Bezpodmínečná láska

Co je to láska?

Na toto téma bylo napsáno již spoustu řádků, avšak ne vždy bylo toto téma plně pochopeno. Jak jinak pochopit lásku, než tak, že ji prožijeme? Jak jinak pochopit lásku než skrze uvědomění, že láska je v každém z nás? Každý z nás je hoden lásky, KAŽDÝ Z NÁS JE LÁSKOU. 

Když si to uvědomíme, začne láska k nám samým růst a tím roste i láska k ostatním lidem. Vzniká láska bez očekávání, bez podmínek, bez závislostí. 

Líbí se mi citát od Sri Chinmoy: " Včera jsem byl chytrý. Proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý. Proto měním sám sebe." 

Jak změnit sebe? Jak na sobě pracovat? Jak se milovat?

Existuje řada způsobů, které naleznete v mých článcích. Podle mě je důležité především ztišení, nalezení sebe sama a spojení se se svou duší. Vyslyšení jejího hlasu a uvědomění: "Že i JÁ JSEM LÁSKA!"

Miluji se taková, jaká jsem. Miluji život, protože mohu tvořit. Toužím otevírat lidská srdce lásce, aby každý pocítil kousek Boha. Proto připravuji spoustu novinek, které možná osloví i Vás. Především chci láskyplně tvořit, respektive již láskyplně tvořím a budu v tom i nadále pokračovat. 

Děkuji Vám všem, kteří máte otevřeno srdce lásce. Děkuji Vám všem, kteří šíříte lásku a dobro. Děkuji Vám všem, že jste.

Se sluncem v duši;) Taraka Solei. 

2.11.2016