Taraka Solei

Kdo jsem?

Já jsem... 

(Vím, že Ti to zatím nic neříká, ale potom, co se mnou něco prožiješ, Ti to bude stačit.:) 

Prozatím Ti povím více:

Jsem žena, která se zamilovala do života ve všech jeho podobách. Jsem také máma dvou dětí, žena jednoho muže a milovnice životních souvislostí. Baví mě poznávat lidské tělo, lidské smysly, lidskou psychiku, emoce, energie i duši. Baví mě objevovat, psát knihy i básně, vytvářet kurzy, které mění životy lidí k vnitřní svobodě, radosti, lásce, otevírají srdce a ukazují cestu poznání, která dodává odvahu na cestě za přijetím hlubin sebe sama, ale i za spatřením toho zářivého světla, které je součástí každého z nás.

S radostí, lehkostí a vášní mě vlastní, tě provedu cestou sebelásky, živosti, radosti, odpuštění, hojnosti, poslání i darů tvých a ty se tak postavíš opět na své nohy a začneš žít svobodný život. Odprostíš se od všech "co by, kdyby" a začneš stejně jako já žít okamžikem, dýchat, smát se, v lehkosti a radosti tvořit. Jsem tu pro Tebe v každém čase. 

Neboj se na mě obrátit.

Povedu Tě cestou, kterou jsem si sama prošla. Cestou života. Nepotřebuješ znát nic víc, než to, co si sebou neseš právě teď. Jediné, co je třeba, přenést to od slov do praxe, do činů, do života v každém okamžiku. 

Dost bylo slov... Chci vidět činy. :)

Vrať se opět k propojení, ke kořenům, k živosti, smyslnosti, sexualitě k žití života takového jaký je,

 bez hodnocení a soudů sebe anebo jiných.

Mými kurzy, odbloky, vhledy, rukama v rámci fyzioterapie, kineziologie nebo kurzů pánevního dna, seberozvoje, atd. prošlo přes 7 000 žen a to jen na základě osobního doporučení, čeho si nesmírně vážím. A děkuji za to.

S radostí provedu i TEBE. 

Mé civilní jméno je Alena Orvos. Miluji tvoření a tak mám za sebou spousty krásných vydavatelských počinů v podobě karet, knih, e-booků. Miluji pro Vás psát inspirativní články, zaznamenávat vhledy i osobní meditace a miluji také naše osobní setkání, ať už v rámci fyzioterapie, aktivační kineziologie, kurzů či různých oslav nebo rituálů. 

Díky dětem jsem se vydala na svoji duchovní cestu za poznáním sebe sama a zjistila jsem, že nám láska dokáže otevřít všechny dveře na naší cestě. Má cesta poznání tak začínala pomalu, ale jistě. Čekala mě řada změn, kterými jsem si musela projít. Naučila jsem se, že život je cesta. Cesta, která stále pokračuje a nikdy nekončí a já jsem za to velice vděčná.

Miluji učení. Miluji vše, co mi život přináší. Miluji neustálé objevování a poznávání sebe sama, svých možností, schopností i darů. Miluji vše, co tvořím a ke každé své práci přistupuji s velikou láskou, pokorou a vděčností. Život je pro mě dar.

Žiji ten nejkrásnější plán své duše a cítím, 

že 

JSEM NA SVÉ CESTĚ 

- tedy přesně tam, kde mám být. 

Toužím po tom, aby každý člověk naplnil plán své duše, otevřel se novému, nepoznanému, vkročil do neznáma a pochopil, že život bude mít přesně takový, jaký si ho udělá právě teď. Ne zítra, nebo až bude mít to a ono, ale TEĎ. Protože nastal ČAS TVOŘIT! Ne jen přežívat. 

Díky vhledu - nacítění na daného člověka  - dokáži zjistit, kde jsou Vaše bloky či překážky, které Vás brzdí na Vaší cestě. Jakmile si tato omezení pojmenujete, začne Vaše hluboká transformační cesta za poznáním, která Vám otevře mnohé dveře. Tělo přestane bolet a ukazovat Vám formou různých nemocí, že nežijete v souladu se svou duší, protože již nebude mít potřebu Vám cokoliv zrcadlit. Začnete se cítit ve svém těle skvěle. Začnete chápat souvislosti svého života a to je úžasné.


❈ Jaký je můj sen? ❈

Přeji si, aby se každý člověk dokázal ztišit, otevřít své srdce lásce a spojit se se svou duší!

Poté všichni budeme následovat svoji cestu, budeme žít naplno plán své duše a budeme se cítit šťastní a naplnění.

Zmizí nenávist, objeví se LÁSKA.

Zmizí konkurence, začne SPOLUPRÁCE.

Zmizí důležitost, začne SOUNÁLEŽITOST.

Zmizí ponižování, začne PODPOROVÁNÍ, atd.

Objevíme krásu bytí = RÁJ NA ZEMI = CHRÁM VE SVÉ DUŠI.

Budeme žít vědomě TADY A TEĎ.

Těším se na to!

Děkuji, že jsem a mohu tvořit.

Toužíte se dozvědět víc, prožít změnu, radost a naplnění 

ve svém životě, ale nevíte, co si vybrat? 

Nabízím Vám stručný přehled toho nejlepšího, co mě v životě potkalo, přimělo mě učinit změny a následně proměnilo život nejednoho z Vás k Vaší radosti a spokojenosti:

Žijte svůj život s radostí a v lehkosti a přitom pevně nohama na Zemi.

S láskou, úctou a vděčností, Taraka Solei

Jak se můžeme spojit?

taraka@cestypoznanizivota.cz

taraka.solei@email.cz

Instagram Taraka Solei >>

Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete:
WEB: Taraka >>
WEB: Cesty poznání života >>
WEB: Vaše fyzioterapeutka >>

You Tube: Taraka Solei >>