Objednávka knihy CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA

♥️ ANO

Objednávám si knihu CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA od Taraky Solei za cenu 250 Kč.

♥️ ANO

Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především poštovní adresu, na kterou chci knihu zaslat.

♥️ ANO 

Vím, že k objednávce je potřeba zaplatit poštovné a balné ve výši 89 Kč

♥️ ANO

Vím, že si mohu zvolit výhodnější balíček dle svého uvážení.


Užijte si čtení této knihy, která je plná různých cest poznání. Těším se na všechny AHA momenty z Vašeho života.

Reference

Kovář a komtesa - Moc krásný příběh. Po celou dobu jsem měla husí kůži. Ufff. I teď, jak jsem to napsala, mi přeběhl mráz po zádech, četla jsem to se zatajeným dechem. Nádherné. Věřím, že to pro tebe bylo, je a bude silné, já jsem taky musela hodně mrkat, abych mohla pokračovat ve čtení. Moc děkuji za tvoje nádherná slova, moc to pro mě znamená a vážím si toho. Vážím si tebe. Děkuji. Válka citů - Příběh na mě hodně zapůsobil. Umocnil to také fakt, že jsem zrovna četla román, kde se prolínal příběh válečných leteckých hrdinů. Takže jsem to měla pořád v hlavě. A taky se mi moc líbí na konci příběhů to poselství. Máš to krásné. Jasné, stručné a hlavně výstižné. Tajemství pyramid - Děkuji. Líbil se mi moc. A to poselství na konci zase - to je úžasné. To stojí za to si to všechno připomínat každý den. Moc se mi líbí, jak to máš provedené. Příběh mě oslovil každý. Každý příběh dává smysl, otevírá oči, předává poselství. Anna - Nádhera! Velmi na mě príběh zapůsobil. Moc krasný, Tarako. Děkuji, ze jsem si ho mohla přečíst. Zázrak - Příběh krásný a inspirující. Připomnělo mi to, jak jsem Ti děkovala za to, kam jsi mě posunula a Ty jsi řekla, že mám poděkovat sobě. Nádherný příběh! Lapena v síti času - Musela jsem ho prostě přečíst do konce. A uvědomila jsem si, že já chci taky všechno stihnout a být v tom dobrá. Ne kvůli druhým, ale kvuli mému pocitu, že jsem schopná to všechno zvládnout. A možná proto se někdy cítím pod tlakem, unavená, podrážděná. Už se těším, až si ho přečtu znova. 

Lucie Ševců


Příběhy i obrázky jsou nádherné. Moc knize přeji, aby se líbila a přinesla lidem to, co mě - připadala jsem si jako v jiné dimenzi, jako by příběhy zasadili semínko a to klíčilo...transformační, kouzelné 🙂 mě nejvíce zasáhl příběh z Egypta a poslední Lapena v síti času 🙂 všechny jsou krásné, ale tyhle dva mě silně něco přepsali 🙂 krásné 🙂 moc děkuji. Krásný čas, líbááám :-*

Monika Slezáková

Právě v tomto láskyplném načasování ke mě přišla knížka od tebe,velká podpora v tom co teď žiji....já ti za to moc děkuji a jsem vděčná...nejvíce se mnou teď souzněl příběh Lapena v síti času a Anna. Láskyplně tě objímám a hladím...Ála Orchea

Alena Petráňová

Super, už se nemůžu dočkat na tu knihu pro děti. Je to paráda. Moc se mi to líbí. Myslím si, že ten bonus děti chytne a stejně tak i dospělé. Jsou to napínavé, poučné příběhy. Jen tak dál. Má to smysl.

Petr Říha

Jak se můžeme spojit?

Taraka Solei - žena, která miluje život