Meditace ke stažení


ZIMNÍ MEDITACE

slunovrat 2017


Plamínek světla je v každém z nás. Po této meditaci se promění v plamen poznání. Prozáříte se zevnitř a pocítíte nový příval energie do dalších projektů.

Toužím po poznání a přeji si

stáhnout meditaci ZDARMA


Co říkají na meditaci ostatní?

A.Vykoukalová:

Zdravím Tě s láskou Tarako, děkuji za krásnou meditaci, při které se člověk nádherně otvírá s láskou přijímá nádherné energie, zároveň se i čistí, pociťuje stále větší a větší lásku sám k sobě i k ostatním, nejen k lidem. Svítí, svítí vyzařuje a léčí nejen sebe, ale i druhé.


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.