Co je součástí ročního on-line kurzu


Vstup do členské sekce na 1 rok

Každý měsíc během celého roku se můžeš těšit na různé vychytávky k tématu plné inspirace a praktických návodů, které můžeš okamžitě vyzkoušet a začlenit do svého života. Přístup do skupiny budeš mít delší čas, aby ses mohla vracet opakovaně ke všemu, co je právě potřeba. Máš se opravdu na co těšit. Moduly budeš mít přehledně rozděleny, tak se můžeš opakovaně vracet ke všemu, co budeš potřebovat zopakovat nebo v čem budeš chtít odkrýt další a další souvislosti. 

Soukromá FB skupina na 1 rok s mojí podporou

Do skupiny si můžeš kdykoliv přijít pro radu, podporu, inspiraci a motivaci ode mě a ostatních žen, které jdou po stejné cestě jako Ty. Budete se vzájemně podporovat a motivovat na cestě a zabývat se konkrétními tématy z vašich osobních příběhů více do hloubky. Určíme si na to vždy jeden den v týdnu. 

PDF pracovní listy
Každý měsíc na Tebe čekají úkoly a otázky k zamyšlení, díky kterým si v jednotlivých tématech ujasníš své cíle a cestu, jak jich dosáhnout. Pro všechny, které mají rády písemné shrnutí, budete mít zpracované video nahrávky stručně v textové podobě. 

MP3 nahrávky
Všechna videa budeš mít k dispozici i jako audionahrávky, takže si je můžeš poslechnout kdykoliv a kdekoliv - třeba na procházce, při uspávání dětí nebo při vaření. Ale pozor! Nedělej odbloky, uvnitřnění a podobné aktivity, pokud právě řídíš auto, atd. Bezpečnost nade vše. Dopřej si pro sebe čas. Naučím tě, jak na to.

ONLINE SETKÁNÍ s Tarakou Solei
Přijď načerpat povzbuzení, energii a motivaci v kruhu žen na stejné vlně. Vytvořím pro Tebe bezpečný prostor pro sdílení Tvých pokroků i překážek a podpořím Tě ve Tvém záměru.

Živé vysílání ve facebookové skupině s Tarakou Solei
Během vysílání odpovím na Tvoje otázky a předám Ti tipy, inspiraci i svoje zkušenosti nejen k tématům, které budeme právě probírat.

Akční výzva pro Tebe
Během kurzu Tě chci maximálně podpořit v tom, abys všechno, co se naučíš, ihned uvedla do praxe. Výzvy Tě namotivují jít do akce a začít měnit svůj život.

Od 22. 2. 2024 dostaneš přístup do facebookové skupiny a k některým bonusům. Ať se máš na co těšit a můžeš pomaličku brouzdat a seznamovat se s mou maličkostí i s kurzem. Další bonusy ti budu otevírat postupně k tématům, ať nejsi zahlcená a mají pro tebe hlubší než povrchní smysl a pocit, žes je získala. Za mými bonusy, i bonusy lidí, se kterými spolupracuji, stojím. Nejsou to jen věci do počtu. Jsou to opravdu hodnotné věci, které tě mají sílu posunout. 


22.2.2024 začínáme společnou roční cestu a budeme postupně procházet jednotlivými tématy kurzu.

Jak kurz funguje?

Každý měsíc se podíváš na nový blok kurzu. (Dle tvých osobních preferencí a časových možností si  poslechneš video nebo nahrávky), se kterými budeme dál společně pracovat ve skupině, nebo si je zpracuješ sama ve svém tempu.

Vyplníš si pracovní listy, poslechneš si aktivační meditace,  nebo si zpracuješ dané úkoly - a pustíš se do praxe - tedy do proměny svého života zevnitř, aby si nakonec vyšla jako spokojená sebe-Vědomá žena.

Když budeš chtít, posdílíš ve facebookové skupině s ostatními ženami své pokroky z kurzu nebo vše můžeš posdílet na společných on-line kruzích, během živých vstupů, atd. Můžeš nám říct, jak se ti daří s praktikováním. Položíš případně své otázky a vyburcuješ se k další akci.