Oslava podzimní rovnodennosti


I letos na nás čeká oslava PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI, která vychází na pátek 23.září 2022 v 03:04 hod. V tomto okamžiku dojde opět k rovnováze mezi světlem a tmou, tedy den i noc budou opět trvat 12 hodin.

V koloběhu života nastává doba dospělosti, kterou je třeba oslavit, protože s ní přichází nadhled, vnitřní moudrost a spravedlnost. Na polích či v zahradách stejně jako v našem životě sbíráme plody naší celoroční práce. Všude kolem nás pozorujeme hojnost, ať už v podobě plodů či námi dosažených úspěchů. Děkujeme za úrodu, za bohatství, které nám bylo dáno a začínáme se obracet opět do svého nitra, hluboko do své duše. Příroda kolem nás začíná měnit svoji barvu do zlatavé, červené a my začínáme opět cítit vnitřní klid a vyrovnanost.

Proto je právě podzimní rovnodennost, a tedy začátek podzimu, vhodný čas pro zhodnocení našeho počínání. Čas, kdy je třeba se zastavit, zamyslet, nacítit na svůj vnitřní svět a poděkovat s vděčností a láskou za vše, co nám bylo dáno. 

Podzimní rovnodennost probíhá každý rok spolu s dalšími svátky v ročním cyklu. Tyto svátky miluji právě proto, že probíhají dokola v kruhu. Tedy nikdy nekončí a jsou doslova živoucí, což můžeme vnímat právě skrze přírodu, Matku Zem, ale také skrze sebe sama. Díky těmto cyklům rosteme a dovolujeme si plynout. 

Nic se však nesmí přehánět, a proto vždy po období růstu následuje opět období ticha, kdy se energie v přírodě i v člověku obrací do svého nitra až ke kořenům. Tak dochází k našemu lepšímu sebepoznání, sebepřijetí, otevření se hluboké moudrosti.

Jak už víte, miluji tyto svátky a ráda bych je oslavila společně s Vámi v kruhu za zvuku bubínků, zvonků, zpěvu, při společné meditaci, která bude stažena na místě a bude odpovídat aktuálnímu naladění na přírodu a na vyrovnání energií v našich životech. Budete se tak moci v tento den dokonale propojit s přírodou, s Matkou Zemí a vyladit v sobě všechna ještě nezpracovaná témata.

Milí přátelé, propojme se, spolupracujme, otevřeme se v tento přechodový den podzimní rovnodennosti své vnitřní transformaci, abychom se opět ve své síle potkali s naší sjednocující láskyplností propojenou s plodnou sílou Matky Země.  


Opět nastal čas zhodnocení toho, zda stále tvoříme v souladu s naší duší v propojení se vším kolem. 

Probuďme společně sílu jednoty. Kdy: ve středu 21.9.2022 15.-18.hod. 

Kde: okolí Pálavy, živě za příznivého počasí

za nepříznivého počasí: proběhne meditace on-line přes zoom 22.9. v 20.00 hod. 

Na oboje je nutné se přihlásit. Budu vděčná za jakýkoliv příspěvek.


- akci zahájíme sdílením, propojením skrze hudbu, uvolněním, naladěním se na společnou práci. Užijeme si  společně radost ze sdílení v kruhu za zvuku bubínků, zvonků, zpěvu, při společné meditaci, která bude stažena na místě a bude odpovídat aktuálnímu naladění na přírodu a na vyrovnání energií v našich životech. Budete se tak moci v tento den dokonale propojit s přírodou, s Matkou Zemí a vyladit v sobě všechna ještě nezpracovaná témata.


Vstupné je dobrovolné, stejně jako účast na tuto úžasnou akci, kterou si společně bezesporu naplno užijeme. Těším se na všechny přihlášené. 


Těším se na Vás, s láskou Taraka Solei

PS: A pokud nebudete slavit s námi, slavte na místě, kde se právě budete nacházet. Uvidíte, že Vám tento den změní život. 


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.