Kniha i e-kniha

TARA

Příběh ženy, která se nevzdala...

... vystoupila ze své komfortní zóny, překročila své hranice

a vydala se do neznáma, aby naplnila své sny ...

Milá ženo, objev jak krásné je žít v souladu se svou cestou

a nechej se inspirovat příběhem TARY.

poštovné v hodnotě 89 Kč platím já

Tara je mladá žena, která si prochází bolestným rozchodem s partnerem. To, co na počátku vypadá jako konec světa, se nakonec proměňuje v nový začátek. Dívka nastupuje cestu za poznáním toho, kým je, kam kráčí a čeho chce v životě dosáhnout.

Díky dávné rodinné přítelkyni, bylinkářce Jaře, poznává sebe samu skrze spojení s přírodou, s ženskými cykly, s cykly Luny a začíná se tak dívat na svět úplně novým pohledem. Najednou vnímá a cítí život v každé buňce svého těla. Mění se a s touto změnou se v jejím životě objevuje nová láska.

V příběhu nechybí napětí, vášnivé milování, radost, láska, propojení s přírodou a jejími cykly, touha po změně, ale i zrada, zoufalství, pláč, prožitek smrti i nalezení sebe samé a svého životního poslání.

Kniha je doplněna poselstvími, které obohatí Tvoji životní cestu a jako dárek k ní získáš 5 ZASTAVENÍ ŽENY. Tak můžete i Ty objevit sebe samu, lásku svého života, své životní poslání a krůček po krůčku ho začít naplňovat v radosti, hojnosti, tvořivosti a spokojenosti. Tato zastavení Tě provedou Tvojí osobní cestou k sobě - k Tvojí vnitřní ženě plné lásky.

Užij si příběh plný emocí a uvědomění, kterými Tara prochází.

Zamiluj se do sebe a dívej se na sebe jako na jedinečnou bytost, kterou bezpochyby jsi. 

Kniha Tara

S knihou získáš řadu bonusů, které Ti ukáží:

 • jak snadné je ZASTAVIT SE,
 • jak krásné je být tu taky někdy pro sebe,
 • jak důležité je znát svoji cykličnost a propojit se nejen s Lunou, ale is Matkou Zemí,
 • jak krásné je oslavovat život.Tara - krásný a poutavý příběh ženy

„Milá Ženo Tarako, to byla teda rychlost! 😃👍 knihy už mám doma, jsem s něma v posteli a cítím úžasnou energii 🤩🌹🙏. Děkuji Ti za ně. 🙂 Na jeden nádech jsem přečetla tvou knihu Taru, nemohla jsem se od ni odtrhnout. Probouzí se ve mě staré/zapomenuté části a hluboké věci. Jakoby byla napsána přímo pro mě. Jako malá jsem do 9.let vyrůstala na louce a v lese a nyní je už delší dobu mé přání obnovit mé spojení se světem rostlin. ❤️ Děkuji moc se těším na procházení 5-ti zastaveními, to mě teď čeká 😊 "

Soňa

bylinkářska„Ta knížka je opravdu Boží. Nemůžu najednou přestat číst. Je to něco, co jsem ještě nikdy nečetla, takový typ knížky. Je to knížka dělaná pro mě. Už teďka mi to přineslo hodně rad a krásných myšlenek. Děkuju moc."

Bára

Můžeš si vybrat ideální balíček přesně pro Tebe:


BALÍČEK ČÍSLO JEDNA:

❤️ Kniha nebo e-kniha TARA - příběh ženy cestou života

Obsahuje příběh plný poznání ze života ženy, který je obohacen poselstvími s mnoha uvědoměními, které si s sebou poneseš dál životem.

❤️ 5 Zastavení ženy - BONUS v podobě pdf na Tvůj e-mail. Díky jednotlivým Zastavením můžeš i Ty objevit sebe samu, lásku svého života, své životní poslání a krůček po krůčku ho začít naplňovat v radosti, hojnosti, tvořivosti a spokojenosti. Tato zastavení Tě provedou Tvojí osobní cestou k sobě - k Tvé vnitřní ženě plné lásky.

❤️ Poštovné v hodnotě 89 Kč za Tebe platím já. 🙂

CENA: 389 Kč

BALÍČEK ČÍSLO DVA:

❤️ Kniha nebo e-kniha TARA - příběh ženy cestou života + poselství příběhu

❤️ 5 Zastavení ženy - BONUS v podobě pdf na Tvůj e-mail.

❤️ MEDITACE CESTA LUNY

❤️ Poštovné v hodnotě 89 Kč za Tebe platím já. 🙂

CENA: 699 Kč

Proč je dobré prožít meditaci CESTA LUNY?

 • Meditace Cesta Luny nejde dokoupit samostatně a nikde jinde ji nejde získat. 
  Nabízím Ti jedinečnou meditaci, která Ti spolu s Tarou ukáže, jak objevit svůj vnitřní svět, svoji vnitřní ŽENU, svoji cykličnost. Díky této meditaci zpracuješ své obavy a strachy a uvědomíš si, proč je důležité jít svou vlastní cestou.
 • Probudí Tvoji vnitřní sílu, sebelásku, zavede Tě do Tvého nitra k nalezení sebe samé.
 • Podpoří Tvou osobní a jedinečnou cestu ženy, kterou poté budeš moci inspirovat ostatní.
 • Nahrávka trvá přibližně 30 minut.
 • Díky této meditaci snadněji objevíš, pochopíš i vyslyšíš svůj vnitřní svět. 
  Zjistíš, po čem opravdu toužíš a propojíš se naplno se svou cykličností.

BALÍČEK ČÍSLO TŘI:

❤️ Kniha nebo e-kniha TARA + poselství příběhu

❤️ 5 Zastavení ženy - BONUS v podobě pdf na Tvůj e-mail

❤️ MEDITACE PRO ŽENY - CESTA LUNY

❤️ KARTY POZNÁNÍ, kterými se Tara nechává inspirovat ve svém osobním životě. Jde o 43 principů, které můžeš, stejně jako TARA, vnést do svého života a žít tak šťastný a naplněný život. Tyto karty Ti pomohou s Tvou osobní vnitřní proměnou. Více o kartách zde >>

❤️ ZDARMA MEDITACE ŽENA ŽIVÁ - bonus pro Tebe. Tato meditace je geniální, natočena v přírodě a ponechána se všemi přírodními zvuky. Neboj, nebude to na Tebe působit rušivě, protože absolutně souzní s tématem a především díky všem těm zvukům pocítíš propojenost nejen se sebou samou, ale také se Zemí. Tuto meditaci miluji a Ty si ji zamiluješ taky, protože objevíš hloubku své ženské duše, spojíš se s hloubkou své pánve, se svojí sexualitou, hojností, radostí, vnímavostí, citlivostí, se svým ženským rodem, který pročistíš a uzdravíš a mnohem víc. Neváhej, objednej si kompletní set a uvidíš sama.

❤️ Poštovné v hodnotě 89 Kč za Vás platím já. 🙂

CENA: 1090 Kč

Zajímají Tě ohlasy na knihu? Mrkni se tady:

„Moja drahá Tarako! V obrovskej radosti som prečítala príbeh Tary. Zrkadlil mi samú krásu sveta a jeho možností, zároveň však aj odvahu, ktorá mne osobne ešte stále asi chýba a ktorú som hlavnej hrdinke v dobrom závidela. Prečítala som príbeh "jedným hltom", viedol ma samotný tam, kde bolo potrebné sa dostať - k mnohým poznaniam o princípoch bytia v súlade so sebou samou. Tarako, tak moc Ti ďakujem!! Šiel potom von zámer, aby som už dovolila veciam, nech sa dejú a pokorne prežívala každý jeden deň nových poznaní. Tak moc verím a dúfam, že už si dovolím byť aj ja odvážna 🙂 S láskou Kasána"

Andrea Forberger

„Ahoj Tarako, právě jsem dočetla Taru - nádhera! Moc Ti za ni děkuji!!! V každém odstavci, ne-li v každé větě je něco, co si člověk má odnést a vzít si z příběhu. Poprvé jsem ji četla jako příběh, už se těším, až si ji budu číst mnohem pozorněji znovu a zároveň budu používat pracovní listy. A to shrnutí na závěr - radovala jsem se z toho, že jsem si přesně říkala, v jaké souvislosti jsem si to četla a je to opravdu na místě tam takové shrnutí mít, krásně jsi ho tam doplnila. Člověk se nad tím vším pak víc zamýšlí. Až si ji přečtu podruhé, moc ráda se s Tebou zase podělím o zážitky. Měj se moc krásně, objímám Tě a mám Tě moc ráda, slunce moje!"

Klára Černá

"Minulý týden, když jsem se necítila dobře, oslovily mě tyto dvě knihy TARA a TRIŠA od Taraka Solei 📚 Ráno mi je naše milá paní pošťačka přinesla a já se hned pustila do čtení Tary 📖 Už jsem za půlkou a z knihy jsem nadšená, přinesla mi přesně to co jsem teď na své cestě sebepoznání potřebovala. Krásně obohocuje mé vlastní procesy a tak s chutí sdílím dál. Třeba i vám přeji něco nového do života."

Markéta Mitrová

Tento příběh ocení každá žena, která se touží lépe vyznat ve svém ženském světě, ve svém těle, chce zjistit souvislosti se svým menstruačním cyklem, s Lunou i se Zemí a všechny tyto nové poznatky použít a praktikovat ve svém každodenním životě.

Během čtení prožiješ, jakou v sobě máš ukrytou velikou vnitřní sílu, tvořivost = plodnost, radost, hojnost, lásku a zvědomíš si spoustu dalších věcí, o kterých jsi možná ani netušila...

NA VLASTNÍM ŽIVOTĚ POCÍTÍŠ SÍLU ŽENY!

Spolu s jednotlivými Zastaveními Ti tak mohu vložit do rukou mocné nástroje k Tvé vnitřní proměně v sebevědomou ženu.

Těším se na Tvé sdílení plné radosti z poznání a prožívání.


„Tara a Triša jsou božská díla. Kdo umí číst mezi řádky, kdo je nakloněn změně, kdo CHCE od života více lásky, radosti, zdraví, lehkosti, touhy i dobrodružství, ten se najde v každém tvém řádku. Máš dar slova, máš dar pohladit, po tváři i po duši, máš dar rozesmát i rozplakat, MÁŠ DAR a děkuji, že s ním nakládáš nejlépe, jak můžeš ... PRÁVĚ ZA TO TĚ MÁM JEŠTĚ VÍCE RÁDA NEŽLI JAK MÁM, což je na měsíc a zase zpět.

Lucie Pajerová

    Proč mít Taru ve své knihovně? 

♥️ Tara není obyčejný příběh... Příběh je doplněn řadou pěti Zastavení a Ty tak můžeš spolu s Tarou projít tu svoji osobní životní cestu ženy. Tara Ti ukáže, jak na to.

♥️ Nalezneš SEBE SAMU, OBJEVÍŠ SVOJI VÁŠEŇ, ŽENSKOST, ŽIVOST A PROBUDÍŠ SVOJI VNITŘNÍ SÍLU.

♥️ Nahlédneš na své strachy a obavy, a tak je lépe dokážeš přijmout a proměnit. Získáš návod, jak na to a převezmeš odpovědnost za to, co tvoříš.

♥️ Pochopíš, jak důležité je žít v souladu s jednotlivými cykly a proč je dobré provádět určité rituály či tradice.

♥️ Přijmeš se taková, jaká jsi. Uvědomíš si, po čem opravdu toužíš a čeho chceš v životě dosáhnout.

♥️ Probudíš svoji VNITŘNÍ ŽENU plnou ZRALOSTI, JEDINEČNOSTI, ŽENSKOSTI, SEXEPÍLU, TVOŘIVOSTI, HOJNOSTI a mnohem víc... a to díky jednotlivým zastavením, která jsou jako BONUS přidány k této knize.

JSEM ŽENA, Taraka Solei, která objevila kouzlo života.

Vím, že toto kouzlo nosí každá žena v sobě v podobě

  plodnosti nebo-li tvořivosti, a tak si moc přeji,

  abys ho v sobě objevila i TY a vyzvedla ho na povrch.   

Chci Ti s tímto příběhem předat ...

❤️ VÍRU V SEBE SAMU

v život a v to, že se vše děje pro naše nejvyšší dobro.

❤️ TOUHU

být sama sebou, zamilovat se do sebe, prožívat lásku naplno.

❤️ RADOST

z propojení s přírodou, s ročním obdobím, se svou cykličností, s Lunou.

❤️ POZNÁNÍ

že pokud vykročíš a uděláš změnu - tedy následuješ svoji cestu - vše se v dobré obrátí.

❤️ OTEVŘENOST

v otázkách sexuality a menstruace.

❤️ LÁSKU

která je hybnou silou všeho.

Co tedy můžeš získat?

Tištěná kniha Tara:

🌸

Tištěná kniha TARA

389 Kč

+ BONUS 5 ZASTAVENÍ ŽENY
+ POŠTOVNÉ ZDARMA

🌸🌸

Tištěná kniha TARA

+ MEDITACE ŽENY - CESTA LUNY

699 Kč

+ BONUS 5 ZASTAVENÍ ŽENY
+ POŠTOVNÉ ZDARMA

🌸🌸🌸

Tištěná kniha TARA

+ MEDITACE ŽENY - CESTA LUNY
+ KARTY POZNÁNÍ

1090 Kč

+ BONUS 5 ZASTAVENÍ ŽENY
+ MEDITACE - ŽENA ŽIVÁ  
+ POŠTOVNÉ ZDARMA


E-kniha Tara:

🌸

e-kniha TARA

389 Kč

+ BONUS 5 ZASTAVENÍ ŽENY

🌸🌸

e-kniha TARA

+ MEDITACE ŽENY - CESTA LUNY

699 Kč

+ BONUS 5 ZASTAVENÍ ŽENY

🌸🌸🌸

e-kniha TARA

+ MEDITACE ŽENY - CESTA LUNY
+ KARTY POZNÁNÍ

1090 Kč

+ BONUS 5 ZASTAVENÍ ŽENY
+ MEDITACE - ŽENA ŽIVÁ
+ POŠTOVNÉ ZDARMA

Bibliografické údaje:

Tištená kniha: 

Tištěnou knihu TARA tvoří:

Název: TARA

Autor: Taraka Solei

Ilustrace obálky: Monika Talpová

Grafická úprava knihy: Monika Talpová

Vydavatel: Vydáno vlastním nákladem autora

EAN: 9788027059102

ISBN: 978-80-270-5910-2

Popis: kniha, kniha, 144 stran, česky, s pevnou knižní vazbou šitou ve hřbetu, záložková stuha

Formát knihy: 130 x 200 cm

Rok vydání: 2019 (1. vydání)

Uvedené ceny jsou koncové.

E-kniha:

E-Book TARA tvoří:

Název: TARA

Autor: Taraka Solei

Ilustrace obálky: Monika Talpová

Popis: Elektronická kniha, stran 112 , slov 16.130, odstavců 800

E-kniha dostupná: ePub / PDF

Copyright © Alena Orvos, r. 2019

Publishing © 2019 Mgr. Alena Orvos

Vydání první, r. 2019

Uvedené ceny jsou koncové.

Přeji Ti, ať v Tobě příběh zažehne touhu poznat tu Tvoji úžasnou vnitřní ŽENU v radosti, opravdovosti, živelnosti a lásce, 

a ať spolu s Tarou prožiješ spoustu krásných okamžiků.

Potřebuješ se na něco zeptat?

1.) Tarako, proč je jiný počet stran u e-knihy a jiný u tištěné knihy?

Neboj, o nic nepřijdeš. Je to dáno pouze zvolením různé velikosti listů, aby se kniha dobře četla a to jak v tištěné podobě, tak v podobě e-knihy.

2.) Kdy mi tištěná kniha dorazí?

2-3 dny po připsání platby na můj účet u Fio Banky Ti odešlu knihu na Tebou uvedenou adresu. 

3.) Kdy mi dorazí e-kniha?

E-kniha dorazí obratem po uhrazení faktury a připsání platby na můj účet. Případně mrkni i do spamu, promo-akcí, hromadných, apod. Nebo mi napiš. 

Potřebuješ se ještě na něco zeptat?

Napiš mi na: taraka.solei@email.cz