí přijímat a přenášet informace ze svého okolí. Tělo člověka je tvořeno ze 70% vodou. Spoustu zajímavých informací o vodě naleznete na tomto odkaze na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=X6rwviX4rWg

Kdy je vhodná doba pro programování vody? Ideálně ráno po probuzení a večer před spaním. Rituál můžeme opakovat i v průběhu dne, čímž umocníme účinek vody. Do čiré sklenice nalijeme čistou pitnou vodu. Na papír napíšeme naše přání, nebo nakreslíme jednoduchý symbol, který je symbolizuje. Tento papírek poté postavíme pod sklenici s vodou. Poté k ní ze dvou stran přiložíme dlaně tak, jako bychom ji chtěli chránit a zahřívat. Po dobu 40s -5 minut se plně soustředíme na svá přání a tak je programujeme do vody. Délka soustředění není ani tak důležitá, jako spíš síla vaší myšlenky a Vaše soustředění. Po ukončení programování vodu vypijeme.

Představujte si, jak se rozlévá ve vašem těle a přenáší s sebou sílu, kterou jste do ní vložili. Budete-li tento postup opakovat pravidelně po několik dní, budete sami překvapeni, jak funguje. Aktivovaná voda, kterou později vypijeme, roznese informace, které jsme do ní vložili ke každé buňce našeho těla. Voda tedy nepůsobí na věci mimo nás. Tedy, pokud si například přejete lepší práci, vkládáte do vody informace na dodání odvahy, síly, aby pomohla intuici najít tu nejlepší nabídku a přinesla moudrost a schopnost úspěšně zvládnout přijímací pohovor, atd.

Až si budete více důvěřovat, stačí se plně soustředit na svá přání a programovat je do vody. Pak již nebudete potřebovat ani papírek s přáním či symbolem. ;)

Voda je prostě zázračná.

Jistě jste viděli i řadu pokusů, kde jedné vodě nadáváte, druhé vodě děkujete a pak dáte obě vody zamrazit a uvidíte rozdíl. Já tak pracuji se vším co dělám - tedy s jídlem, které vařím rodině, pitím, atd. Veškeré jídlo i pití má poté úplně jinou chuť. Tak dobrou chuť;).

S láskou Taraka Solei

9.8.2016