Letní Slunovrat


Letní slunovrat je okamžikem, kdy je Slunce na obloze nejvýše a zároveň je i nejdelší den v roce. Slunovrat se slaví odpradávna po celém světě, bez ohledu na kulturu. Během letního slunovratu síla slunce vrcholí a začíná období plného léta. V tuto dobu je tedy Slunce v plné síle a my tak můžeme naplno čerpat sluneční životadárnou energii. Slunce vstupuje do trojice tzv. letních znamení - Raka, Lva a Panny.
K letnímu slunovratu patří různé tradice, zvyky a zapalování ohňů. Oheň má (podle keltské a germánské tradice) dodat slunci sílu a oživit tajemné síly, které střeží poklady země. 

Ženy v tuto dobu nosily ve vlasech uvité věnečky z květů a muži věnečky z dubového listí.


Tradičně slavíme tyto svátky slunovratů i rovnodenností a nyní Vás srdečně zveme ke společné oslavě a tvorbě. Letos vychází LETNÍ SLUNOVRAT na středu 21. 6. 2023 v 16:57 hod.
Kdy a kde budeme společně slavit?

Kde: Pálava. Sejdeme se na parkovišti Cafe Fara v Klentnici  

Kdy:  ve středu 21. 6. 2023 v 15:30 hod. 

Bližší informace vám pošlu po přihlášení do e-mailu. 

Vstupné?

Akce je dobrovolná, stejně jako vstupné na ni. 

(Pouze pokud toužíte slavnostně předat jméno duše, pak je poplatek 2300 Kč.)NA AKCI JE NUTNÉ PŘIHLÁSIT SE.

Prosím vás pouze o závazné přihlášky. Akce bude probíhat venku. (V případě nepříznivého počasí se pokusím zajistit náhradní prostory nebo proběhne akce online přes zoom.)

Povíme si o významu letního slunovratu, provedu Vás meditací a připravíme se na nadcházející část roku.

V případě zájmu o společné sdílení, mě prosím nejpozději týden dopředu kontaktujte formou e-mailu: taraka.solei@email.cz nebo formou přiloženého formuláře DOLE NA STRÁNCE nebo ve složce kontakt.

Děkuji a těším se, s láskou Taraka Solei

Bližší informace Vám pošlu do e-mailu týden před pořádáním akce. Po vyplnění dotazníku vám pošlu potvrzovací e-mail. V ten moment je vaše přihláška závazná a je tedy nutné se v případě neúčasti omluvit. Neomluvená účast je zpoplatněna částkou 500 Kč/os. Děkuji. 


Před vyplněním přihlašovacího formuláře se prosím seznamte s všeobecnými podmínkami účasti  na semináři a s ochrannou osobních údajů dle GDPR, abych Vám mohla poslat informační mail ohledně akce. Děkuji.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Zvu Tě na cestu

PODPOŘÍM TĚ V PRVNÍCH KRŮČCÍCH, AŤ JSI NA SVÉ CESTĚ JAKKOLIV DALEKO. 

Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 

5.ročník začne 20.2.2024 - ženy Dračice. 

Cesta ženy k Bohatství

Buď samostatná. Postarej se o sebe. Žij své vnitřní BOHatství, svoji vnitřní BLAŽENOST. Žij sebe plně. Ukaž nám své služby, produkty, své vnímání on-line světa. Prodávej s lehkostí, protože víš, že Tvé výrobky či služby mají potencíál změnit lidem život, posunout je na cestě, ulehčit jim cestu k vysněnému cíli. Žij i ty vysněný život. 

Cesta ženy k Bohatství otevírá své brány 8.8.2023

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. 2. cyklus otevírá své brány 6ti ženám 9.9. 2023. Nutnost vstupního rozhovoru.