Žij svůj život plně a v radosti

Aktivační sezení (osobně/skype/messenger)

90 min. / 3000 Kč

Objev v sobě sílu žít svůj život. 

Mým darem je, probouzet v lidech vnitřní světlo, objevovat souvislosti života a aktivovat procesy uzdravení skrze bytost, která se naladí na sebe samu. 

Miluji přicházet věcem na kloub nikoliv skrze hlavu, ale skrze spojení s duší. Ke každému přistupuji individuálně, s pokorou a láskou, i s absolutní důvěrou v dění skrze Vyšší Já, kterému se otevřete.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém si dokážete zvědomit své bloky, dokážete si je zpracovat a vydat se správným směrem na své životní cestě. Uvolníte se tak ze sevření strachu, propustíte vše, co vás na vaší cestě omezuje, propojíte se s hlubokou moudrostí své duše a pocítíte uvnitř sebe samých jasný směr. Díky tomu se otevřete svému tvůrčímu potenciálu a jasněji budete zářit na svou jedinečnou cestu, na kterou jste přišli žít poslání své duše. 

Co Vás během aktivačního sezení čeká?


Konzultace

  • Na začátku setkání budete mít prostor pro sdílení témat, na kterých společně budeme pracovat. Dopřejete si nacítění na sebe samé, na váš vnitřní svět v bezpečném a klidném prostředí. Díky tomu začnete lépe rozumět svému tělu i pocitům v něm. 

Čtení z vašeho energetického pole i tělesného systému

  • Dostanete odpovědi na vaše otázky, dojde k přeladění vašeho pole na vyšší vibraci a vy si nejen uvědomíte, co vás po celou dobu v daných situacích či vztazích blokovalo, ale objevíte v sobě také velikou sílu vše změnit na základě hlubokých prožitků ve svém těle. 

Aktivační báseň nebo afirmace

  • dozvíte se osobní afirmaci nebo aktivační báseň, kterou si rovnou otisknete ve svém energetickém poli, kde stejně jako semínko v úrodné půdě vyklíčí, a otevře vás mnohým darům v podobě životních událostí. Otevřete se svému životu a začnete se dívat očima hlubokého poznání, které pocítíte kdykoliv, kdy se opět ve svém životě ocitnete ve spojení sami se sebou.

Osobní sezení probíhá po domluvě v mém kouzelném prostoru v Újezdu u Brna.
Bližší informace (adresu, termín a čas) Vám pošlu, až si potvrdíme vše potřebné. 

Zpětné vazby

Zlatí, moc děkuji za včerejší napojení a povídání. Je mi motýlkově😘🥰🦋🦋🦋 Ten pocit miluju.. A jsem neskutečně vděčná, že se máme.❤ Že na věci nahlížíme stejně, a že už i já vidím za... A umím si jen tak být a pozorovat, co se děje. 😊

Děkuji😘💕

Ano, miluju můj život.. A to jsem takhle asi ještě nikdy necítila 🥰

Sedím tady a úplně cítím proud energie včerejšího setkání... Je nádherné jak se to děje.. Až se mi nechce věřit, že i mě.. Vesmír o mě pečuje s obrovskou láskou 😚

Takový příval vděčnosti, radosti, lásky.. Co to jeeee 😇😇😇

Miluji tě 😍

Milá Tarako,
moc Ti děkuji za to, že jsem mohla za Tebou přijít a prožít energií naplněný čas a vše , co jsem díky Tobě zažila. Zároveň i ten celý proces, který vedl k obnově a naplnění energií je neuvěřitelný!!! Poslouchám Tvoje nahrávky: Jsem úžasná i tvoje meditace na Youtube. Máš kouzelný hlas, který hladí! 

Jsi krásná žena!

Kristina Potúčková

lékařka

Milá Alenko Tarako,
já moc děkuji, bylo to velmi intenzivní a velmi osvobozující.
Je to krásná afirmace, musim si ji přepsat a nosit u sebe, abych si mohla vždy připomenout to, co jsi mi dnes odkryla, že jsem důležitá a dost dobrá, tak jak jsem. Že je důležité žít svůj život pro sebe.
Ještě jednou děkuji, přeji krásný zbytek dne.

Blanka Z.


Ahoj Taraka, 

chci ti moc poděkovat, cítím se moc dobře, jsem spokojená a mám mnohem víc energie. Ještě jednou moc děkuji.....❤️💋

TerkaTaraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.