Cesta Vědomého Bytí na Zemi

téma ročníku 2022:

MILUJI SE - jsem ŽENA VE SVÉ SÍLE


Milované ženy,

zvu Vás ke společné práci během hlubokého sebe-rozvojového semináře,

kdy se rozpomenete skrze svoji osobní zkušenost na dary, které si nesete sebou od narození,

propojíte se se svou vnitřní silou a začnete si užívat života na Zemi v souladu se vším kolem.

Kde: Penzion Slunečnice, Kuřimská nová ves

Kdy: 24.-26.8.2022

Jste srdečně zvány na

CESTU VĚDOMÉHO BYTÍ NA ZEMI

na téma: MILUJI SE - jsem ŽENA VE SVÉ SÍLE

Ano, cesta je vhodná i pro absolventky minulých ročníků, protože je v mnohém obohacena energiemi Nové Země, vašimi osobními přísadami - přísadami vaší skupiny :) Každá cesta je úplně jiná. Přidej se k nám klidně každý rok. (Čím už jsme společně prošly? Cestou duše I.-III., Cestou vědomého Bytí, Cestou vědomého bytí na Zemi, Uzdravením ženské duše, Vyživením ženské duše a nyní nás čeká téma:

MILUJI SE - JSEM ŽENA VE SVÉ SÍLE - AKCE SE NEBUDE OPAKOVAT, budeme se zabývat vašimi osobními tématy.


Tento seminář je vytvořen tak, abyste prožily lásku, krásu a radost v sobě a tak i v životě, který žijete. 

 • Nebudeme společně tvořit vzdušné zámky, odnesete si domů spoustu funkčních metod, které vás zbaví napětí, propojí s přírodou, s živly, s vaší vnitřní podstatou, s klidem, s radostí, s vděčností a blažeností. 
 • Získáte klíče, které vám pomohou na vaší cestě v rozhodování a vy tak budete vědomě žít, rozhodovat se a tvořit v souladu se svou cestou, v souladu s láskou, v souladu s Matkou Zemí. 
 • Pochopíte souvislosti svého života, které vám bránili v radosti a štěstí. 
 • Nahlédnete za závoj, který vám bránil v čistém a jasném vidění vašeho života i situací v něm. 
 • Zamilujete se do sebe - nikoli z pozice ega, ale protože se plně propojíte se svou duší - s ryzostí v sobě
 • Dovolíte si opečovat své vnitřní dítě a probudíte tak opět ve svém životě radost a hravost, která vám tolik chybí.
 • A především přestanete být tou věčně vyčerpanou ženou, protože se konečně VYŽIVÍTE a objevíte to, co vás vyživí i v běžném životě.
 • ZAMILUJETE SE DO SEBE A OBJEVÍTE, JAKÉ TO JE BÝT ŽENOU VE SVÉ SÍLE.

Život vás začne opět bavit a vy se budete bavit ve svém životě. 

ZAČNETE ŽÍT, NEJEN PŘEŽÍVAT.Co říkají o semináři ženy, které ho absolvovaly?

Petra Blažková, r.2021

účetní, Eurona manager


„Milovaná Tarako. Nejde mi ani slovy vyjádřit jak úžasné a transformující byly tyto dny s tebou a s ostatními ženami. Jsem za ně nesmírně vděčná. Za péči, podporu, vzájemné sdílení a velkou sounáležitost.🙏

Je až s podivem, jak se během dvou dní může z na pohled happy ženy, ☺️ která tím sluníčkováním vlastně ukazuje nějakou svoji masku (že ji nemůže nic rozhodit) stát ta žena, kterou už dávno měla být. A to ženou klidnou, vyrovnanou, připouštějící si veškeré své emoce, silnou a odhodlanou jít si za svým snem ale taky slabou, smutnou a projevující své pocity. Ženou, která se nebojí říct co potřebuje, dovolí si věnovat čas sobě, umí přijímat a dávat bez rozdílu všem, kteří projeví zájem. Ženou sebevědomou a vnímající svou vlastní vnitřní sílu a světlo v sobě a kolem sebe. 🙏

Vím, že to ještě bude všechno dobíhat a cítím, že ten všechen vděk ještě nemám vyplakaný ale nic to nemění na tom, že jsem rozhodnuta vstoupit do nové budoucnosti ve své plné síle.

Slova mého syna to vystihuje naprosto přesně: "Mami ty ses mi tam za ty tři dny nějak změnila." 😍 S úctou a láskou k tobě. 😍 Petra Trinitas - žena jemná, pečující a přitom ve své síle."

Katarína Rosochová, r.2020, r.2021

zdravotní sestra, masérka, nadějná včelařka 


„Ahoj, láska moja. Až ma obliala radosť, keď som zbadala nový kurz "Teď královnou jsem já" a kde sa bude konať 😍 úžasné! Úch, a Cesta Vědomého bytí. Sila, sila.. Toľko vecí mi zacvaklo. Už sa cítim sebaisto, už viem čo mám robiť. Pochopila som pri nosení svietnikov v lese, keď som si v duchu povzdychla, ách no daj teda, že je to už moja pohodlnosť, ktorá ma brzdí v mojom tvorení.

Cítim sa naplnená Božím svetlom a duchom, ktorý ma jemne vedie. Tento rok som od kurzu nič neočakávala a nechala sa viesť, a vnímala som toľko zmien, čo v mojom živote nastali- hlavne kvôli Hvězdnej ceste. Tam sa toľko vecí učím, na toľko vecí nás upozorňuješ, že môj doterajší 30- ročný život je oproti poslednému roku ako divadlo za závesom. Kdežto teraz som zistila, aké je to krásne pre mňa a pre ľudí okolo mňa, keď sa ten záves odkryje. Taraka, láska milovaná. Som Ti vďačná z celého srdca, z celej duše.

A tie krásne žienky, ach, ako som sa v nich videla, som vďačná za každú z nás, ktorá sa podporujeme, vnímame, a prajeme si dobro, v kontraste bohužial so súperivou realitou ženského kolektívu..

Ach ťažko sa mi píše, ešte som stále ponorená v tom hlbokom prožitku, ale tak nejak cítim, že sa to mám pomaly učiť, vyjadrovať sa za takýchto podmienok, že už jednak tento stav bude stále častejšie, a jednak budem tiež viesť nejakých ľudí. Lebo tieto premeny a zistenia sú tak vzácne, že by bol hriech si ich nechávať pre seba.

Ďakujem, veľmi si toho vážim.

Kiež sa toto nádherné ženské posolstvo šíri do celého sveta.

Ďakujem, láska, objímam ťa.

Do videnia.

❤ Tvoja Miraelka Mirabelka"


VĚDOMÁ CESTA DUŠE vás bezpečně převede přes most poznání k VĚDOMÉMU BYTÍ NA ZEMI a váš život se tak promění v láskyplnou CESTU VĚDOMÉHO BYTÍ na Zemi. Každá žena bude po tomto semináři zamilovaná do své jedinečnosti.


PŘIHLASTE SE VČAS a užijte si společně s námi krásné 3 dny, po kterých vás čeká:

 • radostný vědomý život na Zemi, 
 • cesta, po které budete konečně kráčet v lehkosti a přitom pevně zakořeněni s laskavostí a láskou. 

Dovolte si probudit své dary, užívejte si jich po všechny věky a obohacujte tak každého, koho potkáte.

Taraka Solei 

Potřebujete více informací? Napište mi. Nebo čtěte dál a dál:Během několika let, kdy pro vás pořádám pravidelné semináře, jsem si uvědomila, jak důležité a léčivé je společné sdílení a také čas plně prožitý spolu v srdci Matky Země, která nás na naší cestě podporuje, chrání a dává nám vše, co je třeba pro naši obživu, přístřeší, čistý vzduch, vodu, atd...

Vím, že si zasloužíte tento čas prožít na místě, kde budete mít tolik potřebný klid, kde se odpojíte od starostí běžných dní a kde budete mít dostatek času na to, vše prožité v sobě integrovat, ukotvit. 

A tak jsem pro Vás připravila:

CESTU VĚDOMÉHO BYTÍ NA ZEMI. 


Během tří dnů budeme moci společně sdílet, tančit, meditovat, cvičit, uvolnit své emoce, načerpat novou sílu, objevit své nitro, sami sebe, otevřít se plně přítomnému okamžiku a uzavřít tak vše, co již dále není třeba táhnout s sebou na naší životní cestě. Propojíte se plně se svým posláním, se svou radostí i se Zemí. Naučíte se vědomě být na naší krásné Matce Zemi a ona vás za to odmění svojí silnou podporou, láskou i otevřenou náručí.

To vše se stane, pokud si to sami dovolíte. Ukážu vám jak na to. 

Tento seminář je transformačním přerodem. 

(Ano, i pro absolventky minulých ročníků. Každý ročník je totiž na nové aktuální téma a tak se i vy můžete s námi opět ponořit do hlubin sebe samých se slevou 500 Kč pro absolventy - teda, pokud slevu počebujete:) Stačí uvést slevový kód absolvent.

Nenecháme kámen na kameni, abyste opět ve svém životě objevily světlo a nastoupily plně na svou radostnou vědomou cestu duše života.


Našla jsem pro nás bezpečný prostor, kde tento přerod můžeme přivítat a prožít plně spolu a vy tak budete mít na své procesy i sdílení dostatek času. 

Tento seminář vás dovede nejen do našeho nitra, ale i k vědomému bytí na Zemi. 

Moc se na vás těším.

Více o mně najdete tady>>


Využijte příležitost k objevení svého vnitřního světa, 

abyste dokázaly prožívat radost, lásku, štěstí a harmonii se sebou i se vším kolem. Podpořte spojení se sebou a plné propojení s Matkou Zemí. 

Vyživ se! Dosyť se! Navrať energii sobě. Zamiluj se do sebe!


Co se bude na semináři dít? 

Budeme společně:

 • jíst, meditovat, zamilujete se do svého vnitřního světa
 • spontánně tančit (Ano, vždy to dali všichni. I vy to DÁTE:) Kdo nechce, toho nenutíme. Ale opravdu nechcete?)
 • projdete množstvím prožitků - zkušeností - tradic chcete-li a získáte tak klíče k rozhodování, k ujasnění si životních situací, k ujasnění si toho, po čem opravdu toužíte, zjistíte, co potřebujete dosytit, vyladit,  k propojení s přírodou, s živly a mnohem víc, uvidíte sami,
 • zažijete, jaké to je být v těle, cítit se, vnímat se, být... 
 • propojovat se s vnitřní podstatou,
 • odpouštět, 
 • propojovat se  s láskou - čistotou - ryzostí - Matkou Zemí - dechem, stvořením, vnitřním klidem, se svým tělem i se svou duší,
 • můžeme hrát na nástroje, naučíte se sebevyjádření, otevření krční čakry do jasnosti a opravdovosti,
 • dle počasí budeme pracovat v přírodě
 • naslouchat a a vnímat své emoce, hlas svého srdce,
 • zamilovávat se do sebe samých nikoliv skrze ego, ale skrze Božství v nás,
 • odemykat souvislosti vašeho života
 • Přijmete sebe samé, svoji sílu, tvořivost, odvahu ke změnám, opustíte staré programy či vzorce chování. Naučíte se volnosti a hravosti bytí. Nastoupíte na vlastní cestu ve své plné síle a kráse, plni lásky, soucitu, úcty, pokory a vděčnosti, v plném propojení s Matkou Zemí. 
 • propojení duchovního světa s fyzickým tělem.
 • Kromě meditací, společného sdílení a tvoření Vás na závěr bude čekat malé překvapení v podobě propojení duchovního světa s fyzickým tělem. Máte se na co těšit a já také.
 • Během celého víkendu i po něm, se dokážete láskyplně spojit s ostatními a být si tak vzájemně oporou, navázat nová přátelství nebo prohloubit ta stará.


Nastoupíte tak naplno na CESTU VĚDOMÉHO BYTÍ NA ZEMI. 

Cestu, která bude přesně taková, jakou si ji uděláte, protože již budete vědět, kdo jste a kam kráčíte. Cestu proměny a tvořivosti pramenící z vašeho nitra.
Nastoupíte na cestu vlastní síly, sebelásky, rovnováhy, životní energie a dovolíte si zazářit.


Začneme ve středu v 10.hod., končíme v pátek v 10.hod. 

(Pak můžete ještě prožívat krásné chvíle v okolí penzionu.) Slyšíte-li volání svého srdce k tomuto společnému tvoření:

Výhody tvoření ve skupině:

 • navážete nová přátelství,
 • vytvoří se skupina, která společně prochází seminářem od začátku do konce. Každý člověk v této skupině má své nezastupitelné místo. Jak již víte - nic není náhoda, tedy ani složení dané skupiny není výjimkou. Každá skupina má své společné téma, kterým se budeme zabývat více do hloubky.
 • tyto dny spolu vás nesmírně obohatí a vy si tak na místě dokážete zpracovat vše staré a především se naučíte vnést do svého života vše nové - dovolíte si tak vědomou změnu a tedy VĚDOMÉ BYTÍ NA ZEMI NA VĚDOMÉ CESTĚ DUŠE.

Pokud se rozhodnete změnit svůj život 
k lepšímu, nenechte se odradit nebo zaskočit pochybnostmi, které Vás mohou přepadnout. 
Je to jen hra, kterou hrajeme, abychom zůstali zacykleni ve svých stereotypech. 
Otázkou je, zda Vám Vaše stereotypy vyhovují, 
nebo zda toužíte jít vstříc změnám.

Jsem pro každou láskyplnou změnu v souladu 
s Vesmírným řádem. A VY?


MÁTE STÁLE MÁLO INFORMACÍ? ČTĚTE DÁL:


 • objevíte cestu k sobě, ke své duši, ke svému poslání,
 • naladíte se na své srdce, které otevřete lásce, rozpomenete se na své vize a naučíte se je naplnit.
 • vše, co je třeba zde vyrovnáte, vyladíte a prozáříte,
 • poznáte svůj tvůrčí potenciál, pročistíte sebe i své rodové linie a zvědomíte si své bloky,
 • uvěříte v sebe sama, ve své schopnosti, rozhodnete se pro změnu a dovolíte si ji,
 • otevřete se Božskému vedení, své intuici, světlu své duše,
 • propojíte se s Matkou Zemí, se svými kořeny, s jádrem Země,
 • přijmete své tvůrčí schopnosti, svoji vnitřní sílu, hojnost, moudrost,
 • Opustíte zde vše, co není v souladu s Vaší cestou.

  • Vyladíte a prozáříte všechny oblasti svého života.
  • Zbavíte se napětí, starostí, různých zátěží, strachů a obav.
  • Spojíte se s jednotlivými živly a naladíte se na ně.
  • Napojíte se na svoji vnitřní moudrost, vnitřní sílu, hojnost, zdroj energie, odvahu, zralost, zodpovědnost.
  • Stanete se tím, čím opravdu jste = tedy sami sebou.
  • Podpoříte své rozhodování i své zdraví.
  • Uvědomíte si, že jste sami a přitom součástí všeho.
  • Naplno pochopíte, kým jste, kam jdete a co toužíte naplnit.
  • Pochopíte a ukotvíte v sobě, že láska je zdrojem všeho.
  • Objevíte opět svůj vnitřní klid, své vnitřní dítě a mnoho dalšího.
  • Procítíte naplno vděčnost a radost z bytí TADY a TEĎ.
  • Na konci semináře Vás provedu rituálem, díky kterému zjistíte, co ještě potřebujete doladit a dosytit. Během tohoto semináře, i po něm, se dokážete láskyplně spojit s ostatními a být si tak vzájemně oporou.
  • přijmete sebe sama, svoji vnitřní sílu, svou tvořivost, odvahu ke změnám,
  • opustíte staré programy či vzorce chování.
  • prožijete volnost a hravost bytí.
  • naučíte se udělat rozhodnutí, přijmout za něj zodpovědnost a jít krůček za krůčkem vpřed.
  • nastoupení na vlastní cestu ve své plné síle a kráse, plni lásky, soucitu, pokory a vděčnosti.
  • seznámíte se s novými lidmi, se kterými na konci celého cyklu semináře navážete často hluboká přátelství,
  • jako bonus se seznámíte s tvorbou nástěnky vizí.14 dní před seminářem Vám pošlu všechny potřebné informace k danému semináři na Váš e-mail, včetně potvrzení času a místa konání atd.

Během semináře je nutné doplňovat tekutiny - ideálně čistou vodu.

Před seminářem, během semináře a 3 - 7 dní po semináři nedoporučuji pít alkoholické nápoje, či užívat jiné omamné látky. Děkuji Vám za pochopení.

Seminář neslouží jako náhrada léčby. Není tedy vhodný pokud navštěvujete psychoterapii, berete psychofarmaka nebo procházíte závislostí na alkoholu či jiných omamných látkách - vše je uvedeno v podmínkách - proto si je prosím přečtěte pozorně.

Těším se na skupinu, kterou společně vytvoříte.

S láskou a úctou Taraka Solei

Termín setkání, cena, téma: MILUJI SE

Kde: Penzion Slunečnice, Kuřimská nová ves - v krásném prostředí, s milým personálem a s plnou penzí s výbornou vegetariánskou stravou z domácích surovin (penzion je jenom náš:)

Kdy: 24.-26.8.2022 od středy 10.hod. - do pátku 10.hod.


Cena semináře je složena z lektorného, ceny za ubytování a vegetariánské stravy plnou penzí.

Celkem: 7666 Kč (včetně DPH) /osobu

(možnost dvou splátek bez navýšení)

sleva: absolvent 500 Kč - (pouze pro absolventy celé Cesty Duše I.-III. nebo když chcete opáčko:) - je třeba uvést a potvrdit heslo: absolvent

sleva: za včasné přihlášení minimálně měsíc předem: 333 Kč -  je třeba uvést a potvrdit heslo: vcas


Máte-li jakékoli dotazy, pošlete je na tento email: taraka.solei@email.cz - do předmětu prosím uveďte CESTA VĚDOMÉHO BYTÍ NA ZEMI


Místo máte zarezervováno po zaslání alespoň poloviny platby po obdržení potvrzovacího e-mailu. Minimálně však měsíc dopředu. V případě, že se nemůžete dostavit, můžete své místo nabídnout jiné osobě - jinak platba za rezervaci propadá. Bude použita na výdaje spojeny s organizací semináře a jeho následným stornem.

Děkuji za pochopení.

Doplatek z částky je třeba uhradit týden před seminářem nebo dle domluvy na místě.

Bankovní spojení:

Fio banka: 2101692471/2010

Ze zahraničí:

IBAN: CZ12 2010 0000 0021 0169 2471

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Částka: 7666 Kč včetně DPH (v ceně ubytování, strava, lektorné CESTY VĚDOMÉHO BYTÍ NA ZEMI)

Co říkají na seminář Cesta Vědomého Bytí na Zemi účastníci?

Hana Vladíková, r.2021


„Ahoj Tarako, já jsem neskutečně ráda, že jsem mohla být součástí tak skvělé společnosti a mohla jsem poznat Tebe a ostatní ženy. Moc mi nás společný pobyt pomohl a cítila jsem se nepopsatelně krásně.. uvolněně, bezpečné, obklopena láskou a porozuměním. Děkuji Ti za vše ❤️❤️ jsi jedinečná osobnost a neseš v sobě obrovský dar❤️

Kurz zvažuji už od navratu domů, promyslim a moc děkuji 😘

Krásné fotečky a těch je!! Super, že jsi tak často mackala na spoušť ☺️

Děkuji za vše ❤️😘

Hanka🌺"Petra Cagáňová, r.2020, r.2021:

manažerka na mateřské dovolené

„Ahoj milá slniečko Taraka, veľmi Ti ďakujem za najkrajší čas, ktorý som mohla prežiť opäť v Tvojej spoločnosti na Cestě Vědomého bytí. Poriadne si to zase roztočila.

Meno duše Sivária je proste nádhera. Keď som ho počula aj s výkladom aj nahrávkou, úplne mi naskočili zimomriavky a zase som si poplakala, pretože je to tak veľmi silné a trefné. Pre istotu som si Tvoju nahrávku hneď uložila aj do mobilu, aby som si ju mohla každý deň počúvať. Ďakujem Ti tak veľmi. Netuším, ako to robíš, ale si proste zázračná

Ver, či never, na Hviezdnu cestu pokukujem už dávnejšie. Chcem sa posunúť ďalej a o Tvoj kurz sa hlásim, keďže si tak cenná v mojom živote, nezaváham ani minutu a idem do toho. 

Mám Ťa rada, slniečková Taraka.

Papa, Petra Sivária


Jana Šťastná, r. 2020

fyzioterapeutka

„Milovaná Tarako, ještě jednou tisíceré díky za nádherné dny prožité v lásce a přijetí, kterých se mi dostalo více než za celý život od vlastní mámy. Ani neumím svůj vděk vyjádřit slovy. Děkuji za krásný e-mail, který čtu stále dokola a naši společnou fotku kterou si stále prohlížím a připomínám si ty blažené chvíle s Vámi všemi. Děkuji velice, Jaňa"


Maya Zajacová, r. 2021

„Děkuji. Celé společenství žen mi ukázalo také cestu. Teď už vím, že i když se vydám do neznáma, vždy na cestě potkám někoho, kdo pomůže v nesnázích. Ať už radou a nebo pomocí. Moc děkuji za vše. Objímám. Maya"


Jana Tilia Zlasáková, r.2021:

„Děkuji. Ještě to všechno doznívá ❤️.

Ani se mi nechce nikam mezi lidi 🙂. Moc Ti děkuji za všechno úžasné a za všechnu velkou sílu všech."


Gabriela Mašáňová, Eritea Lomi Maia r.2021:

fotografka

„Má krásná bohyně, chtela bych ti nasdílet me pocity ted v tuto chvílí. Celý den si tak nejak plynu, cítím se nesmírně silná, velkolepá, prostě Bohyně. Po nejake dobe sem si precetla me poslání duše které mi bylo sděleno od tebe a já si uvedomila, že jej dnes konecne začínám naplno žít. Ze jsem otevřela sve srdce a plyne se mne ta neuvěřitelná síla lásky, svetla. Je to jako bych mela tisíce hviezd ve svém srdci, tou nadherou se mi chce plakat. Tolik energie, svetla citu, odpuštění... Jako bych v sobě mela probouzejíci se hvězdu která bude zářit do obrovských dálav....


Další recenze naleznete ZDE >>

Zuzka Vykoukalová, r.2019, r.2021

poradkyně Golden Gate, ekologické drogerie Eurona 

Milá Tarako, milé Světlonošky,

moc vám všem děkuji za společně strávený čas, podporu, péči a lásku. Na setkáních toho moc nesdílím, protože potřebuji čas, aby se vše usadilo, ukotvilo a naplno mi došlo, co všechno jsem prožila a zažila. :-) Na kurzu to vždycky vypadá, že jsem při každé meditaci mimo, ale je toho opravdu hodně, co se děje a co vidím. :-)

To, co se mi ukazovalo, bylo boží. :-) Cítím obrovskou vděčnost, jak moc jsem se posunula. I když nějaké stíny mám pořád. :-)

Na kurz jsem jela vyživit svou ženskou duši. A dostalo se mi i léčení, podpory a uvědomění si své sebehodnoty.

Potěšilo mě "cvičení" Jak se cítí moje tělo. Okamžitě mi z nohou narostly obrovské kořeny a spojily se se Zemí. Celé tělo mi plálo v ohni, jen lůno bylo vyprahlé. Ale i tak se raduji, protože před dvěma lety jsem tak viděla své srdce a to, jaké je teď, se nedá ani srovnat. :-) Tak už se moc těším, až vyživím naplno i své lůno. To teprve bude jízda. :-) V hlavě mám konečně čisto a žádné myšlenky. :-) Začíná se mi i léčit krční čakra a svítí mi tam larimar.

Mantra Sa re sa sa je úžasná! Nádherně mi při ní proudila energie kundalini. Budu ji praktikovat i doma.

V další meditaci jsem si opět zvědomila, že potřebuju vyživit nejdřív sama sebe a potom druhé. Což je mé věčné téma. :-) Pro druhé bych se rozdala, pro sebe nic. Jsem napojená zlatou šňůrou na Zem i Vesmír, na které jsou navlečené diamanty a točí se mi v každé čakře. Přes kořeny nasávám růžovou léčivou energii, která mi vychází třetím okem a vrací se přes pusu zpět do těla a přes kořeny zase ven. To celé obklopuje nádherná třpytivá energie.

Další krásné cvičení bylo opečovávání srdcem. Před dvěma lety jsem ho měla vyhořelé na troud, teď se mi do dlaní ani nevešlo. :-) Přetékalo láskou. Má v sobě "erb", který tvoří Kristovské srdce, které je celé ohraničené množstvím růžové energie (myslím, že teď to bude Máří Magdaléna). Ruce mi úplně žhnuly a myslím, že to cítily i ženy, které jsem takto opečovávala. Věřím, že si tu energii a léčení Máří Magdalény krásně užily.

Velké uvědomění přišlo i s cestou světla. Když jsme měly nést lucerny, tak se ženy k tomu moc neměly. Já jsem lucernu nesla ráda. Říkala jsem si, že když si pro ni některá přijde, ráda jí ji předám. Cesta ubíhala a nikdo světlo nechtěl. Tak jsem si řekla aha, asi je čas to světlo někomu předat.... Jenže v mém okolí byly jen samé světlonošky, tak lucernu nebylo komu předat. Když jsem konečně došla ženy bez světla a chtěla jim lucernu předat, tak začínal náročný terén. A opět se ozvalo mé věčné téma.... No, tak teď jim to teda dát nemůžeš. Jak by to vypadalo, že se toho před náročným terénem zbavíš, aby sis šla polehku.... Každý má co dělat sám se sebou, aby se na ten kopec vyškrábal a ty jim ještě dáš lucernu.... No prostě klasika. Braní ohledů a upřednostňování druhých před sebou.... Světlo jsem tedy vynesla až na nakonec a potom ho předala s uvědoměním, že jsem ženy provedla trnitou cestou až na vrchol, ale teď už je to na nich. Byl to krásný pocit, ale vím, že na tom braní ohledů na druhé musím zapracovat. :-) A nepřebírat za ně zodpovědnost. :-)

No a konečný rituál? To byla "jen" vděčnost, vděčnost, vděčnost a pokora. Ve všech fázích jsem se cítila nádherně. Byla tam velká a silná podpora Země. Byl tam klid, že se kdykoliv můžu vrátit, nebo jít dál a vše je v pořádku. Byla tam vděčnost, že jdu s čistým štítem a žádnými resty z minulosti. V novém životě jsem se konečně z plných plic nadechla, jako bych se znovu narodila. Bylo to úžasné!

Už teď se těším na seminář Teď královnou jsem já. Bude to jízda. Zuzka

Petra Dvořáková

dentální hygienistka

„Ahoj Tarako, myslím na tebe a na vás všechny. Víkend na Slunečnici byl pro mě v prvním řadě velkým uvědoměním si... toho, kde v životě stagnují, že si neužívám, uvědomění si svých strachů, zbytečné izolace, sebe nepřijetí, hodnocení a zbytečných procesů tvořených myslí a ne srdcem. Zpětně mi, jak se na víkend napojuji, všechno dochází. Že se bráním životu a hlavně lásce a přijetí. Seminář mi otevřel oči a dal sílu ke změně...Tarako děkuji a přeji ti krásné dny, Anabel.

Jak se můžete spojit s Tarakou?