Semináře plné tvorby

V průběhu let vznikla velká spousta nádherné tvorby, která mě neustále posouvala dál a naplňuje mě i ostatní radostí ze života a radostí z vlastní tvorby.

Nejenom Poselství duše, překrásná Jména duše, nebo osobní Meditace duše

ale i vše kolem, mě inspirovalo k tomu, abych se s Vámi o tuto krásu a radost podělila. Nyní je ten pravý čas, a proto Vám nabízím okamžiky vzájemného setkání, láskyplné tvorby a práce na sobě.

Zpětné vazby jednotlivců najdete na mých stránkách - v sekci recenze, případně na fb stránkách Taraka Solei - poznej sebe sama.

Těším se na každého z Vás, koho má nabídka zaujme. Těším se, že společně vytvoříme vše překrásné i na okamžiky, kde se spojíte sami se sebou.

S láskou Taraka Solei


Semináře pro dospělé od 18ti let

Semináře pro ženy od 18ti let


    recenze na semináře na jdete tady nebo u jednotlivých seminářů


    Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>