CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA

TARAKA SOLEI

Kniha plná příběhů, cest poznání, uvědomění, nalezení sebe sama.

Narozením nastoupil každý z nás na svoji CESTU POZNÁNÍ. Každá tato cesta je jiná a nese určité POSELSTVÍ ŽIVOTA. Během života rosteme, vyvíjíme se a stejně tak se vyvíjí i naše cesta, náš přístup k životu a k životním situacím. Postupně se necháváme utvářet našim okolím a často se nám stane, že zapomeneme na to, jací doopravdy jsme a co toužíme tvořit.

Situace, s kterými se setkáváme jsou různé a na nás je, abychom se naučili těmto situacím porozumět, poznat sami sebe a pochopit, proč se nám opakují nebo dějí věci, které nás určitým způsobem zatěžují.


Kniha CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA 

provází čtenáře cestou osobního i duchovního rozvoje.

Kniha je plná příběhů, nečekaných zvratů a především změn. Příběhy spolu zdánlivě nesouvisí, avšak všechny vedou k pochopení a praktikování důležitých principů, zákonů, pravd.

V knize Vás zavedu do světa, ve kterém vítězí každý, kdo se vydá na cestu poznání sebe sama. Sdílením těchto příběhů ukazuji poselství života, která jsou tak různá a přesto dokáží každého člověka navést na vlastní cestu plnou radosti a poznání.

Kniha dokáže zaujmout muže i ženy. Příběhy jsou vhodné pro čtení během cest, dovolené, v kavárně či během relaxace. Dokáží obohatit Váš život a zaměřit Vás novým směrem, tedy CESTOU POZNÁNÍ sebe samých.

Cesty poznání se týkají každého z nás.

Některé příběhy jsou jemné, jiné drsné, některé romantické, jiné .... prostě přečtěte si je a uvidíte... 

Tato kniha Vám změní život, pokud si VY sami změnu dovolíte. Díky těmto příběhům pochopíte většinu situací ve svém životě, a tak se Vám po přečtení příběhů otevřou nové cesty poznání.

Děkuji, že jsem mohla zachytit tyto příběhy v podobě slov. Slov, která se prostřednictvím emocí zabydlí 
v našich srdcích a skrze naše srdce přejdou ve formě poznání do našich životů.

Děkuji. Objímám Vás. Miluji. ❤️

Taraka Solei


Toužíte mít knihu ve své knihovně? Vyplňte prosím své dodací údaje do níže uveřejněného formuláře.

  • Kniha bude zaslána doporučeně poštou. Většinou ji stihnu odeslat na Vámi uvedenou adresu do dvou pracovních dnů od přijetí platby. (Případně odesílám zásilky hromadně každou středu.)  


Prosím, pročtěte si Obchodní podmínky před objednáním. Po odeslání formuláře Vám bude zasláno automatické potvrzení objednávky. Vaše objednávky vyřizuji postupně, prosím tedy o trpělivost. Na Vaši objednávku odpovím osobně během následujících dní a pošlu Vám údaje k platbě. Pravidelné rozesílky v rámci ČR jsou každou středu.


Kniha je věnována s láskou a s vděčností bytostem, kterých se dotýká. Děkuji všem přátelům, 

kteří v mém životě mají nezastupitelné místo i těm z Vás, kteří mým životem pouze procházíte. 

Děkuji každému člověku, který touží tvořit.


Co říkají na knihu čtenáři?

Sdílím s velikou láskou a vděčností.

Lucie Š.:

Kovář a komtesa - Moc krásný příběh. Po celou dobu jsem měla husí kůži. Ufff. I teď, jak jsem to napsala, mi přeběhl mráz po zádech, četla jsem to se zatajeným dechem. Nádherné. Věřím, že to pro tebe bylo, je a bude silné, já jsem taky musela hodně mrkat, abych mohla pokračovat ve čtení. Moc děkuji za tvoje nádherná slova, moc to pro mě znamená a vážím si toho. Vážím si tebe. Děkuji.

Válka citů - Příběh na mě hodně zapůsobil. Umocnil to také fakt, že jsem zrovna četla román, kde se prolínal příběh válečných leteckých hrdinů. Takže jsem to měla pořád v hlavě. A taky se mi moc líbí na konci příběhů to poselství. Máš to krásné. Jasné, stručné a hlavně výstižné.

Tajemství pyramid - Děkuji. Líbil se mi moc. A to poselství na konci zase - to je úžasné. To stojí za to si to všechno připomínat každý den. Moc se mi líbí, jak to máš provedené. Příběh mě oslovil každý. Každý příběh dává smysl, otevírá oči, předává poselství.

Anna - Nádhera! Velmi na mě príběh zapůsobil. Moc krasný, Tarako. Děkuji, ze jsem si ho mohla přečíst.

Zázrak - Příběh krásný a inspirující. Připomnělo mi to, jak jsem Ti děkovala za to, kam jsi mě posunula a Ty jsi řekla, že mám poděkovat sobě. Nádherný příběh!

Lapena v síti času - Musela jsem ho prostě přečíst do konce. A uvědomila jsem si, že já chci taky všechno stihnout a být v tom dobrá. Ne kvůli druhým, ale kvuli mému pocitu, že jsem schopná to všechno zvládnout. A možná proto se někdy cítím pod tlakem, unavená, podrážděná. Už se těším, až si ho přečtu znova.

Monika S.:

Příběhy i obrázky jsou nádherné. Moc knize přeji, aby se líbila a přinesla lidem to, co mě - připadala jsem si jako v jiné dimenzi, jako by příběhy zasadili semínko a to klíčilo...transformační, kouzelné :) mě nejvíce zasáhl příběh z Egypta a poslední Lapena v síti času :) všechny jsou krásné, ale tyhle dva mě silně něco přepsali :) krásné :) moc děkuji. Krásný čas, líbááám :-*

Petr Ř.:

Super, už se nemůžu dočkat na tu knihu pro děti. Je to paráda. Moc se mi to líbí. Myslím si, že ten bonus děti chytne a stejně tak i dospělé. Jsou to napínavé, poučné příběhy. Jen tak dál. Má to smysl.

Alena P.:

Právě v tomto láskyplném načasování ke mě přišla knížka od tebe,velká podpora v tom co teď žiji....já ti za to moc děkuji a jsem vděčná...nejvíce se mnou teď souzněl příběh Lapena v síti času a Anna.
Láskyplně tě objímám a hladím...Ála Orchea


Jmenuji se Taraka Solei a jsem průvodkyní na cestě poznání.

Díky kineziologii jsem se rozpomenula na moji dětskou vášeň a tou je PSANÍ. Psala jsem a píšu pořád. Je to má veliká radost,  ale až nyní jsem dostala odvahu příběhy sdílet s ostatními. 

Proč? Protože mi tyto příběhy změnily život. Díky nim jsem sama pochopila spoustu situací ve svém životě. Často jsem během psaní plakala a žasla nad tím, když se při jejich čtení rozplakali i ostatní (občas i ti drsní chlapi..., kteří přece nepláčou...) U čtenářů docházelo po přečtení těchto příběhů k pochopení souvislostí jejich života. Každý tak spolu s mými příběhy objevil svůj vlastní příběh. Takový, který píše každý sám na své cestě poznání. Proč byste měli mít knihu CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA ve své knihovně?

Protože:

  • je poutavá, plná příběhů, souvislostí, uvědomění, poznání, vhodná pro ženy i muže,
  • na základě příběhů si uvědomíte, co je v životě opravdu důležité,
  • pochopíte souvislosti svého života a lépe poznáte sami sebe
  • objevíte svůj vlastní příběh na své osobní cestě poznání,
  • otevřete se novému, nepoznanému,
  • začnete si plnit své sny,
  • začnete tvořit v radosti a lásce,
  • navrátíte se k původnímu životnímu záměru a tím je LÁSKA.


Nádherné ilustrace do knihy vytvořila Lucie Ševců.

Lucie je má přítelkyně z dětství. Od malička maluje nádherné obrázky, které mě vždy dokázaly uvést do světa fantazie, který nikdy nekončí.  

Když přijala mou nabídku namalovat obrázky k jednotlivým příběhům, cítila jsem nesmírnou radost. 

Lucie namalovala spoustu překrásných obrázků a vystihla tak duši každého příběhu, za což jsem jí  velice vděčná. Dokázala vystihnout dané postavy přesně tak, jak jsem je cítila, což je úžasné.

Děkuji Ti!

Na knize se také podílely další dvě úžasné ženy: korektorka Marcela Chvátalová a grafička Monika Slezáková, která ilustrovala překrásnou obálku.

Děkuji Bohu, že mi přináší do života tak nádherné bytosti plné lásky a světla, které dokáží vnést do mé tvorby tolik krásy. Děkuji Vám, milované ženy. Děkuji.


Knihu tvoří:


 124                       13435                          639                         2252          

stran                             slov                              odstavců                         řádků       


6 příběhů, poselství, obrázků, záložková stuha, pevná vazba šitá ve hřbetu


To vše za 250 Kč 


KNIHA CESTY POZNÁNÍ POSELSTVÍ ŽIVOTA - dárky pro Vás

Při nákupu čtyř knih ode mě získáte pátou knihu ZDARMA

Za pět knih tedy nezaplatíte 1250 Kč, ale pouhých 1000 Kč. 

Cena jedné knihy Vás tak vyjde pouze na 200 Kč a to není všechno - 

navíc ode mě získáte BONUS ZDARMA v elektronické podobě příběhu pro děti s názvem Když zazvoní zvon. 


Přeji Vám krásné čtení a plno pochopených a rozuzlených situací ve Vašem životě.


Zajímá Vás, jak vypadá kniha uvnitř? Mrkněte se na obrázky.


Bibliografické údaje

Název: CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA

Autor: Taraka Solei

Vydavatel: Vydáno vlastním nákladem autora

EAN: 9788027033201

ISBN: 978-80-270-3320-1

Popis: kniha, 124 stran, česky, s pevnou knižní vazbou šitou ve hřbetu, záložková stuha

Formát knihy: 120 x 172 cm

Rok vydání: 2018 (1. vydání)

Uvedené ceny jsou koncové.