Meditace duše

1800 Kč

Mnoho z Vás se mnou již prošlo řadou překrásných meditací, které Vás přivedly k sobě samým a naučily Vás vnímat hlas své duše. Tedy jít, vlastní cestou. Tyto meditace byly a jsou vhodné pro všechny bez ohledu na věk či pohlaví apod. 

Setkávám se však i s těmi z Vás, kteří se stydí pracovat ve skupině. Necítí se v prostředí skupiny volně, bezpečně, nebo příjemně a raději byste si vychutnali osobní meditaci šitou na míru v teple svého domova, v prostředí, které dobře znáte a které je pro Vás přijatelné.

Často v Poselstvích přichází meditace na míru - tedy tichá vyznání Vaší duše, které zaslechnu skrze napojení na Vaše Vyšší JÁ a předám Vám je psanou formou v rámci Poselství duše.

Zprávy Vaší duše, můžete zaslechnout sami. Stačí naslouchat svému vnitřnímu hlasu, na který občas při všech povinnostech zapomínáte.

Protože miluji všechna rozzářená světla, která vídám po svých seminářích a toužím po tom, aby těchto světýlek svítilo po světě víc a víc, rozhodla jsem se nabídnout Vám Meditaci duše.


Meditace duše je vždy jedinečná, 
vyslechnuta od Vaší duše a tedy šitá přímo na míru pro každého. 
Taková meditace dokáže ve Vašem životě doslova zázraky.
Již není třeba omezovat sebe sama na cestě za poznáním. 
Nastal čas vstoupit do vlastní síly a začít tvořit v pravdě a lásce.


Pokud tedy máte zájem o svoji osobní Meditaci duše, vyplňte prosím níže přiložený formulář.Kdy se k Vám dostane Vaše osobní meditace?

       Během měsíce ode mě získáte Vaši osobní Meditaci duše v délce trvání 30 - 60 minut. Do procesu nezasahuji, takže je pouze na Vaší duši, co bude toužit sdělit a v jakém rozsahu.

     Nahrávka je ve formátu mp4 a může být podkreslena hudbou. Objednávky přijímám pouze v omezeném počtu, proto vyčkejte na mé potvrzení přijetí Vaší objednávky. Poté je nutné objednávku zaplatit na můj účet u Fio banky (více zde).

     Po vyhotovení Vaší osobní Meditace duše Vás budu kontaktovat na Váš e-mail s doplňujícími informacemi.


                       Nahrávky jsou léčivé na všech úrovních Vašeho bytí, nenahrazují však lékařskou péči. Vše záleží na Vás a na tom, zda toto léčení dovolíte a zda jste již připraveni posunout se ve svém životě vpřed - tedy, zda jste připraveni učinit ve svém životě potřebnou změnu. Pokud ano, jsem připravena naslouchat Vaší duši a zaznamenat pro Vás její sdělení.


Proč si objednat Meditaci duše?

 • jde o osobní meditaci šitou pro Vás na míru,
 • můžete si ji vychutnat sami, v teple svého domova - tedy v prostředí, které je Vám dobře známé a které je pro Vás přijatelné,
 • nemusíte nikam cestovat a ušetříte tak cestovné náklady i náklady na ubytování,
 • protože si ji vychutnáte sami (například pokud se stydíte pracovat ve skupině nebo se necítíte v prostředí skupiny volně, bezpečně, příjemně.)
 • meditaci si můžete pouštět opakovaně. Pokaždé Vás posune na Vaší cestě.
 • můžete tak otevřít komunikační kanál se svou duší a naučit se jí naslouchat. 

V čem Vám může Meditace duše pomoci?

 • v jakékoliv oblasti Vašeho života, která se Vám neustále opakuje,
 • ve zlepšení Vašich vztahů,
 • ve zvýšení Vašeho sebevědomí, sebedůvěry, důvěry v život a jeho plynutí,
 • v odstranění strachů, obav, stresů, únavy, vyčerpanosti,
 • v obnovení energie a nastoupení opět do své síly,
 • v nastolení rovnováhy ve Vašem životě,
 • v nalezení vnitřního klidu před důležitými událostmi ve Vašem životě,
 • v odkrytí Vašeho skrytého potenciálu,
 • v projevení hluboké vnitřní moudrosti,
 • v projevení Vašich darů, Vašeho potenciálu, Vašich možností,
 • v prohloubení či znovuobjevení vlastní citlivosti, citovosti a lásky,
 • v propojení s Vaší duší,
 • v hojnosti,
 • v partnerství,
 • v rodových záležitostech atd.

Díky MEDITACI DUŠE můžete opět otevřít komunikační kanál se svou duší a naučit se jí opět naslouchat. Spojíte se tak se svou podstatou, kterou je LÁSKA. Váš život získá nový rozměr a směr. Stačí vykročit.

Děkuji za Vaše světlo, které šíříte do celého světa. Nechť je plné lásky a hluboké vnitřní moudrosti. 

S láskou Taraka Solei

19.8.2017

Vyplňte prosím formulář


Reference

Jaké jsou Vaše reakce po přijetí osobní meditace duše?

Milá Tarako,velice děkuji za meditaci❤....plakala jsem a vím, že si ji ještě mnohokrát potřebuji pustit a hodně dýchat . Pochovat se a propojit a spočinout v sobě. Odložit všechny pochyby a věřit. Věřit sobě. Na meditaci jsem se moc těšila a doslova ji vdechla a potřebuji více klidu, abych porozuměla víc a víc...A nic jsem neplánovala! Zřejmě moje Duše už se na to nemohla koukat . Vzpomněla jsem si na Vás teď o víkendu, v sobotu? Proplakala jsem den, procházela jsem, Bůh a zřejmě i moje duše ví čím a cítila silnou potřebu se pochovat, opečovat. Slyšet vlídná slova. Slyšet, že je všechno v pořádku, ať se děje co se děje (cokoli dalšího nepřicházelo v úvahu ). A vzpomněla si na Vás. Už jste mi pohladila duši před rokem. Máte krásný hlas, vlídný, laskavý a vaše slova prostě tiší, hřejí. To je moc. Nejen já sama pro sebe, ale i ve svém okolí, v kontaktu s ostatními lidmi cítím, jak moc je nápomocné utišení, podpora...člověk povolí a pak se věci můžou dít. A to se Vám daří .V meditaci mi přišlo moc zajímavé, jak často byl zmiňován dech..... Na to bych se ráda zeptala. Ono se běžně říká, v každé meditaci, dech, dech.... Mám za sebou delší období hledání, zmatků, pochyb, motání, vzletů i pádů a zase hledání. Věci se teď tiší, já se uklidňuji, nacházím cesty, které se mnou ladí čím dál více a já jsem za to, po tom napínavém čase, velmi velmi vděčná. Asi před rokem a půl jsem chodila na dechová intenzivní cvičení, kde jsem zažívala silné pocity léčení těla, duše...vlastním dechem.... Až mi to doslova bralo dech a často jsem tenkrát plakala terapeutce na rameni, že pokud bychom to běžně dělali, tak by nebyly nemocnice. Maximálně chirurgie . Jsem lékařka, tak to pro mě je tak nějak výraznější téma. No, čas plynul a já se opět zamotala a zapomněla. Teď od září jsem se zase začala k dýchání vracet, přestaly mě zajímat "techniky" všeho druhu, začala jsem se odhlašovat ze sebepoznávacích seminářů, byť vedených úžasnými lidmi, kterých si velmi vážím. Celá naježená, že už na všechno kašlu, že už se odmítám "zlepšovat" a "čistit", a to pořád dokola..... Že už potřebuji jenom dýchat (a dělat co mě opravdu baví )!!!!! S plným vědomím, že nejsem osvícená, že mám dost práce sama se sebou a svými emocemi a celou sebou, ale rozhodně se nemusím zlepšovat, že to maximálně potřebuji prodýchnout a nechat jít! Že nic čistšího a jednoduššího asi nenajdu....No, a teď Vaše meditace )).... Zřejmě moje duše potřebovala zařvat, ve Vašem podání něžně připomenout ), ať už do háje nepochybuji a dělám, co cítím. Že je to sakra dobrý nápad. Tak Vám tímto ještě jednou DĚKUJI, že jste mi mohla přetlumočit vzkaz. A pevně věřím, že si sama se sebou čím dál tím víc povykládám a doslova se pobavím . To si moc přeji...a na to se moc Těším!
Přeji Vám krásné dny. ❤....Kristina

Kristina

Milá má, moc ti ze ♥️ děkuji .Meditace byla úžasná, tak jak víc snad už ani nemůže. A nejkrásnější pocit uvolnění u jezera, kde se ve mně rozprostřel tak krásný klid a ještě na tak krásném místě. Hned bych tam šla žít 😍 ach Je mi krásně a věřím, že tohle pro mě bude v dobách pádů a shonu cesta na uvolnění a věřím, že si ji dokážu užít i když budu v lehkosti žít.😘 Mám tě ráda. Papa

Petra Blažková

účetní

Milovaná Tarako, dnes jsem si dovolila prožít osobní meditaci opravdu naplno a vědomě.....byla to taková síla a nádhera cítila jsem očistu energii vibrace ve všech částech těla na které jsem se zaměřila....cítila jsem léčivou energii v mých dlaních....tak silně až mě mravencily Děkuji Ti ještě jednou za ni ze srdce....Měj se krásně. Martina

Martina Partyková


Milovaná Tarako, s láskou svého srdce Ti děkuji za tvou lásku, za tvůj dar za tvoji duši. Právě jsem byla ve své meditaci, ve spojení se svou duší , děkuji,děkuji,děkuji......
Jsem naplněna, jsem šťastna, jsem vděčná , děkuji...........
S láskou Slavea

Slavea


 Dobrý večer, děkuji moc za vše, meditace je nádherná, měla jsem mrazení po celém těle i jsem brečela. Budu si ji často pouštět, když budu mít chvilku. Potřebovala bych jich víc, abych se vzpamatovala a uklidnila. Moc mi to pomáhá a jsem po ni šťastnější. Děkuju moc. S láskou Vlaďka


Vlaďka

Zlatíčko, doopravdy nemám tak silná a výstižná slova, abych popsala význam a dění meditace mé duše, kterou jsi mi s láskou poslala. Zatím jen mohu sdělit to, co mi přišlo: Pro každého člověka by měla být meditace duše naprostný základ tak, jako uctění planety. S úctou pokorou a láskou SH. Děkuji, děkuji, děkuji.


Soňa H.:

Drahá Tarako, děkuji jméno Anabel rozechvělo moje 💓, je nádherné a je moje.. stejně jako poselství. Však meditace mě dostala nejvíc, nádherný výlet... Nezažila jsem doposud tak intenzivní meditaci.. Celé tělo se mi rozechvělo , nádhera děkuji, už se těším až si ji prožiji znovu. Děkuji i za kartičky a krásná poselství. Těším se někdy na setkání. Děkuji.

Petra Dvořáková

dentální hygienička

Milovaná Tarako, z celého srdce Ti za vše děkuji ♥️ Jsi úžasná! Vůbec jsem nepočítala s tím, že bych dostala meditaci v den svých narozenin. To je nádherné překvapeni a už se na něj obrovsky těším. Děkuji moc i za tvé přání, knihu Triša a za všechnu tvoji podporu na mé cestě. Jsem moc ráda, že jsi a že jsem Tě potkala 😘🌟🌹 Přeji Ti hezkou neděli Jindřiška 

Jindřiška


Meditaci duše Vám zpracuji po připsání platby na účet. Informace k platbě naleznete v sekci Kontakt nebo níže na této stránce. 

Následně Vám potvrdím přijetí platby a zároveň Vám napíši, dokdy zašlu na Váš e-mail a Vaši adresu vše, co Vám Vaše duše touží sdělit. Obvykle do tří týdnů. Snažím se vždy vše zpracovat co nejdříve. Záleží na mém vytížení a množství objednávek před Vámi.

Platba předem na účet.

Bankovní spojení:

Fio banka: 2101692471/2010


Ze zahraničí:

IBAN: CZ12 2010 0000 0021 0169 2471

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Ke každé platbě uveďte prosím své celé jméno.

Pokud se potřebujete domluvit na jiné formě placení, kontaktujte mě. Děkuji Vám.

Více se dozvíte zde: Ceník - https://www.taraka.cz/cenik/

Do zprávy pro příjemce prosím vždy napište své celé jméno. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo svého telefonu. V případě potřeby pak může banka vaši platbu snadno dohledat. Děkuji Vám.

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.