SEBELÁSKA není totéž, co egoismus

Tolik lidí se bojí projevit city. Přitom LÁSKA je ta nejčistší energie vesmíru. Láska nic nežádá, nepřikazuje, nevyžaduje, prostě jenom je, plyne a trvá. Můžeme si ji představit jako věčné světlo naší duše, které z nás vyzařuje do všech stran. Čím více budeme milovat sami sebe, tím více lásky dokážeme darovat. Přestaneme být obětí, přestaneme být tyranem, přestaneme být nemocní a začneme být láskou, těšit se z maličkostí, z bytí, z každé květiny, kapky deště, větru atd.

Je potřeba se ptát: Kdo jsem? Jsem šťastný(á) v každém přítomném okamžiku? A pokud ne, dělám každý den alespoň jednu věc, abych se cítil(a) lépe?

Egoista, myslí sám na sebe a na své potřeby. Je mu jedno, jak se v jeho okolí cítí ostatní, protože na 1. místě je ON sám.

Člověk láskyplný má sebe také na prvním místě, ale žije v souladu s okolím. Nedělá věci na úkor druhých ani sebe, ale pro dobro všech.

Spousta lidí říká: Od zítra přestanu být obětí a pak teprve uvidíte...., ale takto to nefunguje. Mít rád sám sebe, znamená znát své přednosti i své nedostatky, neustále na sobě pracovat, uspokojit své potřeby, které nám tělo vysílá proto, aby mohlo dál chránit naši duši. Být sám sebou před sebou i před ostatními. Nepřetvařovat se. Komunikovat v souladu s naší duší a žít s pokorou a vděčností k životu. Proto, pokud již nechcete být obětí, postavte se na vlastní nohy a staňte se tvůrcem vašeho života. Nedovolte jiným, aby Vám ubližovali - i o tom je sebeláska.

Zjistila jsem, že pro spoustu lidí je velice těžké, vypsat si své DARY OD BOHA (Zdroje, Vesmíru).

Jaké jsou Vaše dary, které máte a můžete se o ně podělit s ostatními? Vypište si své dary na papír. Poté si je po jednom přečtěte a prociťte si každý dar s hlubokou láskou v srdci. Seznamte se svými dary i ostatní. Nepřemýšlejte příliš nad svým seznamem. Vaše duše Vám poradí. Stačí naslouchat s otevřeným srdcem. Láska je v každém z nás. Poděkujme za ni a za všechny dary, které máme.

Najděme si čas na snění = tvoření ze srdce, protože to se vždy vyplní. Vše je již v nás. Musíme jen najít sami sebe a využít vlastní potenciál. Nehledat venku, ale uvnitř své duše. Mějme na paměti, že každý z nás je jedinečný a může druhým tuto svoji jedinečnost předat.

Věřte si, buďte odvážní, buďme svým vlastním pánem i soudcem. Naplňte své poslání. Buďte dalším Vesmírným dílkem puzzle, které vytvoří překrásný obraz Jednoty a Lásky.

Tvořme s láskou vše překrásné.

Děkuji, s láskou, vděčností, pokorou. Taraka Solei