Meditace Vnitřní plnosti s Lunou v úplňku


Meditace Vnitřní plnosti s Lunou v úplňku

(+ záznam z živého vysílání o tom, jak můžeme prožívat úplněk - rituály, prožitky, vize, odevzdání, atd.)

💕

Díky této meditaci 🧘‍♀️ zažijete plnost ve svém těle, uvědomíte si a prožijete, jak důležité je vyrovnat misky vah vaší vnitřní ženy a vašeho vnitřního muže. Zjistíte, jak živelné a krásné je, když se cítíte naplněny. A stanovíte si svůj záměr pro další kroky.

Tato meditace přišla v době úplňku ve vahách a je určena především pro ženy, které se cítí vyprahlé, v nerovnováze a chtějí ve svém životě opět obnovit soulad.

Opět se k meditaci můžete pravidelně vracet a to nejen při úplňku. Jednoduše kdykoliv, kdy se ve vašem životě bude zdát prázdnota tak mocná, že ji budete toužit zaplnit. Ať už to jsou pocity způsobené samotou, nepřijetím, bolestí nebo nemocí, či tím, že jednoduše nevíte, kde je vaše místo k životu.

Tato meditace je vhodná především pro ženy v podobě mp3 i celého záznamu z živého vysílání.

Další meditace budu přidávat vždy jednou v měsíci, pokud se přihlásíte k jejich pravidelnému odběru, bude pro vás jedna meditace za 280 Kč/ks při minimálním odběru 12 meditací.

💕 Děláme to pro sebe. Spolu k emoční pohodě. 💕

Celou meditaci lze zakoupit za 425 Kč. 🙏

S láskou a vděčností k životu, Taraka 🌞

Vaše zprávy

Děkuji za ně ze srdce.

Stanislava Thina Šťastná


„Hodně jsem odevzdavala. Překvapilo mě s jakou lehkostí vše bylo a je. Byla jsem doposud ve většině věci a situaci taková urputná. Luna ve mě cestovala a já ji viděla naprosto jasně. Dnes celý den byl pro mě zvláštně krasný a jiný. Podvečer jsem strávila sama u řeky, něco mě tam táhlo. To odevzdání bylo tak lehké. Jsem narozena ve Vahach a to rovnání misek vah bylo úžasné. Mam hodně dojmů. Děkuji Tarako, moc."

Marcela Němcová 

maminka na mateřské

„Mým záměrem je tvořit domov v lásce, klidu, radosti a pohodě vytvořit ve svém životě řád strukturu na níž vše stavím a udržuje mě v pohodě. V průběhu mi přišlo něžnost, péče, láska... děkuji za tuto meditaci.“