Podmínky účasti na semináři

Podmínky účasti na semináři osobního rozvoje a souhlas se zpracováním osobních údajů:

1. Přihlašování a platba:

Přihlásit se můžete prostřednictvím e-mailu (taraka.solei@email.cz) nebo prostřednictvím on-line formuláře umístěného v sekci kontakt na mých webových stránkách www.taraka.cz/kontakt nebo u každého semináře zvlášť.

Přihláška je platná po zaplacení příspěvku 50% na seminář po obdržení potvrzujícího e-mailu. Platba se provádí předem převodem na účet. Číslo účtu, výše platby a VS naleznete na mých stránkách u jednotlivého semináře nebo v sekci ceník. Zbylých 50% z částky za seminář doplatí účastník nejpozději 3 dny před seminářem na účet nebo po dohodě na místě. 

2. Storno podmínky:

2.1  Registrace je automaticky stornována, pokud není připsána platba na účet 7 dní před termínem semináře. (Např. Pokud seminář začíná 8.1., platbu je nutné uhradit do 1.1.)

2.2 Pokud se odhlásíte ze semináře z jakýchkoliv důvodů, tak v případě že jste již uhradili cenu workshopu a zrušíte účast nejpozději 14 dní před konáním workshopu, vrátím vám 100% zaplacené ceny. Pokud účast zrušíte v době 13 až 7 dní před konáním workshopu, vrátím vám 70% zaplacené ceny. Při zrušení účasti 6 až 4 dny před konáním workshopu vám vrátím 50%. A zrušíte-li účast v době 3 a méně dnů před zahájením workshopu, nebude vám zaplacená cena vrácena, ale můžete za sebe vyslat náhradníka, umožňuje-li to obsah a charakter workshopu (V tomto případě mě prosím kontaktujte a uveďte jeho údaje.) a nebo se můžeme dohodnout na převod 50% vámi zaplacené ceny na úhradu části ceny jiného workshopu. 

Proto se prosím vědomě rozhodněte zúčastnit, abyste neblokovali místo účastníkům, kteří svá rozhodnutí berou vážně. Děkuji Vám za pochopení.

 2.3 Jeli seminář zrušen z mé strany, máte na výběr:

     2.3.1   Vrácení peněz zpět na Váš účet.

     2.3.2 Účast na semináři v náhradním stanoveném termínu. Náhradní termín Vám nabídnu hned, jak to bude  

     možné. (Tuto nabídku můžete využít v průběhu půl roku od termínu mnou zrušené akce.)

3. Zdravotní stav a odpovědnost

3.1. Zdravotní stav:

Seminář není náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. Účastník se zavazuje informovat lektora o možných zdravotních komplikacích. Účastník stvrzuje, že neužívá psychofarmaka a nemá závažné infekční onemocnění.

3.2. Zákaz drog a omamných látek:

Účastník stvrzuje, že není pod vlivem drog či jiných návykových látek a souhlasí s tím, že je nebude užívat v průběhu semináře.

4. Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů prohlašuji, že odesláním přihlášky spolu s údaji v ní uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do mé databáze. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádané akci a k zasílání programu nadcházejících akcí e-mailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište mi to do poznámky přihlášky. Z odběru novinek a plánovaných akcí se můžete odhlásit kdykoliv. 

Další Obchodní podmínky naleznete zde>>