Oslava podzimní rovnodennosti

I letos na nás čeká oslava PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI, která vychází na pátek 23.9. v 03:55 hod. V tomto okamžiku dojde opět k rovnováze mezi světlem a tmou, tedy den i noc budou opět trvat 12 hodin.

V koloběhu života nastává doba stáří, kterou je třeba oslavit, protože s ní přichází nadhled, vnitřní moudrost a spravedlnost. Na polích či v zahradách stejně jako v našem životě sbíráme plody naší celoroční práce. Všude kolem nás pozorujeme hojnost, ať už v podobě plodů či námi dosažených úspěchů. Děkujeme za úrodu, za bohatství, které nám bylo dáno a začínáme se obracet opět do svého nitra, hluboko do své duše. Příroda kolem nás začíná měnit svoji barvu do zlaté, červené, atd. a my začínáme cítit vnitřní klid a vyrovnanost.

Proto je právě podzimní rovnodennost, a tedy začátek podzimu, vhodný čas pro zhodnocení našeho počínání. Čas, kdy je třeba se zastavit, zamyslet, nacítit na svůj vnitřní svět a poděkovat s vděčností a láskou za vše, co nám bylo dáno.

Podzimní rovnodennost probíhá každý rok spolu s dalšími svátky v ročním cyklu. Tyto svátky miluji právě proto, že probíhají dokola v kruhu. Tedy nikdy nekončí a jsou doslova živoucí, což můžeme vnímat právě skrze přírodu, Matku Zem, ale také skrze sebe sama. Díky těmto cyklům rosteme a dovolujeme si plynout. Nic se však nesmí přehánět, a proto vždy po období růstu následuje opět období ticha, kdy se energie v přírodě i v člověku obrací do svého nitra až ke kořenům. Tak dochází k našemu lepšímu sebepoznání, sebepřijetí, otevření se hluboké moudrosti.

Miluji tyto svátky a ráda bych je oslavila společně s Vámi v kruhu za zvuku bubínků, zvonků, zpěvu, při společné meditaci atd.

Vstupné je dobrovolné stejně jako účast na tuto úžasnou akci, kterou si společně bezesporu naplno užijeme. Těším se na všechny přihlášené.

Kdy? v neděli 23.9. v 11.hod.

Kde? V okolí Pálavy (místo upřesním do e-mailu) - při nepřízni počasí v Brně 

Akce se bude konat pouze za příznivého počasí (tedy kromě deště) - v případě velkého zájmu zkusím najít náhradní prostory.

Těším se na Vás, s láskou Taraka Solei

PS: A pokud nebudete slavit s námi, slavte na místě, kde se právě budete nacházet. Uvidíte, že Vám tento den změní život. 

PS2: Po této oslavě opět začíná řada mých seminářů Poznání, které Vám umožní, ponořit se do svého nitra a zjistit tak, kdo jste a kam kráčíte.