Letní on-line mini-festiválek pro ženy

BLAŽENÍ HOSTÉ

Taraka Solei

     Mystička, inspirátorka a průvodkyně cestou sebe-poznání skrze osobní prožitky a zkušenosti. Miluje přinášet světlo tam, kde se zdála být jen tma, a propojovat vědomí těla, emocí, energií jako fyzioterapeutka i lektorka pánevního dna. Vede tak nejen ženy k porozumění vlastnímu tělu a obnovení vztahu k posvátné sexualitě a posvátnému ženství, ale i k otevření se proudu života, hojnosti, prosperity a bohatství na všech úrovních bytí. Miluje zaznamenávání vhledů, poselství, jmen duše, vydala knihy i karty poznání, které vedou lidi k uvědomění si sebe prostřednictvím 43 principů. Je milovnice života a autorka řady on-line programů i živých kurzů. Jejím aktuálním počinem pro muže i ženy je Brána Integrace, roční Hvězdná cesta sebevědomé ženy, Akademie Průvodkyň a Cesta ženy k bohatství.

Žij svoji blaženost v lehkosti

       Co je pro Tebe blaženost? Jak ji v sobě objevit a žít s ní ve spojení? Jak prožít život v lehkosti a svobodně růst? 

Plyň na vlně blaženosti

      Zadržuješ, hromadíš, seskupuješ, máš, držíš, potřebuješ? Nebo plyneš, lehkost svou žiješ a jsi svobodná zářivá, živoucí a naplněná blažeností? 

Bohatá žena

     Říkali Ti nejdřív práce, pak koláče? Bohatí kradou, podvádí, do vězení se hrabou? Jak na základě těchto nastavení, žiješ své vnitřní bohatství? A jak na základě těchto přesvědčení můžeš být bohatá venku? Pojď to změnit. Objev bohatou ženu v sobě. 

 

Pavlína Jindrová

Průvodkyně poznáním moudrosti lůna a ženské sexuality, autorka knihy Ženská hlubina, porodní asistentka nových vizí a projektů. 

Chtěj od života víc - jak být "blaženě" orgasmická
       Chtít od života víc znamená život cítit v těle. Když doslova přivítáme více potěšení, více blaženosti do těla a ještě v tom našem úžasné ženském těle :), uvědomíme si, jak velký potenciál naše tělo má, a jak skrze něj můžeme měnit naše návyky / nervové synapse. Pokud tělu nasloucháme, pracujeme s ním, navyšujeme pak energii do těla, přirozeně expandujeme, naše dosavadní kapacita se navyšuje ve všech oblastech života . Být orgasmická je pro mě žena, která život, blaženost cítí v těle. A když se podíváme přímo na sexualitu, tak ta míří do samotného srdce toho, kdo jste. Vaše vztahy, nejen ty aktivně sexuální. Ten nejdůležitější vztah je sám se sebou, k sobě samé. A tady to všechno začíná:), vztah k sobě, k penězům, k rodině, okolí, k životu, k přírodě, k sexualitě, k blaženosti, k hojnosti.

Tajemní hosté

     Čeká nás spousta nádherných hostů, o kterých se dozvíte v pravý čas. Máte se opravdu na co těšit. 

Buďme blažení

     Buďme blažené hned teď. 

Jana Rosa

Ženská mentorka, průvodkyně rituály, ženskými kruhy, kakaovými ceremoniemi a seberozvojovými semináři a také lektorka práce s pánevním dnem.

Hojnost v cyklickém flow

Jak nám může pomoct vnímat a žít svoji cykličnost v podnikání a na cestě k hojnosti.

Žaneta Ariati

     Žaneta Ariati je moderní čarodějka, milovnice rituálů, mentorka a průvodkyně. Pomáhá odvážným ženám (a někdy i mužům) vidět hlubší souvislosti a vnitřní pravdu. A podporuji je, aby si vytvořili jedinečný duše-plný život, který je s nimi v souladu a cítí se v něm po všech stránkách báječně.

Blaženost jako brána k hojnosti 

Eliška Lukonchik

     Jsem kinezioložka, terapeutka a průvodkyně na cestě zvědomění. Pomáhám nacházet souvislosti v palčivých tématech a inspiruji při hledání nových cest a voleb. Také provozuji e-shop s vykuřovadly a ochrannými šperky, které na nových cestách velmi podporují a pomáhají s vědomými volbami. Věnuji se také konzultacím souvisejícím se vzděláváním dětí, mezigeneračními vztahy i s partnerskou komunikací.


Vnitřní zahradaSamaya Kefali

     Průvodkyně na cestě z iluze do lásky. Ze světa mysli, do prostoru srdce Vědomí, svobody, světla a štěstí.


Cesta do tichaMarcela Berith

    Tancuji se vším náročným i překrásným, co život přinese. Vnímám, že tanec je léčivý nástroj v rukou člověka. Je cestou k porozumění sobě a skrze sebe životu a okolí. To, co hledáme, nebylo nikdy venku. Je to v nás. Je to ta pravá podstata, která k nám promlouvá v průběhu tance, léčí nás a propojuje se zdrojem. A právě z toho pramení životodárná, životní energie, cesta k šťastnému životu ve svobodě, lehkosti, ve vlastní "štávě". 


Jak být soucitná a vědoma si sebe

Povíme si o ženské síle, jsoucnu, esenci, sesterství a vzájemnosti. 


Veronika Lamivida

Jsem milovnice příběhů a čokolády. Tvořím ženské sdílecí kruhy. Kruhy, na kterých se netančí ani nezpívá, ale pouze sdílí od srdce k srdci. Tvořím na nich bezpečný prostor, kde je v pořádku otevřít své srdce a setkat se s pochopením a přijetím. Kde je v pořádku a dobré jít do hloubky sebe. Vytvoření tohoto prostoru a jeho držení po celou dobu setkání je mým posláním. Cítím, že je mi v tom velice dobře a jelikož je v tom dobře i ostatním zúčastněným ženám, dává mi to velký smysl. Ráda vnáším tuto kvalitu komunikace i mimo kruhy, protože je velice léčivá a krásná. 

Síla sesterství a podpora kruhu

Cítíš se bezpečně v ženských kolektivech? Dokážeš se otevřít přátelským vztahům s dalšími ženami? Nebo vnímáš ostatní ženy jako konkurentky nebo možné nebezpečí? 

Niky Melia

Niky je embodiment mentorka a průvodkyně ženskou evolucí

Niky je žena, tvůrkyně, partnerka a máma. Cokoli dělá, ochutnává přes tělo. Vede ženy k tomu, aby propojily hlavu, srdce a lůno. Rozpomenuly se najazyk svého těla a zamilovaly se do sebe a do života. Svými programy jsem provedla již více než 10 000 žen. Na cestě osvobození, poznání "sebe samých", probuzení své erotické energie a svých darů. A tím i k vnitřnímu a vnějšímu blahu.

Tvé tělo jako klíč k blaženosti

V rohovoru s Niky prozkoumáme naše nádherné ženské tělo jako úžasný zdroj hojnosti. Podíváme se na to, co nám nejčastěji brání tento přirozený potenciál prožívat a jak to změnit. 

Magda Křepelková

     Jsem neúnavný objevovatel vnitřních omezení. Musela jsem se jím stát, abych se sama vymanila z poruchy příjmu potravy, abych zvládla trauma z přepadení pošty, abych opustila roli podřízené ženy a zvládla rozvod po 22 letech manželství, abych opustila pevné zaměstnání a stala se podnikající ženou. Dnes jsem spokojenou partnerkou, šťastnou babičkou, kreativní podnikatelkou a bláznivou spisovatelkou.

Zabývám se obtížnými místy v životě, sebedestrukcí a cestou z ní. Pomohu posvítit na místa, za která se stydíme, kde se ukrýváme a kde se potlačujeme. Zlehčuji ti cestu. Učím tě využít každé zkušenosti dobře. Podporuji tě, aby sis věřila a uměla si sama poradit s čímkoliv, co ti život naservíruje..

Podporuje bohatství ducha bohatství ve hmotě?
Proč a jak propojit ducha a hmotu.
Magda bude sdílet svou osobní zkušenost, kdy pro ni materiálno nebylo moc důležité, protože žila blaženost ducha a přišlo jí, že to je stejně nejvíc a nic jiného nepotřebuje. Je to opravdu tak, nebo je to jen past mé mysli? Případně duchovního ega? Jak propojit ducha a hmotu v souladu s vyššími principy?

Lucie Harnošová

Lucie je přední česká mentorka žen, vizionářka, spisovatelka a úspěšná expertní podnikatelka zaměřující se na ženský seberozvoj. Založila projekt Alchymie ženy, kde během pěti let prošlo jejími kurzy a programy přes 100 000 žen.

Skrze své online kurzy pomáhá ženám najít své poslání, rozjet ziskové online podnikání a probudit ženskou energii a sebelásku.

Žij své poslání a nech proudit hojnost

Objev své vnitřní zdroje, sílu i motivaci. Je na čase tvořit ze svého plného potenciálu a chytit si své flow. Posdílím ti jednoduché a praktické kroky, které tě na tvé cestě za svým posláním podpoří. 

Linda Berger

     Linda je podporovatelka, motivátorka, koučka úspěšných žen a mentorka podnikatelek. Provádí ženy proměnou vnitřního nastavení v oblastí hojnosti, peněz a prodeje a to cestou individuální, v menších skupinkách i online programech. Lindinými kurzy už prošlo přes 10 000 žen a cesta vede dál ke zkoumání a otevírání potenciálu.

Dovoluji si plně žít

V rozhovoru otevřu témata dovolení si a přijímání, posvítím na koncept "to nepotřebuji" z hlediska ekologie, ducha, radosti a plnosti života.

Bára Lapčíková

Baru provází ženy na jejich cestě k sobě, aby se dokázaly usadit ve svém středu a zažívaly tak v životě více radosti, spokojenosti a pohody. Aby pochopily, že nejde o dokonalost, ale o celistvost. Pořádá ženské kruhy, provází rituály včetně rituálu zavinování a tvoří prožitkové online kurzy. Ve své práci se opírá o archetyp divoké ženy, protože právě divoška nás učí, jak být opravdová a věrná sama sobě. Načítá také informace z informačního Akášického pole, zejména dary duše a další střípky toho, kým jsme na úrovni duše a jaké karmické vzorce nám brání plně projevit svůj potenciál. Své klienty vede k tomu, aby načtené informace přetavili v konkrétní kroky, díky kterým si mohou tvořit svůj svět s lehkostí a radostí. Podnikatelkám nabízí
provázení při tvorbě byznysu na míru jejich duši a energetickou analýzu podnikání. Žije s milovaným mužem s třemi malými syny na rodovém statku v podhůří Chřibů, který s láskou a úctou k přírodě tvoří v duchu permakulturních principů. 

Jsem blažená, protože vím, kdo jsem

Když víme, kdo jsme, jakou medicínu neseme, máme v sobě pevný bod, o který se vždy můžeme opřít. Pokud tvoříme z tohoto bodu, tvoříme si nebe na zemi. 

Tvá průvodkyně na Tvé cestě k blaženosti a hojnosti