Nejčastější otázky

Otázky a odpovědi

1. KDY KURZ ZAČÍNÁ A KDY KONČÍ?

Vstup do kurzu i k prvním bonusům dostaneš po otevření celého tříměsíčního cyklu.

Do členské sekce kurzu Ti přijde přístup:

  • pro 1.cyklus: 11.11.2022
  • pro 2.cyklus: 3.3.2023
  • pro 3.cyklus: 9.9.2023

a naše společná cesta tím začíná. Končit bude za tři měsíce od zahájení. 

S ženami, se kterými navážeš v kurzu přátelství, můžeš zůstat v kontaktu i po jeho ukončení.

2. JE LEPŠÍ POČKAT NA OTEVŘENÍ DALŠÍHO CYKLU AKADEMIE, KDYŽ SE MI DATUM ZROVNA TEĎ NEHODÍ?

Zeptej se sebe samé, jak dlouho chceš ještě odkládat změnu? Pokud cítíš, že tvá touha stát se průvodkyní je úplná a opravdová, pak doporučuji jít do toho TEĎ. Kdo ví, zda se kurz bude ještě konat. Dovol si překročit svůj stín, vykročit ze své komfortní zóny a objev, jak úžasné je, poznat sebe samu se vším, co k tobě patří. Právě teď je ten ideální čas na změnu a na to, stoupnout si konečně plně do své síly. Neházej si klacky pod nohy, je čas vykročit.

3. MOHU KURZEM PROCHÁZET VLASTNÍM TEMPEM?

Samozřejmě. Je to ve tvé režii. K materiálům získáš přístup na delší čas a skupina tě občas popostrčí, abys nestagnovala. Co je však důležité, abys věděla. Přístup k jednotlivým modulům = týdnům se otevře vždy ve čtvrtek. Proč? Protože ze zkušenosti vím, že když otevřu hned všechna témata, přeskakují ženy z jednoho modulu do druhého a nevěnují se tématu pořádně do hloubky. Cesta k sobě nejde urychlit. Je třeba ji krok za krokem prožít. Věř mi, má to tak veliký smysl. Navíc, jak víš, čtvrtý týden tě vždy čeká setkání se mnou na Tvá konkrétní témata, takže neotálej. Cesta je otevřená.

4. KOLIK ČASU MI KURZ ZABERE?

Na tuto otázku nemám jednoznačnou odpověď. Každý modul je totiž úplně jiný v závislosti od tématu. Některé techniky ti zaberou minutku, dvě, jiné i dvě hodiny času. Vše ale připravuji tak, abys kurzem prošla bez problémů i pokud máš malé děti jako já, náročnou práci nebo oboje. Vyhraď si předem ve svém diáři na kurz alespoň hodinu týdně. Zdá se ti to hodně? Neboj, při vstupu do kurzu společně zapracujeme na změně pohledu na tvůj čas, který se naučíš efektivně využít.

5. NEBUDE MĚ TO STRESOVAT?

Pokud máš na to být průvodkyní, projdeš vším hladce. Takže ne, nemusíš se bát, není to jak ve škole. Nebudeš nic muset plnit na čas ani do termínu. Vše půjde pianko, v klídku a radosti, ale do hloubky. 

6. NEMÁM ÚČET NA FACEBOOKU A ANI SI HO NECHCI ZŘIZOVAT. PŘIJDU TÍM O SDÍLENÍ SE ŽENAMI?

Můžeš sdílet i pod videi nebo přímo v kurzu. 

7. NEUMÍM SDÍLET A ANI NECHCI.

Pak zvaž, jestli jsi pro tento kurz ta pravá. Průvodkyně potřebuje umět sdílet. Je to základní pilíř na její cestě.

8. MŮŽU NĚKTEROU LEKCI PŘESKOČIT?

Ano, ale proč bys to dělala? Otevři svou mysl zázrakům, povznes se nad svá očekávání a hodnocení rozumu. Zkus to a možná zjistíš, že se ti téma nakonec přece jenom zalíbí. Kdo nic nezkusí, nezjistí, jak se může život zázračně proměnit v jednu velkou radost.

9. CO KDYŽ MI KURZ NESEDNE?

Pokud během prvních dvou týdnů zjistíš, že ti kurz nevyhovuje, obratem ti vrátím peníze. (Proto budeš mít přístup k jednotlivým bonusům až po této době.) Ale jelikož jsem Tě vybrala na základě vstupního rozhovoru, sedne Ti. Je totiž tvořen pro Tebe na míru. 

10. PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Pro všechny ženy, které se pohybují mezi lidmi a ví, že provázení je jejich cesta. Pro ženy, které touží tvořit v čistotě, ujasnit si své priority, dary, mrknout na své stíny a projevit plně sebe. Pro každou ženu, která pořádá ženské kruhy, provází semináři, tanečními večery, pro jogínky, leaderky, ale i ženy v jiných profesích. Prvním cyklem právě prochází - fyzioterapeutka, tvůrkyně posvátného prostoru a fotografka, průvodkyně přírodou, švadlena a porodní asistentka, masérka a kněžka.

11. BUDEME SE SPOLEČNĚ SETKÁVAT A SDÍLET?

Ano, sejdeme se každý měsíc ve fb skupině a taky minimálně jednou fyzicky. Těším se na tato setkání moc. Samozřejmě pokud se nechceš setkávat, nemusíš.