Meditace Vyživení těla a duše


Meditace: Vyživení těla a duše

💕

Meditace k vnitřnímu vyživení, opětovnému otevření se vnitřní síle🧘‍♀️

  • toužíte se vymanit z žaláře strachu, nepřijetí, uvěznění ve vlastním životě? 
  • toužíte se opět vyživit a nabrat sílu na to, abyste mohli zase vylézt na horu a volně dýchat?

Meditace je vhodná pro muže i pro ženy, je v podobě mp3.

Další meditace budu přidávat vždy 11. v měsíci, pokud se přihlásíte k jejich pravidelnému odběru, bude pro vás jedna meditace za 280 Kč/ks při minimálním odběru 12 meditací.

💕 Z lásky pro Tvé vyživené žití. 💕


Celou meditaci lze zakoupit za 425 Kč. 🙏


S láskou a vděčností k životu, Taraka 🌞

Vaše zprávy


Petra Blažková

Eurona Manažerka

„Během meditace jsem dokázala všechno pustit, užívala jsem si tu náruč matky která se mi zjevila jako loďka s plátků růží a já si v ní hověla a užívala tu lásku všude okolo mě, pak jsem se chvilkami ztratila a na konci jsem cítila, že zářím a mír všude okolo i ve mě se krásně rozprostíral. Vše bylo krásné.“

Kateřina Bartheldyová

porodní dula a vášnivá švadlena

„Milovaná Tarako, právě jsem si poslechla meditaci. Ach, to je Balzám V těchto dnech, kdy to se mnou zase tak moc lomcuje. Odpovídám si na moc a moc otázek, co to znamená, proč se to děje. Co s tím.. V meditaci a vlastně ještě včera mi přišly některé odpovědi... Byla jsem na vlně lásky v Lůně matky Země. Bělavá energie se kterou jsme plynula mě zase uvnitřnila a zklidnila. Silove zvíře, které za mnou přišlo byla obrovská Lvice. Byla. plná lásky a přišla mi říct, že mi nikdo nechce ublížit... Že jsem láska a nádherná energie, která sem přišla žít radost. Nakonec jsem měla mezi dlaněmi velkou energetickou kouli a dlaně mi nešly dát k sobě. (To už se mi stalo i na Slunečnici, že si ruce dělaly samy co chtěly pod nějakou energetickou vlnou). Až když jsem objala celé tělo, věnovala mu tu energii, tak povolily. Děkuji za tuto krásnou meditaci,jsem moc vděčná, bude velmi uklidňující součástí mých dní.. Teď cítím Klid a Mír... S láskou ÓmAra"

Petra Cagáňová

maminka na mateřské

„Tarakaaaaaa, to bola pecka. Nadherne, silne, hlboke.Citila som najskor to napatie v tele, potom prislo uvolnenie, otvorenie srdca, slzy dojatia, ticho, klud. Dakujem, dakujem. Peta Sivaria"