Meditace Přijetí mého těla


Meditace PŘIJETÍ MÉHO TĚLA

💕

Meditace k zamilování se do svého těla, k jeho plnému přijetí a k projevení vděčnosti a radosti za něj. 🧘‍♀️

Díky této meditaci se 

  • propojíte se svým tělem, 
  • přijmete za něj odpovědnost, 
  • pocítíte, jak je propojeno se Zemí i s Nebem, 
  • pocítíte obrovský příval vděčnosti, že díky svému tělu můžete vykonávat to, co milujete, žít svůj život a naplňovat své poslání.

Meditace Přijetí mého tělo je určena pro ženy, které neustále nejsou spokojeny ve svém těle a kritizují se za veškeré nedostatky, protože neodpovídají posledním módním trendům. Je v podobě m4a.

Další meditace budu přidávat vždy 11. v měsíci, pokud se přihlásíte k jejich pravidelnému odběru, bude pro vás jedna meditace za 280 Kč/ks při minimálním odběru 12 meditací.

💕 Tobě a Tvému tělu s láskou a vděčností. 💕

Celou meditaci lze zakoupit za 425 Kč. 🙏


Ať jsou naše těla tím nejkrásnějším chrámem pro naši duši.

S láskou a vděčností k životu, Taraka 🌞


Vaše zprávy

Děkuji za ně ze srdce.

Stanislava Thina Šťastná


„Hodně jsem odevzdavala. Překvapilo mě s jakou lehkostí vše bylo a je. Byla jsem doposud ve většině věci a situaci taková urputná. Luna ve mě cestovala a já ji viděla naprosto jasně. Dnes celý den byl pro mě zvláštně krasný a jiný. Podvečer jsem strávila sama u řeky, něco mě tam táhlo. To odevzdání bylo tak lehké. Jsem narozena ve Vahach a to rovnání misek vah bylo úžasné. Mam hodně dojmů. Děkuji Tarako, moc."

Marcela Němcová 

maminka na mateřské

„Mým záměrem je tvořit domov v lásce, klidu, radosti a pohodě vytvořit ve svém životě řád strukturu na níž vše stavím a udržuje mě v pohodě. V průběhu mi přišlo něžnost, péče, láska... děkuji za tuto meditaci.“