Jméno duše

Jméno duše

!!! stop stav na objednávky do odvolání !!!

1100 Kč /dálková služba

Jméno duše harmonizuje, léčí, navyšuje vibrace, urychluje rozpomenutí na Vaše poslání, vyslovuje se jako mantra (protože slova tvoří), podporuje tvoření, přijetí vlastního úkolu zde na ZEMI.  Je oslavou života zde. Každé jméno duše má svoji melodii, která podporuje spojení s duší jednotlivce.

Jméno duše, může být i součástí Poselství >>Jméno duše Vám v nynější situaci pomůže rychleji k uskutečnění Vašeho snu, k vyřešení dané problematiky, k plnění Vašeho Poslání. Toto jméno se může časem měnit. Změní se, až bude dokončen daný úkol nebo uzdravena daná situace, atd. Tak jako k mému jménu přibyla nejprve Taraka a poté Solei. Obě jména mají spojitost s léčivou energií Slunce. První jméno mi pomohlo k rozpomenutí se na mé schopnosti a druhé k jejich vykonávání. Proto, pokud je Vám toto jméno známo - je to dar. A každý, kdo Vás tímto jménem s láskou osloví, podporuje Váš růst, Vaši hojnost, naplnění Vaší cesty.

Jméno duše, stejně jako poselství, vzniká v napojení na jednotlivce a nedá se mnou ovlivnit.

Má velkou hodnotu pro jeho nositele. Mohu potvrdit osobním příběhem. Proto je třeba, chovat se k tomuto jménu jako k osobnímu pokladu, nezjišťovat si ho pouze pro zábavu apod.

Může se také stát, že mi jméno nebude vůbec vyjeveno. Možná ještě nepřišel správný čas.

Pokud je Jméno duše součástí Poselství, většinou souzní s daným textem. Pokud je vyjeveno samostatně, většinou je u něj heslovitě vypsáno, co znamená, podporuje atd. Případně se u něj může vyjevit nějaký intuitivní obrázek či aktivační báseň, afirmace, kameny. 

Někteří jedinci přijmou Podporující jméno duše okamžitě, jiným to trvá o něco déle. Vše je individuální. Některá jména jsou natolik energeticky silná, že na ně třeba daný člověk není ještě připraven. Každopádně není čeho se bát, vše má svůj čas. Stačí důvěřovat životu a nechat věci plynout.

Proč požádat o Jméno duše?

  • jméno duše harmonizuje, léčí, navyšuje vibrace, 
  • se jménem duše získáte svoji osobní mantru,
  • urychluje rozpomenutí na Vaše poslání, 
  • spojuje Vás naplno s Vaší esencí - s esencí Vaší duše,
  • podporuje tvoření, přijetí vlastního úkolu zde na ZEMI. Je oslavou života zde.  
  • má svoji melodii, která podporuje spojení s duší jednotlivce.
  • Jméno duše Vám pomůže rychleji k uskutečnění Vašeho snu, k vyřešení dané problematiky, k plnění Vašeho Poslání.

Jaké jsou pocity lidí, kteří již znají své podporující jméno duše?

„Milá Tarako.Stále děkuji, že jsem si dovolila říci ano a přijela si pro jméno duše. Nesmírně mě naplňuje. děkuji. Ani bych nevěřila, že je tu pro nás tolik světla:) Uvědomila jsem si, že více ve svém životě vnímám temnotu, i když vím, že jedno bez druhého není...asi víš, jak to myslím...Nejvděčnější jsem za prožitek síly svých kořenů, moc mi v životě chyběly a cítím se od té doby mnohem klidnější. Zajímavý je pro mě pocit...vědomí, že tady pro nás všechno je, všude kolem, stačí si to jen dovolit a ponořit se...odevzdání je to, na co se velmi těším :) S díky, vděčností a pokorou A."


„Drahá Tarako, Moc Ti dekuji! Je to nadherne a moc mi to pomáhá!! Cítím se "nesmrtelná" "vsemohouci". Zářím, jsem unavená, ale zároveň vím, ze zvladnu co si zamanu. Cítím, jak se mi plní sny. Cítím božskou přítomnost i svou dusi. Vidím chvílemi i svou budoucnost. Je to božské. Jsi skvělá žena, bohyně, velmi se těším na další setkávání. Hezky večer, S."


Máte-li zájem o osobní předání jména duše, děje se tak po každém veřejném kurzu, domluvíme-li se předem, nebo jako součást RITUÁLU JMÉNA DUŠE, který probíhá jednou ročně, více se dozvíte tady >>


Video s odpovědí na vaši otázku: Jak pracovat se jménem duše, jak ho ukotvit a jaký rituál k přijetí jména duše stvořit. Tato odpověď byla nahrána pro ženy v naší uzavřené skupině Cesta duše s Tarakou na FB >>


Pokud toužíte znát JMÉNO SVÉ DUŠE, vyplňte níže přiložený formulář. Děkuji.



Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.