Kniha Taraky Solei

SARAH

kniha, která změní Tvůj pohled na život i na smrt


K napsání tohoto hlubokého příběhu jsem se nemusela odhodlávat dlouho. Písmenka sama přibývala, stejně jako pocity z toho, že se má milovaná babička loučí se životem a odchází na druhý břeh. Tolik se zpočátku bála, dokud si nevyslechla poselství, že smrt není ničím temným, je světelná a skrze ni se všichni navracíme domů.

Přišla jsem na Zemi učit o lásce, ale i o kráse a milosrdenství přirozené smrti.

Život a Smrt. Dvě strany jedné mince. Zatímco jednu vzýváme, druhou zatracujeme. Ráda bych, abychom se naučili obě strany téže mince oslavovat a abychom nezapomínali, že život žijeme pouze omezený čas, a tak tedy, ať stojí za to. 

Vnímejme ho, žijme ho, pozorujme ho, smějme se nad malichernostmi a těžké chvíle prožívejme s těmi, které milujeme. A pamatujme! Ani ve smrti nikdy nejsme sami, i když se tak občas cítíme. 

Má milovaná babička odešla po dopsání posledních řádků. Jako malá jsem s ní prožila spoustu krásných letních dnů, snědla jsem u ní každou neděli spoustu vývarů a kuřat z rýží :), zapálila jsem s ní spoustu ohňů, lepila s ní spoustu etiket na plechovky sardinek a mnoho, mnoho dalšího. 

Tato kniha je pro Tebe, babi. Bylas mi inspirací v tom, že ač ses bála smrti, nakonec jsi ji přijala srdcem a nyní na nás koukáš a směješ se své pošetilosti, protože ses vrátila domů. Miluji Tě. 


Kniha SARAH

Uzdravující síla vědomí

Součástí knihy je také mé provázení jako bonus:

+ sbírka básní: Střípky ze života

+ poselství pro život

+ další překvapení k osobnímu rozvoji a k toulkám nejen na cestách, ale i krajinou duše v pdf.

Tato kniha je ve všech ohledech jiná. Poví vám o zrození, životě i smrti. O vztazích, které nejsou vždy jen růžové, ale často jsou i těžké... i přesto nás vedou k probuzení, k tomu kým jsme mi sami a co jsme zde na Zemi přišli tvořit.

A tím je - užívat si každodennost. Ty běžné životní okamžiky, které naplňují naši duši.

Možná budete překvapení plností života, o které jste ani nevěděli, že ji máte.

Užijte si příběh mladé právničky Sarah, otevřete se během čtení životu v okamžiku a pak kráčejte svou cestou.

Přeji vám to ze srdce.

Sarah

Příběh hlavní hrdinky Sarah Tě dovede k proměně Tvého vnitřního světa.

Ukáže Ti  pohled na smrt jako na přirozenou součást života.

Zbaví Tvůj život závoje strachu, iluze oddělenosti a přiblíží Ti,

jak se dá prožívat bytí v přítomném okamžiku.

Aneb jak si užít život takový, jaký je, se všemi jeho vzlety i pády.


399 KČ

Příběh o životě, smrti i zrození.

Příběh Tě provede nelehkým životem ženy, mladé právničky Sarah, která se v krátké době vyrovnává se smrtí svých blízkých a současně prožívá první zamilování a vášnivou lásku.

Dovede Tě k proměně Tvého vnitřního světa. Ukáže Ti pohled na smrt jako na přirozenou součást života. Zbaví Tvůj život závoje strachu, iluze oddělenosti a přiblíží, jak se dá prožívat bytí v přítomném okamžiku.

Pocítíš, jak krásné může být loučení s těmi, které miluješ, jak silné je cítit je, i když už nejste spolu, jak je úžasné naplno milovat každý okamžik, protože nikdy nevíme, kdy už nebudeme moci.

Nech se opět fascinovat životem a jeho krásami, skrze mnohá uvědomění, které Ti Sarah do života přinese.

Díky ní možná začneš konečně žít, ne přežívat či živořit a uvědomíš si, že život je velký dar. Člověk má vždy volbu: Můžeme se trápit nebo učit, rozvíjet, poznávat a radovat se ze všech drobných úspěchů.

Začni teď. Právě tento okamžik je pro Tvé rozhodnutí ideální. Přijměme smrt v koloběhu života a přestaňme ji vytěsňovat jako něco nepřijatelného.

Užij si život s tím, co máš nyní. Nečekej. Právě TEĎ JE ČAS NA PROŽITEK!

Součástí knihy je poselství, které Ti dokáže otevřít oči na Tvé cestě za poznáním a dárek v podobě básní: Střípky ze života.

Ke knize získáš také řadu bonusů, které najdeš na mém webu v pdf podobě ke stažení. Tyto bonusy Ti pomohou přijmout svoji cestu. 


Co je součástí balíčku?


❤️ KNIHA nebo E-KNIHA SARAH. Obsahuje příběh, který Tě vtáhne do děje a poselství s mnoha uvědoměními, které si s sebou poneseš životem.

❤️ Sbírka básní: Střípky ze života - básně, které Tě provedou do nitra Tebe samé, na místo, kde se otevíráš zázrakům.

❤️ Poselství. Podrobné zprávy, které Tě bezpečně provedou na cestě změny Tvých životních kroků k vnitřní svobodě.

❤️ Deník vděčnosti v pdf. Obsahuje praktické kroky k naplnění Tvého života VDĚČNOSTÍ, ranními rituály apod. Jsou v něm obsaženy informace o bosé hůzi, ukotvení, ladění, vazbách, atd.

❤️ Spousta skvělé muziky, cestovatelských výletů a dalších pozorností v rámci cest k sobě. 

❤️ Nahrávka srdcového dechu, pro případ, že bys ji ještě potřebovala. Poprvé jsem ji uveřejnila
v bonusech ke knize Triša

DÁREK pro TEBE:

  • sbírka básní: Střípky ze života,
  • Poselství
  • Deník vděčnosti
  • Srdcový dech
  • Toulání krajinou srdce

Zajímají Tě ohlasy na knihu? Mrkni se tady:

"Milá Tarako, přečetla jsem si Tvojí knihu Sarah. Včera jsem začala číst, řekla jsem si jen na chvilku, pak půjdu dodělat práci 🤣 a ejhle zůstala jsem u ní až do konce. Co se mi na ní líbí?- Věci jednoduché naplňují.- I když není všechno nejlepší a podle mé představy, jsou v každém dni střípky, co za to stojí. ❤️- Je dobré se zastavit a dívat se kolem na krásu přírody, vnímat její proměny.- Je důležité se moc nesnažit a netlačit... Na sebe, na lidi kolem.Kniha se čte velmi příjemně, lehce. Básničky čtu jednu po druhé... Řekla jsem si , že vždy si dám jednu na každý den jako mls, a nechám ji v sobě znít. Můj deníček se plní moudry 🦋a to co už vím je, že i když věkem člověk stárne, je dobré si nechat v sobě dítě, hravost a tvořivost, nemusí to být velké věci.. Děkuji za Tvé podněty, náměty, motivaci... Přeji lásku v srdci .. Šárka 🦋"

Šárka Vykoukalová

Milá Tarako Solei,

o Vaší knize SARAH a o Vás jsem se dozvěděla od mé nejmladší dcery. Objednala jsem si dva výtisky SARAH – jeden pro sebe a druhý pro kamarádku. Příběh SARAH je krásný i smutný, přečetla jsem jedním dechem. Básně STŘÍPKY ZE ŽIVOTA jsou úžasné a čtu si je před spaním skoro každý večer. Vzkazy, které jste vepsala do každé knihy, se mi líbí, budu se snažit se jimi řídit.

S pozdravem

Pavla Doležalová

Přečetla jsem knihu Sarah jedním dechem. Překrásný příběh plný tolika momentů k zamyšlení... Uvědomila jsem si, že život je příliš krátký na to, abysme byli nešťastní...pro mě bylo nejvíce zásadní poselství Sarah...aby si sebe lidé vážili, byli k sobě ohleduplní a žili spolu v lásce.A pokud to nejde, aby fungovali spokojeně vedle sebe...Pro mě momentálně velké poselství ❤️ A tajemství je Triša,maminka Sarah ☀️

Kateřina Bartheldyová

porodní asistentka a švadlena

Když si uvědomíme svoji smrtelnost a že vše je pomíjivé, začneme si vážit lidí ve svém životě. Bereme je jako své učitele, kteří nás můžou něco naučit. Vztahy poskytují nejlepší podmínky k transofrmaci. Ukazují nám naše klady i omezení. Vedou nás cestou lásky."

To, že Sarah je velmi inteligentní, chytrá a nezávislá žena, mi bylo jasné už při letmém pohledu do jejích pronikavých očí. A hned od první stránky jsem navíc věděla, že jsem s ní velice úzce spjata. Že to je, jako by na pozadí toho jejího, běžel i můj vlastní příběh. Tetování, které jsem si nechala udělat před 17ti lety na krk, je toho důkazem. Symbolizuje koloběh života a jeho pomíjivost. Smrt jako součást a to, že tam, kde něco končí, další příběh opět začíná. Už dávno jsem chápala přesah našich životů a vnímala, že tohle představení, omezené na jedno malé tísnivé jeviště, není to, co tady máme ve skutečnosti prožít. Že je to jen nepovedená snaha vtěstnat nás do škatulek a nasadit nám tíživé masky a role, jež nám byly implementovány při procesu tvorby jakéhosi továrního nastavení.

Ale tohle není TO ONO, pžátelé. Tohle není život. A v momentě, kdy si to uvědmíme, tak je to právě ona obávaná SMRT, která nám pomůže v transformaci našeho nového života, Našeho nového JÁ. Toho, které se nebojí. Které se koupe nahaté v jezeře snů, radosti, naděje a víry. Které tančí, zpívá, miluje se hluboce a divoce. Po smrti totiž přichází zase život, tak ho pojďme nasávat plnými doušky a dýchat z plných plic. Upgradujme se na tu nejlepší verzi sebe sama. Uzdravme svá srdce, těla i mysl.


Lucie Štaudová

cestovatelka

Ahoj zlato,

líbí se mi to. Má to dobrou "nit". Obsahově je ten příběh moc hezký. Opět mě to nutí přemýšlet o věcech v mém životě, které mám řešit a věřím, že stejně jako já si tam každý najde "to své", svoji "třináctou komnatu".

Líbí se mi, jak krásně píšeš, že je třeba jejich životy vnímat komplexně a nesoudit, protože jsme neviděli všechno. Píšeš to tak hezky, že se musím zastavit a přemýšlet. Tak si někdo najde k cestu k pochopení sexuality, o které píšeš... Nejvíc ze všeho se mi líbí ty poslední poznámky = poselství.

S láskou

Marcela

učitelka ZŠ

Milá moja, najdrahšia, no možno aj možem povedať, otvorila som knihu,…a mení sa mi celý život. Nepreháňam…napíšem brzo. Mám Ťa moc rada!!!

Moja drahá Tarako, aj ja som už dočítala prekrásnu Sarah, pre mňa tak plnú neočakávaných zvratov - presne tak, ako to má život sám. Knižka je krásna, príbeh dojímavý, jeho charakteristickým znakom je PLNOSŤ - bytia jeho hrdinov, prežívania, vnímania, lásky,...prijímanie života taký, aký je, zameranie sa na prítomný okamžik. Ďakujem Ti, Tarako, za všetko, čo prúdi i k nám skrze Tvoje srdiečko a myseľ. Objímam Ťa, drahá " Andrea Tamí

Tami

dula

Tarako milá,

básně jsou překrásné!!! ☺

Pozorovala jsem s nadšením, jak tvoříš v Boží náruči! Nádhera!

Jak různorodý styl je Ti ukazován!

Některé pasáže v příběhu mě silně zasáhly a myslím si, že stejně tak se to stane všem dalším čtenářům. Příběh je psaný tak, aby si v něm každý našel, co právě teď pro sebe potřebuje.

Četla jsem ho nesčetněkrát a pokaždé jsem našla nové myšlenky a sdělení. Zastavovala jsem se u věcí, které jsem při prvních čteních vůbec neviděla.

Objímám Tě a líbám.


Marcela

korektorka

Milovaná Tarako,

sílu a hloubku z knihy jsem cítila už ve chvíli, kdy mi dorazila domů.

Příběh jsem si nechala na Vánoce, kdy jsem si uvařila čaj, zabalila jsem se do deky, usadila se do křesla a vnímala, že právě přichází čas na Sarah. Moc jsem se těšila na příběh, který mne provedl mou vnitřní krajinou, dovedl mne k dalšímu pohledu na smrt, která je přirozenou součástí našeho života. Díky příběhu jsem si uvědomila, jak je skutečně důležité jít životem vědomě a naplno prostoupena přítomným okamžikem.

V jedné chvíli při čtení jsem si uvědomila, že mi po tvářích tečou slzy, slzy vděčnosti a radosti z toho, jak vše plyne.

Přečtením příběhu jsem se jen utvrdila, jak je krásné se nechat prostoupit radostí, životem i přítomným okamžikem a užívat si toho, co mi díky příběhu začíná přicházet.

A právě teď začínám ještě víc žít i být a naplno přijímám ten úžasný koloběh života, jehož součástí je i smrt, která nás všechny může mnohé naučit.

S láskou a velkou vděčností Ti, milovaná Tarako, děkuji za ty krásné příběhy, které předáváš skrze příběhy.

Michaela Křížová

Ahoj drahá, to byla teda jízda! Jako na horské dráze. Ještě že je to tak čtivé 😃 člověk se nemůže od toho odtrhnout 😉🥰😘.

Soňa

maminka na mateřské

Milá Taraka, som veľmi vďačná, že sa delíš s nami so svojou tvorbou, že sú tu tie príbehy plné života, hĺbky, prírody. Hlboký príbeh, v ktorom je ukrytá veľká sila, žiť všetko, nádej. Rada doporučim ďalej sú úžasné, som šťastná, lebo veľmi tu chýbali hlboké pribehy. Ďakujem S prianím s úsmevom naplnených jesenných dní 🍂☀️ Miriama

Miriam Bačová

Přeji si...

 ❤️ Přeji si, aby v Tobě kniha probudila vděčnost za každičký okamžik, za každé nadechnutí, abys skrze ni spatřila ty nádherné maličkosti, které utváří náš život a ze kterých se můžeme každý den radovat, a aby Tě inspirovala k naplněnému životu a dovedla Tě k proměně Tvého vnitřního světa.

Protože z vlastní zkušenosti vím, že to opravdu stojí za to. Hýčkej své vztahy a děkuj za ně, ať jsou jakékoliv. Tak nejlépe pochopíš všechny životní lekce a projdeš vnitřní proměnou.

❤️ Přeji si, abys přijala pohled na smrt jako na přirozenou součást života, abys ses zbavila závoje strachu, iluze oddělenosti a naučila se prožívat každé teď.

Nikdy nevíme, kolik dnů nás ještě čeká, tak ať to stojí za to. Netrap se minulostí, nekoukej do budoucnosti, prostě jednoduše žij. Co je třeba učinit, se děje tady a teď.

❤️ Přeji si, abys začala svůj život žít, nejen přežívat. Život je veliký dar. Žij ho plnohodnotně, poznej se, rozvíjej se, tvoř a raduj se z drobných úspěchů.

Začni teď. Právě tento okamžik je pro Tvé rozhodnutí ideální. Užij si život s tím, co máš nyní. Nečekej. Právě TEĎ JE ČAS NA PROŽITEK!

❤️ Pokud očekáváte narození miminka, přeji si, abyste si spojení s ním užili už v bříšku i během porodu a prožili si tak společně nádherný start do života.

❤️ Věřím, že Ti "Střípky ze života" otevřou brány srdce a změní pohled na vnímání světa. Vážím si Tvé důvěry a proto Ti nabízím ke knize Sarah výjimečnou nabídku:

Cena této knihy i e-knihy je 399 Kč.

Na každou další e-knihu nebo i tištěnou knihu vloženou do objednávky, získáš - 100 Kč slevu

+ poštovné a balné v případě tištěných knih platím já:)

Ještě váháš s objednávkou? 

1.) Můžu nahlédnout dovnitř? Mám strach objednat bez toho, abych alespoň nakoukl/a?.

Ano! Myslela jsem i na Tebe, a tak jsem vybrala část z knihy, která Tě vtáhne do příběhu a Ty se nebudeš moct dočkat, až ji budeš moci přečíst celou. :)

Ukázku si můžeš stáhnout tady >>

2.) Je kniha vhodná i pro muže?

Kniha je cílena na ženy od 18ti let, ale pokud do ní bude chtít partner nakouknout, určitě mu to dovol.:)

3.) Jak dlouho bude trvat, než dostanu knížku?

Pokud si koupíte e-knihu - dostanete ji obratem na uvedený e-mail po připsání částky na můj účet.

Pokud si koupíte tištěnou knihu odešlu vám ji na vaši adresu za 2-3 dny po připsání částky na můj účet. Potvrzení objednávky dostanete hned.

4.) Můžu Ti věřit?

Ano. Není to má první kniha, ale je už sedmá a za tu dobu, co knihy píši je má většina z vás doma. Víš tedy, co ode mě můžeš čekat a pokud ne, dozvíš se to právě s touto knihou.

SARAH je prostě plná AHA momentů. Mrkni na recenze, které mi píšou lidé tady nebo na FB >>

Tímto děkuji vám všem za vaše zprávy, které píšete často již během jejího čtení, což miluji nejvíce - i když ne vždy stihnu odpovědět včas, čtu všechny vaše recenze jednu po druhé, postupně na ně odpovídám a moc děkuji za každou jednu zprávu. Jsem šťastná, že vám SARAH dělá radost a přináší vám tolik poznání. Děkuji ze srdce.

5.) Co když se mi knížka nebude líbit?

Vzhledem k tomu, že si Tě SARAH přitáhla, je téměř jisté, že se Ti líbit bude. :)

A pokud ne, můžeš mi knihu vrátit a dostat své peníze zpět. Takže, nemáš co ztratit. Život je plný rozhodnutí.

Pokud se tedy chceš rozhodnout na základě nějaké jasné zprávy, mrkni na ukázku přímo z knihy Sarah nebo si přečti e-knihu zdarma KLÍČ POZNÁNÍ KE ZDRAVÉMU A SPOKOJENÉMU ŽIVOTU, která je sice úplně jiného věcného žánru, ale určitě Tě obohatí na Tvé cestě, anebo se začti do článků na mém blogu...

Bibliografické údaje:

Ťištená kniha: 

SARAH - Uzdravující síla vědomí

Autor: Taraka Solei

Ilustrace obálky: Ing. Lucie Ševců

Grafická úprava knihy: MgA. Klára Pešková

Vydavatel: Vydáno vlastním nákladem autora

EAN: 9788027086665

ISBN: 978-80-270-8666-5

Popis: kniha, 176 stran, česky, s pevnou knižní vazbou šitou ve hřbetu, záložková stuha

Formát knihy: 130 x 200 cm

Rok vydání: 2020 (1. vydání)

Uvedené ceny jsou koncové.

E-kniha:

Název: SARAH - Uzdravující síla vědomí

Autor: Taraka Solei

Ilustrace obálky: Ing. Lucie Ševců

Popis: Elektronická kniha, stran 169 , slov 21.980, odstavců 1.443

E-kniha dostupná: ePub / PDF

Copyright © Alena Orvos, r. 2020

Publishing © 2020 Mgr. Alena Orvos

Vydání první, r. 2020

Uvedené ceny jsou koncové.

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Napište mi na taraka.solei@email.cz