HLAS TVÉ VIZE

NASLOUCHÁM - KRÁČÍM - KONÁM
on-line TRANSFORMAČNÍ WORKSHOP

Z pohodlí Tvého domova. Nečekej na setkání, začni tvořit TEĎ.

Ujasni si své myšlenky, urči si přesný směr a nebesa se postarají o to, abys naplnila svou vizi. Sama pro to však musíš něco udělat. Proměň život plný zmatku a chaosu v harmonii, vyrovnanost a souznění. Uveď svou energii do pohybu. Máš v sobě velkou vnitřní sílu. Proměň svá přání v realitu.

CO JE ŠTĚSTÍ? 

Položila sis někdy tuto otázku? Co pro Tebe znamená být šťastná?

Pro někoho je to láska, pro jiného zdraví, či kariéra, hojnost. 

Pro mě je štěstí - harmonie - soulad - rovnováha v každé oblasti mého života. 

V mém okolí se nachází spousta lidí, kteří mají vše a přesto nedokáží být šťastní. Stále jim chybí něco k plné vnitřní spokojenosti. Pojďme to společně změnit a začněme úplně jednoduše. 

Jak?

Propojte se se svou vizí. Dotkněte se svých pocitů. Jděte do toho. Nevzdávejte to. Je to jen na Vás. Každý z nás je strůjcem svého štěstí. Přijměte tedy odpovědnost za svůj život a tvořte. 


Co je součástí tohoto on-line workshopu?

1.modul kurzu:

 • Rituál vděčnosti a propuštění minulosti
 • 50 motivačních karet v pdf pro Tvou podporu na Cestě Tvou VIZÍ: karty tě navedou více k sobě, motivují tě k akci a ty se díky nim rozpomeneš na hlubokou moudrost věků, kterou máš v sobě a začneš ji žít.
 • Aktivační meditace: Naslouchej HLASU své VIZE: nepřemýšlej o své VIZI, prožij ji, pociť ji, probuď ji v život

2. modul kurzu: Praktický webinář: Vize jako cesta mého života - krok za krokem

rozvineš svoji vnitřní komunikaci, svoji kreativitu, své dary, ujasníš si svou vizi a zaměříš svou pozornost správným směrem

 • přijmeš odpovědnost za svůj život, za své tvoření i za svou nečinnost
 • přestaneš lpět na výsledku a začneš si užívat života
 • naladíš se na vyšší energii tvořivosti se znovuobjevenou silou tvé vůle
 • naučíš se, jak si správně přát a proč mít vůbec nějaká přání,
 • naučíš se jak zhmotnit přání své duše

3. modul kurzu: Ztvárni svou vizi - nástěnka vizí

4. modul kurzu: Jak pracovat se Sri Yantrou a proč


Pro koho je on-line workshop určen?

 • je vhodný pro všechny ženy i muže
 • pro všechny, kteří touží ve svém životě něco změnit a udělat další krok, 
 • pro všechny, kteří mají velké sny, ale bojí se je naplnit nebo neví jak,
 • i pro ty z Vás, kteří toužíte podpořit svoji cestu, zatančit si, uvolnit se, zbavit se strachu a v radosti žít...

Co Vám přinese?

 • ujasníte si své vize a zaměříte se správným směrem,
 • změníte úhel pohledu na sebe sama a díky tomu i na jiné,
 • objevíte své strachy a obavy a naučíte se s nimi pracovat,
 • transformujete zde své omezující vzorce chování, zbavíte se lpění a uvědomíte si, že jste tvůrci svého života,
 • naučíte se, jak si správně přát a proč mít vůbec nějaká přání,
 • naučíte se jak zhmotnit přání své duše,
 • naučíte se tvořit nástěnku vizí a naučíte se s ní pracovat,
 • dozvíte se o čtverci rovnováhy, i o Sri Yantře,
 • přijmete odpovědnost za svůj život,
 • rozvinete svoji vnitřní komunikaci, svoji kreativitu, své dary,
 • naladíte se na vyšší energie tvořivosti  a objevíte sílu vůle,
 • protančíte se svou osobní vizí a přijměte vše, co Vám přináší,
 • uděláte první krok na cestě k úspěchu, hojnosti a radostnému životu.

Výhodou tohoto on-line workshopu je, že si ho jednou zakoupíte a tisíckrát se k němu můžete vracet. Protože se svou vizí nepracujeme jenom jednou ročně jako s Novoročním předsevzetím. Pracujeme s ní s každým novým projektem, novým vztahem, novou prací, atd. atd. Můžete si vytvořit Vizi na vše, co toužíte žít. Naslouchejte HLASU SVÉ VIZE, ať se pro vás VIZE stane životní cestou.

Jak už bylo ve stručném popisu výše, projdeme společnou meditací, během které si uvědomíte a transformujete Vaše staré vzorce chování, zbavíte se lpění a uvědomíte si, že jste tvůrci svého života.

Propojíte se se svým srdcem, se svou vizí, dovolíte si ji přijmout a tvořit. Naladíte se na vyšší energie tvořivosti a pochopíte, že nikdy nejste sami. Protančíte se svou osobní vizí a přijmete vše, co Vám přináší. Objevíte sílu vůle. 

Povíme si o významu nástěnky vizí, jantry, afirmací, pozitivních přání, zaměření pozornosti, Ba gua - čtverci rovnováhy atd. a vytvoříte si svoji nástěnku vizí, která s vámi bude pracovat po celou dobu. 

Poté se vydáte pouze za takovými cíli, které Vám přinesou naplnění. Nejde pouze o naplnění v době, kdy svého cíle dosáhnete. Jde o naplnění z cesty, která Vás bude energií nabíjet a ne vyčerpávat. 


Jak praví stará moudrost:
„Pokud víš, co chceš, NEBESA se postarají o to, abys toho dosáhl."


Cena 4 týdenního on-line programu, který Ti zůstane napořád je: 3333 Kč

Nasměruj svoji cestu svým směrem - směrem své duše, své vize, svého záměru. 


Přivítej do svého života změnu s otevřenou náručí. 

Přestaň se obávat jít do toho a překonat svůj strach. 

Proč? Protože jedině tak zjistíš, jaké dary ve svém životě již dávno máš a jak je dokážeš využít nejen pro svůj prospěch, ale i pro obohacení ostatních. 

Dýchej a v radosti tvoř. Těším se na to, jak si Hlas Tvé Vize změní život, Taraka Solei

Co napsaly o workshopu ženy?

„Dakujem. Mam doma popisane uz tak dva hrube zosity s mojimi snami, viziami...a bolo pre mna obrovskym prekvapenim, ked som pocas celej meditacie citila len to, ze vsetko co som vzdy chcela sa mi postupne plni ( aktualne som prenajala nove priestory na pracu/stahujem sa do domceka) ... ale mojou najvacsou, najhlbsou a pred sebou dobre ukrytou tuzbou je len tak byt a uzivat si cas s rodinou a detmi v lese a milovat vsetko/vsetkych - fakt nic viac...pre mna osobne je to obrovske prebudenie v tomto smere.... doteraz som si to nikdy nedovolila. Ked som vybehla po meditacii za muzom - obaja sme plakali. Dakujem za tento dar, dakujem, ze mozem.

Andrea P.

průvodkyně


 „Děkuju Ti hluboce Tarako za otázky, které jsou modulu VIZE.  Když jsem byla ohromená v modulu HOJNOSTI,  tak teď jsem nadšená a ohromená dvojnásob. Najednou mi všechna moje přání dávají hluboký smysl, Zapadají do sebe jako kostičky puzzle neuvěřitelné DĚKUJI. Stačí jediný dotaz PROČ TO CHCEŠ ? VŠE JE TOLIK SMYSLUPLNÉ, ŽE NEDOKÁŽU SDĚLIT HLUBOKOU VDĚČNOST, KTEROU CÍTÍM 

Jarmila Ž.

tanečnice

„Děkuji. Dneska ráno jsem si udělala meditaci Ponoř se do své vize....bylo to úžasné....viděla jsem krásný dům, velký, světlý, prostorný, teplo domova z něj dýchalo, své děti jsem měla okolo sebe, nádhernou velkou zahradu, květiny, stromy, pítko pro ptáčky, léto, malířský stojan a já u něj, byli tam i cizí malé děti a já si s nimi hrála, pak přišli i cizí lidé a objímali jsme se a z mého srdíčka šlo nádherné světlo, jež pak prosvítilo i je....bylo to nádherné a tak plné.....věděla jsem, že nechodím do práce, že se můžu naplno věnovat tomu, co mě naplňuje, že mám výstavu fotek, dělám boho šperky, maluji, věnuji se zahradě, rozvoji, dětem svým i cizím, lidem, zvířatům, že cestujeme a vše je v radosti a lehkosti....viděla jsem sebe v bílých šatech, s dlouhými vlasy a byla jsem doopravdy šťastná .... a dokonce jsem uměla i tu angličtinu, co mi prostě do té hlavy nějak neleze .... nechávala jsem ten pocit doznít v sobě a ještě teď je mi krásně.....

Včera jsem si vytáhla kartu: Duše může splnit vše, i kdyby žila jen minimum času ve fyzickém těle. Není omezena časem... Dnes jsem si vytáhla kartu Zpočátku můžeš uskutečnit jen to, co si dokážeš představit ..... jen to? Bože já jsem vděčná, že to, co si dokážu představit, se splní....já mám nádhernou představivost, totálně bláznivou někdy (mám ve Stromu hojnosti třeba i cestování Astrálem či Vesmírem ), a vědomí, že vše je možné, mě naplňuje takovou vděčností a radostí, že to ani popsat nejde ... dýchám, žiji, jsem ..... Namasté, Milovaná Tarako"

Petra Š.

maminka

Ahoj, zatial som parkrat urobila ritual vdacnosti a prepustania minulosti. Kazdykrat to bolo ine, dnes to bolo asi najsilnejsie. Meditacie je velmi posobiva, silna. Pri Tvojich slovach, ake lekcie a rany mi minuly rok ustedril zivot , som vnimala film udalosti, ktore som minuly rok zazila a nasledne som videla, ako sa mi otvorila hnisajuca rana a vytieklo von vsetko zle, co malo. Som vdacna za akykolvek posun vpred . Co sa tyka karticiek, tie su naozaj trefne. Momentalne u mna rezonuje myslienka, ze na co sa v zivote zameriavam, to rastie. Dalsiu meditaciu Ponor se do sve vize som si robila 2x. Raz som sa ocitla v lese, stastna, s ludmi, ktorych milujem, v krasnych modrych satach, nausnice, vlnite vlasy, stihla ako kedysi..videla som uz, kam smerujem.. Dnes som bola vo vlastnom malom domceku, za oknom krasne kvety, pila teply caj z krasnej salky, za oknom pofukovali stromy, bola evidentne nadherna jesen. Izba v pastelovycj farbach, na stene krasny obraz, bol to kludny nadherny pokojny den. Ja v svetriku a zachumlana v deke, klud na dusi, sama a tak stastna . Prajem si klud na dusi, ziadne dramy, len ticho, zdravie, lasku, stastie, krasnu prirodu, veci okolo, ludi ktorych milujem

Petra C.

průvodkyně angličtinou


Taraka Solei: žena, která miluje život