Meditace Anti-stress


Meditace: Anti-stress 

- znovuzrození míru v Tobě 

v lůně Matky Země

💕

Meditace Anti-stress Tě povede znovuzrozením v Lůně Božské Matky k nalezení míru v sobě. 🧘‍♀️

  • Tato meditace sebou přináší propojení s vnitřním klidem, mírem, láskou, které jsi součástí. 
  • Ukáže Ti cestu a dokonce tě propojí s Tvým silovým zvířetem, které Ti pomůže učinit další kroky na Tvé cestě v síle a radosti.

Prostřednictvím meditace Anti-stress proměníš své strachy v leh-kost bytí. Tato meditace je určena pro ženy, které jsou z neustálého dění kolem paralyzovány strachem a potřebují se opět navrátit do lehkosti bytí, k míru v sobě a především k lásce, protože, kde je láska, tam strach nemá šanci.

Přeji Ti prožívat život plný lehkosti.

Meditace je v podobě m4a.

Další meditace budu přidávat vždy 11. v měsíci, pokud se přihlásíte k jejich pravidelnému odběru, bude pro vás jedna meditace za 280 Kč/ks při minimálním odběru 12 meditací.

💕 S láskou k sobě. 💕

Celou meditaci lze zakoupit za 460 Kč. 🙏


S láskou a vděčností k životu, Taraka 🌞

Vaše zprávy

Děkuji za ně

Petra Blažková

Eurona Manažerka

„Během meditace jsem dokázala všechno pustit, užívala jsem si tu náruč matky která se mi zjevila jako loďka s plátků růží a já si v ní hověla a užívala tu lásku všude okolo mě, pak jsem se chvilkami ztratila a na konci jsem cítila, že zářím a mír všude okolo i ve mě se krásně rozprostíral. Vše bylo krásné.“

Kateřina Bartheldyová

porodní dula a vášnivá švadlena

 

„Milovaná Tarako, právě jsem si poslechla meditaci. Ach, to je Balzám V těchto dnech, kdy to se mnou zase tak moc lomcuje. Odpovídám si na moc a moc otázek, co to znamená, proč se to děje. Co s tím.. V meditaci a vlastně ještě včera mi přišly některé odpovědi... Byla jsem na vlně lásky v Lůně matky Země. Bělavá energie se kterou jsme plynula mě zase uvnitřnila a zklidnila. Silove zvíře, které za mnou přišlo byla obrovská Lvice. Byla. plná lásky a přišla mi říct, že mi nikdo nechce ublížit... Že jsem láska a nádherná energie, která sem přišla žít radost. Nakonec jsem měla mezi dlaněmi velkou energetickou kouli a dlaně mi nešly dát k sobě. (To už se mi stalo i na Slunečnici, že si ruce dělaly samy co chtěly pod nějakou energetickou vlnou). Až když jsem objala celé tělo, věnovala mu tu energii, tak povolily. Děkuji za tuto krásnou meditaci,jsem moc vděčná, bude velmi uklidňující součástí mých dní.. Teď cítím Klid a Mír... S láskou ÓmAra"

Petra Cagáňová

maminka na mateřské

„Tarakaaaaaa, to bola pecka. Nadherne, silne, hlboke.Citila som najskor to napatie v tele, potom prislo uvolnenie, otvorenie srdca, slzy dojatia, ticho, klud. Dakujem, dakujem. Peta Sivaria"