Nabízím

Programy on-line

Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Semináře, workshopy, programy, akce živě

Tajemství ženského pánevního dna I. a II.

Celodenní živé rehabilitační kurzy pro každou ženu a její primární i sekundární prevenci. Na těchto kurzech se dozvíš vše o svém lůně, jak cvičit svaly tak, aby Tvé lůno bylo zdravé, jak zpracovat své emoce v lůnu ukryté a žít své vztahy, jak navýšit svou energii. Druhý den se dozvíš o tom, jak žít svůj život, jak být pevně nohama na Zemi a mluvit o svých pocitech.

Vědomí Lůna

Celodenní živý kurz pro ženy, které vnímají své lůno jako něco víc. Lůno ženy je posvátné, není jen místem svalů a kostí, ale skrývá se v něm mnoho darů, skrze které můžeme měnit svůj život. Téma zdraví, hojnosti, plodnosti, tvořivosti, a mnohem víc. 

Znovuzrození - život - smrt

Celodenní živý kurz pro muže i ženy, kteří chtějí přijmout smrt do svého života, aby mohli konečně začít opravdově žít.

Pobyty pro ženy

Cesta vědomého bytí na Zemi

Pobyt pro ženy, který se koná jako dovršení každého léta. Během pobytu se ženy propojují se Zemí a se svým nitrem. Každý ročník má jiné téma. Počet míst je omezen. 

Máma a dcera v lásce spolu

Pobyt pro mámu a dceru, které touží prohloubit svůj vztah k sobě i sami se sebou. Víkend plný tvoření, zábavy, her a krásných prožitků. Vzpomínky z tohoto víkendu se ponesete navždy. 

Teď Královnou jsem já

Pobyt pro ženy na Rybničním zámečku, který je plný prožitků královské esence sebe. 

Služby on-line

Poselství Duše

Zpráva od Tvé duše zpracovaná na 1-2 A4 stranách. Můžeš své duši položit 1-2 otázky.

Jméno duše

Jméno duše je naší osobní iniciací do života s naplněním darů naší duše. 

Osobní meditace duše

Audionahrávka s meditací v délce 30 - 45 minut od Tvé duše.

Meditace pro všechny

Vyber si meditaci podle aktuálního tématu, které řešíš, nebo podle svého vnitřního nastavení. Najdi ve svém životě opět klid.

on-line knihy

Knihy plné jednoduchých příběhů, které Tě provedou cestou k sobě. Každá kniha má zaměření na jinou část života. Vyber si dle sebe. Čeká na Tebe kniha Tara, Sarah, Triša, Jak objevit své poslání, Když zazvoní zvon - pohádka pro děti, aj.

Aktivační sezení - odblok

Osobní práce na Tvém aktuálním tématu. On-line nebo živě dle dohody.

Jak objevit své poslání - krok za krokem

Praktická e-kniha, která vás skrze otázky přivede k odpovědím na váš život. Doplněna o meditaci, o karty a spoustu dalších bonusů. 

on-line produkty zdarma služby

Vše ke stažení zdarma - e-knihy, meditace, rozhovory, youtube Taraka Solei a spoustu dalšího - například e-kniha: Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu.

Produkty - karty, knihy

Karty Poznání aneb poznej sebe a poznáš celý svět

Inspirativní výkladové karty, které obsahují 43 principů. Tyto karty Ti změní život. Poslední kusy.

kniha Cesty poznání - poselství života

Kniha obsahuje 6 kratičkých příběhů, které mají sílu otevírat vnitřní témata a pozvedat je na světlo. Skrze jejich čtení se tak ve vašem životě otevíráte zázrakům.

kniha Tara - příběh cestou ženy života

Příběh ženy, která se nevzdala a vydala se na cestu poznání sebe samé. Objevila mnohem víc, než si kdy dokázala přát.

kniha Triša

Kráčet cestou své Vize může být lehčí, než se na první pohled zdá. Stačí se otevřít a následovat svoji cestu.

kniha Sarah

Příběh Sarah vypráví o životě a smrti. O tom, jak můžeme ve své každodennosti svůj život prožívat. 

Aktuálně tvořím karty Síla ženy

Právě připravuji ve spolupráci s Miriama Bačová karty Síla ženy. 

Rituály a Oslavy slunovratů a rovnodenností 
- živě nebo on-line

Předporodní rituál - pro nastávající maminky

Tímto rituálem vás provedu on-line proto, abyste si ho mohli užít v rodinném kruhu, s přítelkyněmi, nebo kýmkoliv chcete tak, jak potřebujete právě vy. 

Poporodní rituál pro celou rodinu živě

Každoročně tímto rituálem zahajujeme léto. Uctíme tak děti na Matce Zemi a díky tomu se jim kráčí na cestě života mnohem lehčeji. Akce pro celou rodinu. 

oslava Jarní Rovnodennosti

Oslava příchodu Jara. Nejsilnější dny v roce, kdy je potřeba se spojit a přivítat nové energie, které v ten okamžik vstupují na Matku Zemi. 

oslava Letního Slunovratu

Oslava příchodu léta. Nejsilnější dny v roce, kdy je potřeba se spojit a přivítat nové energie, které v ten okamžik vstupují na Matku Zemi.

oslava Podzimní rovnodennosti

Oslava příchodu Podzimu. Nejsilnější dny v roce, kdy je potřeba se spojit a přivítat nové energie, které v ten okamžik vstupují na Matku Zemi.

oslava Zimního slunovratu

Oslava příchodu Zimi. Nejsilnější dny v roce, kdy je potřeba se spojit a přivítat nové energie, které v ten okamžik vstupují na Matku Zemi.

VIP MENTORING

Cesta IntegrityTvá cesta k sobě 1:1

Připravuji dlouhodobou spolupráci

Najdete mě

taraka@cestypoznanizivota.cz

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.