Jméno duše

Jméno duše harmonizuje, léčí, navyšuje vibrace, urychluje rozpomenutí na Vaše poslání, vyslovuje se jako mantra (protože slova tvoří), podporuje tvoření, přijetí vlastního úkolu zde na ZEMI.  Je oslavou života zde. Každé jméno duše má svoji melodii, která podporuje spojení s duší jednotlivce.

Jméno duše, může být i součástí Poselství. Jméno duše Vám v nynější situaci pomůže rychleji k uskutečnění Vašeho snu, k vyřešení dané problematiky, k plnění Vašeho Poslání. Toto jméno se může časem měnit. Změní se, až bude dokončen daný úkol nebo uzdravena daná situace, atd. Tak jako k mému jménu přibyla nejprve Taraka a poté Solei. Obě jména mají spojitost s léčivou energií Slunce. První jméno mi pomohlo k rozpomenutí se na mé schopnosti a druhé k jejich vykonávání. Proto, pokud je Vám toto jméno známo - je to dar. A každý, kdo Vás tímto jménem s láskou osloví, podporuje Váš růst, Vaši hojnost, naplnění Vaší cesty.

Podporující jméno duše, stejně jako poselství, vzniká v napojení na jednotlivce a nedá se mnou ovlivnit.

Podporující jméno duše má velkou hodnotu pro jeho nositele. Mohu potvrdit osobním příběhem. Proto je třeba, chovat se k tomuto jménu jako k osobnímu pokladu, nezjišťovat si ho pouze pro zábavu apod.

Může se také stát, že mi jméno nebude vůbec vyjeveno. Možná ještě nepřišel správný čas.

Pokud je Podporující jméno duše součástí Poselství, většinou souzní s daným textem. Pokud je vyjeveno samostatně, většinou je u něj heslovitě vypsáno, co znamená, podporuje atd.

Někteří jedinci přijmou Podporující jméno duše okamžitě, jiným to trvá o něco déle. Vše je individuální. Některá jména jsou natolik energeticky silná, že na ně třeba daný člověk není ještě připraven. Každopádně není čeho se bát, vše má svůj čas. Stačí důvěřovat životu a nechat věci plynout.

Proč požádat o Jméno duše?

  • jméno duše harmonizuje, léčí, navyšuje vibrace, 
  • se jménem duše získáte svoji osobní mantru,
  • urychluje rozpomenutí na Vaše poslání, 
  • spojuje Vás naplno s Vaší esencí - s esencí Vaší duše,
  • podporuje tvoření, přijetí vlastního úkolu zde na ZEMI. Je oslavou života zde.  
  • má svoji melodii, která podporuje spojení s duší jednotlivce.
  • Jméno duše Vám pomůže rychleji k uskutečnění Vašeho snu, k vyřešení dané problematiky, k plnění Vašeho Poslání.

Pokud toužíte znát PODPORUJÍCÍ JMÉNO SVÉ DUŠE, vyplňte níže přiložený formulář. Děkuji.

Jméno Vaší duše i Poselství Vaší duše Vám zpracuji po připsání platby na účet. Informace k platbě naleznete v sekci Kontakt nebo níže na této stránce. Následně Vám potvrdím přijetí platby a zároveň Vám napíši, dokdy zašlu na Váš e-mail a Vaši adresu vše, co Vám Vaše duše touží sdělit. Obvykle do tří týdnů. Snažím se vždy vše zpracovat co nejdříve. Záleží na mém vytížení a množství objednávek před Vámi.

Bankovní spojení:

mBank 670100-2213813354/6210.

Ze zahraničí:

IBAN CZ71 6210 6701 0022 1381 3354

BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPPXXX

Ke každé platbě uveďte prosím své celé jméno.

Pokud se potřebujete domluvit na jiné formě placení, kontaktujte mě. Děkuji Vám.

Více se dozvíte zde: Ceník - https://www.taraka.cz/cenik/

Do zprávy pro příjemce prosím vždy napište své celé jméno. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo svého telefonu. V případě potřeby pak může banka vaši platbu snadno dohledat. Děkuji Vám.


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.