Daršan a setkání s Paramahamsa Šrí Svámí Vishwanandou

20.1.2017 jsme se vydali s rodinou na Daršan - nebo-li požehnání do Bratislavy.

Jeli jsme se poprvé setkat s tímto mužem, o kterém jsme zatím slyšeli pouze z vyprávění.

Těšila jsem se na vše, co přijde, a věděla jsem, že vše bude překrásné. Před každou akcí = shromážděním = kurzem atd. cítím = prožívám dopředu, co se bude dít. Poté, když to zažiji ve skutečnosti, jsem dojatá. Měsíc před setkáním se Svámím Vishwanandou jsem cítila nekonečnou lásku, která každý den v naší rodině doslova explodovala. ;) Překrásné. Zažívali jsme nekonečný pocit blaženosti. Ráj na Zemi.

Když Svámí Vishwananda vstoupil do místnosti, kde jej přivítalo 1700 lidí, vypukl všeobecný jásot a posvátná úcta. Zpívali jsme, tancovali, radovali jsme se, pobrukovali a cítili velikou radost.

Pozorovala jsem tohoto muže, který vstoupil mezi nás se svojí zářivou láskyplnou energií. Úžasné. Pronesl k nám pár slov a poté se přistoupilo k Daršanu. Celá naše rodina se dostala na řadu asi po čtyřech hodinách. Během tohoto času jsme si užívali zpěv, tanec, tleskání, jeden druhého.  Děti s údivem pozorovali tohoto úžasného muže. Během Daršanu na každého z nás položil svoji ruku a podíval se každému z nás do očí. Nevím, co v jeho očích viděli ostatní, ale já se setkala s bezpodmínečnou láskou. Nahlédla jsem zde do své duše i do duše Svámího Vishwanandy a setkala se opět s Bohem. Svámí požehnal mé krásné cestě, která stejně jako jeho má za cíl probudit v lidech bezpodmínečnou lásku, nalezení sebe sama, spojení se svou duší. Nic víc než bezpodmínečná láska.

Odjížděli jsme s pocitem blaženosti a vděčnosti. Děkujeme.

Cílem Svámího Vishwanandy je pomoci druhým najít a realizovat nejvyšší, bezpodmínečnou lásku, která je přítomná v každém z nás. Pokud toužíte zažít dotek této lásky, nahlédnout do svého nitra, do své podstaty, je pro Vás přínosné setkání právě s tímto mužem. Vše o něm a jeho organizace naleznete na stránkách: https://bhaktimarga.cz/ 

Miluji lidi, kteří vnáší do života ostatních SVĚTLO A LÁSKU a to skrze svůj vlastní příklad = život sám.

Děkuji, že jste.

S láskou Taraka Solei

PS: Na těchto setkáních je překrásné, že se zde setká každý sám se sebou a zviditelní se mu zde vše, co je třeba pro jeho osobní rozvoj.

PS2: Ještě téhož dne se o mé službě dozvědělo spoustu nových krásných bytostí. Ozvali se mi lidé z různých nakladatelství, přišla spousta nových žádostí o Poselství i Jména duše, přihlášky na mé semináře a spousta dalších překrásných požehnaných událostí, které ihned ukázali ve hmotě, jakou láskou toto požehnání je. Jak krásné je, láskyplně tvořit. Děkuji, že mohu přispět k lásce na této Zemi. Děkuji, že láskou jsem.

PS3: Video z tohoto Daršanu je dostupné na youtube, například zde: https://www.youtube.com/watch?v=LJ2RbNFQOYk27.1.2017