Chceš do Brány jen na zkoušku? Ochutnat a nasát atmosféru? Zjistit, zda je pro Tebe Brána Integrace to pravé? Jde to. Stačí zadat do objednávky měsíčního členství heslo: OCHUTNAVKA a vstoupit můžeš pouze za 333Kč na první měsíc. Užij si můj dar.

BRÁNA  INTEGRACE

on-line klub pro podporu Tvé každodennosti

pro ženy i muže


inspirace ze života • meditace • sjednocení • individuální vhledy • ucelení • ukotvení • spojení ve vyšší celek • zpívání manter  sdílení • množství inspirativních fčních technik • pole láskyplného vědomí • integrace do života propojení s Matkou Zemí


Pravidelný obsah a stálá podpora Taraky Solei v uzavřené FB skupině.


JE ČAS. BRÁNA SI NÁS ZAVOLALA.  VÍME, ŽE NEMŮŽEME JINAK.
VYDÁVÁME SE NA CESTU PLNÉHO ŽITÍ SEBE. 


V bezpečném prostoru BRÁNY můžeme sdílet své sny, touhy, svou osobní a jedinečnou vizi a vydat se cestou naplnění, cestou poznání z duše. Zde jsme podporováni takoví, jací jsme. Zamilujeme si ještě více sebe samé, protože průchod Branou Integrace je slunečný a prozáří naši cestu. 

Nemusíme bojovat za své místo na Slunci.
My tím Sluncem jsme.


Začněte svítit na všechny bez rozdílu. Je čas.


Během svého života jsme poznali velké množství technik, je na čase integrovat je do každodenního bytí, protože život se děje právě TEĎ.


Již není čas, ztrácet čas nošením masek a žitím života někoho jiného. 

Je čas žití sebe. 


Po průchodu sluneční branou začne Vaše vnitřní světlo jasně zářit na cestu, začnete si vážit svých darů a přijmete plně sebe samé i své stíny, na které Vám BRÁNA s lehkostí posvítí. Porozumíte si a poznáte se z duše.

Za BRANOU SE NÁM CESTA OTEVÍRÁ, budeme po ní moci kráčet tak dlouho, jak budeme chtít. Každý z nás pocítí, kdy je čas odejít a kdy je ještě dobré zůstat. BRÁNA NÁS OTEVÍRÁ NASLOUCHÁNÍ SOBĚ SAMÝM, NAŠIM NITERNÍM POCITŮM. 


Nejde ani tak o to, co se bude dít uvnitř BRÁNY. 
Jde o to, co se po průchodu BRÁNOU bude dít uvnitř každého z nás. 

ŘEKNI SVÉMU ŽIVOTU: „ANO!"


 • Pocítíš a poznáš, že život na Zemi je jednoduchý, když ho žiješ v propojení se vším kolem, když nasloucháš sobě a tvoříš skrze otevřené srdce lásce. Tvá duše Tě na Tvé cestě neustále vede. A i když to v Tobě možná nyní vyvolává strach, nech se jí vést. Je to Tvá cesta. Hluboko uvnitř víš, kudy se vydat, po čem toužíš, stačí se rozpomenout. Nepotřebuješ znát plán své duše, stačí v radosti žít svou cestu každý den. A prvním krokem na ní je projít Branou k sobě. 
 • Poznáš, jak úchvatná je esence Tvé duše, jak chutná život žitý naplno v lehkosti, volnosti, jednoduchosti, ve svobodě a míru v Tobě. Jak chutná první krok na cestě k sobě, když vykročíš s vírou a odvahou podpořen/a existencí.
 • Porozumíš svému tělu, svým emocím, i své energii, propojíš se z výjimečným zázrakem, kterým je sám život. 
 • Budeš součástí komunity světla lásky, a díky tomu v životě rozvineš dary, které přinášíš.
 • Naladíš se na své srdce a skrze něj budeš oddaně tvořit.  
 • Každý den k sobě uděláš malý krok a opět se tak spojíš s rytmem své duše, začneš si lépe naslouchat a vytvoříš si vztah k dennímu setkání sám/a se sebou.
 • Začneš věřit sobě, svým darům i tomu, že je o Tebe vždy dokonale postaráno.
 • Začneš se milovat nebo lásku k sobě ještě více prohloubíš a dostaneš se za hranice nepoznaného.
 • Zjistíš, jak cenná bytost jsi.
 • Propojíš se s Matkou Zemí, s Hvězdnou oblohou, Sluncem na nebi i Lunou, se Zvířaty, s Rostlinstvem, s Tvými Předky, s vnitřní moudrostí, ženstvím, mužstvím, tvořivostí, spiritualitou, vyšším vědomím, s hlasem své intuice. 

Za Bránou objevíš světlo, lásku, přijetí, navážeš hluboká přátelství, možná i partnerský vztah, bude Ti nasloucháno, budeš zde moci sdílet, tvořit, ukotvovat nabité vědomosti do hmoty a spoustu dalšího. 

Brána Integrace je Branou Slunce k Poznání z duše, je místem setkávání, je bezpečným prostorem pro Tvou podporu, je bezpečným kruhem pro sdílení, je laskavá, láskyplná, světelná. Zde se setkáš s podporující, milující, otevírající a probouzející se komunitou vědomých žen i mužů, kteří se nebojí být viděni ve svých pocitech, kteří se nebojí tvořit a sdílet dary své duše.

Volá-li tvá duše: Ano! Jsi tady správně.


BRÁNA INTEGRACE JE DLOUHODOBOU PODPOROU NA TVÉ CESTĚ ŽIVOTEM.

Povedu Tě do nitra, ke spojení s Tvou duší a s tím, kdo opravdu jsi v absolutní nahotě.

Budu s Tebou sdílet poznání, do kterého mi bylo dovoleno nahlédnout a Ty budeš mít možnost sdílet s námi se všemi témata, ve kterých potřebuješ podpořit. 

Provedu Tě technikami, které Ti umožní probudit tvůj vnitřní svět a ukotvit dary, které přinášíš na tuto Zemi. Budeme zpívat mantry, provedu Tě vedenými meditacemi, dechovými technikami aj.  

Jednotlivá témata se budou prolínat tak, abych Tě co nejlépe podpořila na Tvé cestě. 

Opětovně Ti otevřu cestu ke spojení s přírodou, které se naučíš lépe naslouchat a díky tomu se otevřeš nejen darům Země, ale i sobě. Opečuješ své tělo i svou duši. Budeš se hýčkat tak, až pocítíš příval nové svěží energie v každé buňce Tvého těla. Endorfiny (hormony štěstí) se vyplaví do Tvého mozku a Ty popadneš druhý dech a budeš kráčet svým životem s pusou od ucha k uchu a radostně zpívat.

Předám Ti vše, co k nám přijde v absolutním odevzdání tvořivému procesu z duše. 

Budeme se bavit a společně růst. 

Pojď žít radostný, vědomý, láskyplný život. 


JSI DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ CELKU.


ANO, I TY MŮŽEŠ...


...rozumět sobě, svému životu i lidem kolem Tebe.

...kráčet svojí cestou v jednoduchosti a radosti.

...mít vedle sebe bytost, která Ti rozumí, která Tě přijímá tak, jak jsi a která Tě z duše miluje.

...tvořit z duše, pro radost a dostávat za to zaplaceno.

...vědět, kým jsi, milovat se a žít vědomě svůj život.

...stát pevně nohama na Zemi, vyživen/a svými kořeny, unášen/a na vlně lásky. 

...být propojen/a se svým tělem, duší, srdcem i intuicí

...rozumět svým emocím i tomu, co se Ti v životě děje a umět to změnit, když se Ti to nelíbí. 

...být podporována kruhem stejně naladěných lidí, Matkou Zemí, Sluncem, Měsícem i celým Universem.

...zažívat kouzelné chvíle v propojení s duší.

...cítit se, vnímat se, být.

...radovat se ze života a ze všech maličkostí, které v něm tvoříš a které dohromady utváří a vysílají obrovskou světelnou vlnu lásky.


Tvé vnitřní světlo se probouzí k životu.


Pojď projít BRANOU INTEGRACE

a nech se překvapit, co objevíš za ní. 


Čekám tam na Tebe. 

Jsem ta, která zří a jasně září na cestu. 

ZAŘ I TY. 


Kdo Tě bude provázet Branou Integrace?

~ Taraka Solei ~

Kdo jsem?

Já jsem... 

Jsem žena, která se zamilovala do života ve všech jeho podobách. Jsem také máma dvou dětí, žena jednoho muže a milovnice životních souvislostí. Baví mě poznávat lidské tělo, lidské smysly, lidskou psychiku, emoce, energie i duši, baví mě objevovat, psát knihy i básně, vytvářet kurzy, které mění životy lidí k vnitřní svobodě, radosti, lásce, otevírají srdce a ukazují cestu poznání, která dodává odvahu na cestě za přijetím hlubin sebe sama, ale i za spatřením toho zářivého světla, které je součástí každého z nás. 

S radostí, lehkostí a vášní mě vlastní, Tě provedu cestou sebelásky, živosti, radosti, odpuštění, hojnosti, poslání i darů Tvých a Ty se tak postavíš opět na své nohy a začneš žít svobodný život. Odprostíš se od všech "co by, kdyby" a začneš stejně jako já žít okamžikem, dýchat, smát se, v lehkosti a radosti tvořit. Jsem Tu pro Tebe v každém čase. Neboj se na mě obrátit. 

Po průchodu BRANOU se vydáš na cestu poznání z duše. Nepotřebuješ znát nic víc, než si sebou neseš právě teď. Jediné, co je třeba, přenést to od slov do praxe, do činů, do života v každém teď. Dost bylo slov. Chci vidět činy. :)

Vrať se opět k propojení, ke kořenům, k živosti, smyslnosti, sexualitě k žití života takového jaký je bez hodnocení a soudů sebe sama nebo jiných. 

Mými kurzy, odbloky, vhledy, rukama v rámci fyzioterapie, kineziologie nebo kurzů pánevního dna prošlo přes 7 000 žen a to pouze na základě osobního doporučení, čeho si nesmírně vážím.  A děkuji za to. Živé akce společně prožíváme od r. 2016.

BRANOU TĚ NEBUDU PROVÁZET. JE PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ MAJÍ ODVAHU VSTOUPIT A ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT. ČEKÁM TAM NA TEBE. 

Jakými tématy budeš procházet?

Takovými, které jsou důležité pro Tvoji každodennost. Nebudeme spolu stavět žádné vzdušné zámky, ani chodit v bludném kruhu. 

Ukážu Ti, jak chutná život, když se mu otevřeš z duše.


Aneb malými krůčky v každodennosti dosáhneš velkých cílů.


BRÁNA SE OTEVŘELA 20.3.2022 V SILNÝ DEN JARNÍ ROVNODENNOSTI.

MŮŽEŠ SE K NÁM KDYKOLIV PŘIDAT A KDYKOLIV ODEJÍT. JE TO NA TOBĚ. 
Základní měsíční členství je 1666 Kč.

CO TĚ ČEKÁ V PRŮBĚHU MĚSÍCE ?


Vždy se zaměříme na témata, která se vzájemně podporují a která obohatí Tvé tady a teď, inspirují Tě ve Tvé každodennosti k integraci nabytých vědomostí do života a k pravidelné denní praxi. 

Můžeš se těšit například na: HLUBOKÉ VHLEDY, AKTIVACE ZA SLOVY, pravidelný NEDĚLNÍ VÝKLAD KARET KE KAFÍČKU k daným tématům, INSPIRACI PRO PÉČI O TVŮJ VNITŘNÍ SVĚT v podobě technik - 1 technika k týdenní integraci - například jak pečovat o sebe, své tělo, své smysly, svou mysl, svou duši... 

přítomnost otevírá brány k nahlédnutí na Tvůj vnitřní svět, vede Tě nejen k rozjímání, ale taky k nahlédnutí na niterní pravdu. Často dochází k iniciaci a k přirozenému nastartování očistných procesů, které Tě výrazně posunou na Tvé cestě. Vše se děje ve správném načasování, tedy velmi laskavě k Tobě v okamžiku, kdy jsi připraven/a. Jsem Tu pro Tebe, abych Tě podpořila v uzdravení i těch nejhlubších vrstev.

Můj život je plný lásky, žiji ve šťastném manželství s milujícím mužem a dvěma dětmi. Díváme se v životě stejným směrem. Integrovala jsem poznání, které skrze mne proudí a povedu k tomu i Tebe. 

Stručná videa s technikami, povídáním o Tvých aktuálních tématech a inspirativní rozhovor s osobnostmi - lidmi, kteří již žijí svůj život v souladu se svou duší. 


Taraka Solei je strážkyně posvátného prostoru, milovnice života, Matky Země, žena nesoucí uzdravující energii Slunce. Skrze sebe přináším aktivaci, iniciaci, inspiraci pro Tvůj osobní rozvoj, sebelásku, propojování se se sebou, se svou duší, svým srdcem a lůnem. Můžeš se těšit na vše, co se týká poznání z duše a vědomého života.

Na cestě budu reagovat na Tvá témata, dotazy a budu vše uzpůsobovat tomu, co budeš aktuálně na své cestě řešit. 


JEDEN ROZHOVOR S INSPIRATIVNÍ ŽENOU, MUŽEM ČI PÁREM

Jednou za 1-2 měsíce pro Tebe natočím rozhovor s inspirativními lidmi, kteří žijí vědomě svůj život a mají Ti tak co předat i čím obohatit Tvou cestu.
Dopředu se dozvíš, kdo to bude a budeš tak moct pokládat našim hostům otázky. 
V každém rozhovoru projdeš aktivací nebo meditací nebo se dozvíš praktické tipy, které Ti pomohou směřovat Tvou cestu ještě více k sobě. 

Čekají nás témata např. vztahů, sexuality, hojnosti, jak si vážit sebe a mít svou cenu, jak se opečovat, milovat, jak žít svůj život, jak žít vědomé partnerství atd. Hosté, na které se můžeš již těšit po průchodu Bránou Integrace jsou:

Alice a David Kirš

Téma: Najdi poklad v hlubinách aneb Ještě než se rozejdete.... dejte životu šanci. 

Povídali jsme si o tom:

 •  jak se žije ve vědomém vztahu,
 • co potřebujeme pro svůj vnitřní růst i pro náš vztah s partnerem nebo sami se sebou,
 • co se děje, když zůstaneme jen tak být spolu, v absolutním tichu,
 • jaké kouzlo ticho přináší,
 • jak získat ve vztahu nadhled,
 • proč není dobré druhého tahat ven, když se právě noří,
 • jak zůstat na vlně i v sexualitě,
 • proč je důležité neztratit se ve vztahu - v druhém člověku a zůstat sami sebou,
 • kdy se ozývá hlas ega a kdy naše duše,
 • proč je v životě důležitý KLID, LEHKOST A JEDNODUCHOST.

Zuzka a Honza Noah

Téma: Zázraky, plynutí, lehkost, nadhled
Povídali jsme si o tom, jak:

 • se žije ve vědomém vztahu,
 • se naše cesty potkaly, i o seznámení Zuzky a Honzy, - že i v bolesti tě může potkat zázrak, 
 •  jak je důležité vyslat přání do Vesmíru a jak se otevřít do pole zázraků a začít si jich všímat ve svém životě, 
 • proč je důležité obklopovat se lidmi, které milujeme, 
 • že hojnost není jenom o penězích, ale také o radosti atd. 
 • proč je důležité aby nás práce bavila,
 • kdy je dobré si poodstoupit a stát se pozorovatelem svého života.
 • Básnička, která ke mně po vysílání přišla: 
 • Něha, láska, souznění, zázrakem tě promění, v kouzlo, které nemá meze, vyživí tě, otevřeš se, zázrak stane se.

Chris Seraphie

Téma: Uzdrav se skrze poznání sebe

Povídali jsme si o:

 • o nemoci a o zdraví, 
 • o tom, proč jsme nemocní - příklad alergie, nemoci srdce, atd. 
 • o tom, jak můžeme být zdraví, 
 • jak můžeme změnit to, co žijeme a manifestovat své sny, 
 • co vše je třeba kromě těla vnímat za nemocí (nejde tu jen o emoce, ale o další souvislosti) 
 • jak jednotlivé nemoci souvisí s čakrami, fyzickým tělem, ale i emocemi, energiemi, atd. 
 • o tom, že i vy můžete mít svou realitu krásnou
 • a taky o tom, co je karma, jak funguje přebírání rodových programů a že když něco uzdravíme u sebe, uzdravíme to i u jiných. 

Lucka a Ondra Ratajští

Téma: Život plný radosti, lehkosti a občerstvení duše
Povídali jsme si o tom, že:

 • radost je nad láskou, 
 • o vděčnosti dětí,
 • o povolání do pole důvěry, plynutí,
 • o tvoření vztahu, 
 • o tom, jak naše chování ovlivňuje naše děti, 
 • proč je důležité obklopovat se lidmi, kteří nás podporují a se kterými je nám dobře, 
 • proč se vracet ke svým kořenům, jak poznat rodinu duše, jak se setkávat na rámec biologické rodiny bez závislosti,
 • o potkávání v okamžicích zázračnosti, 
 • odvaha vystoupit ze starých systémů, odvaha vkročit do samoty, do prázdna,
 • o bytostné potřebě prázdnoty a klidu, o tom, proč je důležité být sám/a 
 • ticho a samota není útěk,
 • jak se neztrácet v příběhu rodiny, partnerů, 
 • proč jsou muži potřeba v ženském světě, 
 • proč si nedělat z muže nejlepší kamarádku...


SPOLEČNÉ SDÍLENÍ A PODPORA 
V NAŠÍ FB SKUPINĚ BRÁNA INTEGRACE

V naší fb skupině Brána Integrace Tě čeká společné sdílení, má podpora, ale i podpora lidí, kteří budou s Tebou na cestě, podpora v praktikování jednotlivých technik k vyživení duše, opečování se - hýčkání a to na všech úrovních bytí. 
Ve skupině Tě budu provázet skrze písmo, zvuk, slovo, video, živé vysílání i rozhovory. Budu Tě podporovat, odpovídat na Tvé dotazy, provedu Tě aktivací, atd. 
Láskyplně Tě povedu, když bude třeba a Ty se tak opět postavíš do Tvé síly. 
Žádný guru, Mistra máš v sobě. Spoj se s ním.

Po průchodu BRANOU na Tebe čeká plno stejně naladěných lidí, kteří Tě podpoří na Tvé cestě v bezpečném láskyplném kruhu světla.

Co můžeš čekat dál v průběhu roku?


Společná on-line i živá setkání:

 • ve skupině se budeme pravidelně setkávat ke sdílení a konzultacím toho, co budeš aktuálně řešit. Spojíme se vždy v úterý v 20:00 hod. jednou za 3 měsíce: 21.3.2023 v 20.hod., 6.6.2023 v 20.hod., 5.9. v 20.hod., 5.12. v 20.hod. atd. (Během roku se tedy uvidíme 4x = březen, červen, září, prosinec)

Budete se tak moci lépe poznat, uvidět, být spolu, propojit se, naslouchat si srdcem, sdílet v lehkosti, otevřít se moudrosti kruhu a přijmout se bez hodnocení. 

 • živá setkání si dopřejeme 2x za rok. Uvidíme se v době oslav podzimní rovnodennosti a jarní rovnodennosti, abychom tak podpořeni Matkou Zemí kráčeli svou cestou. 

Čeká nás radostné setkání, kde se osobně seznámíme, budeme sdílet, projdeme společnou meditací, zazpíváme si mantry, atd. Propojíme se skrze dotek, oči, bytí spolu. 


Živá vysílání nebo videa k vašim tématům:

s Tarakou Solei a zajímavými hosty. 

Můžete se těšit na rozhovor s Alicí a Davidem Kirš, Chris Serafin, Lucií a Ondrou Ratajskými, Zuzkou a Honzou Noah, Janou Sarémou Rosou, Eliškou Vaeou,  a dalšími úžasnými bytostmi, které ze srdce miluji a kteří žijí život v souladu se svou duší. 

Naše povídání budou zaznamenána, takže si je později můžete pustit i ze záznamu. Našim hostům můžete pokládat otázky, které vás zajímají a na které toužíte znát odpověď.


Dárky pro Tebe na cestu

Slevy pouze pro BRÁNU INTEGRACE na mé živé semináře, knihy, e-knihy a ostatní programy.
Výhodné nabídky u mých přátel a spoustu dalšího.

Jsem Tu pro Tebe. 
Těším se, až Tě poznám a uvidím růst.


JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Odkazy na videa i všechny důležité informace ti budou chodit do e-mailu jednou měsíčně, pokud budeš chtít. Jinak najdeš vše přehledně v Bráně integrace v jednotlivých průvodcích.

Videa i rozhovory najdeš v naší fb skupině, kde se k nim můžeš kdykoliv vracet, jak budeš potřebovat.

Ostatní už víš. (Viz výše.)

Jaká témata už byla rozkryta v Bráně Integrace


 • Video: Nevěra
 • Technika 1: Otevření se proudu hojnosti a vztahům
 • Zamyšlení: Jak jít více do pokory?
 • Technika 2: Pohled do očí aneb oči jsou bránou duše
 • Motivace: Prostitut/ka aneb Neprodávej se, najdi svou hodnotu uvnitř sebe
 • Motivace: Jak si cením sebe.
 • Zamyšlení: Jak se zbavit očekávání?
 • Motivace: Dávám a přijímám v rovnováze
 • Video: Sexualita pro muže i ženy po porodu a v mateřství
 • Hosté: Alice Kirš a David Kirš s tématem: Najdi poklad v hlubinách aneb ... ještě než se rozejdete...... dejte životu šanci.
 • Technika 3: Sluneční brána
 • Hosté: Zuzka a Honza Noah s tématem: Zázraky, plynutí, lehkost, nadhled
 • Host: Chris Serafie s tématem: Uzdrav se skrze kvantování a poznání sebe
 • Hosté: Lucka a Ondra Ratajští s tématem: Život plný radosti, lehkosti a občerstvení duše
 • Meditace: Božská Jiskra
 • Meditace: Povolování do vnitřní důvěry a důvěry ve svou cestu
 • Technika 4: 5 smyslů
 • a tisíce dalších, vyber si podle svého tématu to, čím začneš

Mé transformační programy už změnily život tisícům žen a stovce mužů. 

Staň se jedním z nich i TY. Těším se, až Tě poznám.

První ohlasy na Bránu Integrace 

Veronika Chovancová


„Milá Tarako a všichni Integrátoři. Tarako, děkuji Ti ze srdce za hlubokou cestu k něčemu, co mi hodně dalo a co jsem si přála. .Položila jsem si hluboké základy INTEGRACE. Na nich budu dále stavět, integrovat cihlu po cihle a krásu po kráse. Cítím se klidně, světelně a laskavě. Děkuji ze srdce

Milena Dea Klusoňová


„Lásko zářivá, moc moc ti děkuji za průvodcování v Bráně Integrace. Posílám pusy a těším se na vše další s Tebou. Nádherný den jak sen. Objímám, M.

Jana Zahradníková


Milovaná Tarako.  Děkuji za Tvou péči o nás, jsi úžasná, rozhovor s Noahovcema byl pro mě TOP. Věřím, že se do Tvé vesmírné skupinky brzy připojím. Objímaaam." 

Radka Vorlová


Dobré ránko, chci ti moc poděkovat za tvou práci, je úžasná a k nezaplacení. Děkuju ti mockrát za možnost být v Bráně Integrace. Tvá práce je úžasná, děkuji."  

Petra Harinakshi Slancová


Ahoj draha Tarako, děkuji Ti Tvá Brána integrace je skvělá. Blahopřeji k jejímu rozjetí a že jsi se pustila i do natáčení rozhovorů. Zatím jsem viděla rozhovor s Noahovými a byl super."


Pavlína Gedeona Kratochvílová


Krásný večer milovaná, děkuji ti za možnost jít Bránou Integrace, přišlo mi tolik uvědomění, včera jsem se dostala k poslechu videí s manželi. Tolik se mnou ladí. Měla jsem z těch rozhovorů slzy v očích a nádherný pocit u srdce, tolik to se mnou ladilo. Uvědomila jsem si, že je čas jít, udělat krok, včera jsme dle návodu vše odevzdala a odevzdala se neomezeným možnostem vesmíru a těším se, co si pro mě připravil, vnímám, že se vše děje v lásce. Děkuju za vše milovaná sestřičko s láskou objímám, láskou nekonečnou, vesmírnou, hřejivou a laskavou."

Stanislava Thina Šťastná


Tarako, moc děkuji. Brána Integrace je tak překrásný dar. Jsem plna štěstí, poctena a moc moc si toho vážím. Jsem ráda, že mohu jít cestou vedená tebou."


Věra Lumina Kurdaševičová


,,Krásné dopoledne, milovaná. Děkuji ze srdce za Bránu integrace, otevřela mi ještě víc srdce i zázrakům, obejmutí, lásce, pochopení, děkuji. Děkuji za vše, co mohu integrovat do těla. Jsi moje milovaná. Děkuji za vše, co pro nás tvoríš. S láskou Lumina Lenka Hrubá


„Děkuji moc, jsem vděčná, že jsem mohla nacítit tu nádhernou energií a moudrost. Ať se moc daří."

 Co tedy během roku získáš?

Inspirativní videa pro podporu Tvé osobní cesty od Taraky Solei s aktuálními tématy pro Tvou osobní cestu. 

Moji přítomnost, energetickou podporu ve FB skupině. Možná se ukáže i můj muž:) 

Hluboké a inspirativní rozhovory s hosty, kteří sami žijí vědomý život a vědomé partnerství a tvoří vědomé vztahy.

2 živá celodenní setkání plná harmonie, lásky, podpory - v době oslav jarní a podzimní rovnodennosti. 

4 hluboké on-line kruhy ročně plné sdílení. Potkáme se ve skupině nebo na Zoomu a povíme si o všem, co potřebujete ve svém životě uzdravit, narovnat, pozvednout, přijmout. ..

Nová přátelství se stejně naladěnými lidmi, kteří Tě podpoří na Tvé cestě v tom, co právě tvoříš nebo potřebuješ. 

Bonusy a slevy na mé produkty a služby. Nedělní výklad karet ke kafíčku: pro podporu Tvého tady a teď. Jak už název napovídá, bude probíhat každou neděli. 

Techniky ke každodenní praxi, které Tě posunou na Tvé cestě životem. Každý týden jedna technika na cestu k INTEGRACI DO ŽIVOTA.

Rozpomeneš se na to, co jsi již tolikrát jako bytost tvořil/a, uvolníš se v tom a začneš jednoduše zářit sobě na svou cestu. 

To vše v celkové hodnotě cca 38 000 Kč + bonusy nevyčíslitelné hodnoty.

VYBER SI BALÍČEK PRO SEBE NA MÍRU:

Z čeho můžeš vybírat:

(nejvýhodnější je roční vstupenka)

VSTUPENKY PRO TEBE

Podporující vstupenka 

do Brány Integrace

1.666 

- 1 měsíc - 

Měsíční přístup do Brány Integrace. Při prvním vstupu můžete využít SLEVOVÝ KÓD: OCHUTNAVKA a vstoupit tak do Brány Integrace na jeden měsíc za pouhých 333 Kč. Platba za měsíční členství je možná pouze platební kartou s opakovaným měsíčním strháváním členského poplatku.

Podporující vstupenka

do Brány Integrace

4.444 Kč 

(ušetříš 554 Kč) 

- 3 měsíce -

Tříměsíční přístup do Brány Integrace. Platba za toto členství je možná pouze platební kartou s opakovaným tří měsíčním strháváním členského poplatku. (Ušetříte 554 Kč oproti měsíčnímu členství.)

Podporující vstupenka 

do Brány Integrace nyní

13.333 Kč  

(nejvýhodnější - ušetříš 6.659Kč)

Běžná cena 38 000Kč.

- ročně -

Nejvýhodnější vstup do Brány Integrace. Prožijme spolu celý rok. Tuto variantu můžeš zaplatit platební kartou nebo klasickým bankovním převodem. Můžeš zaplatit na 3 měsíční splátky. (Ušetříš 3991 Kč oproti měsíčnímu členství.)

Roční vstup na 365 dní

Při ročním vstupu je pro Tebe vstupenka do Brány za 38 Kč/den.

Možnost splátek 3x4.444 Kč

Jak fungují automatické platby s opakovaným strháváním členského poplatku?

7 dní před termínem automatického strhnutí platby ti přijde upozornění e-mailem a ty se můžeš rozhodnout, zda budeš dál pokračovat nebo chceš své členství zrušit.

Pokud budeš chtít, můžeš v tu chvíli členství ukončit zasláním žádosti na e-mail taraka@cestypoznanizivota.cz

S ukončením přijdeš o přístup k veškerému obsahu i k facebookové skupině a všem výhodám.

Proč jsou roční nabídky tak výhodné?

Tvořím Bránu Integrace k dlouhodobé podpoře na cestě. 

Tak společně budujeme důvěru, poznáváme se a můžeme jít více do hloubky jednotlivých témat.

Miluji provázet na cestě k sobě a integrovat vše do života.

Potřebuješ se ještě na něco zeptat?

Napiš mi na taraka@cestypoznanizivota.cz

Taraka Solei: žena, která miluje život