Žij svůj život plně a v radosti

Aktivační sezení 

(osobně/skype/messenger)

1. aktivační sezení 90 min. / 3000 Kč

Objev v sobě sílu žít svůj život. 

Mým darem je, probouzet v lidech vnitřní světlo, objevovat souvislosti života a aktivovat procesy uzdravení skrze bytost, která se naladí na sebe samu. 

Miluji přicházet věcem na kloub nikoliv skrze hlavu, ale skrze spojení s duší. Ke každému přistupuji individuálně, s pokorou a láskou, i s absolutní důvěrou v dění skrze Vyšší Já, kterému se otevřete.

Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém si dokážete zvědomit své bloky, dokážete si je zpracovat a vydat se správným směrem na své životní cestě. Uvolníte se tak ze sevření strachu, propustíte vše, co vás na vaší cestě omezuje, propojíte se s hlubokou moudrostí své duše a pocítíte uvnitř sebe samých jasný směr. Díky tomu se otevřete svému tvůrčímu potenciálu a jasněji budete zářit na svou jedinečnou cestu, na kterou jste přišli žít poslání své duše. 

Co Vás během aktivačního sezení čeká?


Konzultace

  • Na začátku setkání budete mít prostor pro sdílení témat, na kterých společně budeme pracovat. Dopřejete si nacítění na sebe samé, na váš vnitřní svět v bezpečném a klidném prostředí. Díky tomu začnete lépe rozumět svému tělu i pocitům v něm. 

Čtení z vašeho energetického pole i tělesného systému

  • Dostanete odpovědi na vaše otázky, dojde k přeladění vašeho pole na vyšší vibraci a vy si nejen uvědomíte, co vás po celou dobu v daných situacích či vztazích blokovalo, ale objevíte v sobě také velikou sílu vše změnit na základě hlubokých prožitků ve svém těle. 

Aktivační báseň nebo afirmace

  • dozvíte se osobní afirmaci nebo aktivační báseň, kterou si rovnou otisknete ve svém energetickém poli, kde stejně jako semínko v úrodné půdě vyklíčí, a otevře vás mnohým darům v podobě životních událostí. Otevřete se svému životu a začnete se dívat očima hlubokého poznání, které pocítíte kdykoliv, kdy se opět ve svém životě ocitnete ve spojení sami se sebou.

Osobní sezení probíhá po domluvě v mém kouzelném prostoru v Újezdu u Brna.
Bližší informace (adresu, termín a čas) Vám pošlu, až si potvrdíme vše potřebné. 

Zpětné vazby

Alenko, Tarako, to je tak nádherný pocit necítit žádnou vinu, necítit žádný špatný pocit či výčitku, když řeknu NE, když odmítnu ❤️ je to úžasné. Dokonce sama sobě dovolím si přiznat, že se mi s někým nechce někam jít, aniž bych cítila, že když nepůjdu, vyřazují se tím z kolektivu. Najednou jsem daleko více svobodná. ❤️❤️❤️ Kolik věcí jsem dělala jen kvůli přijetí a ne kvůli sobě 😁🫣☺️Teď už můžu. A víš co? Nikdy mi nic neříkala poezie. A představ si, že jsem měla takové vnitřní nutkání, že jsem musela vzít tužku a psát verše. Tryskaly odněkud zevnitř, z duše 🌹❤️🙏 Daří se mi víc, než kdykoliv předtím, být podstoupena v různých situacích. Jakoby nebýt vtáhnuta dovnitř. A podvědomě mi v té chvíli chodí pocit, jak to je a co s tím. Místo abych nadávala a byla toho součástí, jsem nad tou situací. Zvědomuju. Zvědomím, ale nenesu zodpovědnost za řešení, který si kdo vybere. A ještě jsem vymazala na facu všechny skupiny, kde jsem sledovala problémy lidí a odpovědi a rady na ně. 😁😁 Rodí se i pokojíčky. O tom ale asi až společně. A ještě mě napadá. Nemusím se už přejídat. Cítím své tělo jako součást sebe ❤️ To je ale změn ❤️❤️❤️Děkuju ti za tvé láskyplné odbloky. Za to, že jsme se potkaly. Jsi úžasná žena ❤️ děkuju, Radka

Radka 

Ahoj lásečko, Alenečko!!! Ještě jednou Ti moc a moc děkuji za Tvoji dnešní pomoc. Děkuji,děkuji,miluji,miluji. Opravdu jsi mi pomohla najít a rozklíčovat to, co mě už tak dlouhou dobu trápilo a brzdilo a bránilo mi to udělat jakýkoliv krok. Ta paralýza je naprosto výstižný termín, lépe bych to nevyjádřila. Nyní se budu zaměřovat na vztah sama se sebou, pokračovat v Hvězdné cestě. V březnu se přidám do Tvé Akademie Průvodkyň.  Je nádherné, že duše nás vždy vede správným směrem a paradoxně ty nejtěžší a nejtvrdší zkoušky tě nejvíce posunou, naučí a posilní. Potom může člověk díky tomu, že sám prožil a odžil nějaký příběh pomáhat druhým. Kdyby to neprožil, tak by nepochopil a nemohl potom pomáhat druhým. Nejlepší škola je totiž život sám.

Marcela

Zlatí, moc děkuji za včerejší napojení a povídání. Je mi motýlkově😘🥰🦋🦋🦋 Ten pocit miluju.. A jsem neskutečně vděčná, že se máme.❤ Že na věci nahlížíme stejně, a že už i já vidím za... A umím si jen tak být a pozorovat, co se děje. 😊

Děkuji😘💕

Ano, miluju můj život.. A to jsem takhle asi ještě nikdy necítila 🥰

Sedím tady a úplně cítím proud energie včerejšího setkání... Je nádherné jak se to děje.. Až se mi nechce věřit, že i mě.. Vesmír o mě pečuje s obrovskou láskou 😚

Takový příval vděčnosti, radosti, lásky.. Co to jeeee 😇😇😇

Miluji tě 😍

Milá Tarako,moc Ti děkuji za to, že jsem mohla za Tebou přijít a prožít energií naplněný čas a vše , co jsem díky Tobě zažila. Zároveň i ten celý proces, který vedl k obnově a naplnění energií je neuvěřitelný!!! Poslouchám Tvoje nahrávky: Jsem úžasná i tvoje meditace na Youtube. Máš kouzelný hlas, který hladí! 

Jsi krásná žena!

Kristina Potúčková

lékařka

Milá Alenko Tarako, já moc děkuji, bylo to velmi intenzivní a velmi osvobozující.Je to krásná afirmace, musim si ji přepsat a nosit u sebe, abych si mohla vždy připomenout to, co jsi mi dnes odkryla, že jsem důležitá a dost dobrá, tak jak jsem. Že je důležité žít svůj život pro sebe.Ještě jednou děkuji, přeji krásný zbytek dne.

Blanka Z.

Ahoj Taraka, 

chci ti moc poděkovat, cítím se moc dobře, jsem spokojená a mám mnohem víc energie. Ještě jednou moc děkuji.....❤️💋

Terka

❤️ Milovaná Tarako 🌹🌹🌹Stále dokola děkuju a taky ❤️ děkuju za neustálé připomínání stálých faktů, které často vypadají tak samozřejmé, ale nejsou. 🌹Než jsem Tě poznala 😀 směju se 🌸 je to jako ten film, kterej "Miluju" a tolik mě inspiruje 🙏 tak jsem se se svými strachy potýkala a šla do výzev taky, jen jinak asi víc odděleně, mi připadá 🌹s Tebou je to pro mě prostě zaintegrované do ŽIVOTA. Ty mě daleko víc "motivuješ" a taky inspiruješ do mé Ženskosti. Velmi se mi líbí Tvá stručnost a přesnost 🙏kdy jako Vysoce Vědomá Lučištnice, která prostě namíří, a střílí,a z pozice svýho dosavadního poznání, si dovoluji říct, že trefuješ velmi přesně a citlivě, s velikou úctou a láskou bez "zbytečného utrpení ". Bylo to pro mě nádherné vidět.Jsi velmi okouzlující ve své nenápadnosti a nápaditosti zároveň. Jsi velmi praktická 🙏 a jednoduchá, vše s Tebou probíhá ve veliké lehkosti a hravosti. Máš nádherný hlas a velké nadání předávat skrze něj poselství a meditace. Děkuju Ti za Tvoji neochvějnou víru v každou bytost, která mě velmi inspiruje a dojímá. 🙏 S velkou láskou a úctou Jarmila ❤️

Jarmila

„Milá Tarako, Aleno,moc a moc děkuji za dnešní sezení a za krásnou básničku. Ráda jsem Tě poznala a dnešní odblok na mě hluboce zapůsobil. K básničce se budu vracet každý den a jsem zvědavá, kam mě zavede... Děkuju za podporu a za vhled. Myslím, že už jen to, že jsem se Ti mohla svěřit, mi pomohlo. Doufám, že se teď pustím do všeho, na co mi nezbývala energie a uvidím, jak se mi ten dnešek "uleží.".Ještě jednou moc děkuji za básničku i za sepsaný odblok. Měj se moc krásně a přeju Ti krásné jaro plné radosti a energie.Moc zdraví, Olga."

Olga Z

Děkuji Ti, Tarako dnes za léčení, nesmírně si toho vážím. Pomohla jsi mi otevřít nejen oči a také rozpomenout se. Cítím v sobě větší jasnost, jistotu, jakýsi klid a radost. Však to Ty vše víš, cítíš. Jen Ti Chci Říct Dík. 

Soňa Štefanová

Ahoj Tarako, ještě jednou moc děkuji za dnešní sezení, odbloky i za takovém množství AHA momentů. Plus to, že jsi mi to sepsala je super, protože se k tomu mohu kdykoliv vrátit. 🙂 


Kristýna Ďurčíková


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.