Poporodní rituál - vítej na Zemi

Pro velký úspěch této akce se opět sejdeme v roce 2019 u příležitosti oslavy VÍTEJ NA ZEMI - recenze na ročník 2017 i 2018 naleznete zde>>

Narodilo se Vám děťátko a Vy nyní cítíte, že je třeba přivítat jej na této Zemi v náruči Božské Matky Země? Nebo máte silnou touhu býti sami uvítáni na této Zemi, která je plná darů?

Pokud ano, přidejte se k našim oslavám. 

Kdy:   (v době novoluní v raku)

Kde:  V okolí Pálavy za příznivého počasí- místo upřesním podle počtu přihlášených a aktuálního počasí

Pro koho je rituál určen:

Pro děti bez ohledu na věk, pohlaví a jejich maminky, případně rodiče, prarodiče, prostě pro všechny bytosti, které touží přivítat dítě na ZEMI.

Cena: vstupné dobrovolné 

(Slavnostní předání Podporujícího Jména duše pro Vaše dítě je zpoplatněno a to v hodnotě 500 Kč. Vše je dobrovolné na základě Vašich přání a tužeb.)


Více o poporodním rituálu:

Tento rituál se prováděl již v dřívějších dobách. V každé rodině se dochoval v jiné podobě, přesto však neztratil nic na své vyjímečnosti. 

Poporodní rituál slouží k přivítání dítěte na Zemi, k jeho uctění, propojení s jednotlivými živli. 

Během rituálu vyjádříte svá přání či radosti a společně požehnáme dětem na jejich cestě. Uctíme zde maminky těchto dětí, jejich sílu a statečnost, kterou projevily u porodu. 

Tento rituál upevňuje vztah mezi maminkou a dítětem i ostatními členy rodiny, atd. Maminka si tedy může přizvat k rituálu ženy, které touží mít u sebe při tomto slavnostním okamžiku. Ideálně již maminky, svoji maminku, babičku, nebo jakoukoliv jinou ženu, kterou si vybere. Samozřejmě jsou vítáni i muži. 

Během rituálu se všichni společně seznámíme. Pokud Vám jsou známa jména Vaší duše, představíte se těmito jmény. Na místě může dojít i k slavnostnímu předání jména duše pro Vaše miminko. 

Rituál zahájíme meditací k tomuto účelu - tedy k pročištění čaker, rodů, propojení s energií Vesmíru, Země, odpuštění, odpoutání, léčení sebe i svých kořenů a k otevření srdce lásce.

Následně se společně propojíme s jednotlivými živly a můžeme si dobřát dobrou hostinu plnou jídla, pití, smíchu, tance atd.

Tento překrásný prožitek přeji všem ženám a jejich dětem. Můžete si ho s námi užít, i pokud jsou Vaše děti větší, nebo dospělé. Nikdy není pozdě začít. Uctít sebe, jako matku, uctít dítě a požehnat mu a uctít Matku Zemi a propojit se sní. S tou, která nám dává vše, co potřebujeme k životu, která se o nás stará a o kterou se s láskou staráme my sami. Užijte si sílu lidí v kruhu.

Těším se na naše setkání a přivítání Vašich dětí na této překrásné Zemi.

S láskou a vděčností ke všemu živému, Taraka Solei.

PS: Pokud děťátko teprve čekáte, doporučují Vám mé průvodcovství předporodním rituálem, které je možné objednat zde: Předporodní rituál - průvodcovstí


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.