Hlubinný byznys mentoring pro ženy

usnadní a zpříjemní Tvou podnikatelskou cestu

Srdcové podnikání

🌸 Chceš se konečně postavit na vlastní nohy a přestat být závislá na příjmu druhých lidí nebo na příjmu ze zaměstnání, aby ses mohla konečně rozletět do světa?

🌸 Máš parádní produkty, ale neprodávají se tak, jak bys chtěla? 

🌸 Podnikáš, vyděláváš, ale i tak cítíš, že to můžeš a hlavně chceš posunout ještě mnohem dál?  

🌸 Cítíš, že Tvůj produkt či program, může podpořit mnoho lidí, a chceš vědět, jak toho dosáhnout?

🌸 Chceš být podpořena někým, kdo tomu rozumí a posune Tebe i Tvůj byznys zase o několik kroků kupředu? Kdo Tě v tom naučí chodit? 

🌸 Chceš zvýšit své prodeje?

🌸 Možná víš, co máš dělat, abys žila svobodný naplněný život a Tvé podnikání se rozrostlo,

ale chybí Ti udělat ty správné kroky ke změně, k životu v hojnosti?

🌸 Možná, po letech dřiny, toužíš podnikat v lehkosti a mít radost z tvoření i z úspěchů a z každého kroku na Tvé cestě?

🌸 Toužíš své úspěchy i posuny na cestě sdílet s komunitou lidí, kteří Ti rozumí a umí Tě podpořit?


Zvu Tě na Cestu zázračného růstu 

Tvého podnikání, kterým Tě provedu 

nejen já, ale taky Adam na technické podpoře. Od dob mých podnikatelských začátků jsem prošla řadou pokusů a omylů. Díky tomu vím, co funguje a na co je dobré zapomenout, protože je to jen zbytečná ztráta času. Možná taky právě teď cítíš, že sice vyděláváš, ale Tvůj potenciál je mnohem větší..., že si zasloužíš ve svém životě více podnikatelské lehkosti, svobody, větší výdělky a především vyšší podnikatelskou úroveň. Možná cítíš, že peníze nestačí jen vydělat, ale je taky třeba s nimi umět nakládat.

Je na čase si ujasnit, že cílem on-line podnikání není dřít hlavou o zem s vyplazeným jazykem, hroutit se, ani makat od rána do večera. Cílem on-line podnikání, je najít vhodné nástroje, umět je nastavit, abys nemusela pracovat pro peníze, ale aby peníze pracovaly pro Tebe.  Cílem je užívat si čas s rodinou, s těmi, které miluješ, zatímco Ti peníze cinkají do Tvé podnikatelské pokladničky. 

Co tím myslím?

Pokud toužíš po opravdové podnikatelské svobodě, dostatku času pro sebe i pro své blízké, po dostatku peněz a po tom, že budeš mít chuť a sílu, si toto všechno ještě užít..., 

... pak jsi tady správně. 

Pojď objevit sílu on-line podnikání, které vydělává, ale nevyčerpává. 

Pojď podnikat a u toho žít plně sebe a své vztahy. 

Pojď se poznat skrze svoji podnikatelstkou cestu. 
Provedu Tě. 
A věz, že to umím výborně. 

Pokud jsi s námi prošla Akademií průvodkyň, naučila ses základním byznysovým strategiím, které Ti otevřely dveře poznání sebe a počátku on-line byznysu... 

Pokud ne, nevadí. 

Nyní máš jedinečnou možnost, ponořit se do svého podnikání opravdu naplno a vytěžit z něj maximum nejen pro sebe, ale taky pro své klienty. 

Objevíš strategie prodeje, které Ti umožní nejen růst, ale taky vydělávat tolik, aby sis v životě mohla s klidem naplnit své sny. 


Tento hlubinný byznys mentoring pro ženy

je roční cestou 

HOJNOSTI, RADOSTI, HRAVOSTI, SVOBODY, HARMONIE, PODNIKATELSKÝCH STRATEGIÍ I LEHKOSTI A POZNÁNÍ A REALIZACE SEBE. 


Tato cesta Ti ukáže, jak nejen začít, ale taky zůstat 
prosperovat na základě on-line byznysu a zachovat si přitom fyzické i duševní zdraví.

Pro koho je tato cesta vhodná?

 1. Pro ženy, které berou odpovědnost za své podnikání do svých rukou a ví, že vědomá rozhodnutí jsou základem Mistrovství. 
 2. Pro ženy, které ví, že čas pro sebe je důležitý nejen pro nabytí novou energií, ale taky pro vyrovnanou psychiku, zdravé vztahy, naplněný život. (V těchto chvílích pro sebe k nám naše duše promlouvá nejvíce, a my tak můžeme své podnikání posouvat novým směrem, otevíráme se novým možnostem a získáváme nadhled.) 
 3. Pro ženy, které chtějí naplnit svůj život, svou podnikatelskou cestu. 
 4. Pro ženy, které mají nadání a chtějí ho ukázat, předat světu, protože ví, že tím obohatí ostatní na jejich cestě.
 5. Pro ženy, které chtějí investovat do svého podnikání a osobního rozvoje čas i peníze tak, aby se jejich úroveň pozvedla do závratných výšin. 
 6. Pro ženy, které už nechtějí hledat, ale chtějí dělat jasné rozhodné kroky ke změně. 

🌸

PŘIDEJ SE A TVŮJ BYSNYS I TVÁ HOJNOST POROSTE

stejně rychle jako Tvá radost, ze života.


Co Tě s námi čeká? 

 • Pustíš se naplno do svého podnikání s novým vědomím sebe a toho, že není důležitější nic než to, abys žila šťastný život. (Peníze Tě neudělají šťastnou, pokud své štěstí nežiješ uvnitř sebe.)
 • Naučíš se tvořit a prodávat s nadbytkem sil, nikoliv s nedostatkem. Objevíš své zdroje a budeš se pravidelně vyživovat.
 • Dokončíš to, co už dlouho chceš, ale zatím ses k tomu neodhodlala, protože Ti chyběla dostatečná motivace, podpora zkušeného týmu, zpětná vazba a jasné vedení.
 • Objevíš plán, jak zpracovat zdánlivě neřešitelná témata ve Tvém podnikání, naučíš se je rozdělit do jednotlivých dílčích kroků a jeden po druhém je naplnit nebo delegovat. (Ať už se to týká tvorby čehokoliv v on-line světě - přes web, fapi, e-mailing, youtube, instagram, fb, nastavení platební brány atd.) 
 • Naučíš se funkční strategie prodeje, díky tomu Tě prodej začne bavit a zvýší se Tvůj zisk.
 • Budeš schopna ocenit sebe samu i své produkty či služby.
 • Ušetříš čas, tím i svou energii a následně i peníze. 
 • Odstartuješ prodej s radostí, zvýšíš své tržby, uspokojíš zákazníky, kteří po Tvých produktech či službách budou prahnout.
 • Získáš více času pro sebe samu, více peněz, více energie a chuti na své koníčky, a vše ve Tvém podnikání i osobním životě půjde najednou ve veliké lehkosti, zázračnosti, radosti a lásce směrem nahoru.
 • Získáš důvěru v sebe i své podnikání a zbavíš se zbytečných zmatků, strachů a obav, které Tě nyní drží při zemi a neumožňují Ti v lehkosti růst. 
 • Bezpečně vykročíš ze své komfortní zóny, překročíš své hranice a vysoupáš ke Hvězdám na své podnikatelské cestě. (Ujasníš si, že i ty si zasloužíš vydělávat více peněz. Začneš natáčet videa, poskytovat rozhovory, tvořit webináře, nebo se třeba obuješ do fb reklamy, podcastu, youtube atd.)
 • Začneš se lépe a rychleji rozhodovat, vytvoříš krásnou kampaň a dotáhneš ji do konce,
 • Můžeme předem zkonzultovat to, v čem potřebuješ pomoct, abych Ti případně mohla doporučit někoho jiného, pokud by to, co potřebuješ nebylo v našich silách. Napiš mi v případě otázek na taraka@cestypoznanizivota.cz


Pro VIP členy navíc nabízíme:


 • 3x90min. on-line konzultace s Tarakou - Tvého byznysu, nebo Tvého emočního, fyzického stavu, nebo konzultace s Adamem k nastavení technických záležitostí.
 • 2 živá setkání plná skvělé zábavy, společné práce na Tvých projektech, dobrého jídla a vybrané podnikatelské společnosti. Budeme se bavit, nejen podnikatelsky růst. :) Zpětná vazba k tomu, co tvoříš, bude zaručena - nejen naší společnou konzultací, ale taky finančními výsledky na Tvém podnikatelském účtu.
 • setkání on-line každý měsíc se skupinou
 • Luxusní setkání s týmem a VIP ženami 1 noc tvořivé práce, podpory i oddechu.

Proč jít do toho s námi?

🌸 Protože dosahujeme skvělých výsledků, milujeme dávat lidem opravdovou zpětnou vazbu, posouvat je vpřed na cestě osobního i podnikatelského rozvoje, protože tyto dvě sféry spolu velmi úzce souvisí. Adam miluje vést a propojovat lidi a mým nejvyšším darem a posláním je v jednoduchosti pozvedat lidi na jejich životní cestě. Nevnutím Ti moji cestu, ukážu Ti tu Tvoji a budu Tě na ní podporovat tak, abys dosáhla vytoužených výsledků.

🌸 Milujeme zkoumat a objevovat bloky na podnikatelské cestě, které lidem neumožňují růst, bouráme zažité programy a smýšlení o sobě a  měníme je v posun, radost, lehkost, hojnost, životní sílu. 

🌸 Úspěch se nedá vnímat jen penězi nebo tím, jak moc či málo jdeš ve světě vidět. Je potřeba, aby se Tvůj život stal stabilním základem, kolem kterého se Tvůj byznys točí. (Ne, abys měnila svůj život kvůli svému byznysu.) 

🌸 Ty jsi středobodem svého Vesmíru. Jaký Tvůj Vesmír je, záleží na tom, jak se cítíš právě TEĎ. Pojď si představit, jaké to bude, když budeš i ty 20% času svého života věnovat svému podnikání a 80% opravdovému žití naplněného radostí, hojností, tím, co miluješ? Skvělá představa, že?Pojď z představy udělat realitu. 


Cílem podnikání není dosahovat stále větších výsledků, honit se za stále většími zisky, 

být od rána do večera u počítače a nežít sebe, atd.


Cílem podnikání je svobodná životní cesta plná příležitostí, zázraků, radosti, 

času prožitého s lidmi, které miluješ, naplňování osobních potřeb, 

seberealizace, cestování a čehokoliv dalšího, co Ti dělá radost. 

To, jak žiješ se odráží nejen v tom, kolik vyděláváš, ale taky jak Tě Tvé podnikání naplňuje, jak Ti přichází kreativní nápady, i jaké lidi máš kolem sebe.

 

Díky svému podnikání si tak můžeš dovolit například: Pečující pobyt v přírodě, který Tě bude hýčkat na těle i na duchu, který naplní Tvé chuťové pohárky slastí a Tvé tělo pohladí láskyplným dotekem. Můžeš třeba dopřát svým dětem školku, která odpovídá Tvému vnitřnímu nastavení, Tvé filozofii nebo třeba umožnit starším dětem zahraniční studia, nebo sobě zaplatit lekce zpěvu, tance, jógy, malování, apod., vybudovat si bydlení bez půjček a bez hypoték, atd. 


Cílem podnikání je dobře investovat své peníze, čas, energii, emoce, fyzičku takovým způsobem, aby peníze pracovaly pro Tebe a ne Ty pro ně. 

Tedy tak, aby Tě život bavil. 


V Akademii Průvodkyň i na Hvězdné cestě sebevědomé ženy, říkám ženám, ať se podívají na to, jak žije 5 jejich nejbližších přátel. Jaké mají vztahy, hojnost, zda naplňují své poslání. 

Podívej se tedy i Ty na svých 5 nejbližších přátel. Proč? Protože v životě vyděláváš tolik, jako vydělává průměr těchto pěti blízkých lidí kolem Tebe. 

Obklop se tedy lidmi, pro které podnikání a bohatství není problém, ale je to jejich styl života, jejich životní vášeň.

Najdeš je mezi námi.

Jak to bude celé probíhat?

 • Začneme společně 8.8.2023, kdy Ti otevřu přístupy do programu Cesta ženy k bohatství aneb Jak prostřednictvím on-line byznysu získat stálý příjem, dělat co Tě baví a vystavět podnikání kolem toho, co žiješ, nikoliv svůj život kolem podnikání.
 • Cesta bude otevřená po dobu jednoho roku, tedy do 8.8.2024. Budeš si jí procházet tak, jak budeš chtít a v tempu v jakém budeš chtít. I tak Ti budeme postupně posílat e-maily, abys věděla, čím je vhodné začít. Posuneme se mnohem mnohem hlouběji, za hranice toho, co se Ti zdálo ve Tvém životě možné. Jen na Tobě tedy je, kterým tématům se budeš věnovat nejdřív a v jakém tempu. 

 • Kurz je vhodný pro ženy nepolíbené on-line světem, i pro profi on-line podnikatelky. Každá žena si zde najde to svoje. 
 • Jednou se naučíš to, co Ti předáme a celý život z toho můžeš čerpat. 

NA TVÉ ROČNÍ CESTĚ TĚ PODPOŘÍ:

SÍLA SESTERSTVÍ, PROVÁZENÍ, SPOUSTA SKVĚLÝCH ON-LINE KURZŮ A SAMOZŘEJMĚ PROPAGACE. 

SESTERSTVÍ

Sama zmůžeš mnoho, ale umíš si představit, co dokážeš, když se staneš součástí silného podporujícího kmene žen? Je čas vytvářet komunity, které Tě podpoří v jakémkoliv čase. Je čas sdílení, sesterství, podpory, lásky. Je čas propojení a spolupráce, která Tě pozvedne na Tvé osobní i podnikatelské cestě. 

PROVÁZENÍ

Čeká Tě má osobní podpora. Položím Ti ty správné otázky, abys našla důležité odpovědi. Povedu Tě spolu se skupinou krok za krokem a převedu Tě přes různá úskalí, které na Tebe mohou číhat v on-line byznysu. Budeš podpořena naší soukromou FB skupinou. A získáš spoustu praktických typů, rad i funkčních kroků.

ON-LINE KURZY

Pravidelné měsíční on-line setkávání na ZOOMU k řešení Tvých otázek. Praktické on-line moduly, které Tě provedou jednotlivými nastaveními, aby vše ve Tvém byznysu hladce klapalo a Ty ses tak mohla začít soustředit na rodinu a svůj život. Vším si budeš procházet individuálně podle toho, jaké podnikatelské nebo osobní téma budeš aktuálně řešit.  

PROPAGACE

Podpořím Tě cestou on-line kongresů, propagací Tvých služeb nebo produktů, v případě zájmu můžeme společně uspořádat další živé i on-line akce. Především získáš zkušenosti, jak se posunout v propagaci Tvých služeb či produktů. Tvá komunita poroste raketovou rychlostí. STANEŠ SE SOUČÁSTÍ KATALOGU ČLENŮ.

CHCEŠ, ABY TVÉ PODNIKÁNÍ ODRÁŽELO STYL TVÉHO ŽIVOTA?


PAK ŽIJ SVŮJ ŽIVOT. 

Mé transformační programy už změnily život tisícům žen. 

Jsi na řadě, abys ukázala ostatním, že jde žít svou hojnost s lehkostí, 

že jde podnikat srdcem. Postav se do své vnitřní síly.

Gabriela Mašáňová 

tvůrkyně posvátného prostoru, fotografka Wild Eritea Lomi Maia

A tak sa poď NARODIŤ i ty.....

Dneska je pre mňa krásny ale zároveň silný deň. Dnes si zvedomujem moju cestu ktorú som prešla za posledných 5 rokov. Pred 3 rokmi som sa po prvý krát vedome vydala na cestu do svojho vnútra. Do tých najtemnejších kútov, ale zároveň do krásnych radostných, blažených a svetelných chvíľ. Opustila som vybudovanú firmu a začala od znova, od začiatku od seba samej. A to uvedomením si ako na tejto svojej ceste málo žijem samu seba, prečo to tak je, moje ozajstné strachy. Začala som prekonávať výzvy, hľadať tu vnútornú čistú pravdu, samu seba, božstvo v sebe. Svoju autentickosť, svoje dary, svoje poslanie. A priznám sa že na tejto ceste som stretla buď už ako klient alebo v rámci spoluprác s veľkým množstvom sprievodcov. Zistila som že nie vždy je sprievodca sprievodcom, nie vždy žije to čo prezentuje. Ale stretla som Teba Taraka, božskú bytosť s anjelskou čistotou, čistou radosťou, priamou pravdou a áno ty si pre mňa symbol BLAŽENOSTI. S Tarakou už kráčam niekoľký rok a to akým spôsobom so mnou, so ženami pracuje je pre mňa ten najčistčí spôsob aký je. Či už skrz odbloky, ročné cesty vedúce k hlbokému poznaniu samej seba, cez pobyty plné sesterstva , podpory a lásky. Mojou poslednou cestou s Tarakou bola Akadémia pre Sprievodkyne , vďaka čomu si uvedomila všetky tie brzdy ktoré v sebe mám, strach vidieť a používať svoje dary, ale pochopiť i to čo je pre mňa prirodzené tvoriť a čo nie.Ale s objavením svojich darov prichádza aj ich uvedenie do praxe. Pre mňa to znamená vysvetliť a priniesť moju tvorbu všetkým tak aby bola pochopená, tvoriť tak aby som mala rovnováhu a harmóniu (už nechcem zažívať workoholizmus ktorým som si prechádzala s mojou firmou, padnúť na dno vyčerpania, byť vzdialená od rodiny pre prácu). Vedieť adekvátne prezentovať seba i výrob bez driny ale v ľahkosti a radosti.Jasne vravím vesmíru že si Prajem žiť v bohatstve, v radosti a naplnení. A tak je to tu !! Nádherná ročná Cesta ženy k BOHATSVU s Tarakou. Je to tak veľké že si to nechcem nechať pre seba. Pod tvoriť, poď žiť svoje dary, stan sa súčasťou úžasnej partie dušičiek ktoré sa navzájom podporujú a majú jasnú víziu cesty, cesty BOHATSTVA A NAPLNENIA

Ver že to čo prináša Taraka inde nenájdeš, ceny týchto ročných ciest často stoja statisíce ( viem o čom hovorím), ale svojou esenciou, kvalitou, sa ani nepribližujú tomu čo môžeš mať teraz. S lásou @Wild Eritea Lomi Maia

Katarína Rosochová

masérka, zdravotní sestra, www.masaziva.sk 

„Do Akademie pruvodkyň som sa prihlásila s malou dušičkou. Veď ja ľudí nesprevádzam, nerobím kurzy... ALE.. drieme vo mne úžasná sila, ktorej túžim dať tvar a vyjadriť ju, a je to to túžba tvoriť a žiť zmysluplným životom. Byť užitočná, a hlavne nájsť spôsob, ako so svetom zdieľať vzácne vedomosti, ktoré som sa naučila hlavne na Hvězdnej ceste sebevědomé ženy a tiež pri osobných odblokoch s Tarakou. A v tom mi práve Akademie pomáha. Opäť raz obsahuje vysoko efektívne rady, videá, ktoré sú veľmi jednoduché a účinné. Práca v Akademii vyžaduje pravdivú sebareflexiu; vykročenie zo zóny nášho pohodlia; zameranie pozornosti na plnenie kurzu, a to všetko pod ochrannými krídlami našej láskavej sprievodkyne Taraky a v malom kruhu silných a odhodlaných žien. Ďakujem, že môžem byť Vašou súčasťou. Za polovicu kurzu Akademie som smelšia vo svojej práci, začínam tvoriť malé aktivity, a zároveň, aj v čase krízy, sa učím stále lepšie dôverovať, že je všetko tak ako má byť, a nebojím sa žiadať o pomoc. Boha, alebo nás ženy. Ďakujem. Už sa teším, aké budeme vytuňěné na záver. :) ❤ Katarína- Mirael- MasáŽiva"


Jaká témata již najdeš v členské sekci?

Jak si zorganizovat čas

Tímto začneme, aby pro Tebe jednou provždy přestala platit výmluva: "Nemám čas." 

Čas je to nejcennější, co v životě máš. Čas je Tvůj život. Nauč se zorganizovat si ho a začni si plnit své sny. 

Nepřežívej. Žij naplno sebe.

Plyň si na vlně tvoření svého života bez ohledu na čas a prostor. Užij si to.

Zazdrojuj se

Nic není důležitějšího, než Tvá fyzická, emoční a energetická pohoda. 

I podnikání můžeš dělat zdravě bez následků na Tvém vztahu sama k sobě, k partnerovi nebo dětem. 

Objev svoje zdroje, abys měla dostatek sil a chuti k tvoření a k naplňování svých snů. 

Spolupracuj

Přestaň hrát jen na svém malém písečku, když na Tebe čekají Ty nejluxusnější pláže. 

Síla komunity je tu pro Tebe, stejně jako Ty pro ni. Nestačí jen sázet na své zahradě, je třeba rozšiřovat svůj kmen a stát se opravdovou plnohodnotnou a radostně podporující součástí celku. Osvoj si, jak správně podporovat ostatní a získáš kouzelný klíč ke změně Tvého života. 

Zázračná cesta prodeje

Zda uspěješ nebo nikoliv, nezáleží jenom na tom, jak velkou máš komunitu a jak úžasný máš produkt, projekt, program, atd. 

Krok za krokem s Tebou projdu zázračnou cestou prodeje, kde Ti ukážu, jaké kroky jsou důležité pro to, aby ses stala úspěšnou ženou v on-line byznysu a dosáhla úspěchů, které chceš a které si zasloužíš. 

Věř ve své služby a zázrak se stane.

A co bude dál?

Během roku si projdeš ve svém tempu, dle svých potřeb a možností, spoustu dalších témat, které Tě posunou na Tvé jedinečné cestě k bohatství a nastavíš si své podnikání tak, aby se stalo Tvým živoucím odrazem, Tvým životním stylem. 

JÁ JSEM

Znám se. Vím, co mě naplňuje a baví. Vím, co přináším světu. PROJEVUJI MÉ TALENTY, MÉ DARY.  Znám své hlubiny. Žiji v harmonii sebe. Konám. Jsem žena nové doby. Jsem ta, co žije svou pravdu. Inspiruji ostatní svým živoucím příběhem. Jsem sama sebou. Já jsem.

PODPORA NA CESTĚprodejní strategie

Vím, co mě maximálně podpoří na cestě. Díky tomu se má cesta stává svobodnou, úspěšnou, lehkou a radostnou. Tvořím, miluji, jsem šťastná, že žiji sebe. Děkuji. 

Naučím Tě pracovat s různými on-linovými vychytávkami, které Ti usnadní Tvou jedinečnou podnikatelskou cestu. 

ROSTU, PROSPERUJI, ŽIJI SVOJI VÁŠEŇ

Otevírám se bohatství. Jsem úspěšná. Cítím proud lásky a světla, který mnou prostupuje, stejně jako proud prosperity a bohatství. Jsem součástí tohoto proudu, tohoto dění. Ano, můžu a díky tomu pomáhám tam, kde je třeba. ODDÁVÁM SE S VÁŠNÍ ŽIVOTU.

ROZHODUJI SE, UVOLŇUJI SE

Vědomě se rozhoduji a dělám kroky ke změně. Díky tomu se každý den posouvám o malý krůček dopředu na své cestě. Vím, že až se za rok ohlédnu, bude můj život proměněn. 

Uvolňuji své ruce pro tvoření toho, co mě naplňuje a pro žití mé životní vize. Zbavuji se zbytečných přesvědčení, které blokovaly mou cestu. 

BUDUJI, MÁM ZPĚT SVOU VNITŘNÍ SÍLU

Buduji komunitu, ve které jsem vždy chtěla žít. Volně dýchám. Jsem obklopena lidmi, které miluji. Ze srdce pečuji, tvořím, žiji své sny. Jsem výjimečná. Jsem podporovaná.

Buduji pevné základy pro můj on-line byznys a díky tomu mohu létat, být volná, žít své sny. 

MÁM ZPĚT SVOU ŽIVOTNÍ SILU.


TVOŘÍM, PRODÁVÁM, INOVUJI

Posouvám mé podnikání do závratných výšin. Vše tvořím s radostí, v lehkosti, s laskavostí k sobě. Užívám si to. 

Používám skvělé strategie prodeje, které mi přináší velké posuny na cestě.

ŽIJI SVOJI HOJNOSTSVOBODU

Konečně roztahuji křídla a letím. Dávám o sobě vědět světu. Lidé jsou nadšení z toho, co tvořím. Tvořím pro ně s láskou. Miluji to. 

Mám nový vztah k hojnosti. Zbavena bloků žiji svoji nekonečnou hojnost. Díky tomu naplňuji své sny, podporuji ostatní na cestě a dělám, co mě baví. Jsem svobodná, vyrovnaná, šťastná. 

Žiji v dostatku. Cítím se naplněná, vyživená. 

ZNÁM SVÉ PROČ

Žiji svojí vášní. Díky tomu přináším lidem úplně nový pohled na svět. 

Sdílím s nimi sebe a své know-how, svou jedinečnost. 

Dopřávám si hýčkání. Hýčkám se. Relaxuji. Odpočívám.

INSPIRUJI, PODPORUJI

Mé produkty, služby, má tvorba inspiruje ostatní k žití života v radosti, lásce, svobodě, v prosperitě, v lehkosti i zdraví. Miluji podporovat ostatní a pozvedat je na jejich cestě. 

Je to má vášeň. Tvořím byznys, který má smysl.

Bonusy pro Tvou cestu 

Bonus 1 

Objev své zdroje 

Zazdrojuj se. Investuj do sebe čas pro sebe. 

Teprve z plnosti můžeš dát. Teprve z plnosti můžeš tvořit. Objev své zdroje, urči si priority, buď pro sebe na prvním místě. Když vyhoříš, nikomu tím nepomůžeš. Žij sebe na prvním místě. 

Pro Tebe zdarma. (Hodnota: 2333 Kč)


Bonus 2

Admo care masážní podložky pro uzemnění, stabilní stoj s nohama na Zemi, i zdravá chodidla (různé druhy)

Tato růženínová podložka Ti navíc dopřeje zacítit sebelásku, harmonizuje Tvé nitro, zlepší vnímavost Tvých chodidel, uzemnění Tě a ukotví v realitě a probudí v Tobě lásku. Slouží ke každodennímu použití doma nebo v práci. Pro Tebe se slevou 15%.  Kód na slevu najdeš v kurzu. 

Více na: www.admo-care.com Plus pdf 6 tipů pro Tvá živá chodidla od fyzioterapeutky Mgr. Aleny Orvos (tedy ode mne:) ve spolupráci s admo care. A taky video návod ke cvičení. 


Bonus 3

VÝKLAD OSOBNÍ MAPY HUMAN DESIGN

Tato růženínová podložka Ti navíc dopřeje zacítit sebelásku, harmonizuje Tvé nitro, zlepší vnímavost Tvých chodidel, uzemnění Tě a ukotví v realitě a probudí v Tobě lásku. Slouží ke každodennímu použití doma nebo v práci. Pro Tebe se slevou 15%.  Kód na slevu najdeš v kurzu. 

Více na: www.admo-care.com Plus pdf 6 tipů pro Tvá živá chodidla od fyzioterapeutky Mgr. Aleny Orvos (tedy ode mne:) ve spolupráci s admo care. A taky video návod ke cvičení. 

Jako dárek mám pro Tebe bonus v podobě 300 Kč slevy na: Výklad osobní mapy Human Design od Daniely Boháčové. Kód na slevu najdeš v kurzu. Vědět, jak funguješ, je důležité pro Tvůj další posun. 

Jak píše sama Daniela: „Human Design je výjimečný v tom, že když se skrze něj podíváme na druhého člověka, můžete ho přijmout jen takového, jaký je. Podíváme se na jeho mapu a vidíme, co v ní je a to je neměnné. Jedna z nejkrásnějších věcí na human designu je, že nabízí způsob, jakým můžeme zcela respektovat jinou lidskou bytost, aniž bychom do ní vkládali cokoliv ze sebe. Jsme tím, kým jsme a v tom je náš největší dar a talent."


Bonus 4

14 rozhovorů s úžasnými ženami, expertkami na byznys pro rozvoj na Tvé osobní cestě životem.

mini-festiválek JSEM BLAŽENÁ - ŽIJI SVOJI HOJNOST

14 rozhovorů s úžasnými ženami, expertkami na byznys pro rozvoj na Tvé osobní cestě životem.

Tvá průvodkyně na Tvé cestě k hojnosti

Kdo jsem?


Mám dar vnímat druhé lidi. 

Mám dar vidět Tvoje možnosti, naslouchat Tobě i Tvé duši a vnímat Tvoje potřeby. 

Mám nekonečno zdrojů, žiji bezbřehou hojnost a toto vědění Ti mohu předat. Nejde o to mít nadbytek, ale dostatek. Žít v proudu a užívat si svou hojnost.

Ukážu Ti různé možnosti, jak toho sama můžeš dosáhnout, ale co si vybereš, je na Tobě. Jak se k tomu všemu postavíš je Tvoje odpovědnost. 

Inspiruji Tě, ale Ty jsi TA, CO TVOŘÍ. 

Podpořím Tě, abys byla plně sama sebou, abys žila to, co jsi přinesla na Matku Zem. 

Mám dar probouzet v druhých lidech jejich dary, tedy to, co mají dělat, aby měli naplněny své niterní potřeby. Mám dar probouzet v druhých to, co mají dělat, aby žili svoji hojnost samostatně, otevřeni vnitřní  svobodně, kterou sebou prosperita přináší. 

Žij svou hojnost, můžeš. 

Síť lidí kolem mě je stabilní ve své hojnosti. 

Buď stabilní i TY. 

Staň se součástí mé bohaté rodiny. 

VSTUP DO SVĚTA, KTERÝ JE  TVÝM ŽIVOTNÍM STYLEM. 

Začínáme 8.8.2023

Balíčky pro TEBE

BALÍČEK TVÉ CESTY 

- balíček platný od 8.8.2023 - 8.8.2024 -

SOUČÁSTÍ BALÍČKU JE:


 • Vstup na Cestu ženy k Bohatství v hodnotě 42000 Kč
 • Uzavřená facebooková skupina pro podporu a sdílení
 • Uvedené bonusy v hodnotě více než 5000 Kč
 • Setkání on-line každý měsíc se skupinou k řešení Vašich témat
 • 2 laskavá živá pracovní setkání
 • Po zaplacení celého kurzu získáš postupně jednotlivé přístupy. Nejprve do fb skupiny, poté do kurzu, kam dostaneš přístup od 8.8.2023. Bonusy Ti uvolním dle aktulních témat.
 • 8.8.2023 začneme naši společnou cestu, ve které Ti první měsíc otevřu jedno základní téma. Po této době Ti dám přístup ke všem modulům v kurzu.

 • Získáš tak můj osobní přístup, větší hloubku, ukotvení v životě, jasnost technik a mnohem víc. 

Cena pro Tebe

42.000 Kč

Počet míst omezen pouze pro: 33 žen

Možnost splátek 4 x 10.500 Kč (po sobě jdoucí měsíce)

Potřebuješ se domluvit na jiném způsobu úhrady? (Možnost až 6 splátek) Napiš mi.


(Běžná cena ročního programu je 126 000Kč.)

Zbývá 27 míst z 33.

BALÍČEK VIP CESTY

- balíček platný od 8.8.2023 - 8.8.2024 -

SOUČÁSTÍ BALÍČKU JE:


 • Vstup na Cestu ženy k Bohatství v hodnotě 42000 Kč
 • Uzavřená facebooková skupina pro podporu a sdílení
 • Uvedené bonusy v hodnotě více než 5.000 Kč
 • Setkání on-line každý měsíc se skupinou k řešení Vašich témat.
 • 3x90min. on-line konzultace s Tarakou v hodnotě 12.000Kč (Případně s Adamem.)
 • 2 laskavá živá pracovní setkání
 • Luxusní setkání s týmem a VIP ženami 1 noc tvořivé práce, podpory i oddechu 33.000 Kč
 • Po zaplacení celého kurzu získáš postupně jednotlivé přístupy. Nejprve do fb skupiny, poté do kurzu, kam dostaneš přístup od 8.8.2023. A také přístup k bonusům.
  Získáš tak můj osobní přístup, větší hloubku, ukotvení v životě, jasnost technik a mnohem víc. 


Cena pro Tebe 

88.000 Kč

Počet míst omezen pouze pro: 6 žen

Možnost splátek 4 x 22.000 Kč Kč (po sobě jdoucí měsíce)

Potřebuješ se domluvit na jiném způsobu úhrady? Napiš mi.


Zbývá 6 míst z 6ti.

Máš nějaké otázky?

1. Pro koho je tento program vhodný?

Cesta ženy k bohatství je programem vhodným pro každou ženu, která má svou službu, nebo svůj produkt, nebo chce on-line podnikat. Je určen jak pro již bohaté byznysmenky, tak i pro Ty z vás, které s podnikáním teprve začínáte.  Půjdeme krok za krokem a naučíš se vše podstatné. Stačí mít svůj produkt či službu, vědět, co chceš tvořit nebo nabídnout. Společně to posuneme do závratných výšin. 

2. Proč je cena kurzu tak vysoká?

Myslíš? Cena kurzu je nízká, to poznáš sama, až projdeš celým programem a napíšeš mi tak, jako pokaždé jiné ženy: „Tarako, proč máš tak nízké ceny za tak úžasné kurzy?" :) Tato cena je stanovena tak, aby si přitáhla ženy, které chtějí opravdu posunout na své cestě k Bohatství. Udrží Tě v kurzu a pomůže Ti dotáhnout vše do zdárného konce.  Budeš tak dělat efektivní kroky k Tvému cíli. A pokud budeš chtít, můžeš mi pak poslat dar, jako poděkování za to, že to bylo tak levné a získala jsi tím tolik. Uděláš mi tím radost. :)

3. Zvládnu to?

Vše je o prioritách. Nejsem tu od toho, abych rozhodla za Tebe, jaký život chceš žít. Jen Ti můžu ukázat, jaký život žiji já, jaké žiji vztahy, jaké mám kolem sebe přátele a čím se v životě bavím. A pokud chceš i Ty žít své štěstí, tak to jednoduše dáš. Protože, kde je rozhodnutí, tam je i cesta.

4. Co když mě tato forma on-line byznysu nebude vyhovovat?

Často jsou to jen naše strachy, které nám brání vykročit za hranici komfortu a poznat tak lépe sebe. Nejlépe nepoznáme sebe, když se nudíme a houpeme nohama, ale tehdy, kdy opravdu žijeme to, co nám bylo předurčeno. Věřím, že si tam každá žena najde to, v čem začne cítit sebe, i když jí to třeba zpočátku nebude vyhovovat, protože to bude pro ni nové. Tato cesta není jen o byznysu. Je to cesta srdce. Bude Tě bavit, protože díky ní poznáš sebe. 

5. Je pro mě kurz vhodný, i když se dlouhodobě v on-line světě pohybuji?

Ano, věřím, že mám i Tobě, co nabídnout. Není to jen ledajaký kurz, je to Cesta, je to život, je o Tobě. 

6. Kolik času mě to bude stát? Co když nemám čas?

Celým programem si procházíš tak, jak potřebuješ, dle svých možností. Program budeš mít otevřen po dobu jednoho roku. V každém měsíci Ti dám přístupové údaje do další části kurzu. Jak rychle nebo pomalu budeš kurzem procházet je na Tobě. 

Nemusíš se ničeho bát. Hned na začátku Tě naučím pracovat s časem tak, aby se stal pro Tebe kurz procházkou růžovou zahradou. Určíš si priority a čas se najde. Time-management máš ve svých rukou, netvoří ho okolnosti. 

7. Naučím se nějaké on-line strategie?

Rozhodně, proto to děláme především. Ulehčí Ti Tvůj podnikatelský život, Tvou cestu k úspěchu, zlepší Tvůj životní standart i vztah k sobě.

8. Nejsem si jistá, jestli je tento program pro mě?.

Napiš mi na taraka.solei@email.cz. Spojíme se a zjistíme to.

9. Mohu platit program na splátky?

Ano, u obou variant je možnost až 4 splátek.