Dar pro Jindru i pro Tebe v podobě Sarah a jejích bonusů. Děkuji za Vás za oba.

Objednávka knihy nebo e-knihy SARAH na podporu Jindříškova uzdravení.

♥️ Výtěžek z prodeje půjde na to, co Jindra potřebuje k léčbě. 

♥️ ELEKTRONICKÁ VERZE
Knihu si můžeš objednat i v elektronické podobě. Po zaplacení Ti přijde e-mail s odkazem ke stažení PDF verze knihy. V tomto případě poputuje Jindrovi celá částka, protože zde nemusíme hradit poštovné, balné a náklady na tisk. Děkujeme. 

♥️ KNIHU TI DORUČÍME ČESKOU POŠTOU NEBO ZÁSILKOVNOU

Do dvou pracovních dnů od připsání platby se nám daří knihu zabalit a vyslat k Tobě. 

Doručujeme i na Slovensko a pokud chceš, i do jiné země EU. Napiš případně na taraka@cestypoznanizivota.cz

♥️ PŘEKONTROLUJ SI PROSÍM PEČLIVĚ
všechny údaje zadané v objednávce, především e-mailovou adresu a doručovací adresu. Děkuji.

♥️ ODKAZ NA BONUSY NAJDEŠ V KNIZE
Čeká Tě Deník vděčnosti. Během jeho zpracování si uvědomíš spoustu věcí o životě. Nabídnu Ti i pár typů na krásné výlety. Odkaz na bonusy ke knize najdeš vzadu v knize nebo v e-knize.

Užijte si čtení této knihy, která má moc změnit vše, když se otevřete tomu,
co je za slovy.

Reference

Moje Milovana 🤗🤗🙏🏽🙏🏽 Dočetla jsem ji. ♥️🙏🏽 Moc si vážím Tvé důvěry a děkuji, že jsem mohla přečíst ještě "teplé" stránky Sarah ♥️♥️ Začala jsem knihu číst, a hledala jsem každou minutku, aspoň na stránku až dvě, abych věděla, co bude dál. Děj mě jako i u Triši, hned pohltil a nemohla jsem se odtrhnout 🙏🏽♥️ Jak víš, jsem právě v rozvodovém řízení. A ke konci, když jsem četla Poselství, nastal moment, kdy se mi otevřely mé rány a já v záplavě slz musela přestat číst. Myslím že 24hodin trvalo, než jsem se mohla vrátit ke čtení. A ten jeden den, jsem všechno postupně uvolňovala a pouštěla, propouštěla a odpouštěla 🙏🏽🙏🏽 Bylo to tak potřeba ♥️ Děkuji Ti za zastavení se ♥️🙏🏽 Za krásné pohlazení, formou písmenek. Děkuji že jsi ♥️😘😘 W

W.

žena s velkým srdcem

Milá Taraka, som veľmi vďačná, že sa delíš s nami so svojou tvorbou, že sú tu tie príbehy plné života, hĺbky, prírody. Hlboký príbeh, v ktorom je ukrytá veľká sila, žiť všetko, nádej. Rada doporučim ďalej sú úžasné, som šťastná, lebo veľmi tu chýbali hlboké pribehy. Ďakujem S prianím s úsmevom naplnených jesenných dní 🍂☀️

Miriama Bačová

účetní

Milá moja, najdrahšia, no možno aj možem povedať, otvorila som knihu,…a mení sa mi celý život. Nepreháňam…napíšem brzo. Mám Ťa moc rada!!!

Tamí

porodní dula

Jak se můžeme spojit?

Taraka Solei - žena, která miluje život