Meditace ke stažení zdarma

Meditace v den oslav 

JARNÍ ROVNODENNOSTI 2019

Země, Slunce, polarity


Ponořte se do svého vnitřního světa 

a užijte si poslech této meditace.


Radujte se společně s námi z propojení v tento silový den. Díky této meditaci pocítíte sílu Matky Země, sílu Slunce i vyrovnání polarit ve svém srdci.

Cokoliv dalšího není třeba psát, je třeba to prožít. 


Původně za 350 Kč.

Nyní pro Vás zdarma. 


Meditaci si můžete 
stáhnout ZDARMA TADY >>


Ať tato meditace obohatí Vaši cestu a přivede do Vašeho života radost i zdraví s vědomím sebe sama a propojí Vás plně s Matkou Zemí.


TARAKA SOLEI


Co říkají na meditaci lidé, kteří jí prošli společně s námi v kruhu nebo i ti, kteří si ji pustili sami doma?

KLÁRA MANEA:

Ma milovana, bylo to nadherne... jen jsem vnimala Tvuj hlas a dychala. Moc se mi libilo souzneni a energie ze slunce. Slunce miluju a cerpam z nej kdykoliv a kdekoliv. A obraz meho muze a me zeny a ta kapka a koreny, vyziva a souzneni a vyrovnanost pro me samotnou, uplne me polevalo horko a zaroven mrazeni. A ten zaver, kdy nas vitas zpet na zemi, kde mame vse podstatne a vse, co potrebujeme... dokonale... Jsem moc rada, ze jsi me touto meditaci provedla. Je uzasne citit to spojeni a je to presne to, co jsem ted potrebovala. Moc dekuji, jsi stale se mnou, protoze vsichni jsme jedno... Mam Te moc rada, objimam a zehnam! Dekuji, je mi cti! S láskou, M.


LUCIE Aujeská KRIYÁNA:

Ahoj milovaná, Rovnodennost byla nadherna a příště si radši nebudu lehat abych té vnimala z vícero úrovni, tvoje vedené meditace jsou velkým světlem života. Propojení bylo úplně nádherné a božské se vsema a my 3 na konci, to je proste velký zázrak. Objimam tebe, měj se božsky v lásce a hojnosti a těším se až na sdílení a další setkání.

Kriyána

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.