Letní Slunovrat

Letní slunovrat je okamžikem, kdy je Slunce na obloze nejvýše a zároveň je i nejdelší den v roce. Slunovrat se slaví odpradávna po celém světě, bez ohledu na kulturu. Během letního slunovratu síla slunce vrcholí a začíná období plného léta. V tuto dobu je tedy Slunce v plné síle a my tak můžeme naplno čerpat sluneční životadárnou energii. Slunce vstupuje do trojice tzv. letních znamení - Raka, Lva a Panny.
K letnímu slunovratu patří různé tradice, zvyky a zapalování ohňů. Oheň má (podle keltské a germánské tradice) dodat slunci sílu a oživit tajemné síly, které střeží poklady země. 

Ženy v tuto dobu nosily ve vlasech uvité věnečky z květů a muži věnečky z dubového listí.


Tradičně slavíme tyto svátky slunovratů i rovnodenností a nyní Vás srdečně zveme ke společné oslavě a tvorbě. Letos vychází LETNÍ SLUNOVRAT na sobotu 20. 6. 2020 v 23.44 hod.
Kdy a kde budeme společně slavit?

Slavit společně začneme v sobotu 20. 6. 2017 v 18.00 hod. 

Letní slunovrat bych s Vámi ráda oslavila na Všemině. Sejdeme se u hotelu Activity Park Všemina, Všemina 300, 76 315 Všemina 

(V případě zájmu si zde můžete užít prodloužený víkend s rodinou:)


Vstupné?

Akce je dobrovolná, stejně jako vstupné na ni. 

(Pouze pokud toužíte slavnostně předat jméno duše, pak je poplatek 500 Kč.)
NA AKCI JE NUTNÉ PŘIHLÁSIT SE.

Prosím vás pouze o závazné přihlášky. Akce bude probíhat venku. (V případě nepříznivého počasí se pokusím zajistit náhradní prostory v hotelu.)

Povíme si o významu letního slunovratu, provedu Vás meditací a připravíme se na nadcházející část roku.

V případě zájmu o společné sdílení, mě prosím nejpozději týden dopředu kontaktujte formou e-mailu: taraka.solei@email.cz nebo formou přiloženého formuláře DOLE NA STRÁNCE nebo ve složce kontakt.

Děkuji a těším se, s láskou Taraka SoleiBližší informace Vám pošlu do e-mailu týden před pořádáním akce. Po vyplnění dotazníku vám pošlu potvrzovací e-mail. V ten moment je vaše přihláška závazná a jety nutné se v případě neúčasti omluvit. Děkuji:)


Před vyplněním přihlašovacího formuláře se prosím seznamte s všeobecnými podmínkami účasti  na semináři a s ochrannou osobních údajů dle GDPR, abych Vám mohla poslat informační mail ohledně akce. Děkuji.