Znovuzrození - Život - Smrt

seminář plný pochopení, přijetí smrti,  jasného vnímání, vidění, cítění, odevzdání strachů, obav a mnohem víc


Prožitkový seminář Znovuzrození a SMRT je vhodný pro všechny lidi od 18ti let, 

  • kteří potřebují změnit pohled na smrt jako na něco špatného, konečného, bolestného, tíživého a touží žít beze strachu a v radosti, znovuzrozeni do své vlastní energie a síly. 
  • kteří se touží vyrovnat se svou smrtelností i s tím, že neví, kdy přijde. 

Pojďte se podívat na smrt jinak. Pojďte ji přijmout do svého života stejně jako zrození. Přijďte si ujasnit vše, co se týká smrti, stáří i co se děje, pokud jsme ochromeni strachem a nedokážeme své stáří či smrt naplno přijmout do svého života. 

Kde: Újezd u Brna
Kdy
neděle 20.10.2024, od 10.-17.hod.

Reference

Milá Tarako, i já Ti s vděčností v srdci děkuji za krásný den a hluboké téma, kterým jsi nás provázela. Tvoje slova jsou plná lásky, otevírají lidem oči a srdce, dokaží díky nim získat nadhled a dokaží pohladit. Bylo to neuvěřitelně silné, obzvláště vstoupit do chrámu uzdravení. Meditace vedené tvým laskavým hlasem jsou prožitkem i zážitkem. Za vše velmi děkuji a objímám. Kristin"

Kristýna P.

r. 2021

„Moja krásna to bola nádhera včera, som bola vďačná za teba, sršala radosť, hravosť z teba, joj som sa smiala takú bezvekost som v tebe videla dievčatko a zároveň všetky tie skúsenosti, život sám , proste bezčasovosť mám rada tie stretnutia s tebou, nádhera, aj za ženy, opäť krásne prepojenie , ďakujem konečne som si vžila to, že byť vďačná za samotu, za seba, doteraz som to brala ako trest ale práve to bol dar, sa naučiť ceniť a Chrám, to bolo kráľovstvo , tanec nádhera, už sa ľahšie tancuje so životom, taký kľud som cítila, keď sme šli domov. Áno svetelnosť prichádzala, iné je to prežiť než len počuť . A to svetlo skôr to mám pocitovo u ludi, aj keď preniknú hodnotenia ludske, tak nakoniec veď aj tak je krásny."

Miriam Bačová

r. 2022

„Drahá,moje milovaná Má reakce na seminář...Nádherné, boží, nepřenosné Kdo nezazije, neuvěří.Tolik světla jsem v sobě viděla,že teď už vím,že jsem opravdu i já zářící,boží dítko.A že to svoje trápení jsem si tady vytvořila sama,bůh mě miluje a chce abych byla šťastná,zářící,v radostiMeditacemi provádíš tak upřímně, vědomě,tak jak když přes tebe mluví on otecVím, že teď už je to jen na mně zda ty okovy či mříž,co jsem viděla v meditaci opravdu odhodímJe na mně se ROZHODNOUT.No a posvátná geometrie?Už jsem zažila 2x a pořád žasnu jaká je to síla,co to s člověkem dělá když je opravdu napojen na zdroj...díky tobě,díky tobě Nádherný den,na který budu dlouho vzpomínat, večer jsem dost bolavá,ale dnes...Znovu jsem se zrodila, ožila Miluji setkávání s Tebou. Děkuji ,děkuji, děkuji Dáša,Salima,Isabel....bohem podporována"

Dagmar Kunýtová

asistentka ZŠ

„Milá Tarako,přijmi mé hluboké poděkování. Díky tobě jsem získala nový úhel pohledu, který je o přijetí. Přijetí lásky, důvěry, sebe, života, smrti a všeho, co se nám v životě děje. Měla jsem možnost uvidět, že i ta největší bolest je pro nás darem. Že i ten, kdo nám "působil utrpení", nám jen ukázal cestu a předal nástroje. Že i my často "působíme bolest", protože se bojíme dalších zranění, projevů nedůvěry a nepřijetí. Zraňování a útěk klidně může být součástí naší cesty. Jsme-li však ve své síle, volíme lásku. Není třeba zraňovat, není třeba utíkat, stačí jen milovat, ať už to znamená cokoli. Jsem vděčná, že jsem mohla v kruhu tak úžasných žen prožít to všechno. Bylo to jako koupat se v přijetí, lásce, světle, podpoře...Bylo to prostě boží...Děkuji ti Tarako
S láskou Nikča"

Nikča

Co se bude na semináři dít?


  • projdeme společně třemi meditacemi, které vám úplně změní pohled na smrt a projasní váš život,
  • zatancujeme si s Duší v tanci na Téma Odpuštění a přijetí smrti i zrození (občas se stane, že tanec nestihneme, je to dáno energií na místě...,
  • mám pro vás připraveny speciální kartičky k danému tématu,
  • zpracujete si spoustu svých osobních záležitostí, na které měl vliv váš strach ze smrti, aniž jste si toho byli vědomi.
  • projdete si léčivým chrámem znovuzrození a smrti 
  • a spoustu dalšího, co vám prozradím osobně až se uvidíme.


Takže pokud cítíte, že je tento kurz právě pro vás,  přijďte za námi skoncovat se všemi strachy z nemoci, ze stáří, z bolesti, ze smrti a postavte se opět do své síly a v lásce tvořte. 

Reference

Ahoj Tarako. Byl to pro me naprosto úžasný a výjimečný zážitek. Měla jsem ještě i celou neděli takovou jako slavnostní náladu. Jakoby najednou bylo vše nevšední a neobyčejné, nevím, jak to lepe popsat. Taky cítím, že to stále ještě doznívá. Jsem nadšená, že jsem toho mohla byt součástí! Zážitek na celý zbytek života <3 ❤️ Moc děkuji, že tyto akce děláš a už teď se těším, kdy se budu moct dostat na další. 
Nevím, jak to popsat, ale když si na tu sobotu vzpomenu, mé srdce plesá. 

Věrka

zdravotní sestra

r. 2024

Ahoj l ásko, Tarako. Cítím se nádherně, o 5 kg lehčí, vše se uvolnilo, pustilo. Prožili jsme s dětmi krásný den, s kamarádkou si vyšlápli na Kralický Sněžník - dokonalé zakončení Znovuzrození a smrti. Už nemám, co ztratit, už můžu jen získávat. Silné uvědomění pro mě. Ještě napíšu, měj se krásně. Papa

Kateřina

porodní asistentka

r. 2024

Milá Tarako. Tvůj přístup a postoj k nám cizím je úžasný cítila jsem se bezpečně (tak jako na pánevním dnu) a ženy kolem taky byly úžasné. Vše krásně načasované, žádný zádrhel se nekonal, protože to máš tak nastavené a jsem šťastná že jsem byla...takže VELKÉ DÍKY ZA VŠE co se dělo !!! děkuji za VŠE a něžně na dálku objímám 

Hana K.

r. 2024

Děkuji, Tobě milovaná 🙏
Za možnost být přítomna na tak úžasném semináři jakým Znovuzrození a smrt bezesporu je. ❤️Ano, jela jsem si léčit určitý strach ze smrti a bylo zajímavé, jak energie semináře pracovaly ještě před jeho začátkem. Kdy jsem během jízdy změnila své chování a postavila se strachu čelem a nesnažila se najít jinou a možná i pohodlnější cestu.
Zažila jsem úžasnou meditaci odpuštění sobě i jiným a uvědomila si, že každý má svou cestu a nalezla jsem během ní světlo a lásku ve mě samé 😍Závěr dne zakončený chrámem byl pro mne trošku nečekaně silný ale na druhou stranu krásný a děkuji ti z celého srdce za požehnání a velkou podporu. Velmi ráda budu žít více srdcem než hlavou. 😘   S láskou a velkou vděčností za tebe a všechny prožitky 🙏💐

Petra Blažková

účetní

r. 2024

Téma semináře: ZNOVUZROZENÍ A SMRT

pro ženy i muže

Kde: Újezd u Brna - adresa bude upřesněna
Kdy: neděle 20.10.2024, od 10.-17.hod.

Cena: 2666 Kč 

Papa a těším se. Taraka - v procesu znovuzrození.

Stále nevíte, zda je kurz pro vás?

Mrkněte, co na něj říkají lidé, kteří si seminářem prošli:

Stáňa Thina

úřednice, farmářka

„Milovaná Tarako Solei,
přijmi prosím mé poděkování z celého srdce.
Nedělní seminář Znovuzrození a smrt nejde popsat jedním slovem.
Setkání se smrtí a připuštění si vědomí, že je laskavá, bylo úžasné a dechberoucí.
Díky tobě jsem pochopila souvislost, emoční pochody a odevzdala strach ze smrti, z prázdna, které zbývá v srdci a životě, po odchodu bližních. Vstup do geometrie si budu pamatovat celý život. Ten obrovský příval energie a sebelásky, který mě obklopil a vstoupil do mého srdce, byl překrásný, silný, neopakovatelný, nepopsatelný. Je tak krásné, když se zříš. Kdo nezažije nepochopí . Mám teď klid a mír v sobě.
A na všechno toto navázalo pondělní online setkání s meditací oslav letního slunovratu, které vše ještě umocnilo a dotvořilo.Vnímám teď jakési přenastavování v sobě, včera konkrétně velmi silné uvědomění tady a teď.....a je toho spousta. Napojení na přírodu, v meditacích teď často vídám klidnou blankytnou řeku, louky a stromy, přilétl ke mě dokonce velký orel, který mě láskyplně objal a pak mě vzal na svá křídla a ukazoval svět ze svých výšek. Je to pro mě skoro až neuvěřitelné a tak to všechno jen pozoruji, plynu a užívám si.S láskou v srdci Stáňa Thina.“

Lucie Pajerová Mitalová

Ředitelka školka Praha

„Milovaná Tarako,
celý dnešní den hledám slova, která by dokázala nejvýstižněji popsat pocity, myšlenky, které se mi od soboty honí hlavou. Slova, která by dokázala dostatečně popsat stav blaženosti a nabyté moudrosti, slova, která by přesně vystihla láskyplně prožitý den. Slova, která by dovedla všem přiblížit tu všeobjímající náruč bezpodmínečné lásky, která právě i k smrti neodlučitelně patří, slova, která by přiměla každého k zamyšlení, jak duchapřítomný, intenzivní, tajemný, mystický, ale laskavý a hřející den jsme společně mohli prožít.
Má nejdražší Tarako, Z CELÉHO SVÉHO SRDCE DĚKUJI!!! Děkuji, že JSI, děkuji že dáváš! To je asi to nejpřesnější shrnutí všeho, čeho jsem plná. Už teď se těším na další společnou jízdu, protože vím, že jich nás ještě hodně čeká ... Jsi světlo, světlo nás všech.
Navždy tvá, Lucie Kalea Acharaa“

Klára Černá


„Nejmilovanejsi Tarako, zeme moje,tahne me Ti napsat tohle osloveni, diky Tobe dostavam vse, co moje duse zapomnela, silu, radost, energii, moudrost...A neskutecne si vazim, ze se mnou vsechno prozivas a prochazis a ze me vedes. Jak jsem stastna a vdecna, ze jsme se poznaly. A citim obrovskou pokoru, ze mi byl dan dar tak brzo v mem zivote, ze se muzu vracet k dusi, korenum a naopak bourat zdi kolem sebe a shazovat rodinne zateze. Diky Tobe je to vsechno mnohem snazsi. Dekuji za Tvoji nesmirnou podporu a lasku! Jak me provazis vsim tezkym a jsi se mnou. Jak odlupujes skorapku po skorapce a ja jsem cim dal bliz jednote, lasce a vsemu podstatnemu, vlastne podstate samotne.Vcerejsi seminar (Znovuzrozeni a smrt), jak ja jsem se toho bala. A i kdyz je to v tu chvili tezke, kor v chramu se mi klepala kolena, tak jsem z predchozich Tvych semimaru vedela, ze to zvladnu a proto jsem do toho sla! Naucila jsi me dokonale techniky, ktere pak nejsou ani technikami, ale staci si vzpomenout a prozit to... A nejkrasnejsi na tom vsem je, ze vis, ze to do sebe krasne zapada, kosticka po kosticce a vse je v poradku a tak, jak ma byt a musis se smat :)A pamatujes, jak jsem Ti rikala, ze mam moc rada, jak se vecem smejes? Uz se taky zacinam smat, moc me ten vesmir a vsechno okolo bavi. To zjisteni, ze si vse delame sami a ze to je vlastne hra a je moc fajn si hrat a bavit se.Moc se tesim, az si vse zpracuju z toho vcerejsiho seminare.... “

Petra


„Milá Tarako, ještě jednou Ti srdečně děkuji za sobotní seminář. Byl pro mě transformující a opravdu cítím od soboty v sobě více spojení se světlem své duše, a oživením své dětské části, která se kdysi (ve 4 letech) smrti vůbec nebála. Naopak se radovala když zjistila že děda zemřel...ale nepochopením "dospěláckého světa" se zavřela.

Když jsem šla cestou domů, viděla jsem ve všech lidech prvotně místo fyzického těla světelnou zářící kouli , tak jsem se musela usmívat . Děkuji

Měj se co nejlépe, krásné dny. Petra“

Silva Zouharová


„Milá Tarako,
jsem vděčná za to, že jsem tě mohla v neděli poznat osobně a zúčastnit se semináře o Znovuzrození a smrti. Byl to pro mne úžasný zážitek.Hned od začátku jsem se cítila s tebou i ostatními účastnicemi moc dobře, v klidu a bezpečí. Čas plynul hodně rychle, ani jsem se nenadála a šest příjemně strávených hodin bylo za námi, až mi bylo skoro líto, že už končíme... Meditace byly příjemné, otázky k zamyšlení na které jsme si odpovídaly mi leccos ukázaly a slzy vyplavily, co bylo třeba. Nicméně pro mě byl jednoznačně nejsilnějším zážitkem dne Chrám smrti. Wow, bylo to pro mne hodně nečekané, očistné a ulevující. Děkuji, děkuji, děkuji...“

Marcela Klusáčková

hospic 

Ahoj Tarako, mnohokrát Ti děkuji za vše co děláš. Jsi úžasná, mnoho lidí díky Tobě prozře. Seminář byl božíííí, a budu se těšit na další setkání 🙏💕Děkuji, děkuji, děkuji ...❤💕🙏🥰Gobinday Mukanday je luxusní, děkuji za tuto mantru, už mi hraje asi po 10 do uší , nádhera 💕❤🙏🥰 

Pocituji obrovskou vděčnost, za to že jsem Tě potkala. Už od začátku vím, že to bude pořádná jízda 🥳🌞🥰🙏❤💕💚🥳 Děkuji, a přeji nádherné klidné a láskyplné dny.🙏❤💗Toscánia 😘"