Branou Slunce k Poznání z DUŠE

VÍTÁM TĚ!

Brána se i s podrobnými informacemi otevře v průběhu února, 

ale pokud již víš, že se chceš přihlásit, dveře Ti jsou otevřené. 

První měsíc bude pro všechny vstoupené zdarma. Tvoji cestu průchodu branou oficiálně otevřu 1.3.2022. 

PŘIHLAS SE NA CESTU

Hloubka, moudrost, lidství, radost, ženství, propojení, tvoření z duše - témata tvořícího se, živoucího, dýchajícího, proměňujícího se a živého on-line klubu pro Tvůj růst


Znáš množství technik, ale nedaří se ti skrze ně probudit své dary?

Toužíš po bezpečném prostoru, kde můžeš sdílet své touhy, sny, kde budeš podporována a milována taková, jaká jsi, kde budou ceněny Tvé dary a Tvé vnitřní světlo bude jasně zářit na cestu? Místo, kde poznáš sebe samu bez masek a kde budeš moci být pouze tak dlouho, jak to budeš cítit?

Chceš se propojit s jednoduchostí hluboké pravdy a života na Zemi? 

Toužíš poznat, jak chutná lehkost, volnost, svoboda a mír, když jsou plně žity a integrovány ve tvém těle, v celé Tvé zázračnosti - bytosti? 

Chceš poznat své tělo, emoce, propojit se s energií i životem takovým, jaký je? Tedy plným úžasných kouzel?

Ráda bys byla součástí něčeho většího, s přesahem, dlouhodobého, abys mohla plně rozvinout vše, co do života přinášíš - tedy sebelásku, sebehodnotu, víru v sebe, své dary, propojení se Zemí, s Hvězdami i Nebem, Zvířaty, Rostlinami, se svým ženstvím, spiritualitou, tvořivostí ? 

Přijď za námi pro radu, lásku, objetí, vyslyšení, sdílení, tvoření, ukotvení, pohlazení, přátelství a spoustu dalšího. 

Brána Slunce k Poznání z duše je místem setkávání, je kmenem pro Tvou podporu, je bezpečným kruhem pro sdílení, je podporující, milující, otevírající a probouzející se komunitou žen, které se nebojí tvořit a sdílet své dary duše. 

Jakými tématy budeš procházet?

Takovými, které jsou důležité pro tvoji každodennost. Nebudeme spolu stavět žádné vzdušné zámky, ani chodit v bludném kruhu. Ukážu Ti, jak chutná život, když se mu otevřeš z duše.

Začínáme společně 1.3.2022, ale můžeš se k nám přidat kdykoliv v průběhu roku.

Mé transformační programy už změnily život tisícům žen. 

Staň se jednou z nich i TY. Těším se, až Tě poznám.
Co o mně říkají ženy, se kterými pracuji? 

Jana Rosa

průvodkyně rituály a ženskými kruhy

„Obdivuji tvou vnitřní harmonii, pohodu a klid. Sílu a zároveň jemnost. Pomáháš mi rozplétat příběhy, otevírat a čistit věci. Pomáháš mi vidět jasněji. Tvé silné stránky: životní optimismus, láska k lidem, vnitřní síla, schopnost vhledu, schopnost inspirovat. Jsi nádherná, srdečná, vědomá žena, která inspiruje ostatní na jejich cestě k sobě, ke své duši i tělu. Nebojácně provázíš ostatní i těžkými tématy s lehkostí a laskavostí sobě vlastní. Děkuji ti moc, drahá! Pomohla jsi posunout mě k otevření rodového pokladu. Miluji být ve tvé přítomnosti. Tolik radosti a lehkosti a lásky. ❤️"

Lib Uše Celestina

Procházky pro radost i poznání sebe, Access Bars 

„Tarako, ty jsi zářivá, vnímavá s čistícím energetickým polem. Znáš svoje dary a sílu. Umíš je v životě používat. Pomáháš lidem odkládat zátěž, inspirovat tím, jak žiješ a píšeš. Prostě zlatíčko."


Lenka Kovářová

lektorka kundaliny jógy, 

„Jsi čistá láska. Jsem neskonale vděčná, že JSI a že díky Tvé čisté práci my JSME."

Lucka Pajerová Milatová

školička Letňany

„Tarako, ty jsi žena, která miluje život a vše v něm. Jsi ta, co umí inspirovat druhé skrze svou nekonečnou lásku, radost, lehkost a náruč plnou božského světla! Jsem šťastná,že hledáš nové a nové cesty a lidi se můžou dotýkat skrze tebe SAMI SEBE...Máš dar dávat a dělat lidem lásku, pohladit, poléčit nebo prostě jen být a ono se vše děje samo a to je to nejkrásnější!!!" 


Pavlína Gedeona Kratochvílová

maminka, domácí vzdělávání

"Tarako, ty jsi sluníčko, které hřeje svými paprsky, žena, která miluje život na této úžasné planetě a která miluje vše kolem sebe, lidi, přírodu, vesmír a má láskyplnou náruč, jsi světýlko, které tu pro nás všechny září. Mám tě ráda a posílám obejmutí."

Lucie Heláya Linhartová

inspirující žena


Tarako, ty jsi průvodkyně na cestě životem. Upřímná, milující a radující se bytost, která svým bytím a žitím dělá náš svět krásnějším. Děkuji Ti za to, že jsi, moje milovaná.

Kdo Tě bude provázet na Tvé roční cestě k sobě?

Kdo jsem?

Já jsem... (Vím, že ti to nic neříká, ale potom, co projdeš kurzem, ti to bude stačit.:) Prozatím ti povím více.)

Jsem žena, která se zamilovala do života ve všech jeho podobách. Jsem také máma dvou dětí, žena jednoho muže a milovnice životních souvislostí. Baví mě poznávat lidské tělo, lidské smysly, lidskou psychiku, emoce, energie i duši, baví mě objevovat, psát knihy i básně, vytvářet kurzy, které mění životy lidí k vnitřní svobodě, radosti, lásce, otevírají srdce a ukazují cestu poznání, která dodává odvahu na cestě za přijetím hlubin sebe sama, ale i za spatřením toho zářivého světla, které je součástí každé z nás. 

S radostí, lehkostí a vášní mě vlastní, tě provedu cestou sebelásky, živosti, radosti, odpuštění, hojnosti, poslání i darů tvých a ty se tak postavíš opět na své nohy a začneš žít svobodný život. Odprostíš samu sebe od všech "co by, kdyby" a začneš stejně jako já žít okamžikem, dýchat, smát se, v lehkosti a radosti tvořit. Jsem tu pro tebe v každém čase. Neboj se na mě obrátit. 

Povedu tě cestou, kterou jsem si sama prošla. Cestou života. Nepotřebuješ znát nic víc, než si sebou neseš právě teď. Jediné, co je třeba, přenést to od slov do praxe, do činů, do života v každém teď. Dost bylo slov. Chci vidět činy. :)

Vrať se opět k propojení, ke kořenům, k živosti, smyslnosti, sexualitě k žití života takového jaký je bez hodnocení a soudů sebe samé nebo jiných. 

Mými kurzy, odbloky, vhledy, rukama v rámci fyzioterapie, kineziologie nebo kurzů pánevního dna prošlo přes 7 000 žen a to pouze na základě osobního doporučení, čeho si nesmírně vážím.  A děkuji za to. 

V tomto kurzu s radostí provedu i TEBE. 

Petra Blažková

Účetní a Eurona manager

„Kurz Hvězdná cesta sebevědomé ženy je zatím ten nejlepší kurz, který mě mohl v životě potkat a přišel opravdu ve vhodnou dobu. V době, kdy jsem hledala sebe samu a potřebovala jsem přijít na to, jak žít spokojenější a klidnější život. A musím říct, že po čtyřech měsících je můj život opravdu klidnější a cítím se vyrovnanější. Díky modulu hojnosti jsem přepsala staré programy týkající se peněz, ať už šlo o závistivé jednání či podnikání jen pro peníze. Zjistila jsem, že peníze jsou až na druhém místě a že hojnosti máme kolem sebe dostatek, jen si to uvědomit. Asi zatím nejsilnější je pro mě modul ženství, kdy jsem začala opravdu milovat své tělo, ať je jakékoliv a začínám mít ráda sebe sama i na duchovnější úrovni a výsledek? Přenesla jsem svoji pohodovější energii i na muže, který se taky svým způsobem mění a je takový klidnější a vyrovnanější, jako by jel na stejné vlně jako já. Je takovou mojí zpětnou vazbou, že to, co dělám je správné a prospěšné nejen pro mě. Kurz opravdu doporučuji všemi deseti, protože já díky němu žiju život v pravém slova smyslu, bez stresů a v lásce ke všem okolo. A v podání Taraky je to o to lepší, protože je to žena, která se taaak krásně poslouchá, energie a láska z ní naprosto srší a dokáže nás krásně "nakopnout" k akci. Jsem jí moc vděčná za celý kurz a těším se na ostatní moduly." :)
Měj se krásně 😊😘“

Katarína Rosochová Mirael

žena na mateřské

„Ahojte žienky, už pred pár týždňami som si hovorila, že ak by mal kurz vtedy skončiť, stálo by to za to. Vďaka kurzu - som otvorená hojnosti, vnímam a ďakujem za všetko, čím som obdarovaná, a tiež si viem bez hanby určiť cenu za svoju prácu, aby sa mi to oplatilo a aby som nemala pocit, že idem na úkor seba a rodiny..., -som stále bližšie k vízii môjho života, vďaka kvalitnému návodu si viem rozmyslieť, čo je môj sen a či niečo (čo som mala naplánované) naozaj chcem robiť, alebo to bude iba strata času a energie. Ale to naj... Som stále viac a viac ZAMILOVANÁ 😍😍 do seba! Je to tak čarovný pocit, tak nové pre mňa. Taraka to nádherne vystihuje v meditácii- miluji sebe, miluji lidi kolem sebe.., a ostatní milují mne. Wow. ďakujem. Keď do sveta vyšla správa, že bude tento kurz, že ho bude viesť Taraka, hneď som vedela že idem na to a to čo mi prináša.. To sa nedá opísať. to treba zažiť. Ďakujem Ti milovaná. Ďakujem. dobrú noc.❤“

Kateřina ÓmÁra Bartheldyová

Porodní asistentka, skvělá švadlena

„Taraku jsem poznala přes kamarádku, vyhledala na netu a začala sledovat. Byl mi moc blízký její přístup , pohled na věci apod. Již nějaký čas jsem se necítila dobře..Sama se sebou, doma, vadil mi manžel, že se mnou nekomunikuje, na děti jsem pořad křičela, zkrátka nespokojenost ve všech směrech...Začala jsem více naslouchat radám Taraky, jak na sebelásku, na sebepoznání, kde může být problém a tak dále...Jenže všechno se mi motalo dohromady, a já se v tom ztrácela. Nevěděla jsem jak to všechno uchopit, pochopit a kde začít...Potom se vypsal kurz na Hvězdnou cestu a to jsem neváhala....Moc mi pomáhá utřídit si věci v sobě, kolem sebe..Uspořádat si čas, najít si čas sama pro sebe...Zamyslet se nad věcmi kolem sebe, srovnat si vše...Jdeme krok za krokem, můžu si to přizpůsobit momentálnímu rozpoložení...Taraku a její poradní slovíčko máme k ruce...Podpora je to veliká...A kdyý se ztratím, společně najdeme cestu...Už po krátké době vidím změny u sebe...je mi mnohem lépe, mnohem lehčeji..Začínám dívat na věci a lidi kolem sebe, které nezměním, jinak. Už me to neštve, dokázala jsem to pustit, odpustit....Doma se mnohé zlepšilo. Ano, mám před sebou ještě dlouhou cestu. Ale díky téhle Cestě se mám ráda a věřím, že mi bude krásně a lehce víc a víc..A mé sny se plní...A také jsem poznala spoustu nových a krásnách žen..Kráčíme společnou Cestou a víme, že máme jednu druhou, a když už mi nikdo u mě nerozumí, tak vím, že ony ano..Pro mě nejlepší rozhodnutí. Miluju a jsem moc vděčná, že tu mohu být a kráčet v lásce.

S láskou ÓmAra

Petra Šmídová

Podnikatelka

„Za pouhé 4 měsíce, co jsem v kurzu, se mi můj život změnil ve smyslu, že ho teď vidím a tvořím jinak, než to bylo doposud. Uvědomila jsem si hodně věcí, které jsem si sama blokovala, odmítala je uvidět v jejich podstatě a také neměla energii je přijmout a propustit. Dostala jsem se až k sobě samé, hluboko, ... někdy není snadné si věci přiznat a poté je transformovat, ale s Tarakou je to úžasný proces. Je to laskavá a zářící bytost a já děkuji Vesmíru a mému vyššímu Já, že mě na tu cestu navedli, že smím být součástí jejího kurzu. Taraka svou energií a laskavostí je úžasnou průvodkyní i po strmých stráních a klikatých uličkách, vždy podá pomocnou ruku a podpoří.
Myslím, že slova "láska, velká vděčnost, pokora, přijmutí, radost, tady a teď, JÁ JSEM " vyjadřují vše... děkuji Milovaná, je mi ctí měnit svůj život k vytouženému cíli s Tvou pomocí ....
S velkou vděčností Petra.“


Zlatíčko Tarako....děkuju💖
Jsem tolik vděčná za Tebe a za vše, cítím tak krásné napojení na Tebe a vždy se Tvoje slova dostanou tam, kam mají....

Ještě nemám hotový modul Ženství, ale už se blížím....našla jsem toho tolik, že se k němu stejně budu vracet :D ...
Mám Tě ráda už od prvních tonů hlasu....je to zvláštní, tohle se mi ještě nestalo, ale je mi v tom báječně 💖✨🎶
Měj krásný večer nebo ráno a vlastně celý den a ne jen ten jeden...prostě se měj krásně.

Žena, která touží zůstat: JÁ JSEM

úžasná průvodkyně

„Milovaná Tarako, hluboce děkuji za Tvou pomoc. Dějí se velké věci. Procházím silnými procesy. Padají iluze, léčí se traumata, ukazují se veliká zrcadla. Má pánev se probouzí. Věřím svému vedení, znamením, držím vizi, tvořím nový svět. Chovám nesmírnou vděčnost ke všemu, čím procházím a vím, že až tím vším s odvahou a velikostí projdu, dostane se mi velké odměny. Již začínám chápat, na co mne Vesmír celý život připravoval. A je to velké. Dýchám zhluboka.Jsem Bohem milována! Tak jako Ty! Objímám Tě, drahá! S láskou a plnou důvěrou v Tebe.“

Miriama

účetní

,,Cesta plná láskavosti, jemnosti, porozumenia, premien, uvedomení, znovu spojenia , ďakujem, že môžem byť súčasťou. Ako plynie čas a idem postupne Hviezdnou cestou ✨, tak ma to krok po krôčiku privádza naspäť k sebe, k odvahe prejaviť sa, k druhým, je to studnica hlbokých aha momentov, poznaní 💎. A za to som vďačná láskavej starostlivosti Taraky 💖 a podpory hviezdnych žien. Miriama“Dagmar Kunýtová

pečovatelka

„Tahle cesta mi opravdu mění život. Taraka je úžasný průvodce. Všem doporučuji vykročit. “

Vydej se na cestu poznání sebe samé. 

Začínáme 22.2.2022

VYBER SI BALÍČEK PRO SEBE NA MÍRU:

Balíčky pro TEBE

BALÍČEK STANDARD

- základní balíček -

SOUČÁSTÍ BALÍČKU JE:

 • Vstup do kurzu Hvězdná cesta sebe-VĚDOMÉ ŽENY v hodnotě  18.099 Kč
 • Uzavřená facebooková skupina pro podporu a sdílení
 • Uvedené bonusy v hodnotě 6.000 Kč
 • Setkání na zoom každý měsíc se skupinou
 • Osobní živé setkání 1x za rok se skupinou
 • Po zaplacení celého kurzu získáš postupně jednotlivé přístupy do fb skupiny, do kurzu od 22.2.2022 a přístup k bonusům Ti budu otevírat postupně dle řešení jednotlivých témat. 22.února začneme naši společnou roční cestu, ve které ti každý měsíc otevřu jedno nové téma.

Celková hodnota balíčku je 24.099 Kč

 (měsíční kurzovné pro Tebe vyjde na 2010 Kč)


Zvýhodněná cena pro Tebe 

od 2.2.2022 - 10.2.2022, kdy můžeš vstoupit za

19.990

ušetříš 4.109 Kč (měsíční kurzovné pro Tebe s mou osobní podporou a řadou bonusů vyjde na  1670 Kč)

Cena pro Tebe při včasném rozhodnutí do 1.2.2022

14.293 Kč

ušetříš 9.806 Kč (měsíčně tě vyjde kurzovné na 1200 Kč)

Možnost splátek 4 x 3.600 Kč (po sobě jdoucí měsíce)

Potřebujete se domluvit na jiném způsobu úhrady? Napište mi.

BALÍČEK VIP

- balíček s mým osobním vedením -

SOUČÁSTÍ BALÍČKU JE:

 • CELÝ BALÍČEK STANDARD v hodnotě 18.099 Kč
 • Uzavřená facebooková skupina pro podporu a sdílení
 • Uvedené bonusy v hodnotě 6000 Kč
 • Setkání na zoom každý měsíc se skupinou
 • Osobní živé setkání 1x za rok se skupinou
 • Vstup do živého kurzu Cesta Vědomého Bytí na Zemi, který se uskuteční 24.-26.8.2022 (v ceně ubytování, strava, lektorné) v hodnotě 6.493 Kč 
 • 3x20min. on-line konzultace s Tarakou v hodnotě 4.500 Kč
 • Po zaplacení celého kurzu získáš postupně jednotlivé přístupy do fb skupiny, do kurzu od 22.2.2022. a přístup k bonusům Ti budu otevírat postupně dle řešení jednotlivých témat. 22.února začneme naši společnou roční cestu, ve které ti každý měsíc otevřu jedno nové téma.

 • Získáš tak můj osobní přístup, větší hloubku, ukotvení v životě, jasnost technik a mnohem víc. 

Celková hodnota balíčku je 35.092 Kč


Zvýhodněná cena pro Tebe
od 2.2.2022 - 10.2.2022, kdy můžeš vstoupit za

26.898 Kč


Cena pro Tebe při včasném rozhodnutí do 1.2.2022

19.888

ušetříš 15.204 Kč


Počet míst VIP omezen pouze pro: 16 žen

Zbývá 16 míst

Možnost splátek 4 x 4 987,50 Kč (po sobě jdoucí měsíce)

Potřebujete se domluvit na jiném způsobu úhrady? Napište mi.

Nejčastější otázky a mé odpovědi na ně

Taraka Solei: žena, která miluje život