Podmínky účasti na semináři

aneb jak se přihlásit, postup platby a zrušení rezervace

Podmínky účasti na kurzech, seminářích, workshopech, během kineziologických odbloků a fyzioterapie a souhlas se zpracováním osobních údajů:


1. Přihlašování a platba:

1.1 Přihlásit se můžete prostřednictvím e-mailu (taraka.solei@email.cz) nebo prostřednictvím formuláře uvedeného u každého semináře, kurzu, fyzioterapie, kineziologie zvlášť.

1.2. Přihláška je platná po zaplacení zálohy, kterou tvoří 50% z ceny do tří dnů po přihlášení na seminář, fyzioterapii nebo kineziologický odblok a po obdržení potvrzujícího e-mailu. Platba se provádí předem převodem na účet. Číslo účtu, výše platby a VS naleznete na mých stránkách u jednotlivého semináře nebo v sekci ceník.

  • Místo na kurzu (školení, přednášce) je Vám závazně zamluveno až po zaplacení této zálohy

1.3. Zbylou částku za seminář doplatí účastník nejpozději týden před seminářem, kineziologickým odblokem či fyzioterapií na účet nebo dle naší společné dohody.

1.4. Můžete uhradit také rovnou celou částku.

  • Je-li na kurzu (školení, přednášce) volné místo a přihlásíte-li se těsně před termínem (týden a míň) konání kurzu (školení, přednášky): a) uhraďte prosím rovnou celou částku na kurz (školení, přednášku) a s sebou vezměte kopii dokladu o platbě b) celou částku uhraďte v hotovosti přímo na kurzu (školení, přednášce) - pouze na základě naší dohody.
  • Máte-li dotazy k platbě nebo Vám není něco zcela jasné, ráda Vám poradím.
    Napište mi na: taraka.solei@email.cz


2. Storno podmínky:

2.1 Registrace je automaticky stornována, pokud není připsána platba na účet 7 dní před termínem semináře. (Např. Pokud seminář začíná 8.1., platbu je nutné uhradit do 1.1.)

2.2 Odhlášení:

  • Před zaplacením zálohy se můžete z kurzu (školení, přednášky, fyzioterapie, kineziologie) odhlásit prostřednictvím e-mailu: taraka.solei@email.cz
  • Pokud jste již zaplatili zálohu a nemůžete se z vážných důvodů kurzu (školení, přednášky) zúčastnit, napište mi co nejdříve na můj e-mail: taraka.solei@email.cz. Vaši rezervaci zruším a domluvíme se spolu ohledně zálohy. Záloha je nevratná, ale ráda Vám ji převedu na jiný termín nebo na jiný kurz (školení, přednášku, fyzioterapii či kineziologii.)
  • Mohu Vám po dohodě s Vámi také Vaši již zaplacenou celou částku převést na jiný termín či na jiný kurz (školení, přednášku, fyzioterapii či kineziologii). V případě, že cena jiného kurzu (školení, přednášky) je vyšší, rozdíl mi doplatíte, pokud je cena menší, rozdíl Vám vrátím.
  • Pokud účastník zruší svou účast v den konání kurzu (školení, přednášky, fyzioterapie či kineziologie) nebo v průběhu kurzu (školení, přednášky, fyzioterapie či kineziologie) je jeho platba za kurz (školení, přednášku, fyzioterapii či kineziologii) nevratná. Pouze v případě vážných a nenadálých zdravotních nebo osobních důvodů lze po dohodě již uhrazenou částku přesunout na jiný termín kurzu (školení, přednášky) nebo na jiný kurz (školení, přednášku).

Proto se prosím vědomě rozhodněte zúčastnit, abyste neblokovali místo účastníkům, kteří svá rozhodnutí berou vážně. Děkuji Vám za pochopení.


2.3 Jeli seminář zrušen z mé strany, máte na výběr:

2.3.1 Vrácení peněz zpět na Váš účet.

2.3.2 Účast na semináři v náhradním stanoveném termínu. Náhradní termín Vám nabídnu hned, jak to bude možné. (Tuto nabídku můžete využít v průběhu půl roku od termínu mnou zrušené akce.)


3. Zdravotní stav a odpovědnost

3.1. Zdravotní stav:

Semináře ani kurzy nejsou náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. Účastník se zavazuje informovat lektora o možných zdravotních komplikacích. Účastník stvrzuje, že neužívá psychofarmaka a nemá závažné infekční či nádorové onemocnění. Pokud je žena těhotná a chtěla by se přihlásit na kurz Tajemství pánevního dna, je nutné se domluvit s organizátorem: taraka.solei@email.cz

3.2. Zákaz drog a omamných látek:

Účastník stvrzuje, že není pod vlivem drog či jiných návykových látek a souhlasí s tím, že je nebude užívat v průběhu semináře, kurzů, fyzioterapie, kineziologie.


4. Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů prohlašuji, že odesláním přihlášky spolu s údaji v ní uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do mé databáze. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádané akci a k zasílání programu nadcházejících akcí e-mailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište mi to do poznámky přihlášky nebo se z odběru můžete odhlásit odkazem v každém doručeném e-mailu. Z odběru novinek a plánovaných akcí se můžete odhlásit kdykoliv.

Více informací k ochraně osobních údajů zde>>