Čísla

I když si to často neuvědomujeme anebo tomu nepřikládáme žádnou váhu, čísla jsou všude kolem nás. Již staré civilizace dokázaly pracovat s čísly a řídily se jimi. Náhoda? Zbytečnost? Nebo na tom přece jen něco bude? 

Jak to máte s čísly vy? Věříte, že ve vašem životě hraje datum vašeho narození důležitou roli? Znáte číslo svého jména, příjmení, planetární vlivy, které na vás působí atd.? Domlouváte si své schůzky, či své projekty s ohledem na jejich číselný význam? 

Čísla mě fascinují. Často si říkám, jak jednoduchá a jasná sdělení nám dokáží zobrazit během kratičké chvilky. Nepoužívám čísla během Poselství duše, tam se napojuji čistě na vaši duši, avšak vždy cítím skrze čísla určité vibrace, které si vnášíme do života. Je to zajímavé.

Numerologové věří, že datum narození obsahuje veškeré informace o naší životní cestě i o našem charakteru. Dokáží rozklíčovat naše silné a slabé stránky i to, jak je nejlépe zvládnout a využít. Nepotřebujeme se ptát, stačí se spojit se svou duší, svým srdcem, svou intuicí a dozvíme se veškeré informace důležité pro náš život. Měly bychom však mít na paměti, že na nás působí také vlivy jednotlivých planet: Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše, Mars, Jupiter a Saturn. Přičemž Slunce vyjadřuje naše vědomí, Měsíc -  naše podvědomí. Ostatní planety představují pět smyslů. Energie planet nám může pomoci otevřít prostor pro vnímání pozitivních vibrací ve všech úrovních bytí. Proto je dobré tyto vlivy vnímat a spojit se s jejich energií. 

Včera jsem viděla úžasný film Valerian a město tisíce planet (film je ke stažení na ulož to), kde bylo mimo jiné krásně ukázáno, že není jedno, zda si vybereme číslo 81 nebo 18:), kromě toho tam však padla spousta důležitých informací otevírajících vědomí všech, kteří touží žít v radosti a lásce. I to, jak naše strachy a obavy z toho, co bude, dokáží napáchat veliké škody. Děkuji za tyto filmy, které přináší nenásilně tolik krásného poznání. 

Děkuji, s láskou Taraka Solei

6.12.2017