Letní Slunovrat

Letní slunovrat je okamžikem, kdy je Slunce na obloze nejvýše a zároveň je i nejdelší den v roce. Slunovrat se slaví odpradávna po celém světě, bez ohledu na kulturu. Během letního slunovratu síla slunce vrcholí a začíná období plného léta. V tuto dobu je tedy Slunce v plné síle a my tak můžeme naplno čerpat sluneční životadárnou energii. Slunce vstupuje do trojice tzv. letních znamení - Raka, Lva a Panny.
K letnímu slunovratu patří různé tradice, zvyky a zapalování ohňů. Oheň má (podle keltské a germánské tradice) dodat slunci sílu a oživit tajemné síly, které střeží poklady země. Ženy nosily ve vlasech uvité věnečky z květů a muži věnečky z dubového listí.


Tradičně slavíme tyto svátky slunovratů i rovnodenností a nyní Vás srdečně zveme ke společné oslavě a tvorbě. Letos vychází LETNÍ SLUNOVRAT na čtvrtek 21. 6. 2017 v 12.08 hod.

Slavit společně začneme ve čtvrtek 21. 6. 2017 v 11.00 hod. 

Akce je dobrovolná, stejně jako vstupné na ni. Letní slunovrat bych s Vámi ráda oslavila na Pálavě. Podle počtu přihlášených bych upřesnila místo i čas. Proto Vás prosím pouze o závazné přihlášky. Akce bude probíhat venku. (V případě nepříznivého počasí se pokusíme zajistit náhradní prostory v Brně.)

Povíme si o významu letního slunovratu, provedu Vás meditací a připravíme se na nadcházející část roku.

Těšíme se na Vás.

V případě zájmu o společné sdílení, mě prosím nejpozději týden dopředu kontaktujte formou e-mailu: taraka.solei@email.cz nebo formou přiloženého formuláře ve složce kontakt.

Děkuji a těším se, s láskou Taraka Solei

20. 4.2017


Bližší informace Vám pošlu do e-mailu.