Tajemství ženského pánevního dna I. a II.

pohledem západu a východu
(akreditováno MŠMT)

celodenní kurz pro laiky i odbornou veřejnost

2.-3.3.2024 v Újezdu u Brna


Oba kurzy Tajemství I. i II. propojují pohled západní fyzioterapie a psychosomatiky,

ale i tisíce let prověřené znalosti východních nauk.


Dobrá zpráva, některé pojišťovny přispívají na pohybové aktivity až 700 Kč. Zeptejte se ve své pojišťovně. ČPZP část proplácí při ceně nad 1500 Kč.


Ženské pánevní dno je úžasné, živoucí a přináší nám radost. Přijď se do něj zamilovat a objevit, proč je ve většině kultur vnímáno jako posvátné.

Při práci s pánevním dnem vycházím z metody 3x3 dle Renaty Sahani Tajemství pánevního dna I. a II. z pohledu západu a východu. Tato metoda pečuje nejen o fyzickou rovinu ženy (svaly, kosti), ale také o rovinu emoční (pocity) a energetickou (mám energie málo, moc?).

Typicky ženské potíže a onemocnění se často řeší okamžitou operací, či užíváním antikoncepce nebo jiné hormonální léčby, analgetik nebo antidepresiv. To však vede při dlouhodobém užívání k řadě potíží a různým vedlejším účinkům. Žena tak často přestane úplně vnímat své tělo.

V dnešní době naštěstí existuje množství metod, které dokáží upravit nejen hladinu hormonů, ale také Vaši náladu, snížit bolest a získat o svém těle opět povědomí.


Tajemství pánevního dna I.

Tento kurz je vhodný jako primární i sekundární prevence, tedy jak pro zdravé ženy, tak i pro ženy, které již potíže s pánevním dnem mají. (Ideálně pro celou generaci žen: babička - maminka - dcera)

Naučíte se správně cvičit svaly pánevního dna v jednotlivých vrstvách, najdete svůj střed, osvojíte si dýchání během cvičení, naučíte se cviky na močovou inkontinenci, cviky proti poklesu pánevního dna i cviky na uvolnění emocí z pánve.

Dozvíte se, jaké emoce ukrýváte ve vaší pánvi a jak to souvisí s vaším zdravím v této oblasti.

Spojením západu a východu se pro vás stane cvičení úplné, účinné a bezpečné. Dozvíte se spoustu nových informací, zasmějete se, možná si popláčete a dostanete skripta na doma. :)

Dárkové poukázky najdete tady>>

Co Tě čeká a nemine na Tajemství I.?

Fyzická rovina

 • Jemné a nenáročné cviky k posílení i k relaxaci pánevního dna, díky kterým konečně své pánevní dno najdeš, naučíš se ho používat jako dýchací sval i v běžných denních činnostech (při úklidu, sportu, kýchnutí, atd.).

Emoční rovina

 • Bioenergetická cvičení na tzv. pánevní pancíř. Naučíš se ze svého pánevního dna uvolnit emoce (ze kterých se dle psychosomatiky stávají nemoce). Objevíš pánevní dno jako svůj emoční barometr a zdroj tvořivosti i intuice.

Energetická rovina

 • Práce s pánevním dnem jako s ženským energetickým čerpadlem. Dozvíš se o PC pumpě a jejím použití, o ovariálním dýchání, kundalini energii i to jaký má význam 1. a 2. čakra pro ženy. Zjistíš, proč je pánevní dno zdrojem síly a jak tuto sílu můžeš využít ve své každodennosti.

S čím ti kurz pomůže?

 • ve fyzické rovině ti pomůže s funkční neplodností (když nemá žena ani partner žádné medicínské překážky a přesto se jim nedaří otěhotnět), pokud máte potíže po vysazení hormonální antikoncepce, máte bolestivou menstruaci, trpíte premenstruačním syndromem, máte pokles pánevního dna, prolaps (bolesti v kříži, blokády SI skloubení), potíže po hysterektomii (odnětí dělohy), cysty, myomy, polycystické vaječníky, klimakterium a jeho těžkosti (návaly, psychické potíže, řídnutí kostí), inkontinence (únik moči - po porodu, v klimakteriu, vlivem stresu apod.), poporodní traumata, endometrióza, nespokojenost v sexuálním životě, nedostatečný sexuální prožitek, frigidita, anorgasmie, problémy se štítnou žlázou, chronická zácpa.
 • v emoční rovině ti pomůže s nalezením ženské síly, kontaktem sama se sebou, se zpracováním emocí - studem, vztekem, strachem (například po potratu nebo při dlouhém čekání na vytoužené miminko), s objevením chuti do života, ženského sebevědomí, vitality, zkvalitnění pohlavního styku.
 • v energetické rovině ti pomůže s nalezením své ženské síly (sexepílu), s úpravou hormonální hladiny vaječníků, s otěhotněním.

Kurzy jsou primární prevencí (předchází vzniku) a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží).

O vhodnosti kurzu se informujte u svého ošetřujícího lékaře. Kurz je veden v rámci body and mind cvičebních aktivit a jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Harmonogram kurzu Tajemství ženského pánevního dna I.

Tajemství pánevního dna II.

Pokročilé techniky práce s pánevním dnem, funkční a zdravé patro krku a chodidel, obě v souvislosti s pánevním dnem. Břicho a diastáza. Jizvy hráze.

Tajemství II. je zaměřeno na 3 patra těla - krk, pánev, chodidlo

Proč?

Protože často potíže nejsou tam, kde jdou vidět, ale na místech vzdálených.

Jak to?

Souvisí to nejen se svalovým zřetězením, ale i s psychosomatikou a energetickou rovinou a o tom všem si povíme na kurzu a zažijete si to na vlastním těle.

Všimly jste si například, že když máte gynekologické potíže, máte současně potíže v patře krku (angína, štítná žláza, problémy se sebevyjádřením, oslabení hlasu, zhoršení zpěvu třeba při menstruaci atd.)?

Nebo, že je naše pánev propojena také s chodidly - svaly nožní klenby nebo třeba s vybočenými palci?

Naše nohy, nás uzemňují - věnujte jim ve své životě pozornost. (bosoboty, atd.)

Co Tě čeká a nemine na Tajemství II.?

 • Pokročilé varianty cvičení pánevního dna.
 • Zapojení pánevního dna v rámci hlubokého stabilizačního systému.
 • Patro krku:
 • Fyzická rovina - stabilizace krční páteře, čelisti; Emoční rovina - bioenergetická cvičení na téma komunikace a sebevyjádření - uvolníme emoce z oblasti krku; Energetická rovina - lebeční a pánevní čerpadlo v praxi
 • Patro chodidla:
 • Fyzická rovina - zdravá chodidla; Emoční rovina - jak si stojím v životě; Energetická rovina - uzemnění a jeho důležitost při práci s energií
 • Břicho a diastáza:
 • Cviky, emoce břicha jako centra života
 • Jizvy hráze a péče o jizvu v rovině fyzické, emoční a energetické

S čím ti kurz pomůže?

 • V patře krku ti pomůže s bolestmi krční páteře, s poruchami štítné žlázy, s emočním problémem sebevyjádření - málo, moc, s uměním říkat NE, nebo si říci o to, co potřebuješ, spolupráce PC pumpy s pumpou lebeční.
 • V patře chodidel ti pomůže s plochou nohou i vybočeným placem, s necitlivým či nefunkčním chodidlem, s uzemněním, s životní stabilitou i stabilitou v tvých postojích.
 • V patře pánve se naučíš pokročilé varianty technik z Tajemství I., zvýšíš ve svém pánevním dnu vůli, naučíš se nová bioenergetická cvičení pánve, které poté můžeš volit podle aktuální nálady.

Kurzy jsou primární prevencí (předchází vzniku) a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží).

O vhodnosti kurzu se informujte u svého ošetřujícího lékaře. Kurz je veden v rámci body and mind cvičebních aktivit a jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Harmonogram kurzu Tajemství II.

Škola pánevního dna - metoda 3x3 od Renaty Sahani: je akreditovaná MŠMT a je skvělá pro každou ženu, protože se nezabývá pouze svaly a orgány, ale také rovinou hormonální, emoční a energetickou. Propojuje západní a východní pohled na pánevní dno a ženu jako takovou.

Pro koho je tato metoda vhodná?

 • preventivně pro všechny dívky a ženy, které se touží přiblížit ke svému ženství a poznat sami sebe, své pocity, nálady, zdraví své pánve,
 • dospívající dívky, které se zde naučí pracovat se svým ženským tělem,
 • ženy, které plánují miminko,
 • ženy, které jsou po porodu,
 • ženy, které jsou v klimakteriu,
 • ženy, které touží po hlubším sexuálním prožitku se svým partnerem,
 • ženy, s jakýmkoliv problémem v této oblasti,
 • ženy, které zajímá psychosomatika.


Aktuální kurzy, ceny kurzovného, volná místa a možnosti přihlášení:

Klikněte na tlačítko u vybraného místa a termínu a přihlaste se. Místo máte jisté po zaplacení platby. Počet míst je vždy omezen daným prostorem. 


AKTUÁLNĚ OTEVŘENÝ TERMÍN:

Tajemství pánevního dna I., II.
Kde: Újezd u Brna
Kdy: 2.-3.3.2024 v 9.-17.hod.


Cena za oba kurzy - 2 dny: 3509Kč /139 eur/

Cena jednotlivě:2299 Kč /92eur/

Udělejte radost svým blízkým a kupte jim kurz jako dárek. Vyberte si z dárkových poukazů tady>>

PODMÍNKY ÚČASTI aneb jak se přihlásit, postup platby a zrušení rezervace najdete tady >>

Stále se nemůžeš rozhodnout? Podívej se, co na kurz říkají ženy


V případě zájmu uskutečnění kurzu ve Vašem městě mě prosím kontaktujte na e-mail:

vasefyzioterapeutka@email.cz nebo taraka@cestypoznanizivota.cz

Přijedu kamkoliv, kde se sejde 10 žen. (Třeba z práce, z rodu, kamarádek, jako svatební dar atd.)

Kurzy probíhají v sobotu a v neděli, ale mohu za vámi přijet i kdykoliv v týdnu. Pro objednané skupiny mimo ČR pořádám vždy oba kurzy zároveň:

Tajemství pánevního dna I., II.

Kde: zvolíte si sami:)

Kdy: soukromá skupina dle dohoty :)


Kurzovné pro r. 2023

Tajemství I., nebo Tajemství II. samostatně

1 den = 9. -17. hod.

Praha, Brno, Bratislava .......... 2783Kč /113,5 eur/
Tajemství I. + II. dohromady /zvýhodněno/
- celá Metoda 3x3, 2 dny
- vždy od 9. - 17.hod.

Praha, Brno, Bratislava.......... 4700Kč /191,68 eur/

REGION............. 2299 Kč /92eur/

REGION .......... 3509Kč /139 eur/


TPD I.

- soukromé hodiny 6 x 650 Kč (3900 Kč)

- totéž přes skype + 1 osobní hodinové kontrolní setkání zdarma (celkem 3900 Kč)


TPD II.

- soukromé hodiny 6 x 650 Kč (3900 Kč)

- totéž přes skype + 1 osobní hodinové kontrolní setkánízdarma (celkem 3900 Kč)

Reference

„Moje milovaná, jsem šťastná, že jsem do toho šla právě s Tebou. Jsi moje krevní skupina, kolem ničeho se nevykrucuješ, vlítneš do toho rovnou a napřímo. Pánevní dno už vím přesně, kde mám, po včerejšku jsem ho i dost cítila. Dnes jsem ušla 19000 kroků, jak jsem byla ze včerejška nakopnutá 😂. Na procházce v lese jsem se zastavovala a čerpala a procvičovala. Ranní telefonát dopadl výborně, už jsem komunikovala i s fyzickou rovinnou. Děkuji za skvělé podání a předání informací, vytvoření bezpečného místa a moc jsem byla ráda za kontrolu, jestli to dělám dobře. Martina"

Martina Rychetská, r. 2021

❤️ Moje Milovaná Tarako❤️
Víš, jak velmi Tě miluju a " Tajemství pánevního dna" pro mě byla absolutní třešinka na dortu, kdy se celé to "Duc "hovno " nejvíc Tě znám z meditací, obalilo tím materiálním obalem - tělem, což pro mě bylo opravdu důležité. ❤️Ještě věta, že "Hovno je krásný" takto to Já slyšela 😂 mě utužila v tom, že jsi jedna z nejnádhernějších Bytostí, které jsem kdy potkala. ❤️Byla jsi tolik nádherně "obyčejná " lidská a absolutně uvolněná "nenastupujíc" do žádné negace okolí, měla jsem první den dost drsný proces, ale zářivá ve své vlastní energii Laskavosti 🙏 pro mě nádherné pozorovat.Děkuju Ti za všechno co jsi mi předala.Jsi pro mě absolutní topkou mezi všemi těmi učiteli, které jsem za svůj Život potkala. ❤️Je pozdě psát, že "prostě" nemám slov, ale prostě už nemám.❤️ Miluju Tě tolik, že prozatím víc nedokážu. ❤️Lásko Moje ❤️ Naše ❤️Jarmila 🌹 Dramea 🌹


Jarmila Žaliová, r.2023

Ahoj Alenko. Cítím obrovskou vděčnost za to, že jsi se stala součástí mého poznávání mě samé. Víkend s Tebou byl požehnáním. Děkuji ze srdce. Lenka"

Lenka Vyhnálková, r. 2022

Ahoj Ali, mockrát děkuji za tu nádhernou zkušenost, bylo to pro mě osobně nesmírně silné, propojuje mě to s ostatními zkušenostmi, kterých se mi aktuálně dostává 😊. Určitě vše bude dojíždět, cítím to fakt velmi silně. Děkuji moc za ženy, jako jsi ty a za to krásné sdílení, které nás všechny posouvá dál v se/vědomí 😊. Krásné jarní dny ti přeji! Miri

Miri, r.2019


Krásny deň, Alenka,
dala som si trochu času, aby som nechala doznieť nadšenie po tvojom kurze. Dokážeš ľudí krásne uvolniť a ja som sa cítila po dlhej dobe ako nabudená a mala som ešte niekoľko dní euforickú náladu.

Takže ženičky ak ste smutné a utiahnuté, tak šup šup k Alenke na kurz:-)
Posunula si pozornosť nášho emočného sveta do panvového dna a ja som prežila veľa aha momentov.
S panvovým dnom som sa naučila automaticky pracovať a je to super.
Je to nový a krásny pocit dýchať si do svojho ženstva a cítiť sa so sebou láskyplne.
Alenka želám ti, aby si slnko svojej duše šírila stále ďalej, pretože je prirodzené a veľmi dobre sa prijíma :-) S veľkým objatím, vďačnosťou a s láskou OLI

Oli, r.2019

lektorka jógy

Ali ahoj. Kurz pánevního dna s Tebou byl vynikajcí !! Byla jsem příjemně překvapená - tolik informací (odborných), ukázky, cvičení, prostě vše dokonale zkombinované na 2 dny. Vlastně jsem si nevšimla , že bys na jakýkoli dotaz neznala odpověď. Klbouk dolů ... Jsi úžasná ! Myslela jsem si - původně - že to bude 1 z mnoha prožitkových kurzů, ale hned v sobotu jsem zjistila, že určitě ne. Moje pánevní dno se určitě probudilo. Měj se krásně, jsem šťastná, že jsem na kurzu s Tebou mohla být a 100 % ho každé ženě z mého okolí doporučím ! Je to fakt nezapomenutelný zážitek !! Jitka."

Jitka Kadlecová, r. 2022:

učitelka na ZŠ

„Draha Alenka,

Bola som z teba nadsena. Ty si taka pozitivna a skvela osobka. Vytvorila si nadherne prostredie. Den straveni s Vami vsetkymi bol velmi prijemny a rada sa zucastnim aj 15.6., mam to v kalendari 👍 urcite so mnou pocitaj. Odporucam ta mojej rodine, mam ich velmi rada. Urobila som 10clennu skupinku. Posielam 😘❤️😍🤗"

Danka Kúšiková, r.2019

fyzioterapeutka

„Ahoj Tarako, děkuji. Jsem moc ráda, že jsem na kurzu byla. Přišlo hodně "aha" momentů, uvědomění, spoustu nových informací. Poznala jsem spoustu krásných žen a zase jsem navštívila kousek České země, která má své kouzlo.❤️ A taky jsem měla víkend jen pro sebe. Přečetla jsem Tvou knihu Triša. Je to moc krásná kniha, jen jsem půlku knihy probulela. 😄Měj se krásně. Těším se zas na další setkání s Tebou. Pá, Marcela" 

Marcela Sotonová, r.2023


Jak cvičení či terapie pánevního dna probíhá?


Skupinová péče:

 • pravidelně pořádám skupinové kurzy Tajemství pánevního dna I. a II. pohledem západu a východu - Metoda 3x3, obohacené o moji osobní esenci:)
 • celodenní kurz od 9.-17.hod.

Individuální péče:

 • hodinová terapie s fyzioterapeutkou, která je cílená přímo na Vaše potíže a potřeby. Na individuální péči můžete přijít jednou, nebo docházet pravidelně dle potíží. (55 minut = 650 Kč)
 • Pokud jste absolvovala celodenní kurz Tajemství pánevního dna a toužíte si informace oživit a zacílit na Váš konkrétní osobní problém, nabízím Vám: 3x následnou individuální péči v hodnotě 1800 Kč - proti běžné hodině fyzioterapie tak získáte celkovou slevu 150 Kč.

Fotogalerie

Reference

Alenko, moc děkuji za báječnou neděli strávenou s tebou na semináři Tajemství pánevního dna v Nesovicích. Jako fyzioterapeutce mi bylo jasné, kde pánevní dno je, jaké jsou tam svaly, co dělají, co nedělají, co mají dělat a nedělají. Téma pánevního dna je v dnešní době populární a každý chce na něj zacílit cviky. Odborná veřejnost zná a poradí, včetně mě, ale cítila jsem, že to nestačí. A tajemství mi bylo odhaleno. Tělo vnímám jako dar a vždy mi ukápne slza-štěstí,dojetí, jak je nesmírně inteligentní. Co všechno nám říká a my neposloucháme. Jak je plné emocí a energií. A jak si můžeme pomoci emoce vyčistit a nabít se energií. Žít život v souladu sama se sebou. Je to pro mě krásná cesta sebepoznání. Děkuji i za tvůj příjemný hlas provázející celým dnem. Krásné dny, Hanka A."

Hana Andratschke 

fyzioterapeutka a lektorka jógy

„Krásný večer, milá Aleno. Mockrát děkuji za váš povzbudivy e-mail, který mi znovu oživil vzpomínky na smysluplně prožitou neděli. Kurz mi především přinesl dosud neobjevené vědomí, jak důležité je napojení se sebe sama skrze pánev. Odnesla jsem si nové impulsy, jak procvičovat pánevní dno nebo doslova setřást ze sebe negativní emoce, a navíc v prostředí žen (jogínek, fyzioterapeutek) velmi inspirativních. Se srdečným pozdravem a přáním mnoha zdaru na vaší objevné cestě, Hana"

Hana Kamenská

„Dobrý den milá Aleno, uplynul týden od semináře a já jsem velmi vděčná mojí dceři Hance za to, že jsem s ní mohla tajemství pánevního dna absolvovat. Byl to velice příjemný den, den plný nového poznání o našem pánevním dně. Vám chci poděkovat za pečlivý a pro mě srozumitelný výklad, díky kterému jsem se posunula zase o kousek dál v péči o moje tělo a zdraví. Se srdečným pozdravem, "

Hana Munduchová

„Jediné, co Ti mohu říct, je fakt, že do té neděle jsem si celý život neuvědomovala, že mám nějaké pánevní dno. Vždycky jsem řešila ostatní části těla, ale o pánevním dnu jsem nikdy nepřemýšlela. Už jenom za toto zjištění jsem Ti vděčná. Nebyl to pro mě ztracený čas, naopak to byl čas příjemně strávený a proto za něj velký dík. Srdečně Tě zdravím! Gerda E.D."

Eva Dvořáková

Má krásná, milovaná,
děkuji za další výjimečný a nezapomenutelný den. Děkuji za tvou moudrost, děkuji za tvou chuť sdílet, děkuji za to, že jsi náš učitel a průvodce ve světě ženy, do světa plného lásky, vášně, tajemství i zázraků. Děkuji! Asi bys měla radost z toho, že už dnes jsem poctivě cvičila - za volantem, v kině, při pohádce doma, při hraní karet a i teď, když ti píšu... ;-) Jde to už tak nějak snadno, člověk by řekl, že skoro samo, ale ještě mě čeká kus práce, naučit to mé tělo dělat automaticky..:) Ať se ale vrátím k tomu, co bych chtěla sdělit hlavně. Máš dar, máš moudrost a naplňuješ své poslání to ,,POSLAT DÁLE,, děkuji ti, má nejdražší, z celého svého srdce, že tak konáš. Děláš ze světa krásnější a lepší místo.
Líbám tě a těším se na ,,2ku,,! ;-)
Lucka Pajerová., www.nedoklubko.cz

Lucie Pajerová Mitalová

učitelka ve školce

Otázky a odpovědi

1. Jak se mohu na kurz přihlásit?

Jednoduše, vyplňte si formulář na mých stránkách a do poznámky uveďte místo a termín kurzu. Poté vám přijde na váš e-mail faktura, pro jejímž uhrazení s vámi 100% počítám a místo máte tedy zajištěno.

2. Pokud mám již zdravotní potíže, mám přijít rovnou k vám na kurz nebo nejprve k lékaři?

Nejprve běžte k lékaři, který vám doporučí fyzioterapii, kde můžete absolvovat cvičení zaměřené na fyzickou rovinu. Výhodou je, že ji můžete absolvovat zdarma na zdravotní pojišťovnu. Pokud cítíte, že vám pouze fyzická rovina nestačí, přihlaste se na kurz, kde se dozvíte informace o emoční a energetické složce, kterou je důležité neopomíjet. Kurz je tedy ideálním doplněním klasické léčby, protože vás naučí pracovat s emocemi i s energií a vy tak získáte nový rozměr a hluboké pochopení i přijetí svého pánevního dna.

Pokud vám dal lékař brožurku na inkontinenční vložky nebo cvičení, které nepomáhá, je třeba začít s komplexním přístupem.


3. Má smysl jít na kurz, když už jsem po operaci?

Určitě ano. I v nemocnici se po každé gynekologické operaci i před ní doporučuje fyzioterapie pánevního dna, protože tak pomůžete svému tělu v rychlejší regeneraci a uzpůsobení se novým podmínkám v malé pánvi. Díky kurzu se také dokážete vypořádat s celým emočním procesem, který pravděpodobně vedl k operaci, protože zdravá žena operaci nepotřebuje.

4. Nechci mluvit o svých intimních tématech před skupinou.

Nevadí. Nikdo na vás nebude tlačit. Možná se to na kurzu změní a možná budete celou dobu mlčet. Vše je v pořádku. Pokud však cítíte nepohodu i tak, objednejte se na individuální kurz.

5. Nemohu si tento kurz finančně dovolit.

Zeptejte se ve své zdravotní pojišťovně, většina pojišťoven kurz alespoň částečně proplatí v rámci prevence (stejně jako například wellnes, bazén, masáže, apod.) Kurz se dá uhradit také na splátky.

6. Mám malé dítě (kojím), nemůžu na 2 dny z domu.

Pokud máte šikovného tatínka a kurz se koná ve vašem městě, může se o miminko zatím postarat a nosit vám ho pravidelně na kojení. Nebo se můžete objednat na individuální kurz.

7. Je kurz i pro mě, když už mám problémy s únikem moči nebo je vhodný pouze jako prevence?

Na každém kurz je hodně žen s těmito potížemi, takže neváhejte přijít. Často zde zjistíte, že se nejedná jen o fyzický problém, ale že je třeba upravit i rovinu emoční a energetickou.

8. Co když se nebudu moct kurzu zúčastnit? 

Měsíc dopředu vám vrátím celou částku. 14 dní dopředu vám vrátím 50% platby, zbytek poputuje na náklady spojené s kurzem - nájem, atd. Nebo můžete za sebe najít náhradu, anebo přijít na jiný termín kurzu. Kurzy pořádám několikrát do roka. 

9. Jsem zdravá a nic z toho mě netrápí, je kurz pro mě? 

Ano. 100% je. Díky tomuto kurzu lépe porozumíš sobě samé, vyznáš se ve svých reakcích i ve svých emocích. Preventivně uděláš vše pro zdraví své pánve. Krásně se vyživíš a Tvá pánev bude toužit. :)

Kdo vás provede kurzem?

Kurzem vás provede Taraka Solei alias Mgr. Alena Orvos, registrovaná fyzioterapeutka, která zasvětila svůj život tématům vědomí, života, smrti, lůna, tedy živoucího zdravého pánevního dna. 

Bolesti a trápení už bylo dost. Je čas, začít o sebe s láskou pečovat, uzdravit svůj vztah k sobě, ke své rodině, rodičům i dětem a začít konečně a naplno žít sebe. 

Dopřej si i ty zdravě žit. Miluj opět život ve všech jeho podobách.

Kurzem pánevního dna jsem provedla již tisíce žen. Účastnila jsem se řady velkých konferencí, festivalů, kurzů, kde jsem ženy vedla zpět k sobě. Děkuji za to, že můžu být u vašeho návratu do života. 

Na co můžete těšit? 

Reference

Alenka, v mojom živote som už stretla rôznych ľudí. Zopár z nich zanechalo stopy... Tá tvoja je veľmi hlboká ... Povedala by som, že som sa ešte nestretla s takouto charizmatickou žienkou, ktorá je presne na tom mieste, kde má byť vo svojom živote. Že to vyžarovanie a rozprávanie ide samé a ty sa len hojdáš na tej vlne poznania ... Akoby si ani nebola z týchto sfér človečenstva, ale niekde veľmi vysoko nad nami. Strávili sme spolu dva dni a mám pocit, že odvtedy sa mi tí moji bubáci už toľko nestavajú do cesty, že sa mi moja špirála života roztočila a poriadne so mnou máva a že som sa tak nejak uzemnila a upokojila. Najsilnejším momentom, keď som sťažka potláčala slzy bolo, keď si mi ukázala druhý deň, ako si my samy môžeme formovať budúcnosť, nemať tie svoje strachy a hlavne, že sa vždy môžeme o niekoho oprieť, dovoliť si ho chytiť za ruku (ako si mi podala pomocnú ruku aj ty) a spolu odkráčať aj do neznáma...

Práve som dočítala tvoju Trišu. Akoby ma tvoja rozprávka preniesla do iných sfér... Oddýchla som si, načerpala z nej a už vidím svoj stromček niekde rásť a objímať. Toľko lásky pociťujem, k svojim dcéram, k priateľkám i neznámym ľuďom ... A myslím si, že keby bolo toľko dobra na svete, koľko je v tebe a okolo teba, nebolo by čo riešiť ... Som šťastná, že som ťa stretla, že ťa môžem naďalej pozorovať a že si mojou súčasťou.
Rozdávaj naďalej to svoje poznanie, myslím, že dokážeš urobiť veľa ľudí šťastnejšími a posunúť ich práve tam, kde potrebujú....
S LÁSKOU A VĎAKOU ... POSIELAM VELIKÁNSKE OBJATIE...

Gabriela N.

na kurzu TPD v r.2019

Krásný den, Alenko,
chtěla jsem Ti poděkovat za víkendový seminář pánevního dna.
V průběhu jsem si říkala, že příště si pořádně přečtu, na co se hlásím. Vědět dopředu, že si budu volat do pánevního dna a do všech možných částí těla a ještě o tom budu vyprávět, tak mě tam nikdo nedostane ani párem volů. :)
Ale JEŠTĚŽE TAK, že jsem lajdák!
Byl to zážitek a hlavně je mi teď nějak dobře a jsem jiná 🧐😲.
A k admo podložce - úžasná, krásná, celý den tu po ní "šmejdím", což je strašně příjemný a za celý den mě nenapadlo dát nohu přes nohu!

Jen ještě musím hodně ladit orchestr, abych tu svou pánevní symfonii dovedla k dokonalosti🤪.
Děkuji, krásně se na Tebe dívalo, krásně se Tě poslouchalo.
Pěkný den, Ilona .

Ilona

na kurzu v r.2020

"Milá Ali,
když jsem z kurzu odcházela, byla jsem plná nadšení z nových uvědomění i energie, kterou jsem celé dva dny vnímala. Vděčná jsem hlavně za všechna cvičení i práci s energetickou a emoční vrstvou. Začala jsem na své pánevní dno nahlížet jinak, tak jak jsem si to někde uvnitř sebe přála. Je to cesta, na kterou jsem vykročila a děkuji ti za to. :)"

Petra Harinakshi

televizní moderátorka

na kurzu TPD v r.2020

Milá Alenko, to co jsem o víkendu na pánevním dnu prožila bylo silné a výživné a ještě to bude pokračovat to vím ....

MOC chválím Tvůj přístup jsi něžná a "nenásilná" necháváš všem prostor, ať si každý vezme, co potřebuje, anebo co si umí vzít....

Mám srovnání s jinými kurzy a semináři a toto byl teda dvoudenní fičák. Děkuji za vše.

Hana Kubátová

na kurzu TPD. v r.2020


Platba předem na účet

Bankovní spojení:

Fio banka: 2101692471/2010

Ze zahraničí:

IBAN: CZ12 2010 0000 0021 0169 2471

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX