Meditace duše

Mnoho z Vás se mnou již prošlo řadou překrásných meditací, které Vás přivedly k sobě samým a naučily Vás vnímat hlas své duše. Tedy jít, vlastní cestou. Tyto meditace byly a jsou vhodné pro všechny bez ohledu na věk či pohlaví apod. (Více se dozvíte zde.)

Setkávám se však i s těmi z Vás, kteří se stydí pracovat ve skupině. Necítí se v prostředí skupiny volně, bezpečně, nebo příjemně a raději byste si vychutnali osobní meditaci šitou na míru v teple svého domova, v prostředí, které dobře znáte a které je pro Vás přijatelné.

Často v Poselstvích přichází meditace na míru - tedy tichá vyznání Vaší duše, které zaslechnu skrze napojení na Vaše Vyšší JÁ a předám Vám je psanou formou v rámci Poselství duše.

Zprávy Vaší duše, můžete zaslechnout sami. Stačí naslouchat svému vnitřnímu hlasu, na který občas při všech povinnostech zapomínáte.

Protože miluji všechna rozzářená světla, která vídám po svých seminářích a toužím po tom, aby těchto světýlek svítilo po světě víc a víc, rozhodla jsem se nabídnout Vám Meditaci duše.

Meditace duše je vždy jedinečná, vyslechnuta od Vaší duše a tedy šitá přímo 

na míru pro každého. 

Taková meditace dokáže ve Vašem životě doslova zázraky.

Již není třeba omezovat sebe sama na cestě za poznáním. Nastal čas vstoupit 

do vlastní síly a začít tvořit v pravdě a lásce.


Pokud tedy máte zájem o svoji osobní Meditaci duše, vyplňte prosím níže přiložený formulář.


Jaké jsou Vaše reakce po přijetí osobní meditace duše?

Vlaďka:

     „Dobrý večer, děkuji moc za vše, meditace je nádherná, měla jsem mrazení po celém těle i jsem brečela. Budu si ji často pouštět, když budu mít chvilku. Potřebovala bych jich víc, abych se vzpamatovala a uklidnila. Moc mi to pomáhá a jsem po ni šťastnější. Děkuju moc. S láskou Vlaďka"

Slavea:

„Milovaná Tarako, s láskou svého srdce Ti děkuji za tvou lásku, za tvůj dar za tvoji duši. Právě jsem byla ve své meditaci, ve spojení se svou duší , děkuji,děkuji,děkuji......
Jsem naplněna, jsem šťastna, jsem vděčná , děkuji...........
S láskou Slavea"

Kdy se k Vám dostane Vaše osobní meditace?

       Během měsíce ode mě získáte Vaši osobní Meditaci duše v délce trvání minimálně 30 - 60 minut. Do procesu nezasahuji, takže je pouze na Vaší duši, co bude toužit sdělit a v jakém rozsahu.

     Nahrávka je ve formátu mp4 a může být podkreslena hudbou. Objednávky přijímám pouze v omezeném počtu, proto vyčkejte na mé potvrzení přijetí Vaší objednávky. Poté je nutné objednávku zaplatit na můj účet u mbank (více zde).

     Po vyhotovení Vaší osobní Meditace duše Vás budu kontaktovat na Váš e-mail s doplňujícími informacemi.


                       Nahrávky jsou léčivé na všech úrovních Vašeho bytí, nenahrazují však lékařskou péči. Vše záleží na Vás a na tom, zda toto léčení dovolíte a zda jste již připraveni posunout se ve svém životě vpřed - tedy, zda jste připraveni učinit ve svém životě potřebnou změnu. Pokud ano, jsem připravena naslouchat Vaší duši a zaznamenat pro Vás její sdělení.


Proč si objednat Meditaci duše?

 • jde o osobní meditaci šitou pro Vás na míru,
 • můžete si ji vychutnat sami, v teple svého domova - tedy v prostředí, které je Vám dobře známé a které je pro Vás přijatelné,
 • nemusíte nikam cestovat a ušetříte tak cestovné náklady i náklady na ubytování,
 • protože si ji vychutnáte sami (například pokud se stydíte pracovat ve skupině nebo se necítíte v prostředí skupiny volně, bezpečně, příjemně.)
 • meditaci si můžete pouštět opakovaně. Pokaždé Vás posune na Vaší cestě.
 • můžete tak otevřít komunikační kanál se svou duší a naučit se jí naslouchat. 

V čem Vám může Meditace duše pomoci?

 • v jakékoliv oblasti Vašeho života, která se Vám neustále opakuje,
 • ve zlepšení Vašich vztahů,
 • ve zvýšení Vašeho sebevědomí, sebedůvěry, důvěry v život a jeho plynutí,
 • v odstranění strachů, obav, stresů, únavy, vyčerpanosti,
 • v obnovení energie a nastoupení opět do své síly,
 • v nastolení rovnováhy ve Vašem životě,
 • v nalezení vnitřního klidu před důležitými událostmi ve Vašem životě,
 • v odkrytí Vašeho skrytého potenciálu,
 • v projevení hluboké vnitřní moudrosti,
 • v projevení Vašich darů, Vašeho potenciálu, Vašich možností,
 • v prohloubení či znovuobjevení vlastní citlivosti, citovosti a lásky,
 • v propojení s Vaší duší,
 • v hojnosti,
 • v partnerství,
 • v rodových záležitostech atd.

Díky MEDITACI DUŠE můžete opět otevřít komunikační kanál se svou duší a naučit se jí opět naslouchat. Spojíte se tak se svou podstatou, kterou je LÁSKA. Váš život získá nový rozměr a směr. Stačí vykročit.

Děkuji za Vaše světlo, které šíříte do celého světa. Nechť je plné lásky a hluboké vnitřní moudrosti. 

S láskou Taraka Solei

19.8.2017


Meditaci duše Vám zpracuji po připsání platby na účet. Informace k platbě naleznete v sekci Kontakt nebo níže na této stránce. 

Následně Vám potvrdím přijetí platby a zároveň Vám napíši, dokdy zašlu na Váš e-mail a Vaši adresu vše, co Vám Vaše duše touží sdělit. Obvykle do tří týdnů. Snažím se vždy vše zpracovat co nejdříve. Záleží na mém vytížení a množství objednávek před Vámi.

Bankovní spojení:

mBank 670100-2213813354/6210.

Ze zahraničí:

IBAN CZ71 6210 6701 0022 1381 3354

BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPPXXX

Ke každé platbě uveďte prosím své celé jméno.

Pokud se potřebujete domluvit na jiné formě placení, kontaktujte mě. Děkuji Vám.

Více se dozvíte zde: Ceník - https://www.taraka.cz/cenik/

Do zprávy pro příjemce prosím vždy napište své celé jméno. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo svého telefonu. V případě potřeby pak může banka vaši platbu snadno dohledat. Děkuji Vám.


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.