Meditace: Uvolnění těla i mysli, dosycení těla i duše,  propojení s vnitřním světlem


Meditace: Uvolnění těla i mysli, dosycení těla i duše, propojení s vnitřním světlem

(+ úvodní záznam z oslav jarní rovnodennosti s nacítěním na tělo)

💕

Meditace k úplnému uvolnění těla i mysli, dosycení těla i duše, propojení nebe a Země v nás samých i ženského a mužského principu. 

🧘‍♀️

Tato meditace přišla v silových okamžicích v době oslav jarní rovnodennosti 2021 a pomohla mnohým lidem k uvolnění těla i mysli a nasycení se a propojení s vnitřním uzdravujícím světlem.

Je tedy určena pro ty z vás, kteří se toužíte uvolnit a to nejen v myšlenkách a myšlenkových procesech, ale taky v tělesných strukturách a kteří chcete zažít pocit volnosti, propojení Nebe i Země v nás samých a propojení vnitřní mužské a ženské energie.

Meditaci zahájíme nacítěním na své tělesné struktury, k čemuž se můžete pravidelně vracet. Tato meditace je vhodná pro muže i pro ženy v podobě mp3 i celého záznamu z živého vysílání.

Další meditace budu přidávat vždy 11. v měsíci, pokud se přihlásíte k jejich pravidelnému odběru, bude pro vás jedna meditace za 280 Kč/ks při minimálním odběru 12 meditací.

💕S láskou spolu. 💕

Celou meditaci lze zakoupit za 425 Kč. 🙏

S láskou a vděčností k životu, Taraka 🌞

Vaše zprávy

Děkuji za ně ze srdce.

Miriam Bačová

účetní

„Krásnu jarnú sobotu, prajem Tarako , to bola krása dnes , ďakujem Ti za to prepojenie, cítím sa ľahšia dnes, meditácia bola ako v raji , ten, oceán, vlny, čistota a cítila som tam oporu krásnu mužskú ochranu, odovzdanie. Ďakujem Miriam"

Zuzana Vykoukalová

Manažerka Eurona by Cerny

„Meditace byla úžasná! Měla jsem v ní celou zlatou lebku a načítala jsem do těla nějaké duhové kódy. Celou dobu mi bylo krásně, teplo. A opět se mnou spolupracovalo celé okolí. Když se mluvilo o přírodě, začali mi na dvoře zpívat ptáci. Když se mluvilo o hravosti, přišla za mnou dcera... Jo a nějak mi pořád cvičily prsty na pravé ruce. Byl to úžasný zážitek. Moc děkuji.“

Jolana N.


„Milá Tarako, děkuji za dnešní meditaci. Užila jsem si ji náramně. Rozlilo se mi světlo a teplo nejprve na krční páteři, pak uvnitř hrudníku, pak postupně až do břicha a pánve. Nádherný zážitek. Děkuji, objímám, svítím, zářím do sebe i ze sebe. S láskou a vděčností Jolana.“

Ivana Cafourková Magdalén

učitelka ve školce

„"Milovaná Tarako, moc děkuji za krásnou meditaci. Přeji krásné jarní dny a plno lásky
Ivana Magdalén.“

Saeva Dária

fotografka

„Milovaná Tarako, děkuji okolnostem, že jsem mohla zažít společně s Tebou oslavu jarní rovnodennosti. Bylo to krásné a vyživující, pomohla mi představa zasazení semínek a prosvětlení se a celková meditace.Cítím nové začátky a cítím čistou sílu a lásku ve svém těle a srdci. S láskou Saeva Daria"

Kateřina Bartheldyová

porodní asistentka a úžasná švadlena

„Milovaná Tarako, děkuji za krásnou Oslavu rovnodennosti. Během meditace jsem se dostala do stavu úplného uvolnění, tělo se úplně uvolnilo, chvílema jsem cítila energii, světlo, dokázala jsem dýchat, spojila se se zemi a nebem.,občas mi myšlenky utečou do toho běžného života...Po meditaci jsem se rozbrečela, po těle jakoby ze mě spadl obrovský balvan. Z tvých kurzů je mi jasné, že mě to někdo vede, že mě to posune,že se mi tím má něco ukázat... Určitě si to sepíšu... Každopádně energie to byla silná, protože to co se ve mě teď děje je moc silné.. S láskou Ómara"