Dar lásky

Dar lásky. Každý z nás jej dostal do vínku. Již při zrodu jsme cítili to překrásné naplnění. Ten pocit blažené radosti a štěstí. V průběhu života jsme se nechali ovlivňovat názory z okolí o tom, jací jsme, jací bychom měli být, co bychom měli chtít, po čem toužit a úplně jsme zapomněli na sebe sama. Na to, že pokud milujeme, nepotřebujeme nic víc. Protože láska je zdrojem všeho, je součástí všeho a čeho se dotkne, to promění v překrásnou symfonii plnou barev, tónů, citů, radostí a úsměvů.

Dar lásky je v každém z nás.

Nastává doba rozpomenutí se na to, kým opravdu JSI,  po čem opravdu toužíš a kam kráčíš. Někdo to dokáže sám, někdo potřebuje trošku pomoci. Existuje řada možností, jak se spojit sám se sebou a svou láskyplností. Například na mém semináři Poznání, který Vám změní život. Stanete se veselejší, radostnější, zamilovanější a pocítíte, že všeho je dost a je třeba to pouze uchopit s otevřenou náručí plnou lásky a radosti z tvorby.

Dny lásky, ať už Valentýn nebo 1. máj, nejsou jediné dva dny v roce, kdy si máme projevovat lásku. Láska je s námi stále. Darována Bohem = Zdrojem všeho. Nikdy nezmizí. Pouze usíná na základě naší nepozornosti.

Proto prosím, věnuj si každý den plno lásky. Lásky, která nesoudí, je soucitná a jednotná se všemi a se vším.

Děkuji, že jsem a mohu láskyplně tvořit.

S velikou láskou, pokorou a vděčností Taraka Solei

21.2.2017