Oslava podzimní rovnodennosti


I letos na nás čeká oslava PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI, která vychází na středu 22.9.2021 v 21:21 hod. V tomto okamžiku dojde opět k rovnováze mezi světlem a tmou, tedy den i noc budou opět trvat 12 hodin.

V koloběhu života nastává doba dospělosti, kterou je třeba oslavit, protože s ní přichází nadhled, vnitřní moudrost a spravedlnost. Na polích či v zahradách stejně jako v našem životě sbíráme plody naší celoroční práce. Všude kolem nás pozorujeme hojnost, ať už v podobě plodů či námi dosažených úspěchů. Děkujeme za úrodu, za bohatství, které nám bylo dáno a začínáme se obracet opět do svého nitra, hluboko do své duše. Příroda kolem nás začíná měnit svoji barvu do zlatavé, červené a my začínáme opět cítit vnitřní klid a vyrovnanost.

Proto je právě podzimní rovnodennost, a tedy začátek podzimu, vhodný čas pro zhodnocení našeho počínání. Čas, kdy je třeba se zastavit, zamyslet, nacítit na svůj vnitřní svět a poděkovat s vděčností a láskou za vše, co nám bylo dáno. 

Podzimní rovnodennost probíhá každý rok spolu s dalšími svátky v ročním cyklu. Tyto svátky miluji právě proto, že probíhají dokola v kruhu. Tedy nikdy nekončí a jsou doslova živoucí, což můžeme vnímat právě skrze přírodu, Matku Zem, ale také skrze sebe sama. Díky těmto cyklům rosteme a dovolujeme si plynout. 

Nic se však nesmí přehánět, a proto vždy po období růstu následuje opět období ticha, kdy se energie v přírodě i v člověku obrací do svého nitra až ke kořenům. Tak dochází k našemu lepšímu sebepoznání, sebepřijetí, otevření se hluboké moudrosti.

Jak už víte, miluji tyto svátky a ráda bych je oslavila společně s Vámi v kruhu za zvuku bubínků, zvonků, zpěvu, při společné meditaci, která bude stažena na místě a bude odpovídat aktuálnímu naladění na přírodu a na vyrovnání energií v našich životech. Budete se tak moci v tento den dokonale propojit s přírodou, s Matkou Zemí a vyladit v sobě všechna ještě nezpracovaná témata.

Milí přátelé, propojme se, spolupracujme, otevřeme se v tento přechodový den podzimní rovnodennosti své vnitřní transformaci, abychom se opět ve své síle potkali s naší sjednocující láskyplností propojenou s plodnou sílou Matky Země.  


Opět nastal čas zhodnocení toho, zda stále tvoříme v souladu s naší duší v propojení se vším kolem. 

Probuďme společně sílu jednoty. Kdy? 

ve středu 22.9.2021 

za příznivého počasí: Pálava, 15.- 18.hod., Klentnice, Kamenný kruh

za nepříznivého počasí: 18.hod. - 21.hod. (čas ukončení akce je orientační), Újezd u Brna, Rybářská 1001, jídelna DPS


- akci zahájíme sdílením, propojením skrze hudbu, uvolněním, naladěním se na společnou práci. Užijeme si  společně radost ze sdílení v kruhu za zvuku bubínků, zvonků, zpěvu, při společné meditaci, která bude stažena na místě a bude odpovídat aktuálnímu naladění na přírodu a na vyrovnání energií v našich životech. Budete se tak moci v tento den dokonale propojit s přírodou, s Matkou Zemí a vyladit v sobě všechna ještě nezpracovaná témata.


Vstupné je dobrovolné (od 350 Kč ke společné úhradě pronájmu) stejně jako účast na tuto úžasnou akci, kterou si společně bezesporu naplno užijeme. Těším se na všechny přihlášené. 


Těším se na Vás, s láskou Taraka Solei

PS: A pokud nebudete slavit s námi, slavte na místě, kde se právě budete nacházet. Uvidíte, že Vám tento den změní život. 


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.