Živá setkání - kurzy - on-line programy - klub

transformační kurzy plné tvorby a hlubokých prožitků

Kurzy od 18ti let - živě pro ženy i muže

Srdečně Tě zvu ke společnému tvoření. Budeme se bavit i plakat dojetím, radovat se, smát se, pečovat o sebe a mít se krásně. Naplň i Ty svůj život radostí ze života. Spoj se s duší svou a objev svoji cestu. 

On-line programy - kurzy - klub

Pokud zatím nejste připraveni na živá setkání anebo nechcete cestovat přes celou republiku či Zemi, pak si určitě vyberete z nabízených on-line kurzů nebo programů, které jsou ušité na míru nám všem. A můžu zaručit, že opravdu fungují všem, kteří jimi poctivě projdou. 

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>

Kontaktujte nás