Poporodní rituál - vítej na Zemi

Pro velký úspěch této akce se opět sejdeme v roce 2022 u příležitosti oslavy VÍTEJ NA ZEMI

 - recenze na předešlé ročníky naleznete zde>>

Narodilo se Vám děťátko a Vy nyní cítíte, že je třeba přivítat jej na této Zemi v náruči Božské Matky Země? Nebo máte silnou touhu býti sami uvítáni na této Zemi, která je plná darů?


Pokud ano, přidejte se k našim oslavám. 

Kdy a kde se sejdeme?

Kdy:   v sobotu 2.7.2022 (v době po novoluní v raku) v 10.hod.

Kde:  V okolí Pálavy za příznivého počasí - místo upřesním podle počtu přihlášených a aktuálního počasí

(Můžete si rituál spojit s rodinnou dovolenou a užít si tak prodloužený víkend v srdci Matky Země, kde je spousta silových míst v okolí.)


Pro koho je rituál určen?

  • pro děti bez ohledu na věk, pohlaví,
  • jejich maminku, případně rodiče, prarodiče, 
  • prostě pro všechny bytosti, které touží přivítat dítě na ZEMI. 
  • (Jste dospělí a cítíte se ve svém životě nepřijatí? Přijďte se společně s námi přivítat hravou formou na této Zemi.)

Cena: vstupné dobrovolné 

Co je tak úžasného na poporodním rituálu a proč je důležité přivítat každého človíčka na této Zemi?

  • protože abychom zde mohli žít, je třeba stát pevně nohama na Zemi, propojeni se všemi živly a silami i krásami tohoto světa. Proto na místě přivítáme vás i vaše dítě - děti.
  • cítíme-li se Matkou Zemí, sami sebou či svým okolím nepřijatí, nedokážeme naplno tvořit a následovat ve své síle svoji cestu. Vnitřní síla nesouvisí s naší fyzickou silou - tedy nezískáme po rituálu větší svaly:), ale získáme mnohem víc:
  • uvědomění sebe sama, 
  • vědomí života na Zemi, kterou jsme si vybrali pro svůj růst a rozvoj,
  • propojíme se s Matkou Zemí a pochopíme, pocítíme, prožijeme toto spojení natolik pevně, že o ni začneme láskyplně pečovat tak jako ona pečuje o nás. 

Pravděpodobně pro vás připravím jednoduchou geoometrii z přírodnin k uzavření všech bolestí a otevření hlubokého spojení se svou rodovou linií, která nás neustále podporuje a vede na naší cestě.

Pobavíme se, zasmějeme se, zamilujeme se do sebe sama i do svých dětí a ponecháme sobě i jim svobodnou a volnou osobní cestu na základě rituálu odpoutání. 

Během rituálu vyjádříte svá přání či radosti a společně požehnáme dětem na jejich cestě. Uctíme zde maminky těchto dětí, jejich sílu a statečnost, kterou projevily u porodu. 

Budeme hrát na různé hudební nástroje, které si s sebou přineseme, možná budeme i tancovat a necháme energie volně přicházet i proudit. 

Provedu vás krátkou meditací tak, aby si ji užily i děti. (Meditace je zaměřena na pročištění čaker, rodů, propojení s energií Vesmíru, Země, odpuštění, odpoutání, léčení sebe i svých kořenů a k otevření srdce lásce.)

Díky tomuto rituálu dochází k upevnění vztahu mezi maminkou, dítětem i ostatními členy rodiny, atd. Maminka si tedy může přizvat k rituálu ženy, které touží mít u sebe při tomto slavnostním okamžiku. Ideálně již maminky, svoji maminku, babičku, nebo jakoukoliv jinou ženu, kterou si vybere. Samozřejmě jsou vítáni i muži.

Během rituálu se všichni společně seznámíme. Pokud Vám jsou známa jména Vaší duše, představíte se těmito jmény. Na místě může dojít i k slavnostnímu předání jména duše pro Vaše miminko. (Slavnostní předání Podporujícího Jména duše je zpoplatněno a to v hodnotě 1100 Kč včetně DPH. Vše je dobrovolné na základě Vašich přání a tužeb.)

Po propojení s jednotlivými živly si můžeme dopřát dobrou hostinu plnou jídla, pití, smíchu, tance atd.


Tento překrásný prožitek přeji zažít všem ženám a jejich dětem. Můžete si ho s námi užít, i pokud jsou Vaše děti větší, nebo dospělé. Nikdy není pozdě začít. Uctít sebe, jako matku, uctít dítě a požehnat mu a uctít Matku Zemi a propojit se sní. S tou, která nám dává vše, co potřebujeme k životu, která se o nás stará a o kterou se s láskou staráme my sami. Užijte si sílu lidí v kruhu.


Těším se na naše setkání a přivítání Vašich dětí na této překrásné Zemi.

S láskou a vděčností ke všemu živému, Taraka Solei.

PS: Pokud děťátko teprve čekáte, doporučují Vám mé průvodcovství předporodním rituálem, které je možné objednat zde: Předporodní rituál - průvodcovstí


Před vyplněním dotazníku se prosím seznamte s všeobecnými podmínkami účasti a také s ochranou osobních údajů dle GDPR. Děkuji.

Na základě vyplnění dotazníků vám pošlu potvrzovací e-mail a týden před akcí upřesnění k tomu, co si vzít s sebou. 


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.