Poporodní rituál - vítej na Zemi

Pro velký úspěch této akce se opět sejdeme v roce 2024 u příležitosti oslavy VÍTEJ NA ZEMI

 - recenze na předešlé ročníky naleznete zde>>

Narodilo se Vám děťátko a Vy nyní cítíte, že je třeba přivítat jej na této Zemi v náruči Božské Matky Země? Nebo máte silnou touhu býti sami uvítáni na této Zemi, která je plná darů?


Pokud ano, přidejte se k našim oslavám. 

Kdy a kde se sejdeme?

Kdy:   v neděli 30.6.2024 v 10.hod.

Kde:  V okolí Pálavy za příznivého počasí - místo upřesním podle počtu přihlášených a aktuálního počasí

(Můžete si rituál spojit s rodinnou dovolenou a užít si tak prodloužený víkend v srdci Matky Země, kde je spousta silových míst v okolí.)


Pro koho je rituál určen?

  • pro děti bez ohledu na věk, pohlaví,
  • jejich maminku, případně rodiče, prarodiče, 
  • prostě pro všechny bytosti, které touží přivítat dítě na ZEMI. 
  • (Jste dospělí a cítíte se ve svém životě nepřijatí? Přijďte se společně s námi přivítat hravou formou na této Zemi.)

Cena: vstupné dobrovolné 

Co je tak úžasného na poporodním rituálu a proč je důležité přivítat každého človíčka na této Zemi?

  • protože abychom zde mohli žít, je třeba stát pevně nohama na Zemi, propojeni se všemi živly a silami i krásami tohoto světa. Proto na místě přivítáme vás i vaše dítě - děti.
  • cítíme-li se Matkou Zemí, sami sebou či svým okolím nepřijatí, nedokážeme naplno tvořit a následovat ve své síle svoji cestu. Vnitřní síla nesouvisí s naší fyzickou silou - tedy nezískáme po rituálu větší svaly:), ale získáme mnohem víc:
  • uvědomění sebe sama, 
  • vědomí života na Zemi, kterou jsme si vybrali pro svůj růst a rozvoj,
  • propojíme se s Matkou Zemí a pochopíme, pocítíme, prožijeme toto spojení natolik pevně, že o ni začneme láskyplně pečovat tak jako ona pečuje o nás. 

Pravděpodobně pro vás připravím jednoduchou geoometrii z přírodnin k uzavření všech bolestí a otevření hlubokého spojení se svou rodovou linií, která nás neustále podporuje a vede na naší cestě.

Pobavíme se, zasmějeme se, zamilujeme se do sebe sama i do svých dětí a ponecháme sobě i jim svobodnou a volnou osobní cestu na základě rituálu odpoutání. 

Během rituálu vyjádříte svá přání či radosti a společně požehnáme dětem na jejich cestě. Uctíme zde maminky těchto dětí, jejich sílu a statečnost, kterou projevily u porodu. 

Budeme hrát na různé hudební nástroje, které si s sebou přineseme, možná budeme i tancovat a necháme energie volně přicházet i proudit. 

Provedu vás krátkou meditací tak, aby si ji užily i děti. (Meditace je zaměřena na pročištění čaker, rodů, propojení s energií Vesmíru, Země, odpuštění, odpoutání, léčení sebe i svých kořenů a k otevření srdce lásce.)

Díky tomuto rituálu dochází k upevnění vztahu mezi maminkou, dítětem i ostatními členy rodiny, atd. Maminka si tedy může přizvat k rituálu ženy, které touží mít u sebe při tomto slavnostním okamžiku. Ideálně již maminky, svoji maminku, babičku, nebo jakoukoliv jinou ženu, kterou si vybere. Samozřejmě jsou vítáni i muži.

Během rituálu se všichni společně seznámíme. Pokud Vám jsou známa jména Vaší duše, představíte se těmito jmény. Na místě může dojít i k slavnostnímu předání jména duše pro Vaše miminko. (Slavnostní předání Podporujícího Jména duše je zpoplatněno a to v hodnotě 1100 Kč. Vše je dobrovolné na základě Vašich přání a tužeb.)

Po propojení s jednotlivými živly si můžeme dopřát dobrou hostinu plnou jídla, pití, smíchu, tance atd.


Tento překrásný prožitek přeji zažít všem ženám a jejich dětem. Můžete si ho s námi užít, i pokud jsou Vaše děti větší, nebo dospělé. Nikdy není pozdě začít. Uctít sebe, jako matku, uctít dítě a požehnat mu a uctít Matku Zemi a propojit se sní. S tou, která nám dává vše, co potřebujeme k životu, která se o nás stará a o kterou se s láskou staráme my sami. Užijte si sílu lidí v kruhu.


Těším se na naše setkání a přivítání Vašich dětí na této překrásné Zemi.

S láskou a vděčností ke všemu živému, Taraka Solei.

PS: Pokud děťátko teprve čekáte, doporučují Vám mé průvodcovství předporodním rituálem, které je možné objednat zde: Předporodní rituál - průvodcovstí


Před vyplněním dotazníku se prosím seznamte s všeobecnými podmínkami účasti a také s ochranou osobních údajů dle GDPR. Děkuji.

Na základě vyplnění dotazníků vám pošlu potvrzovací e-mail a týden před akcí upřesnění k tomu, co si vzít s sebou. 


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.

Reference

Milá Tarako, nakonec jsem byla ráda, že jsem přijeli. Bála jsem se toho, co na to řeknou manžel se synem, ale nakonec byli oba nadmíru spokojeni a celý den se jim moc líbil a všichni jsme si ho užili. Byl to prostě zvláštně krásný den, během kterého jsem zjistila, že je snadnější všechno brát s nadhledem, hlavně co se dětí týče. Taky se mi opět potvrdilo, že lpění na něčem je zbytečné a s dětmi to ani nejde, je tam prostě důležitá ta volnost a nadhled. Dát dětem volnost a důvěru, že to všechno zvládnou, ale že máma s tátou tady pro ně budou kdykoliv, to budou potřebovat. Po návratu vnímám mezi námi velké napojení a léčení vzájemných vztahů, kdy i ta domluva se synem je klidnější. Taky cítím velké množství lásky a světla, které můžu a chci šířit mezi ostatní, a vrací se mi to krásnými projevy jak od manžela, tak i od syna. Byl to krásný rituál, na závěr kterého nám bylo umožněno přivítat všechny na Matce Zemi a popřát všem do života něco za sebe, a na druhou stranu bylo hezké od druhých přání přijmout a těšit se na jejich naplnění 😍 Ještě jednou děkuji z celého ❤ milovaná Tarako.

Petra Blažková

účetní 

Z rituálu pro mě byla nejkrásnější energie při jménu duše, jak vzniklo vaše spojení s Mínou, cítila jsem hluboké znovusetkání a vděčnost...

I naše jen tak povidání a čas byl pro mě velká radost, děkuji za to.

Lucie Ratajská

průvodkyně