Oslava Zimního Slunovratu

Srdečně Vás zveme ke společnému prožití oslav Zimního Slunovratu 
s TARAKOU SOLEI
která vás provede aktuální jedinečnou slunovratovou meditací.

V době Zimního Slunovratu se můžeme nejlépe spojit s naším nitrem, 
naší prapůvodní podstatou a uvědomit si tak zázrak zrození i života na Zemi.


OSLAVA ZIMNÍHO SLUNOVRATU proběhne:

Kdy: v úterý 21. 12. 2019 od 17.hod. 

Kde: na ulici Rybářská 1001, Újezd u Brna, 664 53


Prožijeme spolu krásné chvíle ponořeni do srdce, 

propojeni s Matkou Zemí i s požehnanou jiskrou v sobě.


Zimní Slunovrat je nádherným poselstvím lásky, sounáležitosti a jednoty, kdy Matka Země podporuje navýšením svých vibrací, rozšíření nejen našeho vědomí, ale také ukotvení v tichu a svobodě bytí. 


Je tedy časem, kdy máme jedinečnou příležitost:


- propojit se s vědomím i moudrostí Matky Země, 

- propojit se s naší vnitřní silou, 

- ke zenergetizování a harmonizaci všech našich těl a nastolení rovnováhy v našich životech. 


Světla našich srdcí se propojí v temnotě jako mohutná záře, 

která prozáří všechny naše strasti 

a povede nás k propojení s ryzí podstatou v nás samých.Letos vychází oslava Zimního slunovratu na pondělí 21. 12. 2021 od 17.00 hod.

Zimní slunovrat je posledním ze čtyř nejsilnějších dní v roce. Tento den je určený nejen k léčení, ale i ke spirituálnímu růstu, kdy se naše mysl, tělo i duše otevírají přijímání velkého množství energie, která je v daný okamžik na Zemi přítomna. 

Společně tak můžeme harmonizovat a vést naši vnitřní sílu k léčení nás samých i naší Země. Nalaďte se na tuto energii, která vás s lehkostí provede stávajícími Vánočními svátky i vstupem do Nového roku.


Zima je vždy obdobím, kdy je dobré odložit vše, co nám neslouží, co nám nefunguje. Jde o období hloubání, kdy si můžeme sáhnout na dno. V tomto období se lidé více snaží spojit sami se sebou, se svou duší. Často se v tomto období objevují deprese a lidé začínají stagnovat.

V době slunovratu otevírají lidé brány Slunci a světlu více než kdy jindy. Podle prastarých vědění mají lidé za úkol ochraňovat a uchovávat poslední paprsek zapadajícího slunce a udržet a zachovat ho v ohních a ve svých srdcích. A to především v době ZIMNÍHO SLUNOVRATU, kdy je den nejkratší. Jde o světlo, které představuje duchovní stránku našeho světa. Pokud se světlo znovu nezrodí, temnota pohltí všechny naděje. Duchovní světlo světa potřebuje naši péči a ochranu.

Proto je úžasné jít do přírody, alespoň v době Zimního slunovratu. Obklopit se stromy, spojit se s přírodou, kameny, menhiry a dívat se do zapadajícího Slunce. Díváním se do Slunce se aktivuje naše solární čakra a doslova se prozáříme zevnitř. Stáváme se světelnou pochodní. Společně s ostatními tvoříme velký plamen, který prostupuje celou Matkou Zemí. Tento plamen lásky nám otevírá novou cestu, uchovává naši tvořivou a ochranou sílu a podporuje nás na naší cestě.

V této době roku je dobré u sebe nosit jantar, který je esencí Slunce.

Ať je pro Vás Zimní slunovrat ukončením všeho, co již není třeba a zahájením všeho překrásného. Ať se stanete opravdovým poslem světla. Vyšlete světelnou modlitbu, sepište si svá přání, své vize, Váš příští rok bude překrásný. Poděkujte za vše, co jste již mohli prožít.


ZIMNÍ SLUNOVRAT probíhá každý rok spolu s dalšími svátky v ročním cyklu. Tyto svátky miluji právě proto, že probíhají dokola v kruhu. Tedy nikdy nekončí a jsou doslova živoucí, což můžeme vnímat právě skrze přírodu, Matku Zem, ale také skrze sebe sama. Díky těmto cyklům rosteme a dovolujeme si plynout. Nic se však nesmí přehánět, a proto vždy po období růstu následuje opět období ticha, kdy se energie v přírodě i v člověku obrací do svého nitra až ke kořenům. Tak dochází k našemu lepšímu sebepoznání, sebepřijetí, otevření se hluboké moudrosti. 

Miluji tyto svátky a ráda bych je oslavila společně s Vámi v kruhu za zvuku bubínků, zvonků, zpěvu, při společné meditaci atd.

Vstupné je dobrovolné (začíná od 350 stejně jako účast na této úžasné akci, kterou si společně bezesporu naplno užijeme. Těším se na všechny přihlášené.

Kdy? v neděli 21.12.2021 v 17.-20.hod. 

Kde? Rybářská 1001, Újezd u Brna, 664 53

Těším se na Vás, s láskou Taraka Solei

PS: A pokud nebudete slavit s námi, slavte na místě, kde se právě budete nacházet. Uvidíte, že Vám tento den změní život. Nejde o tom mluvit, je třeba to prožít.


Přeji Vám krásný a naplněný rok 2021.

S láskou a vděčností, Taraka Solei

Recenze naleznete zde


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.