Poselství duše 

Poselství duše 

2060 Kč/dálková služba


Poselství duše vám pomůže nahlédnout na světlo vaší duše. Umožňuje vám propojit se s vašimi niterními pocity, s vaší duší a vede vás k tomu, abyste nikdy více nezapomněli na to Božské světlo v sobě. 

 • skrze poselství dostane odpovědi na své otázky. I když jim zpočátku možná neporozumíte, nemusíte se bát. Čtením poselství dochází k přeladění ve vašem energetickém poli a vy si tak dokážete zvědomit své blogy, pochopit je, přijmout je a nechat je proměnit ve své dary. 

 • afirmace, která bývá často součástí poselství, vám připraví pevnou půdu pod nohama pro jisté kroky na vaší cestě a vy tak do svého otevřeného čistého pole zasejete nové semínko poznání pro podporu vaší osobní cesty.  
 • dostanete tak do rovnováhy nejen všechny svá těla (fyzické, emoční, energetické, apod.), ale i vaši mysl a srdce, vnitřního muže i ženu apod.  - každému přijde, co je momentálně třeba.  (Nejde to mnou ovlivnit, jsem pouze zprostředkovatel - posel.)
 • dokážete se tak konečně otevřít své životní cestě a uděláte nové kroky k láskyplnému a radostnému životu,
 • pochopíte souvislosti svého života, svých vztahů,
 • přijmete zodpovědnost za svůj život,
 • objevíte, co je pro Vás nyní důležité, na čem nyní pracovat, abyste se posunuli dál na své cestě,
 • veškeré vztahy a situace se ve Vašem životě se projasní, prozáří,
 • již sepsáním poselství dojde k otevření uzamčených zámků - otevřou se vám mnohé dveře poznání.


Lidé, kteří poselství obdrželi se k němu stále rádi vrací a píší mi, že v něm objeví vždy něco nového. Je to tak, protože zpočátku vidíme jen to, na co jsme již připraveni. Takže je to taková životní pouť. 


Pro vás, kteří se s ním nyní setkáváte poprvé,  není výkladem budoucnosti. 


Poselství duše je jasným sdělením vašeho nitra, které vám říká, 

na co se ve svém životě zaměřit, či co změnit, aby se vám vedlo lépe a lépe.


Tuto zprávu od Vaší duše pro vás s vaším láskyplným svolením vyslechnu a zapíši, abyste věděli, co můžete očekávat, pokud se zaměříte na plán své duše, tedy na svoji osobní životní cestu. 


Každý z nás se narodil do fyzického těla, aby prošel určitými životními zkušenostmi, které si sám pro svoji cestu vybral, aby tyto zkušenosti pochopil, zpracoval a mohl naplnit své nynější poslání >>


 • Text v poselství vám tedy pomáhá vypořádat se s každodenností a pochopit okolnosti, které Vám zasahují do života. (Zašlu vám ho v pdf. na váš e-mail.)
 • Ukazuje možnou cestu ke změně, která vás dokáže povznést a navést vás na osobní cestu. 
 • Odkrývá možnosti vašeho života a způsoby jeho prožívání. 
 • Většinou obsahuje i osobní Afirmací (promluvu), osobní kameny a občas může být doplněn také Meditací, Rituálem, nebo průvodce apod. Vždy dle potřeby jednotlivé duše. (Níže vysvětluji jednotlivé doplňky k textu.)
 • Čím více budete s textem pracovat, tím více se vám ukáže v jasnosti v konkrétních situacích ve vašem životě. Léčivý text je doplněn intuitivní kresbou. Proto se nebojte s textem i kresbou opakovaně pracovat.


Zpráva Vaší duše obsahuje poselství podle situace, ve které se nyní nacházíte. Máte-li jakýkoliv dotaz, můžete se na mě obrátit a položit své duši 1-2 otázky. Zpráva je od Vaší duše pro Vaši duši = pro Vás! Já jsem jen láskyplný posel.


Poselství

 • Poselství píši pouze pro danou osobu (případně děti do 15ti let), nikoli pro Vaše blízké, přátele atd. Každý se musí rozhodnout sám za sebe, zda dovolí mému nahlédnutí.
 • Poselství duše není výklad budoucnosti. Svoji budoucnost ovlivňujete každým TEĎ.
 • Umožní Vám lépe pochopit situaci, ve které se nyní nacházíte a odhodlat se ke změně či k dalšímu kroku na Vaší cestě.
 • Často ukazuje, co konkrétně udělat a proměnit tak svůj život do radosti, pochopení, přijetí, hojnosti a lásky. Samozřejmě záleží na tom, co konkrétně momentálně řešíte.


Intuitivní kresba

 • Kresba vzniká intuitivně. Většinou je součástí daného textu, nebo působí samostatně. Slouží k pochopení současné situace, ke zvyšování vibrací jedince, k ukotvení plánu duše, propojení se svým pravým já.
 • Může být namalována různou formou a mít různou podobu. Vede jedince k rozpomenutí na svoji životní cestu. Tedy na to, proč ŽIJI TADY A TEĎ!


Afirmace

 • Afirmace nebo-li promluva, posiluje člověka na jeho životní cestě. Jsou to věty plné energie, vysokých vibrací a lásky. 
 • Zaměřuje se na Vaše pozitivní vlastnosti a pomáhá Vám nasměrovat Vaše vědomí k vyšším cílům. 
 • Afirmace opakujte co nejčastěji s láskyplným vyjádřením, proto je dobré nosit vypsaný text u sebe. (Nejde však o bezduché, bezmyšlenkovité drmolení textu. Jde o víru v sebe sama a láskyplný, naplněný prožitek při promlouvání.) Tedy věřit tomu, co říkám a cítit (radovat se z toho), že to tak je!


Průvodci

Někdy se v Poselství mohou objevit Vaši průvodci, kteří jsou Vám nápomocni na Vaší cestě pro dokončení úkolu, který nyní řešíte. Můžete se na ně obracet s Vaší prosbou o pomoc, či modlitbou.


Kameny

Různé druhy krystalů, které je vhodné si pořídit pro podporu právě Vaší cesty. Kameny je vhodné nosit u sebe (např. ve formě náramků, náhrdelníků, přívěšků - vždy na holé kůži) nebo např. v kapse, kde je můžete držet v dlani.


Meditace

Jde o ztišení mysli a vstup do vlastního nitra. Meditaci si můžete nahrát jako záznam např. do mobilu, poté si záznam pustit a postupovat dle vedení. Čím více dokážete ztišit svou mysl, tím je meditace účinnější. Pokud byste měli zájem o osobní meditaci duše, naleznete formulář k objednání tady >>
Vězte, že nad poselstvím se nepřemýšlí... 

Je třeba cítit tuto prosbu uvnitř svého srdce. 


Jak požádat o poselství?

 • prosím, vyplňte si níže přiložený formulář a počkejte na mou odpověď (může trvat 2-7 dní) Přijde vám doklad k platbě.
 • pokud chcete požádat formou e-mailu, fb, nebo jiné platformy, potřebuji znát všechny údaje na které se ptám ve formuláři dole, tedy celé jméno, příjmení, adresu doručení, e-mail, datum narození, případně 1-2 otázky nebo vaše téma, můžete mi poslat i aktuální fotografii, na které vám jde vidět do očí.
 • formulář je pro mě nejpřehlednější

Další nabídku naleznete v sekci nabízím >>

Kdy poselství obdržím?

 • Po připsání platby na můj účet Vás zařadím do pořadníku a následně Vám vše zpracuji do jednoho měsíce. 
 • Snažím se vždy vše zpracovat co nejdříve. Záleží na mém vytížení a množství objednávek před Vámi.


Platba předem na účet:
Bankovní spojení:

Fio banka: 2101692471/2010


Ze zahraničí:

IBAN: CZ12 2010 0000 0021 0169 2471

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Ke každé platbě uveďte prosím své celé jméno.

Pokud se potřebujete domluvit na jiné formě placení, kontaktujte mě. Děkuji Vám.

Více se dozvíte zde: Ceník >>


Do zprávy pro příjemce prosím vždy napište své celé jméno. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo na faktuře nebo č. svého telefonu. V případě potřeby pak může banka vaši platbu snadno dohledat. Děkuji Vám.


Reference

Hanka


Milá Tarako,děkuji z celého srdce za poselství a jméno duše. Když jsem si poprvé přečetla, tekly mi slzy a hodně se mnou rezonovalo. Cítím se, jako bych se vracela domů. Každý den si své jméno opakuji a prohlížím si k tomu obrázek. Vnímám, jak se víc a víc otevírám svojí cestě. A dává mi větší smysl vše, co se se mnou a kolem mne za poslední dobu děje. A průvodce motýl...krása... Minulý rok kolem mne stále létali motýli. To je další krásné potvrzení. Těším se, kam moje cesta povede. Otevírám se tomu s důvěrou a láskou. Děkuji a těším se, že se někdy setkáme i osobně. Krásné dny plné lásky a světla přeji.


Eliška


„Tarako, z celého srce Ti děkuji... Uchopila jsi a dala do slov vše, čím si teď procházím a na čem teď pracuji...Děkuji Ti. I slzy padaly a tekly....a stále tečou, když si to čtu znova a znova... Snažím se na sobě pracovat, co to jde. Tvoří se pro mne víc a víc prostoru. Pomalu se zmenšuje sebetlak i tlak z okolí... Když se ohlédnu zpět vidím na sobě velké změny a pokroky. Stačí se ohlédnout 1,2,3 měsíce zpět a vnímat ty proměny. Také to, kde si ještě nechávám nebo jsem si nechávala překračovat své hranice (nebo spíš, kde vůbec nebyly a nyní se tvoří). Děkuji Ti za vše. Vážím si Tebe a všeho, co pro mne děláš, pro nás všechny. Z celého srdce Ti děkuji, Eliška".

Jana


„Krásný den, draha Taraka. Z celeho srdca ti dakujem za sprostredkovanie posolstva a mena duse. Je naozaj nadherne a len co som si ho precitala, vysli mi od dojatia slzy. Uz teraz viem, ze ma to posunie dalej na mojej ceste. Velmi rada si objednam tvoju knihu. Este raz velka velka vdaka mila Taraka si uzasna 💗 Prajem ti len to najlepsie S laskou Jana 😘"Eliška O.


Milovaná Tarako. S pokorou a láskou čtu, zas a znovu, co jsi mi přinesla jako dar do těchto i budoucích mých dní. Mnoho slov se mnou v poselství velmi rezonuje... A veveruška.. nádherné zprávy mi sděluje. Téma ženství se mi nyní velmi otevírá. Jsem hrdá, že právě ona stojí při mě. Ještě jednou děkuji za tvé dary, Tarako. Jsem vděčná, že mohla jsem tě objevit. Přeji ti, kéž k tobě další dušičky přichází. S láskou Eliška

Vlastimil K.:


„Milá Tarako, děkuji. Dnešní večer dal tomuto dni mimořádný rozměr. Od rána jsem cítil, že mi od Vás jde zpráva. Již při čtení prvních slov jsem cítil, jak mi jméno duše prochází srdíčkem a přijímám jej. Chtěl bych toho napsat více, ale slova jsou zbytečná. S úctou a láskou V.K."Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>