SEBELÁSKA není totéž, co egoismus

Tolik lidí se bojí projevit city. Přitom LÁSKA je ta nejčistší energie vesmíru. Láska nic nežádá, nepřikazuje, nevyžaduje, prostě jenom je, plyne a trvá. Můžeme si ji představit jako věčné světlo naší duše, které z nás vyzařuje do všech stran. Čím více budeme milovat sami sebe, tím více lásky dokážeme darovat. Přestaneme být obětí, přestaneme být tyranem, přestaneme být nemocní a začneme být láskou, těšit se z maličkostí, z bytí, z každé květiny, kapky deště, větru atd.

Je potřeba se ptát: Kdo jsem? Jsem šťastný(á) v každém přítomném okamžiku? A pokud ne, dělám každý den alespoň jednu věc, abych se cítil(a) lépe?

Egoista, myslí sám na sebe a na své potřeby. Je mu jedno, jak se v jeho okolí cítí ostatní, protože na 1. místě je ON sám.

Člověk láskyplný má sebe také na prvním místě, ale žije v souladu s okolím. Nedělá věci na úkor druhých ani sebe, ale pro dobro všech.

Spousta lidí říká: Od zítra přestanu být obětí a pak teprve uvidíte...., ale takto to nefunguje. Mít rád sám sebe, znamená znát své přednosti i své nedostatky, neustále na sobě pracovat, uspokojit své potřeby, které nám tělo vysílá proto, aby mohlo dál chránit naši duši. Být sám sebou před sebou i před ostatními. Nepřetvařovat se. Komunikovat v souladu s naší duší a žít s pokorou a vděčností k životu. Proto, pokud již nechcete být obětí, postavte se na vlastní nohy a staňte se tvůrcem vašeho života. Nedovolte jiným, aby Vám ubližovali - i o tom je sebeláska.

Zjistila jsem, že pro spoustu lidí je velice těžké, vypsat si své DARY OD BOHA (Zdroje, Vesmíru). Přitom kritika nás samých je pro nás tak jednoduchá. Jak ale můžeme kritizovat to, co je Božské? 

Jaké jsou Vaše dary, které máte a můžete se o ně podělit s ostatními? Vypište si své dary na papír. Poté si je po jednom přečtěte a prociťte si každý dar s hlubokou láskou v srdci. Seznamte se svými dary i ostatní. Nepřemýšlejte příliš nad svým seznamem. Vaše duše Vám poradí. Stačí naslouchat s otevřeným srdcem. Láska je v každém z nás. Poděkujme za ni a za všechny dary, které máme.

Najděme si čas na snění = tvoření ze srdce, protože to se vždy vyplní. Vše je již v nás. Musíme jen najít sami sebe a využít vlastní potenciál. Nehledat venku, ale uvnitř své duše. Mějme na paměti, že každý z nás je jedinečný a může druhým tuto svoji jedinečnost předat.

Věřte si, buďte odvážní, buďme svým vlastním pánem i soudcem. Naplňte své poslání. Buďte dalším Vesmírným dílkem puzzle, které vytvoří překrásný obraz Jednoty a Lásky.

Tvořme s láskou vše překrásné.

Děkuji, s láskou, vděčností, pokorou. Taraka Solei