Poselství duše

Nastal čas, přetvořit i tuto stránku, která vám již tolik let pomáhá nahlédnout na světlo Vaší duše. 

Poselství duše není výkladem budoucnosti, ale je jasným sdělením vašeho nitra, které vás říká, na co se ve svém životě zaměřit, či co změnit, aby se vám vedlo lépe a lépe.

Tuto zprávu od Vaší duše pro Vás s Vaším láskyplným svolením vyslechnu a zapíši, abyste věděli, co můžete očekávat, pokud se zaměříte na plán své duše, tedy na svoji osobní životní cestu.

Každý z nás se narodil do fyzického těla, aby prošel určitými životními zkušenostmi, které si sám pro svoji cestu vybral, aby tyto zkušenosti pochopil, zpracoval a mohl naplnit své nynější poslání.

Tento text tedy vzniká za účelem pomoci se vypořádat s každodenností a pochopením okolností, které Vám zasahují do života. Ukazuje možnou cestu ke změně, která dokáže jedince povznést a navést ho na vlastní cestu. Odkrývá možnosti Vašeho života a způsoby jeho prožívání. Většinou obsahuje i osobní Afirmací (promluvu) a občas může být doplněn také Meditací, Rituálem, apod. Vždy dle potřeby jednotlivé duše. (Níže vysvětluji jednotlivé doplňky k textu.)

Poselství duše vzniká v napojení na jednotlivce a nedá se mnou ovlivnit. Pokud Vám nebude hned jasný význam sdělení, možná ještě nepřišel ten správný čas. Avšak v brzké době dojde k jeho naplnění, uvědomění.

Léčivý text je doplněn kresbou. Proto se nebojte s textem i kresbou opakovaně pracovat.


Zpráva Vaší duše obsahuje poselství podle situace, ve které se nyní nacházíte. 

Proto, pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete se na mě obrátit a položit své duši 1-2 otázky. 

Zpráva je od Vaší duše pro Vaši duši = pro Vás! Já jsem jen láskyplný posel.


Poselství

Poselství píši pouze pro danou osobu (případně děti do 15ti let), nikoli pro Vaše blízké, přátele atd. Každý se musí rozhodnout sám za sebe, zda dovolí mému nahlédnutí.

Poselství duše není výklad budoucnosti. Svoji budoucnost ovlivňujete každým TEĎ.

Umožní Vám lépe pochopit situaci, ve které se nyní nacházíte a odhodlat se ke změně či k dalšímu kroku na Vaší cestě.


Kresba

Kresba vzniká intuitivně. Většinou je součástí daného textu, nebo působí samostatně. Slouží k pochopení současné situace, ke zvyšování vibrací jedince, k ukotvení plánu duše, propojení se svým pravým já.

Může být namalována různou formou a mít různou podobu. Vede jedince k rozpomenutí na svoji životní cestu. Tedy na to, proč ŽIJI TADY A TEĎ!


Afirmace

Afirmace nebo-li promluva, posiluje člověka na jeho životní cestě. Je to věta plná energie, vysokých vibrací a lásky. Zaměřuje se na Vaše pozitivní vlastnosti a pomáhá Vám nasměrovat Vaše vědomí k vyšším cílům. Afirmace opakujte co nejčastěji s láskyplným vyjádřením, proto je dobré nosit vypsaný text u sebe. (Nejde však o bezduché, bezmyšlenkovité drmolení textu. Jde o víru v sebe sama a láskyplný, naplněný prožitek při promlouvání.) Tedy věřit tomu, co říkám a cítit (radovat se z toho), že to tak je!


Průvodci

Někdy se v Poselství mohou objevit Vaši průvodci, kteří jsou Vám nápomocni na Vaší cestě pro dokončení úkolu, který nyní řešíte. Můžete se na ně obracet s Vaší prosbou o pomoc, či modlitbou.


Kameny

Různé druhy krystalů, které je vhodné si pořídit pro podporu právě Vaší cesty. Kameny je vhodné nosit u sebe (např. ve formě náramků, náhrdelníků, přívěšků - vždy na holé kůži) nebo např. v kapse, kde je můžete držet v dlani.


Meditace

Jde o ztišení mysli a vstup do vlastního nitra. Meditaci si můžete nahrát jako záznam např. do mobilu, poté si záznam pustit a postupovat dle vedení. Čím více dokážete ztišit svou mysl, tím je meditace účinnější.


Proč požádat o Poselství duše? 

  • již sepsáním dojde k otevření uzamčených zámků - otevřou se Vám mnohé dveře poznání,
  • veškeré vztahy a situace se ve Vašem životě projasní, prozáří,
  • objevíte, co je pro Vás nyní důležité, na čem nyní pracovat, abyste se posunuli dál na své cestě,
  • přijmete zodpovědnost za svůj život,
  • pochopíte souvislosti svého života, svých vztahů, 
  • uděláte nové kroky na své cestě k láskyplnému a radostnému životu,


Pořád se nemůžete rozhodnout? Mrkněte níže na recenze a vězte, že nad poselstvím se nepřemýšlí, je třeba cítit tuto prosbu uvnitř svého srdce. 


Jana:

„Krasny den draha Taraka. Z celeho srdca ti dakujem za sprostredkovanie posolstva a mena duse. Je naozaj nadherne a len co som si ho precitala, vysli mi od dojatia slzy. Uz teraz viem, ze ma to posunie dalej na mojej ceste. Velmi rada si objednam tvoju knihu. Este raz velka velka vdaka mila Taraka si uzasna 💗 Prajem ti len to najlepsie S laskou Jana 😘"

Vlastimil K.:

„Milá Tarako, děkuji. Dnešní večer dal tomuto dni mimořádný rozměr. Od rána jsem cítil, že mi od Vás jde zpráva. Již při čtení prvních slov jsem cítil, jak mi jméno duše prochází srdíčkem a přijímám jej. Chtěl bych toho napsat více, ale slova jsou zbytečná.  S úctou a láskou V.K."


Jak požádat o poselství?

O Poselství duše i Jméno Vaší duše můžete požádat formou emailu: taraka.solei@email.cz nebo formou níže přiloženého formuláře.

Připojte prosím Vaše celé jméno (případně příjmení za svobodna) a datum Vašeho narození. 

Abych Vám mohla poslat originál poštou, potřebuji znát Vaši adresu nebo adresu, na kterou Vám zašlu originál poštou.

Podrobnější informace o Poselství a Jménu duše naleznete v sekci Nabízím.

Kdy poselství obdržím?

  • Poselství Vaší duše Vám zpracuji po připsání platby na můj účet. Informace k platbě naleznete v sekci Kontakt nebo níže na této stránce.
  • Následně Vám potvrdím přijetí platby a zároveň Vám napíši, dokdy zašlu na Váš e-mail a Vaši adresu vše, co Vám Vaše duše touží sdělit. 
  • Obvykle do 3 týdnů. 
  • Snažím se vždy vše zpracovat co nejdříve. Záleží na mém vytížení a množství objednávek před Vámi.


Platba předem na účet:

pozor změna účtu od 16.9.2019


Bankovní spojení:

Fio banka: 2101692471/2010


Ze zahraničí:

IBAN: CZ12 2010 0000 0021 0169 2471

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Ke každé platbě uveďte prosím své celé jméno.

Pokud se potřebujete domluvit na jiné formě placení, kontaktujte mě. Děkuji Vám.

Více se dozvíte zde: Ceník - https://www.taraka.cz/cenik/Do zprávy pro příjemce prosím vždy napište své celé jméno. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo svého telefonu. V případě potřeby pak může banka vaši platbu snadno dohledat. Děkuji Vám.Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.