Hvězdná cesta sebe-VĚDOMÉ ŽENY           Tvoje cesta

VÍTÁM TĚ, ŽENO!

Dnešek je pro tebe mimořádným dnem.

Jakmile se vydáš na cestu, dosáhneš toho, co v tobě je, otevřeš se svým darům a tento den si budeš navždy pamatovat. Stane se dnem, který ti změnil život, který změnil Tvůj pohled na TEBE.

Od dnešního dne, budeš myslet jen na svůj život. Budeš se každý den otevírat vnitřní moudrosti, abys lépe poznala sebe samu, protože když se budeš dobře znát, budeš svobodná, a jen když budeš svobodná, můžeš čelit každému problému a každému nebezpečí. Tvá sebedůvěra se stane tvým štítem a budeš žít vědomě svůj život. Pochopíš, co ti příroda nadělila, a naučíš se používat svoje tělo, svoji mysl i svého ducha.

Pokud projdeš úspěšně životními zkouškami, kterým budeš během své osobní jedinečné cesty vystavena, stane se z tebe živoucí příklad sebe-Vědomé ženy.

Staneš se ženou na své cestě, která zkoumá a zná své nitro.

Ukážu ti taje Tvé vnitřní síly, které mohou přijít do rukou jen těm ženám, které jsou jich hodny, které udělají vše pro to, aby je uvedly v život. Otevírají se ženám, které skutečně touží poznat sami sebe, chápou, kdo jsou a jaké je jejich životní poslání.

Tvoji cestu společně zahájíme 18.2.2025. Ten den je pro zahájení Tvé cesty jako stvořený. 

V ten okamžik započneš novou cestu. V ten okamžik

ZAČNE TVŮJ NOVÝ ŽIVOT = HVĚZDNÁ CESTA SEBEVĚDOMÉ ŽENY.

Těším se na vše, co Ti tato cesta přinese.

Od tohoto okamžiku je to na Tobě.

PŘIHLAS SE NA CESTU

První tři témata na Hvězdné cestě - HOJNOST - VIZE - POSLÁNÍ - jdou zakoupit i jednotlivě za plnou cenu a můžete si tak jimi projít podle svých finančních možností, času, atd. Ale nebudou k nim dostupné bonusy pro celoroční kurz: například má osobní podpora, roční členství ve fb skupině žen, další inspirace, společné sdílení a podpora skupiny, roční členství v členské sekci, živá vysílání, on-line setkání, akční výzvy, atd. 

Ano, zvládneš cestu i sama, ale věř mi, s podporující skupinou žen to půjde mnohem snadněji. Ujasni si, zda chceš o změně jen mluvit, nebo konečně žít svůj vysněný život. Jde to. Stačí se rozhodnout. 

Reference

„Ahoj Tarako. To byla taková nádhera, takové energie, které jsem ještě nikdy necítila. A taky spousta uvědomění. 

Poprvé v životě jsem cítila, jak na "to" nejsem sama. Jak "cizí" lidé jsou mojí podporou. To je taaaak nové. ❤️❤️❤️❤️❤️

Tady Tě ženy nesoudí a nehodnotí...

Byl to nepopsatelný zážitek. Neskutečný, neopakovatelný. A ten pocit, jak jsme úžasní, jak obrovskou cestu jsme za ten rok ušly, jak moc se toho změnilo, kde jsme byli tehdy před rokem a kde jsme teď. Vím to a jsem šťastná, a děkuju za tu možnost Tě potkat, možnost jít po krůčkách sama k sobě, ke svému Božství. To je pro mě úplně nový svět 💗💗💗💗

Radka Vorlová

máma na mateřské a kreativní nadaná žena

absolventka 3. ročníku Žen Růže

„Jsem obrovsky vděčná za to, že mi tenhle kurz přišel do života a že jsem vyslyšela volání svojí duše a šla jsem do toho 🙏♥️🌹 Bylo to spontánní rozhodnutí na poslední chvíli. Dopředu jsem moc netušila, co od kurzu čekat, ale po 9 měsících můžu říct, že to mnohonásobně předčilo moje očekávání. Kurz je opravdu nabušený spoustou informací, tipů a technik, ale zároveň je to všechno v takové lehkosti, jednoduchosti a vše velmi praktické. A k tomu všemu úžasné a obrovsky podporující vedení Taraky, která tohle všechno opravdu žije a dokáže vás vždycky jemně a trefně nasměrovat. A co mi kurz po 3/4 roce dal? Posunula jsem se o veliký kus sama k sobě. Naučila jsem se rozpoznávat ten tichý hlásek uvnitř sebe, naslouchat mu a nechat se jím vést. To spojení s ním a zprávy, které mi od něj chodí, je nádherné a dechberoucí. V modulech vize a poslání jsem se díky meditacím, které jsem si z celého kurzu zamilovala úplně nejvíc, napojila na nádhernou a silnou vizi sebe sama. A přehodnotila jsem svůj vztah k poslání, které jsem dřív hodně řešila a vnímala ho spíš jako nějakou škatulku, do které bych se měla vtěsnat než jako svoji cestu a žití sebe. Díky modulům ženství a sexualita jsem se napojila ještě víc na svojí ženskou energii, na svůj dech, vnitřní úsměv a objevila jsem kouzlo manter a začla jsem zpívat a tančit. Moduly vztahů a strachů mě zavedly do velkých hloubek, ve kterých se mi ukázaly prapříčiny mých problémů. Taky jsem se naučila pojmenovat svoje strachy, vynést je na světlo a obejmout je. A taky už chápu to, co to znamená mít otevřené srdce a že když ho mám otevřené, že mě nemůže nic zranit. Je toho spousta ... Každý měsíc se vždycky těším, co nového se mi ukáže a kam mě to zavede dál a pokaždé to stojí za to a přinese mi další střípek do mé skládačky. A ještě si v poslední době všímám, že mnohem víc a častěji vnímám svoje přání a potřeby a mám víc síly a sebevědomí se sama za sebe postavit a už se tolik nepotlačovat jako dřív. Přála bych si, aby si tenhle Hvězdný kurz sebevědomé ženy mohla dopřát každá žena, protože je nádherný a je to jízda ♥️🌟🙏"


Jindřiška Lišková

máma na mateřské

absolventka 3. ročníku Žen Růže

Krásné odpoledne, Tarako, cítím už pár dní potřebu Ti napsat, tak ji následuji.  Chtěla jsem Ti ještě jednou poděkovat za možnost vstoupit, za možnost se poznat, za možnost tu s celou skupinkou být. Poznala jsem Tebe, přečetla Trišu, nezávisle na tom mi napsala Veronika Brázdilová a Yolly Vlčková, a už těch znamení bylo opravdu hodně. Tenhle Tvůj kurz cítím, že je úplně jiný od všech ostatních. Ostatní jsem často ani nedokončila, protože jsem se vlastně dobře nezačala. Studovala jsem vše v metru, na zastávce, při čekání, ale teď je to celé nejak jinak.Mám od začátku přečtený každý email, každý komentář na FB, všechno co jsi až doteď poslala a zároveň cítím, že nemám nejmenší touhu někam utíkat a dívat se někam dál. Vždy si až posvátně sednu, zapálím svíčku, a cítím, že nečerpám žádné informace ke studiu, ale že SI věnuju čas, a to, že v kurzu můžu být, považuji za obrovskou čest.

Až doteď, navzdory všem kurzům a seminářům, jsem PDF a úkoly často přeskakovala, měla jsem k tomu averzi, a vím, že jsem se vlastně bála se do sebe podívat. Tohle s Tebou je od začátku naprosto jiné a já Ti za vše moc děkuji.Těším se, kam mě tahle objevná cesta zanese. Na následující rok mám naplánován jen Tvůj kurz a hodlám si to maximálně užít.Děkuji Ti. Zdravím z Madridu, Monika

Monika Boháčová

absolventka 4.ročníku Žen Lásky

Jakými tématy budeš v kurzu procházet?

Takovými, které jsou důležité pro Tvoji každodennost. Nebudeme spolu stavět žádné vzdušné zámky, ani chodit v bludném kruhu. Ukážu Ti, jak chutná život, když se mu otevřeš.

Začínáme společně 18.2.2025, ale můžeš se k nám přidat kdykoliv v průběhu roku.

1. trimestr zrození ženy

od hmoty k duši

HOJNOST - BOHATSTVÍ - PROSPERITA TVÉHO ŽIVOTA

Každý člověk touží po bohatství. Čekáme, že když budeme bohaté, budeme šťastné. Ale je to opravdu tak? Co je největší Bohatství Tvého života, jak se mu otevřít, zbavit se bloků a začít konečně prosperovat na všech úrovních Tvého bytí?

1. modul kurzu: Aktivační meditace hojnosti      

 • možná úplně poprvé v životě zažiješ, jaké to je být v proudu
 • otevřeš se životnímu proudu, otevřeš se dostatku, otevřeš se dávání a přijímání, otevřeš se bohatství, otevřeš se vděčnosti

2. modul kurzu: Aktivační webinář: 

Můj BOHatý život aneb cesta hojnosti je otevřená 

 • naučíš se ukotvit v okamžiku, 
 • aktivuješ proud hojnosti
 • podíváš se na své osobní bloky, které společně zpracujeme a odpovíš si na otázky:
 • Jaké jsou nejčastější bloky a jak s nimi pracovat? Jaká jsou přesvědčení spojena s penězi a jak je můžu změnit? Proč už nejsem bohatá? Kdy a jak vznikají bloky ohledně hojnosti, bohatství, prosperity?

3. modul kurzu: 

8 kroků na Cestě k Tvé hojnosti 

 • pracovní materiály v podobě pdf, kde se dozvíš spoustu nových informací o sobě a ujasníš si vše, co si doposud o své hojnosti netušila
 • podíváme se na tvé bloky, kvůli kterým nemůžeš zbohatnout..., zjistíš, jaký máš vztah k penězům - pojmenuješ své strachy, obavy.., zjistíš proč afirmovat nestačí, objevíš význam energetické spirály, objevíš hojnost tvého života

Tvé opravdové bohatství spočívá v Tvém charakteru, talentu, kreativitě a myšlení. Přišla jsi na svět s určitými dary a pokud se chceš dobře mít, je třeba je umět projevit.


Cena bloku 2409 Kč, pokud nechceš jít s námi roční cestou. Možnost objednání po celý rok.

HLAS TVÉ VIZE

naslouchám, kráčím, konám

Ujasni si své myšlenky, urči si přesný směr a nebesa se postarají o to, abys naplnila svou vizi. Sama pro to však musíš něco udělat. Proměň život plný zmatku a chaosu v harmonii, vyrovnanost a souznění. Uveď svou energii do pohybu. Máš v sobě velkou vnitřní sílu. Proměň svá přání v realitu.

1.modul kurzu:

 • Rituál vděčnosti a propuštění minulosti
 • 50 motivačních karet v pdf pro Tvou podporu na Cestě Tvou VIZÍ: karty tě navedou více k sobě, motivují tě k akci a ty se díky nim rozpomeneš na hlubokou moudrost věků, kterou máš v sobě a začneš ji žít.
 • Aktivační meditace: Naslouchej HLASU své VIZE: nepřemýšlej o své VIZI, prožij ji, pociť ji, probuď ji v život

2. modul kurzu: Praktický webinář: Vize jako cesta mého života - krok za krokem

rozvineš svoji vnitřní komunikaci, svoji kreativitu, své dary, ujasníš si svou vizi a zaměříš svou pozornost správným směrem

 • přijmeš odpovědnost za svůj život, za své tvoření i za svou nečinnost
 • přestaneš lpět na výsledku a začneš si užívat života
 • naladíš se na vyšší energii tvořivosti se znovuobjevenou silou tvé vůle
 • naučíš se, jak si správně přát a proč mít vůbec nějaká přání,
 • naučíš se jak zhmotnit přání své duše

3. modul kurzu: Ztvárni svou vizi - nástěnka vizí

4. modul kurzu: Jak pracovat se Sri Yantrou a proč


Cena bloku 1635 Kč, pokud nechceš jít s námi roční cestou. Možnost objednání po celý rok.

JAK OBJEVIT SVÉ POSLÁNÍ

vydávám se na cestu

1. modul kurzu: Jak objevit své poslání - krok za krokem

 • získáš odpověď na otázku, kterou si pokládáme všichni od narození,
 • vydáš se na cestu, na které si zpracuješ spoustu osobních témat, které Ti nabídnu a na které najdeš odpovědi,
 • poznáš lépe sebe samu, otevřeš oči ve vztahu k sobě, v mezilidských vztazích, vztahu k Zemi, k přírodě, k víře v cokoliv a konečně začneš kráčet svojí cestou.
 • získáš nový pohled na život a konkrétní tipy, jak přijít věcem na kloub

2. modul kurzu:  Karty vnitřní proměny a růstu - ŽIVOT VE SPOJENÍ v pdf

 • ti nabídnou jasné tipy, co dělat a jak se lépe spojit se sebou i svým životem,
 • začneš si díky tomu všímat věcí, které byly ve tvém životě často bez povšimnutí a především se po praxi budeš cítit mnohem líp.

3. modul kurzu: Nejen skrze hlavu za posláním 

- nadupaný sešit v pdf plný otázek, který tě snadno, lehce a hravě provede cestou k sobě a Ty tak po jeho zpracování uvidíš jasně své dary a ujasníš si, co je Tvým posláním myšleno. 

 • BONUS - Meditace lásky k otevření srdce, propojení s Božstvím a nalezením vnitřního klidu
 • propojíš se sebou, s Vyšším záměrem a otevřeš své srdce lásce, 
 • přestaneš hledat, protože nalezneš,
 • zvědomíš si, jak nádherné je plnit své poslání.

Přijmeš odpovědnost za svůj život a staneš se Mistryní svého života. Vím to, protože pokud opravdu chceš, tak můžeš cokoliv změnit. Když vytrváš, najdeš to, co hledáš.


Tento blok lze zakoupit jedině komplet. Možnost objednání po celý rok - vhodný i jako dárek pro muže. 

Celý blok: 1190 Kč

2. trimestr zrození ženy

probuzení vnitřní ženy - žiji pro sebe

ŽENSTVÍ

ten pocit, kdy žiji sebe


 • začneš naslouchat své intuici, dávat se na první místo, zamiluješ se do sebe i svého života a v celém těle pocítíš, jak nádherné je žít sebe. 
 • konečně se přijmeš taková, jaká jsi
 • vyživíš se
 • získáš sílu a chuť tvořit, žít
 • poznáš svoji cykličnost a díky tomu si usnadníš svůj život, protože zříš pravdu, která se v cyklech opakuje a zve tě ke tvoření i tichu. 
 • povím ti o menstruaci, rituálech, menstruačních pomůckách...

4. modul kurzu: MEDITACE PRO TVÉ ŽENSTVÍ

 • k hluboké vnitřní proměně a propojení
 • meditace Cesta Luny: zpracuješ si své obavy a strachy a uvědomíš si, proč je důležité jít svou vlastní cestou, probudíš svou vnitřní sílu, sebelásku, zavedu Tě do Tvého nitra, kde nalezneš sebe samu, podpoříš tak svou osobní a jedinečnou cestu ženy, kterou poté budeš moci inspirovat ostatní.Nahrávka trvá přibližně 30 minut. Díky této meditaci snadněji objevíš, pochopíš i vyslyšíš svůj vnitřní svět. Zjistíš, po čem opravdu toužíš a propojíš se naplno se svou cykličností.

  ŽIVOUCÍ SEXUALITA

  Já a moje vášeň


  • probudíš tu spící ženu v sobě a naplno prožiješ svou ženskou energii, sexualitu, vášnivost, 
  • zamiluješ se do svého ženství, do svého těla a objevíš, jak úžasné je býti vyživená, naplněná, mít dostatek energie pro život i pro tvoření, 
  • objevíš, jak chutná orgasmus a tvé milování se stane vědomým.
  • začneš o sebe pečovat s laskavostí a jemností
  • uzdravíš svůj vztah k sexualitě, menstruaci, ženství
  • probudíš svou jóni k životu
  • uzdravíš své ženské lůno
  • naučíš se praktické vychytávky pro každodenní život
   Meditace žena živá:
  • objevíš hloubku své ženské duše, spojíš se s hlubinou své pánve, se svojí sexualitou, hojností, radostí, vnímavostí, citlivostí, se svým ženským rodem, který pročistíš a uzdravíš a mnohem víc.

  VZTAHY

  miluji se, přijímám sebe i jiné, miluji mé vztahy: vnitřní dítě, rodiče, partnerství, odpoutání


  • ano, už se miluješ, je čas uzdravit i tvé vztahy, stará zranění a opečovat tu malou holčičku v tobě
  • žít v lehkosti, plynutí, přijmout svůj rod, svého partnera, vnést odpuštění do svých vztahů i vztahu k sobě, 
  • vyznat si lásku a zakusit svobodu jako součást života, i když si ve vztahu
  • čeká Tě práce s vnitřním dítětem, vnitřními rodiči, která Tiulehčí ti život, tvé vztahy budou jasné, náhle pochopíš, proč si doposud ve vztazích i ve vztahu k sobě reagovala tak, jak si reagovala a změníš od základu vztah k sobě a tím pádem i k tvému okolí, prožiješ plně radost a hravost, zamiluješ se do svého vnitřního dítěte a tvůj život prostoupí radost. 
  • díky propojení se s vnitřním dítětem začneš opět:

   - vnímat své potřeby,

   - vnímat, co je za slovy,

   - vnímat tvůj osobní postoj k sobě.

  • objevíš "svá křídla" a už nikdy je neztratíš
  • uzdravíš svůj vztah s rodiči, vztah k sobě, uvědomíš si své masky
  • uvolníš své sevření strachu
  • uzdravíš svůj vztah s partnerem nebo bývalými partnery
  • otevřeš dveře novým začátkům

  Meditace navrácení do své síly - vyživení těla i duše aneb ŽIVOST JSI TY - s touto meditací se ve tvém životě mnohé změní. Je třeba to zažít. 

  3. trimestr zrození ženy

  vnitřní harmonie

  JSEM KLIDNÁ, VYROVNANÁ

  vnitřní i zevní očista, odpuštění, nastavení hranic


  • spojíš se s dechem života, objevíš vnitřní klid, harmonii, naučíš se, jak si vnitřní klid udržet v jakékoliv životní situaci, 
  • povíme si o nastavování tvých osobních hranic,
  • naučíš se říkat NE,  i ANO svému životu
  • půjdeme do hloubky odpuštění
  • uvedeš svůj život do rovnováhy (vnitřní žena i vnitřní muž v souladu)
  • objevíš opět vnitřní klid a budeš se k němu ráda vracet. 

  S CITEM K SOBĚ

  vnímám své potřeby, znám se, jsem tu pro sebe, uzdravení ženské duše


  • posvítíš si na své strachy a nebudeš je dál nést, 
  • otevřeš se vnitřní moudrosti, 
  • budeš vnímat své potřeby a naučíš se o nich mluvit, 
  • zjistíš, jak se vracet do přítomného okamžiku
  • prohloubíš svůj vztah k sobě v jemnosti a lásce, naučíš se hýčkat
  • čeká na tebe Meditace ANTI-STRESS - znovuzrození v lůně Božské Matky

  ŽIJI RADOST

  opravdově, ze srdce, z každé buňky


  • objevíš ve svém životě radost a začneš se radovat z maličkostí
  • budeš se více smát, více prožívat, více si hrát
  • přestaneš se schovávat za úsměv a spatříš svět novýma očima
  • čeká Tě meditace k Objevení nekonečného proudu radosti
  • Jak mít radostné tělo
  • Cviky, tipy, triky - hrej si:)
  • objevíš i to, Co ti bránilo radovat se ze života

  4. trimestr zrození ženy

  žiji pro celek

  ZEMĚ

  Tvá zemská síla, Tvé propojení se Zemí, s tvou živostí, s tvou energií


  • žádné čáry, ale život sám,
  • ukotvíš se dole,
  • zjistíš, co ti to do života přinese,
  • začneš komunikovat se zemí, vnímat její cykly, roční období, její plynutí, ženskost, jinovou energii
  • budeš posílena, vyživena, ukotvena, tady a teď

  NEBE

  Tvůj život v napojení, ve spojení s nitrem, plynutím, životním proudem.


  • žádné čáry, ale život sám,
  • ukotvíš se nahoře,
  • zjistíš, co ti to do života přinese,
  • necháš se vést hlasem své duše a naučíš se plynout v okamžiku, 
  • objevíš moudrost věků a nebudeš se jí bát použít

  STŘED - SRDCE

  Tvé otevřené srdce lásce, Tvá cesta, Ty  • Ukončíš svou cestu v našem společném vymazleném kruhu, aby ta životní mohla naplno začít. Už žádné výmluvy, žádné svádění viny na jiné, jen ty, tvá probuzená ženská energie, plynoucí, úchvatná, ukotvená, žena zářivá.  
  • skrze otevřené srdce lásce se propojíš s celým světem a poznáš pocit jednoty, lásky, sounáležitosti...
  • přeneseš vše, co ses naučila do praxe. 
  • pozvu tě do klubíku pro ženy, které ví

  Témata on-line kurzu na sebe navazují a společně Ti přinesou očekávané kompletní změny a odkryjí tajemství Tvého života.  

  Mé transformační programy už změnily život tisícům žen.

  Staň se jednou z nich i TY. Těším se, až Tě poznám.

  Co o mně říkají ženy, se kterými pracuji? 

  „Často se mě mé okolí ptá, co se stalo, jakou cestu jdu....Jsem vděčná, šťastná, jdu za svými sny. Tohle je má Cesta....Jsem neskutečně vděčná, že tu mohu být. Poznala jsem úžasné Ženy, které se mnou zůstanou celý život, v mém zcela určitě... Jsou to krásná, čistá přátelství, bezpodmínečná. Hledala jsem se a našla, a nikdy za to nepřestanu být vděčná. Děkuji, milovaná Tarako a děkuji mé milované Hvězdné Ženy, nikdy nepřestanu být Vesmíru vděčná, že jsem se i já na Cestu vydala a Vás všechny poznala. Děkuji. Miluji.

  Milovaná Tarako, jsem Ti nesmírně vděčná za Tvé vedení a podporu, za Tvé velké a otevřené srdce, které slyší, které ví. Jsem Ti nesmírně - vesmírně vděčná, že jsem mohla být součástí naší krásné cesty, která mi změnila život. Jsem Ti vděčná, že jsem mohla poznat sama sebe, potkat se se svou Kačkou - vnitřním dítětem, že se můžu spojovat se svou duší ÓmArou. Tyto chvíle miluji. Nyní prožívám krásný láskyplný život. Mé srdce se otevírá. Mám kolem sebe krásné milé lidi. Před dvěma lety jsem si požádala o Tvé poselství. Psala jsem si deník. A teď jsem ho četla a v něm jsem našla větu (po přečtení knihy TARA): "I já bych chtěla najít svoji Jaru, svoji průvodkyni..." A já jsem ji našla. Našla jsem TEBE." ♥️

  Kateřina Bartheldyová

  porodní asistentka a švadlena srdcem

  Obdivuji tvou vnitřní harmonii, pohodu a klid. Sílu a zároveň jemnost. Pomáháš mi rozplétat příběhy, otevírat a čistit věci. Pomáháš mi vidět jasněji. Tvé silné stránky: životní optimismus, láska k lidem, vnitřní síla, schopnost vhledu, schopnost inspirovat. Jsi nádherná, srdečná, vědomá žena, která inspiruje ostatní na jejich cestě k sobě, ke své duši i tělu. Nebojácně provázíš ostatní i těžkými tématy s lehkostí a laskavostí sobě vlastní. Děkuji ti moc, drahá! Pomohla jsi posunout mě k otevření rodového pokladu. Miluji být ve tvé přítomnosti. Tolik radosti a lehkosti a lásky. ❤️"

  Jana Rosa

  průvodkyně rituály a ženskými kruhy

  „Už téměř rok kráčím touto cestou spolu s dalšími úžasnými ženami a jsem ve svém "novém" způsobu života, čím dál šťastnější ženou. I díky setkání nejspíš s mým dvojčetem z minulého života Kateřina ÓmAra Bartheldyová kterou jsem na cestě potkala, a doufám, že už nikdy neztratím. Jsem ti milovaná, Taraka Solei z celého vděčná za úžasné vedení a podporu i v momentech, kdy jsme na pomyslné křivce dole. Tyto momenty byly a budou součástí každé životní cesty, ale díky tobě se je naučíme lépe zvládat.

  Záměr, který jsem si na cestu dala, mám většinu mám splněnou, hurá. Mám zdravé ruce bez ekzému, naučila jsem se více žít okamžikem, mít ráda své tělo takové jaké je, dokážu si udělat čas pro sebe a dokážu si ho užít. Včera jsem si zapsala záměr na další rok a při online setkání s novými ženami se mi na konci chtělo hodně brečet vděčností kam jsem za rok došla. Děkuji."

  Petra Blažková

  účetní a manažerka Eurony

  „Tarako, ty jsi sluníčko, které hřeje svými paprsky, žena, která miluje život na této úžasné planetě a která miluje vše kolem sebe, lidi, přírodu, vesmír a má láskyplnou náruč, jsi světýlko, které tu pro nás všechny září. Mám tě ráda a posílám obejmutí."

  Pavlína Kratochvílová

  máma


  „Tarako, ty jsi žena, která miluje život a vše v něm. Jsi ta, co umí inspirovat druhé skrze svou nekonečnou lásku, radost, lehkost a náruč plnou božského světla! Jsem šťastná,že hledáš nové a nové cesty a lidi se můžou dotýkat skrze tebe SAMI SEBE...Máš dar dávat a dělat lidem lásku, pohladit, poléčit nebo prostě jen být a ono se vše děje samo a to je to nejkrásnější!!!" 

  Lucie Pajerová

  mini školička Praha Letňany

  „Jsi čistá láska. Jsem neskonale vděčná, že JSI a že díky Tvé čisté práci my JSME."

  Lenka Kovářová

  lektorka kundalini jógy a hráčka na gong

  Tarako, ty jsi průvodkyně na cestě životem. Upřímná, milující a radující se bytost, která svým bytím a žitím dělá náš svět krásnějším. Děkuji Ti za to, že jsi, moje milovaná.

  Lucie Linhartová


  „Milovaná Tarako, hluboce děkuji za Tvou pomoc. Dějí se velké věci. Procházím silnými procesy. Padají iluze, léčí se traumata, ukazují se veliká zrcadla. Má pánev se probouzí. Věřím svému vedení, znamením, držím vizi, tvořím nový svět. Chovám nesmírnou vděčnost ke všemu, čím procházím a vím, že až tím vším s odvahou a velikostí projdu, dostane se mi velké odměny. Již začínám chápat, na co mne Vesmír celý život připravoval. A je to velké. Dýchám zhluboka.Jsem Bohem milována! Tak jako Ty! Objímám Tě, drahá! S láskou a plnou důvěrou v Tebe."

  Jitka

  průvodkyně a terapeutka

  Bonusy pro Tvou cestu 

  do hlubin ženské duše


  Bonus 1 

  Jak objevit své poslání - krok za krokem - e-kniha s dalšími bonusy, najdeš ho v prvním trimestru v třetí lekci a stane se tvou součástí. 

  • Díky této e-knize objevíš své dary i to, jak  a proč znát své poslání a žít v souladu s životním proudem.
  • Běžná cena: 1190 Kč

  Bonus 2

  Za časů, kdy žena žila své sny - 3 mp3 nahrávky pro tvou každodennost. Díky nim si ujasníš, jak úžasná jsi a možná se jednou provždy přestaneš srovnávat s ostatními ženami. 
  • Věřím Ti. Dokážeš to! 
  • Nevyčíslitelná hodnota :) V lidských korunách: 666 Kč

  Bonus 3

  Karty Vyživení ženského lůna - karet k vyživení tvého ženského lůna, které v kurzu probereme do pořádné hloubky a objevíš, proč je důležité, být pro sebe na prvním místě, být vyživená, propojená se svým ženstvím, se svou jóni, s ženskou energií. 

  Cena: zdarma (Hodnota 333 )

  Bonus 4

  Velký balíček e-knihy TARA s dvěma meditacemi pro ženy v hodnotě 699 Kč i s bonusy v podobě dvou vyživujících ženských meditací k probuzení tvé sexuální energie.

  ❤️ Jedinečná meditace CESTA LUNY, která Ti spolu s Tarou ukáže, jak objevit svůj vnitřní svět, svoji vnitřní ŽENU, svoji cykličnost. Díky této meditaci zpracuješ své obavy a strachy a uvědomíte si, proč je důležité jít svou vlastní cestou.
  ❤️ ZDARMA MEDITACE ŽENA ŽIVÁ  Tato meditace je geniální, natočena v přírodě a ponechána se všemi přírodními zvuky. Nebojte, nebude to na Vás působit rušivě, protože absolutně souzní s tématem a především díky všem těm zvukům pocítíte propojenost nejen se sebou samou, ale také se Zemí. Tuto meditaci miluji a Vy si ji zamilujete taky, protože objevíte hloubku své ženské duše, spojíte se s hloubkou své pánve, se svojí sexualitou, hojností, radostí, vnímavostí, citlivostí, se svým ženským rodem, který pročistíte a uzdravíte a mnohem víc. Neváhejte, objednejte si kompletní set a uvidíte sama.

  Bonus 5

  Rozvrhni si svůj čas a objev v životě prostor pro sebe, ve kterém můžeš dělat, co Tě baví. Například sedět na trávě, hrát na kytaru a vítat vycházející slunce. Nebo si jen tak lehnout a snít.  Ukážu Ti, jak na to. V tomto bonusu se dozvíš vše, co je k tomu třeba. Běžná cena 1 666 Kč.

  Bonus 6

  Admo-care masážní podložky pro zdravá chodidla (různé druhy), na zlepšení vnímavosti chodidel, uzemnění a ukotvení v realitě ke každodennímu použití. Pro vás se slevou 15%.  Kód na slevu najdete v kurzu. Více na: www.admo-care.com Plus pdf 6 tipů pro Tvá živá chodidla od fyzioterapeutky Mgr. Aleny Orvos ve spolupráci s admo care.

  Bonus 7

  Harima Eláia pro nás do kurzu vytvořila překrásnou mandalu pro podporu naší společné roční Hvězdné cesty. Máme se na co těšit.  

  Kdo Tě bude provázet na Tvé roční cestě k sobě?

  Kdo jsem?

  Já jsem... (Vím, že ti to nic neříká, ale potom, co projdeš kurzem, ti to bude stačit.:) Prozatím ti povím více.)

  Jsem žena, která se zamilovala do života ve všech jeho podobách. Jsem také máma dvou dětí, žena jednoho muže a milovnice životních souvislostí. Baví mě poznávat lidské tělo, lidské smysly, lidskou psychiku, emoce, energie i duši, baví mě objevovat, psát knihy i básně, vytvářet kurzy, které mění životy lidí k vnitřní svobodě, radosti, lásce, otevírají srdce a ukazují cestu poznání, která dodává odvahu na cestě za přijetím hlubin sebe sama, ale i za spatřením toho zářivého světla, které je součástí každé z nás. 

  S radostí, lehkostí a vášní mě vlastní, tě provedu cestou sebelásky, živosti, radosti, odpuštění, hojnosti, poslání i darů tvých a ty se tak postavíš opět na své nohy a začneš žít svobodný život. Odprostíš samu sebe od všech "co by, kdyby" a začneš stejně jako já žít okamžikem, dýchat, smát se, v lehkosti a radosti tvořit. Jsem tu pro tebe v každém čase. Neboj se na mě obrátit. 

  Povedu tě cestou, kterou jsem si sama prošla. Cestou života. Nepotřebuješ znát nic víc, než si sebou neseš právě teď. Jediné, co je třeba, přenést to od slov do praxe, do činů, do života v každém teď. Dost bylo slov. Chci vidět činy. :)

  Vrať se opět k propojení, ke kořenům, k živosti, smyslnosti, sexualitě k žití života takového jaký je bez hodnocení a soudů sebe samé nebo jiných. 

  Mými kurzy, odbloky, vhledy, rukama v rámci fyzioterapie, kineziologie nebo kurzů pánevního dna prošlo přes 7 000 žen a to pouze na základě osobního doporučení, čeho si nesmírně vážím.  A děkuji za to. 

  V tomto kurzu s radostí provedu i TEBE. 

  Reference

  Do hvězdné cesty jsem vstoupila jako zlomená bytost. Nebavil mě život, svět, nevěděla jsem, kdo vlastně jsem, co chci, mým denním chlebem byl strach. Den za dnem jsem přežívala a vnitřně bojovala za přežití sebe i rodiny. Sebelásku jsem neznala ani z rychlíku. Moje starší dcera můj vnitřní stav odrážela natolik, že se sebepoškozovala, strachy nebyla schopná chodit do školy a vlastně v jednu chvíli skoro ani vylézt z domu, nebyla schopná obléci oblečení na citlivou kůži. Představa, že bych šla do práce nebo se jakkoliv seberealizovala, byla utopie. Jeden rok s Tarakou, jediný rok na úžasné Hvězdné cestě a ze mě je jiná Radka. Díky cestě jsem našla sama sebe . Jsem to konečně já. Já, která miluje, žije, tančí, září. Otevřela jsem své srdce lásce. To je nepopsatelný pocit . Své děti jsem ze svého sevření propustila s důvěrou do světa, do školy a školky. Výše popsané problémy jsou minulostí Dovolila jsem si jít do milované práce a začala jsem si plnit své sny. Ale hlavně, miluju se a miluju.

  A Tarako bez Tvého láskyplného vedení by to bylo nemyslitelné. Tvůj vnitřní klid, láskyplná podpora, Tvá víra ve mně samotnou v době, kdy jsem to já ještě nebyla schopná vidět. Bez Tvé podpory a vedení bych se z toho nevyhrabala, ani moje rodina. Miluju Tě a děkuju,

  Radka Vorlová

  učitelka, tvůrkyně

  absolventka 3.ročníku Žen Růže


  "Kurz Hvězdná cesta sebevědomé ženy je ten nejlepší kurz, který mě mohl v životě potkat a přišel opravdu ve vhodnou dobu. V době, kdy jsem hledala sebe samu a potřebovala jsem přijít na to, jak žít spokojenější a klidnější život. A musím říct, že po čtyřech měsících je můj život opravdu klidnější a cítím se vyrovnanější. Díky modulu hojnosti jsem přepsala staré programy týkající se peněz, ať už šlo o závistivé jednání či podnikání jen pro peníze. Zjistila jsem, že peníze jsou až na druhém místě a že hojnosti máme kolem sebe dostatek, jen si to uvědomit. Asi zatím nejsilnější je pro mě modul ženství, kdy jsem začala opravdu milovat své tělo, ať je jakékoliv a začínám mít ráda sebe sama i na duchovnější úrovni a výsledek? Přenesla jsem svoji pohodovější energii i na muže, který se taky svým způsobem mění a je takový klidnější a vyrovnanější, jako by jel na stejné vlně jako já. Je takovou mojí zpětnou vazbou, že to, co dělám je správné a prospěšné nejen pro mě. Kurz opravdu doporučuji všemi deseti, protože já díky němu žiju život v pravém slova smyslu, bez stresů a v lásce ke všem okolo. A v podání Taraky je to o to lepší, protože je to žena, která se taaak krásně poslouchá, energie a láska z ní naprosto srší a dokáže nás krásně "nakopnout" k akci. Jsem jí moc vděčná za celý kurz a těším se na ostatní moduly." :) Měj se krásně 😊😘"

  Petra Blažková

  účetní a Eurona manager

  absolventka 1.ročníku Žen Bohyní

  Díky Hvězdné cestě jsme poznala, přijala a bezpodmínečně začala milovat samu sebe, objevila své dary, své poslání... Žiju tady a teď.  Obrovská vděčnost, pokora a propo-jení s Božstvím se staly součástí mého života Poznala jsem svoji rodinu Duše a své sestry..., sesterství a přátelství, které bych přála prožívat každé Ženě. Děkuji, Miluji. 

  "Taraku jsem poznala přes kamarádku, vyhledala na netu a začala sledovat. Byl mi moc blízký její přístup , pohled na věci apod. Již nějaký čas jsem se necítila dobře... Sama se sebou, doma, vadil mi manžel, že se mnou nekomunikuje, na děti jsem pořad křičela, zkrátka nespokojenost ve všech směrech...Začala jsem více naslouchat radám Taraky, jak na sebelásku, na sebepoznání, kde může být problém a tak dále... Jenže všechno se mi motalo dohromady, a já se v tom ztrácela. Nevěděla jsem jak to všechno uchopit, pochopit a kde začít... Potom se vypsal kurz na Hvězdnou cestu a to jsem neváhala....Moc mi pomáhá utřídit si věci v sobě, kolem sebe..Uspořádat si čas, najít si čas sama pro sebe...Zamyslet se nad věcmi kolem sebe, srovnat si vše...Jdeme krok za krokem, můžu si to přizpůsobit momentálnímu rozpoložení... Taraku a její poradní slovíčko máme k ruce...Podpora je to veliká...A kdyý se ztratím, společně najdeme cestu...Už po krátké době vidím změny u sebe...je mi mnohem lépe, mnohem lehčeji..Začínám dívat na věci a lidi kolem sebe, které nezměním, jinak. Už me to neštve, dokázala jsem to pustit, odpustit....Doma se mnohé zlepšilo. Ano, mám před sebou ještě dlouhou cestu. Ale díky téhle Cestě se mám ráda a věřím, že mi bude krásně a lehce víc a víc..A mé sny se plní...A také jsem poznala spoustu nových a krásnách žen..Kráčíme společnou Cestou a víme, že máme jednu druhou, a když už mi nikdo u mě nerozumí, tak vím, že ony ano.. Pro mě nejlepší rozhodnutí. Miluju a jsem moc vděčná, že tu mohu být a kráčet v lásce. S láskou ÓmAra

  Kateřina Bartheldyová ÓmAra

  porodní asistentka, švadlena s duší

  absolventka 1.ročníku Žen Bohyní

  Je těžké popsat 2-3 větami, co mi roční Hvězdná cesta dala, protože toho je tolik! Díky ní jsem se dokázala ponořit do hlubin sebe sama a objevila jsem tam přesvědčení, která mě celý život omezovala a svazovala a také jsem díky všem meditacím, otázkám, vizualizacim ale i sdílením sebe uviděla svoji cestu a to, jak jsem se celý život upozaďovala a potlačovala. Teď už se mnohem častěji dokážu postavit sama ze sebe, uvědomovat si svoje přání a potřeby, ale i svoje hranice a to, co se mi nelíbí a sdílet to s druhými až mě to samotnou někdy překvapuje Jsem celkově otevřenější, naplněnější, vděčnější za všechno, co mám, vědomější, dokážu věci vidět v mnohem širších souvislostech než dřív a je krásné sledovat, jak se díky tomu proměňují i lidi kolem mě,

  Jindřiška Lišková

  máma na mateřské

  absolventka 3.ročníku Žen Růže


  Roční Cesta pro mě byla něco úplně nového. Komplexní informace, podpora skupiny žen. I když jsme se s některými neviděly osobně, i přes to cítím silné pouto. Několik žen jsem potkala osobně a jsem za ně velmi vděčná. Cesta šla do hloubky a to do takové, kterou jsem byla ochotná si povolit. U některých modulů to bylo hodně do hloubky, někdy jen na povrchu, protože víc jsem si nedovolila, proto jsem některé moduly dělala víckrát, pozvolna. Do jiných jsem se vrhla po hlavě. Úžasné byly meditace, ty mám moc ráda a s hlasem Taraky je to božská kombinace. Cesta mi přinesla poznání, plynutí, uvědomění a krásná přátelství. Yantru nosím velmi často, když mám léčení s klienty, protože cítím obrovskou podporu a ochranu. Děkuji Tarako, za vše 

  Martina Rychetská

  průvodkyně bytostí na cestě k sobě

  https://www.miraya.cz/

  absolventka 3.ročníku Žen Růže


  „Ahojte žienky, už pred pár týždňami som si hovorila, že ak by mal kurz vtedy skončiť, stálo by to za to. Vďaka kurzu - som otvorená hojnosti, vnímám a ďakujem za všetko, čím som obdarovaná, a tiež si viem bez hanby určiť cenu za svoju prácu, aby sa mi to oplatilo a aby som nemala pocit, že idem na úkor seba a rodiny..., som stále bližšie k vízii môjho života, vďaka kvalitnému návodu si viem rozmyslieť, čo je môj sen a či niečo (čo som mala napláno-vané) naozaj chcem robiť, alebo to bude iba strata času a energie. Ale to naj... Som stále viac a viac ZAMILOVANÁ 😍😍 do seba! Je to tak čarovný pocit, tak nové pre mňa. Taraka to nádherne vystihuje v meditácii - miluji sebe, miluji lidi kolem sebe.., a ostatní milují mne. Wow. Ďakujem. Keď do sveta vyšla správa, že bude tento kurz, že ho bude viesť Taraka, hneď som vedela že idem na to a to čo mi prináša.. To sa nedá opísať. to treba zažiť. Ďakujem Ti milovaná. Ďakujem. dobrú noc.❤"

  Katarína Rosochová Mirael

  www.masaziva.sk

  absolventka 1.ročníku Žen Bohyní


  ,,Cesta plná láskavosti, jemnosti, porozu-menia, premien, uvedomení, znovu spojenia , ďakujem, že môžem byť súčasťou. Ako plynie čas a idem postupne Hviezdnou cestou ✨, tak ma to krok po krôčiku privádza naspäť k sebe, k odvahe prejaviť sa, k druhým, je to studnica hlbokých aha momentov, poznaní 💎. A za to som vďačná láskavej starostlivosti Taraky 💖 a podpory hviezdnych žien. Miriama"


  Miriama Bačová

  účetní

  absolventka 1.ročníku Žen Bohyní

  „Tahle cesta mi opravdu mění život. Taraka je úžasný průvodce. Všem doporučuji vykročit."

  Dagmar Kunýtová

  asistentka ZŠ

  absolventka 1.ročníku Žen Bohyní

  Díky Tobě, Tarako, začínám opravdu žít sama sebe a svůj život plně a naplněně, přítomně v každém okamžiku. Kam přicházím, někteří lidé se probouzí ze spánku a smějí se září a jsem tolik šťastná a vděčná, že jsem díky Hvězdné cestě tolik vyrostla, že mohu být tvůrkyní svého Života a vybírat si svoji cestu.

  Jarmila Žaliová

  žena, tanečnice, milovnice života

  absolventka 3.ročníku Žen Růže


  „Díky tomuto kurzu, kterým jsem si poctivě prošla, jsem se stala lepší ženou, lepší matkou, lepší kamarádkou, lepší partnerkou a hlavně dala sebe samu na první místo, naučila se říkat Ano i Ne, nebojím se projevovat city a dovoluji si zářit a být šťastná, mám krásnější vztah s rodiči a nastavila jsem si hranice - co ano a co už ne. Poznala jsem spoustu krásných manter, které zpívám a poslouchám i dneska. Poznala jsem nové ženy a zjistila, že jsme na tom vlastně všechny podobně a mít ráda sebe samu je to nejvíc. Za ten rok jsem se to opravdu naučila a přijala sebe samu, své tělo, své jméno, získala jsem jméno duše jsem na sebe hrdá. Takže ženy, vzhůru do toho. Opravdu budete mít za ten rok spoustu uvědomění, nových zážitků a poznáte líp sebe samu. Stanete se hvězdou svého života. Soňa Diviana."

  Soňa Kocurová

  lékárnice

  absolventka 2.ročníku Žena Lvice


  Drahá z nejdražších, milovaná Tarako Solei,

  s velkou láskou a vděčností ti chci moc a moc poděkovat za vše co jsi mi darovala.

  V kurzu jsem našla sama sebe, objevila jsem srdce, zdokonalila naslouchání, trpělivost a náhled na sebe a okolí. Je ještě spousta věcí, které chci změnit, odložit, vyměnit.....vše má svůj čas a já vím, že to zvládnu. Konečně jsem se dostala do ženské role.

  Dnes jsem zažila něco tak nádherného, plného, teplého, zářícího, prostě úžasného.

  Byla jsem sama doma, četla si různá novoroční přání a najednou jsem se rozplakala. Cítila jsem jak přes pláč prostupuje obrovská radost.

  Děkovala jsem roku 2021 za vše co mi dal, ukázal i vzal a přivítala jsem rok 2022 s láskou a velkým těšením se na něj.

  V hrudí kolem srdce se mi v tu chvíli rozlil takový teplý proud čistého štěstí, radosti, světla a vděčnosti, až jsem tomu skoro neveřila.

  Cítím se v poslední době tak milovaná a šťastná uprostřed své rodiny. Věci situace a mé myšlenky se mi tak hodně propojují s reálem.

  V hlavě si tvořím, připravuji novou nástěnku vizí. Zjišťuji, že ji tvořím úplně s jiným pocitem než tu první, loňskou. Chtěla jsem toho tolik najednou. Teď už vím a tvořím podle citu a snažím se ego nechat stranou :-)

  Dnes jsem si také konečně objednala Taru, Trišu a Sarah, moc se na ně těším. Pokud by to bylo jen trošku možné, chci tě poprosit o podpis nebo vepsání věnování do knih.

  Tak hodně se mi díky tvému vedení mění život a já ti za to děkuji.

  Je toho tolik co nedokážu ani popsat.

  Děkuji a posílám velké láskyplné objetí.

  Tvá Stanislava Thina Šťastná

  Stanislava Šťastná

  absolventka 1.ročníku Žen Bohyní

  Za pouhé 4 měsíce, co jsem v kurzu, se mi můj život změnil ve smyslu, že ho teď vidím a tvořím jinak, než to bylo doposud. Uvědomila jsem si hodně věcí, které jsem si sama blokovala, odmítala je uvidět v jejich podstatě a také neměla energii je přijmout a propustit. Dostala jsem se až k sobě samé, hluboko, ... někdy není snadné si věci přiznat a poté je transformovat, ale s Tarakou je to úžasný proces. Je to laskavá a zářící bytost a já děkuji Vesmíru a mému vyššímu Já, že mě na tu cestu navedli, že smím být součástí jejího kurzu. Taraka svou energií a laskavostí je úžasnou průvodkyní i po strmých stráních a klikatých uličkách, vždy podá pomocnou ruku a podpoří. Myslím, že slova "láska, velká vděčnost, pokora, přijmutí, radost, tady a teď, JÁ JSEM " vyjadřují vše... děkuji Milovaná, je mi ctí měnit svůj život k vytouženému cíli s Tvou pomocí .... 

  S velkou vděčností Petra."


  Zlatíčko Tarako....děkuju💖
  Jsem tolik vděčná za Tebe a za vše, cítím tak krásné napojení na Tebe a vždy se Tvoje slova dostanou tam, kam mají....

  Mám Tě ráda už od prvních tonů hlasu....je to zvláštní, tohle se mi ještě nestalo, ale je mi v tom báječně 💖✨🎶

  Milovaná💖....nemám slov....cesta s Tebou a se všemi nádhernými Bohyněmi byla jednou z nejkrásnějších v mém životě..., v srdci vás všechny nosím stále.....moc pro mě každá jedna z Vás znamená ..... 🙏"

  Petra Šmídová

  absolventka 1.ročníku Žen Bohyní

  Vydej se na cestu poznání sebe samé. 

  Začínáme 18.2.2025

  VYBER SI BALÍČEK PRO SEBE NA MÍRU:

  Balíčky pro TEBE

  BALÍČEK STANDARD

  - základní balíček -

  SOUČÁSTÍ BALÍČKU JE:

  • Vstup do kurzu Hvězdná cesta sebe-VĚDOMÉ ŽENY v hodnotě  36.300 Kč 
  • Uzavřená facebooková skupina pro podporu a sdílení s celoroční podporou Taraky Solei
  • Uvedené bonusy v hodnotě vyšší než 10.000 Kč
  • Pravidelná měsíční setkání ve skupině - on-line kruhy
  • Osobní živé setkání 2x za rok se skupinou před Vánoci a na závěr roční cesty
  • Ukončovací rituál v kamenném kruhu
  • Po zaplacení celého kurzu získáš postupně jednotlivé přístupy do fb skupiny, do kurzu od 18.2.2025 a přístup k bonusům Ti budu otevírat postupně dle řešení jednotlivých témat. 18.února začneme naši společnou roční cestu, ve které Ti každý měsíc otevřu jedno nové téma.

  Celková hodnota ročního balíčku od 1.2.2025 je 36.300 Kč

   (měsíční kurzovné pro Tebe vyjde na 3025 Kč)

  Zvýhodněná cena pro Tebe 

  od 25.12.2024 - 1.2.2025, kdy můžeš vstoupit za

  25.600 Kč

  ušetříš 10.700Kč (měsíční kurzovné pro Tebe s mou osobní podporou a řadou bonusů vyjde na 2134 Kč)


  Cena pro Tebe při včasném rozhodnutí do 24.12.2024

  18.003 Kč

  ušetříš 18.297 Kč (měsíčně tě vyjde kurzovné na 1500 Kč)


  Počet míst je omezen pouze pro: 30 žen

  A místa mizí. Přidej se včas, více dostupných míst nebude.


  Možnost splátek 6 x 3.167 Kč (po sobě jdoucí měsíce)

  Potřebujete se domluvit na jiném způsobu úhrady? Napište mi.

  BALÍČEK VIP

  - balíček s mým osobním vedením -

  SOUČÁSTÍ BALÍČKU JE:

  • CELÝ BALÍČEK STANDARD v hodnotě 43.300 Kč
  • Uzavřená facebooková skupina pro podporu a sdílení s celoroční podporou Taraky Solei
  • Uvedené bonusy v hodnotě vyšší než 10.000 Kč
  • Pravidelná setkání ve skupině - on-line kruhy
  • Osobní živé setkání 2x za rok se skupinou před Vánoci a na závěr roční cesty
  • Vstup do živého kurzu Cesta Vědomého Bytí na Zemi, který se uskuteční srpen 2025 (v ceně je: ubytování, strava, lektorné) v hodnotě 8.888 Kč 
  • 3x20min. on-line konzultace s Tarakou v hodnotě 6.666Kč
  • Ukončovací rituál v kamenném kruhu
  • Po zaplacení celého kurzu získáš postupně jednotlivé přístupy do fb skupiny, do kurzu od 18.2.2025. a přístup k bonusům Ti budu otevírat postupně dle řešení jednotlivých témat. 18.února začneme naši společnou roční cestu, ve které ti každý měsíc otevřu jedno nové téma.

  • Získáš tak můj osobní přístup, větší hloubku, ukotvení v životě, jasnost technik a mnohem víc. 

  Celková hodnota balíčku je 43.300 Kč  Zvýhodněná cena pro Tebe

  od 25.12.2024 - 1.2.2025kdy můžeš vstoupit za

  36.000 Kč


  Cena pro Tebe při včasném rozhodnutí do 24.12.2024

  25.600 Kč

  ušetříš 17.700 Kč (měsíčně tě vyjde kurzovné na 2134 Kč)


  Počet míst VIP omezen pouze pro: 16 žen

  I zde místa mizí. Přidej se včas, více dostupných míst nebude.


  Možnost splátek 6 x 4.333 Kč (po sobě jdoucí měsíce)

  Potřebujete se domluvit na jiném způsobu úhrady? Napište mi.

  Nejčastější otázky a mé odpovědi na ně

  Reference

  Roční cesta sebevědomé ženy mi přinesla sebelásku, bezpodmínečnou lásku k sama sobě, udržují si své hranice, vnímám, cítím, žiju, sebereflexi, uvědomění myšlenek. Mám překrásné vztahy s rodinou a se všemi. Mantry, které zpívá cela rodina kdekoliv, strachy v mém životě hodím vlkovi, ať je pojí. Důvěřuju sobě, lidem, životu, vesmíru, plynutí. Odpouštím. To miluju. Celý rok jsem do toho dala sebe, šla do hlubin a vím, že v hlubinách je poklad. Probudilo mě to k životu. Děkuji ze srdce, že jsem si to dovolila a rozhodla se pro to.

  Věra Kurdaševičová

  máma na mateřské

  absolventka 3.ročníku Žen Růže

  Našla jsem sebe a to jsem si "myslela", že už se mám! Přijala jsem svou temnotu, a i díky laskavému zázemí a individuální práci se svými stíny se konečně uviděla ve své jedinečnosti a čistotě. Vracím se zpět do těla a cítím vděčnost své Duše za to, že jsem do toho šla. Děkuju za Tvou moudrost a podporu na cestě k sobě, milovaná Tarako. Děkuju za to, že jsi mi držela pole pro sestup i vzestup. Děkuju za pocit lásky, pochopení, přijetí a bezpečí. Děkuju za vás, sestřičky.

  Milena Dea Klusoňová

  průvodkyně, malířka

  absolventka 3.ročníku Žen Růže

  Hvězdná cesta mi otevřela oči v tom, že je možné úplně vše. Že jsem v pořádku teď a tady (a to i když jsem unavená a protivná ). Pak také přinesla hodně uvolnění se do proudu života, nelpění a neočekávání ničeho. A úplně nejlepší bylo a je, že v tom občasném zmatku a propadech nejsem sama.Cítím tu podpůrnou síť tvořenou Taraka Solei a ostatníma sestrama a cítím za to velkou vďečnost

  Veronika Brázdilová

  průvodkyně

  absolventka 3.ročníku Žen Růže


  Pro mě to bylo ponoření do studnice lásky, moudrosti a laskavosti, cítila jsem podporu, a znovuobjevila zpěv manter a s ním volání dávat do světa svůj hlas, děkuji ti milovaná.

  Děkuji za setkání, za dar, který přišel vesmírně načasovaný, za tvoje světlo

  Linda Berger

  průvodkyně hojností

  Myslím, že tento obrázek za mě nejlépe vystihuje, co mi roční cesta přinesla nového do života…
  A k tomu neutuchající touhu a odhodlání si stát ve své síle…DĚKUJI, ŽE TO JSEM SCHOPNA V NAPROSTÉ OPRAVDOVOSTI ŽÍT VE SVÉ KAŽDODENNOSTI.
  DĚKUJI MÁ MILOVANÁ!


  Lucie Pajerová

  učitelka MŠ

  Jsem tak Šťastná, že tě mám Tarako. Neustále mě inspiruješ a tvé meditace mě hladí po duši... Když mám chviličku zabrouzdám do galerie a mohu se opečovat. Jsem stále Svá, živá, tvořivá a vitální. Proměňuji se.... Proměňuje se mi i vztah v rodině. Je mnohem láskyplnější. Jsem šťastná...Miluji Sebe, miluji svůj život... Jsem inspirována a sama jsem inspirací pro druhé.... To je tak Boží.. Děkuji z Celého Srdce Tari.

  Ludmila Kratochvílová

  průvodkyně dívek

  absolventka 3.ročníku Žen Růže


  Taraka Solei: žena, která miluje život