Nenech se svést z vlastní cesty

01.01.2019

Nový rok s sebou přináší řadu předsevzetí, slibů, ale i spoustu nových životních setkání, stimulů, rozhodnutí atd.


Přeji Vám, abyste se během tohoto roku i let následujících drželi své osobní cesty,

která je jedinečná stejně jako vy.


Je jedno, že kamarád je šťastný, protože vydělává moc peněz, nebo je úspěšný podnikatel či prodává lodě...

Je jedno, že kamarádka je šťastná, protože má paní na úklid a ona má tak více času na sebe, nebo je úspěšná kadeřnice, terapeutka, atd.


Je jedno, jak to mají ostatní...

Důležité je, jak to máte a cítíte vy.

Vždy se ptejte, co je za tím? Proč si to přeji? Nebo třeba i - proč si to nedopřávám?


Pátrejte po pocitu, který vám to po čem toužíte (například peníze, uklízečka, být jako oni) přináší nebo, který vám to bere. Možná zjistíte, že je to třeba pocit svobody, který můžete mít i teď, ale nedovolíte si to, protože? Prostě proto...


Svoboda, ať už ji vnímáte jakkoliv, není v penězích, ani v hojnosti... Spočívá v otevřenosti srdce. Protože teprve, když své srdce naplno otevřete, zjistíte, že jste se osvobodili... Začnete se řídit svými pocity, které vás zavedou na taková místa, kde peníze, ani uklízečky nejsou třeba. Možná zjistíte, že nepotřebujete k životu vůbec nic. Jen být přítomni naplno v každém okamžiku. Zjistíte, že již nepotřebujete nic pro sebe, ale toužíte pomáhat druhým k procitnutí, k propojení s tou Božskou neutuchající bezpodmínečnou láskou. Přestanete ostatní hodnotit, posuzovat, soudit a tak se stane, že se lidé s těmito kvalitami postupně vytratí z vašeho života.


VŠE ZAČÍNÁ U KAŽDÉHO Z NÁS. Není třeba se nad nikým povyšovat, ani ponižovat. Nikdo není větší guru, než vy sami. Guru či Mistr nebo Šaman, jakkoliv chcete touží po jediném, sloužit ostatním na jejich cestě k projevení jedinečného a neutuchajícího světla, které v každém z nás dřímá a touží prozářit vše kolem.

Otevřete se pocitům. Nebojte se smát se, nebo plakat. Vše je třeba a vše je v pořádku.


S otevřeným srdcem přestáváme být jednotlivci a začínáme být jednotou. Není nám jedno, co se děje kolem. Nejsme lhostejní. Žijeme vědomě, láskyplně bez ubližování a soudů. Probouzíme v ostatních to čisté a krásné a to nečisté svým světlem prozařujeme a k dobru proměňujeme.


Není důležité, co dělají naši přátelé či idolové. Nejsme jako oni. To, co jiným přináší radost, může být pro nás zátěží. Nežijte sny ostatních...


Důležité je, co děláme my sami. Jakýma očima se díváme na svět? Je v nich láska? Bolest? Strach? Vina? Oběť? Podle toho, jakým způsobem se na svět díváme, to vidíme, to se nám děje...


Do Nového roku vám přeji, abyste se nenechali svést ze své cesty, která šíří radost a lásku. Abyste vytrvali i přes počáteční těžkosti, protože poté získáte odměnu, o které se vám ani nesnilo. Budete sami sebou.

Nepotřebujete si dokazovat, že jste víc než ostatní. Ani se nepotřebujete před nikým ponižovat.

Jen buďte a tvořte s láskou a pro lásku.


Jakmile pocítíte ve svém životě, že zde toužíte být pro ostatní, nikoliv pro sebe, pocítíte sílu nekonečné všeobjímající lásky a také nekonečných možností tvorby. Stane se tak.


Přeji vám také volnost, lehkost bytí, láskyplnost a radost z každého tvoření nejen pro sebe, ale i pro druhé v souladu s vaší osobní cestou.

S láskou a přáním naplno prožitých okamžiků, Taraka


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>