Balíčky pro Tebe:

5 meditací za cenu jedné 

složení balíčků nejde měnit

Vytvořila jsem pro Vás kouzelné balíčky nejoblíbenějších meditací, které se vzájemně podporují, abyste se hýčkali na těle i duchu. 

Na výběr máte ze tří balíčků. 

Tyto meditace si můžete uložit v podobě audio záznamu, některé i v podobě vizuální na mém YouTube kanálu, kde se k nim můžete opakovaně vracet a dopřávat si uvnitřnění a vyživení ve své každodennosti. 

Jaký balíček si vyberete pro svou podporu je na Vás. Chcete-li všechny? Můžete si je objednat.

Hlavně se mějte báječně. 

A věz, že: „Ty jsi Ta bytost, která světlem svým každý den prozařuje." 

Co balíčky obsahují?


Každou meditaci si můžete rozkliknout a podívat se na to, co vše obsahuje. Většina meditací trvá 30-45 minut. Některé jsou pouze v audio podobě, jiné mají i vizuální záznam. Každou meditaci si můžete uložit do svého pc nebo mobilu a pravidelně se k ní vracet. Užijte si vše, co vám meditace přinesou. 

Věřím, že vám mé meditace udělají radost a budete se k nim rádi vracet.

Taraka

Služba je on-line. Zkontrolujte si e-mail, který zadáváte do objednávky a na který vám obratem pošlu nahrávky jednotlivých meditací. 

Děkuji. 


Těším se na vaše prožitky s meditacemi


Jitka Pištěková

Nádhera. Děkuji moc, moje milá! Užila jsem si to a vznášela se do nekonečného prostoru.

Soňa Štefanová

"Děkuji Ti, drahá Tarako, za takovou nádheru, 🌷✨ před chvíli jsem doposlouchala meditaci lásky a nevím kde začít. Dala jsi doslov to, co cítím, ale ještě není mou každodenní součástí. ✨ plakala jsem dojetim, vděčností 🙏💗 a ty živly v prstech to je bomba 🤩. Teď když se kdykoliv na ně podívám, tak je tam uvidím 👏😃 . To je přesně to, co mnozí i já potřebujeme... žít to, vložit to do našich každodenních životů 🌞💗 Nechť je požehnáno 🙏💗 Dekuji❤️."